Mega Communications

Opinie o Mega Communications

mani
użytkownik zarejestrowany

wiecie co się dzieje z ich stronę internetową? jakiś komunikat dziwny o rejestracji domeny - czy z firmą coś nie tak?

kw

Ja od września nie mogę doprosić się o wypłatę wynagrodzenia. Do pewnego momentu byli wypłacalni, ale później.... beznadzieja, ale to już roztrzygnie Sąd. I ta niby koordynator- Beata Dey - nieumiejąca rozmawiać z pracownikami. Nic nie można z nią załatwić. Ma swoich pupilków, a resztę traktuje jak....

asaas

Jest to firma, która płaci pensje regularnie z opóźnieniem! Jak by tego bylło mało płacą śmieszne pieniądze 7zł/h. Nawet nie można myśleć o podwyżce ani się o nią upominać! Firma jest w kiepskiej kondycji finansowej (nawet własny papier toaletowy należy przynosić, dobrze że woda w kranie jest..) Jeśli miałeś zamiar pracować na info. PKS to szczerze odradzam lepiej po

Zostaw opinię o Mega Communications - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mega Communications