Opinie o Jambalaya Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jambalaya Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jambalaya Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jambalaya Sp. z o.o. w Warszawa

Elżbieta

Gdzie znajdujecie ogłoszenia dotyczace pracy w firmie? Mąż chce aplikowac, ale nic nie może znaleźć. Tutaj widzę, że trochę pracowników się przewinęło, więc firma chyba regularnie zatrudnia?

@Ewa

Znam przypadek człowieka, co był codziennie pierwszy rano i ostatni wieczorem, nieraz robił po 12h plus jeszcze soboty. A potem sie dowiedział że ma nie podpisaną listę i dostał za 8h cały miesiąc plus obniżoną stawkę :)

Jeszcze rok temu pisaliście, że firma nie płaciła pracownikom za nadgodziny. Jak jest teraz? Po pierwsze, ile tych nadgodzin jest w przeciągu miesiąca? Można liczyć na ich wypłacenie? No i jaka jest wtedy stawka godzinowa? Jakaś ekstra? Rozwiejcie moje wątpliwości, bo nie wiem, czy tutaj aplikować...

Elżbieta

ale wobec Polaków to jak to wygląda? kiedyś widziałam wątek, że podobno ludziom z Ukrainy czegoś nie wypłacili. Teraz to ile osób pod firmą pracuje?

@Ewa

Wygląda tak, że (usunięte przez administratora) tez Polaków, listy nie są podpisywane i mimo ze ludzie walą nadgodziny to im wypłaca za 8h dziennie ucinajac nieraz po 100h pracy w miesiacu, dodatkowo zaniża wynagrodzenie za godzine mimo obiecanek że da więcej.

Ewa Nowy wpis

100 h? przypomnij mi ile średni taż pracy tu wynosi? Są pionierzy, którzy by robili ponad miesiąc w takich warunkach? Chyba, że jednak ta liczba godzin to troszkę zawyżona...?

Anonim Nowy wpis

Aleksandr

pracował dla Jambalaya jako elektryk. po pierwszym dniu pracy powiedział, że praca mi nie pasuje. Nigdy nie otrzymałem wypłaty od firmy za przepracowany dzień. powiedzieli, że brygadzista budowy powinien mi zapłacić, ale brygadzista mówi, że nie ma nic wspólnego z zapłatą. Absolutnie nie polecam firmy.

Straszna firma nie polecam nikomu. Już na pierwszy ogień daje się to weź jaki że coś jest nie tak gdy pytasz ludzi ile pracują okazuje się że nikt nie ma stażu Dłuższego niż pół roku gdy firma istnieje 3,4 lata (2 pracowników jest wyjątkiem) lecz to jeszcze nie przesądza problemy zaczynają się po 2 miesiącach pracy gdy Twój szef nagle zaczyna przywalac się o jakieś pierdoły i karze Ci co chwilę robić zestawienia rzeczy które są do zrobienia a robota stoi bo nikt się tam na niej nie zna szczególnie szef który robi przy tym najwięcej problemów więc musisz na starcie słuchać wyzwisk i zapytań ile będziesz się z tym (usunięte przez administratora)*** z jego strony. Gdyby to było mało to zawsze zostaje temat pieniędzy na starcie będziesz zarabiał tyle ile chcesz lecz po paru miesiącach wypłaty już nie są takie same bo szef nie ma pieniedzy więc można się spodziewać wypłaty rzędu 3tys zł na miesiąc za fachową robotę uważam że na takie czasy to kpina a maile w których zapewnia Cię że resztę dopłaci wkrótce to jakiś żart bo nigdy to nie nastąpi. Za mojej kadencji w tej firmie (usunięte przez administratora) zostało ok 20osob łącznie z Ukraińcami którzy tu piszą a Polacy poprostu nie dostali pieniędzy lub dostali śmieszne kwoty nawet gdy pracuje się po nadgodzinach bo praca w Jambalaya odbywa się nawet w SOBOTY i NIEDZIELĘ ! Nie dostaniesz za to ani grosza bo właściciel się wyprze że nie byłeś w pracy lub powie że na liście z nadgodzinami nie podpisał się majster którego NIE MA. Po odejściu z firmy trudno nawet o świadectwo pracy. Można by wymieniać w nieskończoność Ta firma to DNO i każdemu szanującemu się elektrykowi NIE POLECAM nie dajcie się omamić tak jak ja

Edward
@Anonim

To pracowałeś w weekendy za free? Nawet nie mogłeś za to odebrać wolnego? Często się to zdarzało że w wolne dni wołali cię do pracy?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Jambalaya Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
No jmbly

Jest nas 15 osób z Ukrainy, firma nas nie zarejestrowała i nie wypłaciła pieniędzy za półtora miesiąca. Pan krzysztf pijagin teraz muwie, że ​​u niego nie pracowaliśmy i nas nie zna

@No jmbly

Serio? A co robiliście podczas pracy tutaj? Bo jeśli to prawda to chyba na luzie da radę udowodnić, że to pracowaliście, co nie?

kp
@Ewa

Rzeczywiście można udowodnić jeżeli ma się co. Na budowie zostało zakwestionowane rozliczenie przedstawione przez DUX - na podstawie wezwań Generalnego Wykonawcy do uzupełnienia opóźnionych frontów oraz całej masy usterek - do czasu przedstawienia rzetelnej ewidencji godzin oraz wykonania w celu usunięcia usterek. Brygada pracowała od 02.2022 jako pracownicy kontraktowi. Firma DUX (nip 5213953258) rozliczała się za ich pracę fakturami na podstawie umowy b2b. Proszę pretensje za brak rozliczenia kierować do właściwego pracodawcy do firmy DUX (nip 5213953258).

@kp

Ahaa, no już rozumiem. Tylko ciekawa jestem czy do nich to dojdzie? Bo może to jest niezrozumiale ujęte?

No jmbly

nas 15 osób z Ukrainy, firma ,,jambalaya,, nas nie zarejestrowała i nie wypłaciła pieniędzy za półtora miesiąca. Pan Krzysztf Pijagin (właściciel) teraz muwie, że ​​u niego nie pracowaliśmy i nas nie zna.

ap
@No jmbly

Brygada pracowała od 02.2022 jako pracownicy kontraktowi. Firma DUX (nip 5213953258) rozliczała się za ich pracę fakturami na podstawie umowy b2b. Proszę pretensje za brak rozliczenia kierować właściwego pracodawcy do firmy DUX (nip 5213953258).

No jmbly

nas 15 osób z Ukrainy, firma ,,jambalaya,, nas nie zarejestrowała i nie wypłaciła pieniędzy za półtora miesiąca. Pan Przysztf Pijagin (właściciel) teraz muwie, że ​​u niego nie pracowaliśmy i nas nie zna.

ap

Artur

Jak to jest teraz z tym okresem próbnym? Jest umowa? Bo z tego co tu czytam to kilka lat temu nie było, a zaraz potem zwolnienie. To jak teraz?

Danuta

Cały czas jest ten sam właściciel w knajpce i nie ma co liczyć na ludzie zachowanie czy jednak się zmienił i można starać się o pracę w tym miejscu bo już nie jest tak źle jak piszecie ?

Jan

Ludzie "przyjmowani" na okres próbny, na czarno bez ubezpieczenia i umowy, wyrzucani bez konkretnego powodu po owym okresie. Szef firmy ma zerowe pojęcie o pracach w branży, oraz czasie ich wykonywania.Nie liczcie na ubezpieczenie, czy ubrania robocze. Narzędzia są stare i wysłużone. Pensje wypłacane w ratach.

Żenada i cyrk, trzymajcie się z daleka.

Radosław

Bardzo zmieniła się praca od kiedy pandemia wywróciła nasze życie? Firma jest zainteresowana nowymi pracownikami?

@Radosław

Pracownicy i brygadziści naprawdę na poziomie czego nie można powiedzieć o właścicielu firmy po prostu krętacz większość nowych tygodniami a czasami nawet miesiącami prosi się o umowę pieniądze wypłacane na raty i to nie wszystkie pracodawca nie wywiązuje się z umów ustnych a także pisemnych w wielu przypadkach. Pierwszy raz mam takie negatywne doswiadczenia z pracodawcą.

NO NAME

Firma jak najbardziej jest wporządku, wypłaty na czas. Miła atmosfera. Szef wysyła na szkolenia także w firmie można się rozwinąć. Dobry pakiet medyczny.

Jamba

Nie polecam

Tomasz
@Jamba

Nie polecasz z jakiego powodu? Napisz dokładniej o co chodzi.

Karol Kardas

Dzwonią zapewniają prace(po uprzednim wysłaniu CV),nast. mija tydzień,dostaje tel że projekt przesunięty z przyczyn nie zależnych od firmy,i żebym czekał na info napewno się odezwą .Czekam,cisza...cisza,wysyłam zapytanie w co sie dzieje.Cisza...Nie polecam

Majster

Nie polecam, zatrudniają na okres próbny kilkanaście osób a zostaje 1 lub 2 osoby. Brak szacunku ze strony pracowników i koordynatora. Koordynator powinen przejść kurs kultury osobistej.

Zostaw merytoryczną opinię o Jambalaya Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Jambalaya Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jambalaya Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jambalaya Sp. z o.o.?

Jambalaya Sp. z o.o.
  • Przasnyska 11A lok. 288