Opinie o Jambalaya Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jambalaya Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jambalaya Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jambalaya Sp. z o.o. w Warszawa

Miecio Nowy wpis
Inne

Nie chce mi się wierzyć że nadgodziny są darmowe i nikt nie upomina się o swoje. Na rozmowie obiecują że będą płacić i podają stawkę czy nie ma nic na papierze? Nie chciałbym żeby ktoś mnie tak wykorzystywał no chyba że ludzie już zrobili z tym porządek.

Elżbieta Nowy wpis
Inne

Gdzie znajdujecie ogłoszenia dotyczace pracy w firmie? Mąż chce aplikowac, ale nic nie może znaleźć. Tutaj widzę, że trochę pracowników się przewinęło, więc firma chyba regularnie zatrudnia?

Ewa Nowy wpis
Inne

ale wobec Polaków to jak to wygląda? kiedyś widziałam wątek, że podobno ludziom z Ukrainy czegoś nie wypłacili. Teraz to ile osób pod firmą pracuje?

anonim Nowy wpis
@Ewa

Wygląda tak, że (usunięte przez administratora) tez Polaków, listy nie są podpisywane i mimo ze ludzie walą nadgodziny to im wypłaca za 8h dziennie ucinajac nieraz po 100h pracy w miesiacu, dodatkowo zaniża wynagrodzenie za godzine mimo obiecanek że da więcej.

Aleksandr

pracował dla Jambalaya jako elektryk. po pierwszym dniu pracy powiedział, że praca mi nie pasuje. Nigdy nie otrzymałem wypłaty od firmy za przepracowany dzień. powiedzieli, że brygadzista budowy powinien mi zapłacić, ale brygadzista mówi, że nie ma nic wspólnego z zapłatą. Absolutnie nie polecam firmy.

Anonim

(usunięte przez administratora)firma nie polecam nikomu. Już na pierwszy ogień daje się to weź jaki że coś jest nie tak gdy pytasz ludzi ile pracują okazuje się że nikt nie ma stażu Dłuższego niż pół roku gdy firma istnieje 3,4 lata (2 pracowników jest wyjątkiem) lecz to jeszcze nie przesądza problemy zaczynają się po 2 miesiącach pracy gdy Twój (usunięte przez administratora)nagle zaczyna przywalac się o jakieś pierdoły i karze Ci co chwilę robić zestawienia rzeczy które są do zrobienia a robota stoi bo nikt się tam na niej nie zna szczególnie (usunięte przez administratora)który robi przy tym najwięcej problemów więc musisz na starcie słuchać (usunięte przez administratora) Gdyby to było mało to zawsze zostaje temat pieniędzy na starcie będziesz zarabiał tyle ile chcesz lecz po paru miesiącach wypłaty już nie są takie same bo szef nie ma pieniedzy więc można się spodziewać wypłaty rzędu(usunięte przez administratora) na miesiąc za fachową robotę uważam że na takie czasy to kpina a maile w których zapewnia Cię że resztę dopłaci wkrótce to jakiś żart bo nigdy to nie nastąpi. Za mojej kadencji w tej firmie (usunięte przez administratora) zostało ok 20osob łącznie z Ukraińcami którzy tu piszą a Polacy poprostu nie dostali pieniędzy lub dostali śmieszne kwoty nawet gdy pracuje się po nadgodzinach bo praca w Jambalaya odbywa się nawet w SOBOTY i NIEDZIELĘ ! (usunięte przez administratora) Po odejściu z firmy trudno nawet o świadectwo pracy. Można by wymieniać w nieskończoność Ta firma to (usunięte przez administratora)i każdemu szanującemu się elektrykowi NIE POLECAM nie dajcie się omamić tak jak ja

Edward
@Anonim

To pracowałeś w weekendy za free? Nawet nie mogłeś za to odebrać wolnego? Często się to zdarzało że w wolne dni wołali cię do pracy?

Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Jambalaya Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
(3 opinie)
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
(65 opinii)
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
(21 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
No jmbly

Jest nas 15 osób z Ukrainy, firma nas nie zarejestrowała i nie wypłaciła pieniędzy za półtora miesiąca. Pan krzysztf pijagin teraz muwie, że ​​u niego nie pracowaliśmy i nas nie zna

Ewa
@No jmbly

Serio? A co robiliście podczas pracy tutaj? Bo jeśli to prawda to chyba na luzie da radę udowodnić, że to pracowaliście, co nie?

kp
@Ewa

Rzeczywiście można udowodnić jeżeli ma się co. Na budowie zostało zakwestionowane rozliczenie przedstawione przez DUX - na podstawie wezwań Generalnego Wykonawcy do uzupełnienia opóźnionych frontów oraz całej masy usterek - do czasu przedstawienia rzetelnej ewidencji godzin oraz wykonania w celu usunięcia usterek. Brygada pracowała od 02.2022 jako pracownicy kontraktowi. Firma DUX (nip 5213953258) rozliczała się za ich pracę fakturami na podstawie umowy b2b. Proszę pretensje za brak rozliczenia kierować do właściwego pracodawcy do firmy DUX (nip 5213953258).

Ewa
@kp

Ahaa, no już rozumiem. Tylko ciekawa jestem czy do nich to dojdzie? Bo może to jest niezrozumiale ujęte?

No jmbly

nas 15 osób z Ukrainy, firma ,,jambalaya,, nas nie zarejestrowała i nie wypłaciła pieniędzy za półtora miesiąca. Pan Krzysztf Pijagin (właściciel) teraz muwie, że ​​u niego nie pracowaliśmy i nas nie zna.

ap
@No jmbly

Brygada pracowała od 02.2022 jako pracownicy kontraktowi. Firma DUX (nip 5213953258) rozliczała się za ich pracę fakturami na podstawie umowy b2b. Proszę pretensje za brak rozliczenia kierować właściwego pracodawcy do firmy DUX (nip 5213953258).

No jmbly

nas 15 osób z Ukrainy, firma ,,jambalaya,, nas nie zarejestrowała i nie wypłaciła pieniędzy za półtora miesiąca. Pan Przysztf Pijagin (właściciel) teraz muwie, że ​​u niego nie pracowaliśmy i nas nie zna.

ap

Artur
Inne

Jak to jest teraz z tym okresem próbnym? Jest umowa? Bo z tego co tu czytam to kilka lat temu nie było, a zaraz potem zwolnienie. To jak teraz?

Jan

Ludzie "przyjmowani" na okres próbny, na czarno bez ubezpieczenia i umowy, wyrzucani bez konkretnego powodu po owym okresie. Szef firmy ma zerowe pojęcie o pracach w branży, oraz czasie ich wykonywania.Nie liczcie na ubezpieczenie, czy ubrania robocze. Narzędzia są stare i wysłużone. Pensje wypłacane w ratach.

Radosław
Inne

Bardzo zmieniła się praca od kiedy pandemia wywróciła nasze życie? Firma jest zainteresowana nowymi pracownikami?

@Radosław

Pracownicy i brygadziści naprawdę na poziomie czego nie można powiedzieć (usunięte przez administratora) firmy po prostu (usunięte przez administratora)większość nowych tygodniami a czasami nawet miesiącami prosi się o umowę pieniądze wypłacane na raty i to nie wszystkie pracodawca nie wywiązuje się z umów ustnych a także pisemnych w wielu przypadkach. Pierwszy raz mam takie negatywne doswiadczenia(usunięte przez administratora)

NO NAME

Firma jak najbardziej jest wporządku, wypłaty na czas. Miła atmosfera. Szef wysyła na szkolenia także w firmie można się rozwinąć. Dobry pakiet medyczny.

Karol Kardas

Dzwonią zapewniają prace(po uprzednim wysłaniu CV),nast. mija tydzień,dostaje tel że projekt przesunięty z przyczyn nie zależnych od firmy,i żebym czekał na info napewno się odezwą .Czekam,cisza...cisza,wysyłam zapytanie w co sie dzieje.Cisza...Nie polecam

Majster

Nie polecam, zatrudniają na okres próbny kilkanaście osób a zostaje 1 lub 2 osoby. Brak szacunku ze strony pracowników i koordynatora. Koordynator powinen przejść kurs kultury osobistej.

Zostaw merytoryczną opinię o Jambalaya Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Jambalaya Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jambalaya Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jambalaya Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jambalaya Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.