Opinie o Jambalaya Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jambalaya Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jambalaya Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jambalaya Sp. z o.o. w Warszawa

Miecio Nowy wpis
Inne

Nie chce mi się wierzyć że nadgodziny są darmowe i nikt nie upomina się o swoje. Na rozmowie obiecują że będą płacić i podają stawkę czy nie ma nic na papierze? Nie chciałbym żeby ktoś mnie tak wykorzystywał no chyba że ludzie już zrobili z tym porządek.

Elżbieta Nowy wpis
Inne

Gdzie znajdujecie ogłoszenia dotyczace pracy w firmie? Mąż chce aplikowac, ale nic nie może znaleźć. Tutaj widzę, że trochę pracowników się przewinęło, więc firma chyba regularnie zatrudnia?

Ewa Nowy wpis
Inne

ale wobec Polaków to jak to wygląda? kiedyś widziałam wątek, że podobno ludziom z Ukrainy czegoś nie wypłacili. Teraz to ile osób pod firmą pracuje?

anonim Nowy wpis
Były pracownik
@Ewa

Wygląda tak, że (usunięte przez administratora) tez Polaków, listy nie są podpisywane i mimo ze ludzie walą nadgodziny to im wypłaca za 8h dziennie ucinajac nieraz po 100h pracy w miesiacu, dodatkowo zaniża wynagrodzenie za godzine mimo obiecanek że da więcej.

Aleksandr
Były pracownik

pracował dla Jambalaya jako elektryk. po pierwszym dniu pracy powiedział, że praca mi nie pasuje. Nigdy nie otrzymałem wypłaty od firmy za przepracowany dzień. powiedzieli, że brygadzista budowy powinien mi zapłacić, ale brygadzista mówi, że nie ma nic wspólnego z zapłatą. Absolutnie nie polecam firmy.

Anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)firma nie polecam nikomu. Już na pierwszy ogień daje się to weź jaki że coś jest nie tak gdy pytasz ludzi ile pracują okazuje się że nikt nie ma stażu Dłuższego niż pół roku gdy firma istnieje 3,4 lata (2 pracowników jest wyjątkiem) lecz to jeszcze nie przesądza problemy zaczynają się po 2 miesiącach pracy gdy Twój (usunięte przez administratora)nagle zaczyna przywalac się o jakieś pierdoły i karze Ci co chwilę robić zestawienia rzeczy które są do zrobienia a robota stoi bo nikt się tam na niej nie zna szczególnie (usunięte przez administratora)który robi przy tym najwięcej problemów więc musisz na starcie słuchać (usunięte przez administratora) Gdyby to było mało to zawsze zostaje temat pieniędzy na starcie będziesz zarabiał tyle ile chcesz lecz po paru miesiącach wypłaty już nie są takie same bo szef nie ma pieniedzy więc można się spodziewać wypłaty rzędu(usunięte przez administratora) na miesiąc za fachową robotę uważam że na takie czasy to kpina a maile w których zapewnia Cię że resztę dopłaci wkrótce to jakiś żart bo nigdy to nie nastąpi. Za mojej kadencji w tej firmie (usunięte przez administratora) zostało ok 20osob łącznie z Ukraińcami którzy tu piszą a Polacy poprostu nie dostali pieniędzy lub dostali śmieszne kwoty nawet gdy pracuje się po nadgodzinach bo praca w Jambalaya odbywa się nawet w SOBOTY i NIEDZIELĘ ! (usunięte przez administratora) Po odejściu z firmy trudno nawet o świadectwo pracy. Można by wymieniać w nieskończoność Ta firma to (usunięte przez administratora)i każdemu szanującemu się elektrykowi NIE POLECAM nie dajcie się omamić tak jak ja

Edward
Inne
@Anonim

To pracowałeś w weekendy za free? Nawet nie mogłeś za to odebrać wolnego? Często się to zdarzało że w wolne dni wołali cię do pracy?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Jambalaya Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
(65 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
Warszawa
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
(21 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
No jmbly
Były pracownik

Jest nas 15 osób z Ukrainy, firma nas nie zarejestrowała i nie wypłaciła pieniędzy za półtora miesiąca. Pan krzysztf pijagin teraz muwie, że ​​u niego nie pracowaliśmy i nas nie zna

Ewa
Inne
@No jmbly

Serio? A co robiliście podczas pracy tutaj? Bo jeśli to prawda to chyba na luzie da radę udowodnić, że to pracowaliście, co nie?

kp
Pracownik
@Ewa

Rzeczywiście można udowodnić jeżeli ma się co. Na budowie zostało zakwestionowane rozliczenie przedstawione przez DUX - na podstawie wezwań Generalnego Wykonawcy do uzupełnienia opóźnionych frontów oraz całej masy usterek - do czasu przedstawienia rzetelnej ewidencji godzin oraz wykonania w celu usunięcia usterek. Brygada pracowała od 02.2022 jako pracownicy kontraktowi. Firma DUX (nip 5213953258) rozliczała się za ich pracę fakturami na podstawie umowy b2b. Proszę pretensje za brak rozliczenia kierować do właściwego pracodawcy do firmy DUX (nip 5213953258).

Ewa
Inne
@kp

Ahaa, no już rozumiem. Tylko ciekawa jestem czy do nich to dojdzie? Bo może to jest niezrozumiale ujęte?

No jmbly
Były pracownik

nas 15 osób z Ukrainy, firma ,,jambalaya,, nas nie zarejestrowała i nie wypłaciła pieniędzy za półtora miesiąca. Pan Krzysztf Pijagin (właściciel) teraz muwie, że ​​u niego nie pracowaliśmy i nas nie zna.

ap
Pracownik
@No jmbly

Brygada pracowała od 02.2022 jako pracownicy kontraktowi. Firma DUX (nip 5213953258) rozliczała się za ich pracę fakturami na podstawie umowy b2b. Proszę pretensje za brak rozliczenia kierować właściwego pracodawcy do firmy DUX (nip 5213953258).

No jmbly
Pracownik

nas 15 osób z Ukrainy, firma ,,jambalaya,, nas nie zarejestrowała i nie wypłaciła pieniędzy za półtora miesiąca. Pan Przysztf Pijagin (właściciel) teraz muwie, że ​​u niego nie pracowaliśmy i nas nie zna.

ap
Pracownik
@No jmbly

Brygada pracowała od 02.2022 jako pracownicy kontraktowi. Firma DUX (nip 5213953258) rozliczała się za ich pracę fakturami na podstawie umowy b2b. Proszę pretensje za brak rozliczenia kierować właściwego pracodawcy do firmy DUX (nip 5213953258).

Artur
Inne

Jak to jest teraz z tym okresem próbnym? Jest umowa? Bo z tego co tu czytam to kilka lat temu nie było, a zaraz potem zwolnienie. To jak teraz?

Jan
Były pracownik

Ludzie "przyjmowani" na okres próbny, na czarno bez ubezpieczenia i umowy, wyrzucani bez konkretnego powodu po owym okresie. Szef firmy ma zerowe pojęcie o pracach w branży, oraz czasie ich wykonywania.Nie liczcie na ubezpieczenie, czy ubrania robocze. Narzędzia są stare i wysłużone. Pensje wypłacane w ratach.

Radosław
Inne

Bardzo zmieniła się praca od kiedy pandemia wywróciła nasze życie? Firma jest zainteresowana nowymi pracownikami?

Pracownik
Były pracownik
@Radosław

Pracownicy i brygadziści naprawdę na poziomie czego nie można powiedzieć (usunięte przez administratora) firmy po prostu (usunięte przez administratora)większość nowych tygodniami a czasami nawet miesiącami prosi się o umowę pieniądze wypłacane na raty i to nie wszystkie pracodawca nie wywiązuje się z umów ustnych a także pisemnych w wielu przypadkach. Pierwszy raz mam takie negatywne doswiadczenia(usunięte przez administratora)

NO NAME

Firma jak najbardziej jest wporządku, wypłaty na czas. Miła atmosfera. Szef wysyła na szkolenia także w firmie można się rozwinąć. Dobry pakiet medyczny.

Karol Kardas

Dzwonią zapewniają prace(po uprzednim wysłaniu CV),nast. mija tydzień,dostaje tel że projekt przesunięty z przyczyn nie zależnych od firmy,i żebym czekał na info napewno się odezwą .Czekam,cisza...cisza,wysyłam zapytanie w co sie dzieje.Cisza...Nie polecam

Majster

Nie polecam, zatrudniają na okres próbny kilkanaście osób a zostaje 1 lub 2 osoby. Brak szacunku ze strony pracowników i koordynatora. Koordynator powinen przejść kurs kultury osobistej.

Zostaw merytoryczną opinię o Jambalaya Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Jambalaya Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Jambalaya Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Jambalaya Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jambalaya Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Przasnyska 11A lok. 288
  01-756 Warszawa
 • NIP: 5252735092 REGON: 369138824 KRS: 0000712171
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Jambalaya Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii