Eurodom Sp.z.o.o

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Eurodom Sp.z.o.o

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurodom Sp.z.o.o

eghcza
użytkownik zarejestrowany

tak to zazwyczaj wygląda. Firma się rozrasta i bardziej patrzy na pieniądze i sięga po nie jak najdalej zapominając o pracowniku. ludzie w końcu mają dość i odchodzą,a raz popsutą opinię ciężko jest naprawić.

WYkorzystany

Pracowałęm w firmie Euro-Dom przez sześć tygodni. Współpraca układała się dobrze, do końca tygodnia. Miała być wielokrotnie, obiecana umowa przez Pana Dawida. Niestety codziennie zapominał ją zabrać ze sobą. Z obiecanego również co tygodniowego rozliczenia nic nie wyszło. Za 50godzin pracy tygodniowo i stawki 12zł/h można liczyć jedynie na 200-300złotowe zaliczki tygodniowe. Na rozliczenie po miesiącu pracy też nikt sie nie doczekał, ja czekałem na nie dwa tygodnie. Firma ma trzech stałych pracowników/brygadzistów którym płaci, pozostali pracownicy są traktowani jako tania siła robocza,(300zł za 50godzin pracy tygodniowo) na krótki termin. Serdecznie pozdrawiam i polecam tę firmę.

anonim
użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Eurodom Sp.z.o.o (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):tak Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .żadnych Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...mili . Od jakiej stawki można negocjować pensję?1600 zł Najbardziej podobało mi się w Eurodom Sp.z.o.o:swoboda Najbardziej nie podobało mi się w Eurodom Sp.z.o.o:brak zgrania działow.

Zostaw opinię o Eurodom Sp.z.o.o - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurodom Sp.z.o.o