Opinie o ROHLIG SUUS Logistics

Demart

A ja miałem pierwszy raz do czynienia z tą firmą i muszę powiedzieć że jestem w szoku. Pierwszy raz bezproblemowy kontakt z kurierem dostałem sms-a z tel. do niego sam też wcześniej dzwonił że za 40 min. będzie poza tym bez marudzenia czekał aż otworzę paczkę i sprawdzę czy wszystko jest ok . i jeszcze nie chciał kasy i potwierdzenia odbioru przed otwarciem paczki. Nie to co DPD czy DHL. Polecam.

@Demart 17.05.2018 21:19

"Demart" dziękujemy za Twoją opinię i za polecenie naszej firmy jako dobrego partnera do współpracy.

Purtyk

Cześć podnajmuje susowi auto wraz z kierowcą , stawka 1,2zł / , dziennie można zrobić 200-250 km . Atmosfera w pracy świetna , liderzy są pomocni to samo można powiedzieć o dyspozytorach . Jedyne co jest na niskim poziomie to rozlokowane paczki po całym magazynie których trzeba szukać i zajmuje to od 2-3,3 h . Poki co mogę polecić współprace z tą firmą jednak trzeba się przygotować na to że nie jest lekko . pozdrawiam

@Bogusia 16.05.2018 15:13

"Bogusiu", dziękujemy za Twoją opinię. Prosimy o szczegółowe opisanie sytuacji, wraz z podaniem nr przesyłki na adres gowork@suus.com, abyśmy mogli ją dokładniej zbadać.

ala

nie wiem w którym ale odradzajcie każdemu te firme

Waldek

Ta firma to jedna wielka pomyłka . Czekam na towar , który miał być dostarczony 25.04 a dzisiaj mamy 04.05 i co ? i nic towaru brak. Próbowałem tą sprawę wyjaśnić , ale Pani z Tarnowa Podgórnego odsyła mnie do Bydgoszczy jako terminalu nadawczego , gdzie sprawy nie potrafi sama załatwić , klasyczny ping pong. Jeszcze aby tego było mało zaplanowali wysyłkę towaru wiedząc doskonale ,że jest niekompletna ponieważ część znajduje się w Bydgoszczy a część w Tarnowie Podgórnym. Gratuluję systemu organizacyjnego i perfekcyjnego przepływu informacji oraz umiejętności obsługi klienta. Za taką postawę Zarząd firmy powinien dać pracownikom nagrodę. Trzymajcie się od tej firmy jak najdalej chyba ,że lubicie bałagan i dezinformację.

@Waldek 04.05.2018 13:12

Drodzy Użytkownicy, pamiętajcie proszę, że celem forum jest wymiana opinii o pracodawcach. W związku z tym, komentarze powinny dotyczyć firmy pod kątem warunków pracy, a nie świadczonych usług. Zapraszamy do zamieszczania merytorycznych komentarzy na temat pracy w naszej firmie - chętnie odniesiemy się do pojawiających się pytań czy wątpliwości. Pozdrawiamy.

Dzień dobry,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników platformy GoWork.pl szukających opinii oraz informacji o firmie ROHLIG SUUS Logistics.

Bardzo dziękujemy za Państwa wpisy. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze być wszędzie tam, gdzie podejmuje się zagadnienia związane z pracą w naszej firmie.

Wykorzystując nowy środek komunikacji, chcemy przedstawić kompletny i rzeczowy obraz pracy w naszej firmie. Dostrzegliśmy, że poruszają Państwo różne kwestie dotyczące oferowanych przez nas warunków zatrudnienia.

Jako rzetelna, odpowiedzialna firma pragniemy odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania. Uważamy, że dialog z Państwem pozwoli poznać ROHLIG SUUS Logistics, naszą wizję i nasze wartości.

Chcemy wciąż się doskonalić,dlatego słuchamy Państwa cennych sugestii, aby wyciągnąć z nich wnioski. Jesteśmy gotowi na konstruktywną krytykę, bo wierzymy, że pokazuje ona obszary, nad którymi warto pracować, a na tym szczególnie nam zależy.

W związku z tym, wszelkie trudne i wymagające wyjaśnienia kwestie prosimy opisywać na adres gowork@suus.com.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół ROHLIG SUUS Logistics

anonymous

Beznadziejna firma kurierska czekam na pralkę od dnia 27.04.2018 w dniu dzisiejszym udało mi się dodzwonić do kierowcy który i tak mnie zlal miał dostarczyć przesyłkę do godz 17 a jak próbowałam się dodzwonić telefon już wyłączony. MASAKRA JAKAŚ ZERO JAKIEGOŚ KONTAKTU ANI PRZEPRASZAM

Natalia

@Mr. Matthew, a długo już pracujesz w ROHLIG SUUS Logistics? Jak oceniasz tego pracodawcę w porównaniu z innymi firmami z branży? @anonymous, rozumiem, że wtedy są to nadgodziny? Czy nie ma problemu z uzyskaniem za nie wynagrodzenia lub z odbiorem wolnego dnia w zamian? @anonim, wysokość wynagrodzenia często zależy od wielu czynników. Przypominam także, że wątek dotyczy pracy w ROHLIG SUUS Logistics w Warszawie.

Natalia

Widzę, że poniższe opinie pochodzą głównie od klientów firmy - są one oczywiście również bardzo ważne, ale może ktoś zechciałby powiedzieć, jak wygląda praca w ROHLIG SUUS Logistics? Po ile godzin się pracuje? Widzę, że strona oferuje pracę zarówno dla osób z doświadczeniem, jak i praktyki dla studentów. Czy ktoś korzystał? Łatwo jest później zostać na stałe w firmie?

@Natalia 19.03.2018 11:41

Można nawet czasami od 7 do 22 pracować, stanowisko biurowe ;p.

Zacznijcie myśleć normalnie o pracownikach w całej polsce a nie tylko w centrali. Dajcie taką samą płace każdemu pracownikowi a nie jak robicie to co region to inna płaca (usunięte przez administratora)Nikomu nie polecam nie wspomne o posiłku regeneracyjnym który otrzymują tylko ludzie z centrali (usunięte przez administratora) Odradzam każdemu prace w tej firmie

Bazyl

Rohling Suus Bydgoszcz. Pracowałem niezbyt długo w dziale kontroli jakości przyjęcia towaru (dla Noki). Warunki pracy dobre: Pomieszczenia ogrzewane, czysto, porządek, ubranie robocze, szatnie, stołówka, jedna zmiana. Atmosfera pracy dobra,(usunięte przez administratora) Praca odpowiedzialna, ale spokojna, niestety nużąca. Minus to PŁACA. Docelowo po szkoleniach i okresie próbnym na odpowiedzialnym stanowisku (usunięte przez administratora)na rękę. (usunięte przez administratora)Otrzymanie premii nie zależy od mojej pracy tylko od tego czy dział handlowy w zupełnie innym miejscu sprzeda usługi. Praca dobra na przetrzymanie, by w tym czasie poszukać lepszej oferty.

Jaś.

Z tym, że ROHLIG to nie firma kurierska, tylko spedycja. Polecam sprawdzić na czym polega różnica.

Jaś.

Pamiętaj, że kierowca też człowiek. Jeśli ma kilkanaście miejsc rozładunku do ogarnięcia i na każdym miałby czekać kilka / kilkanaście minut spędziłby cały dzień w pracy, a też ma prawo odpocząć. 2 kwestia to wniesienie. Pamiętaj, że to firma u której zamówiłeś towar powinna zadbać o to, żeby wykupić u rohlig suus usługę wniesienia. Jeśli tego nie zrobili to możesz mieć pretensje tylko do nich, a nie do kierowcy, któremu w tym momencie nikt by za to nie zapłacił.

Exodus

Coś zaczyna być nie tak, bo ludzie zaczynają odchodzić i to tacy po których nikt by się tego nie spodziewał. Zdaje się, że nowe rządy rozjadą śiwietną firmę. Pierwsze kamyki lawiny już ruszyły.

Poker

Praca w oddziale w Sokołowie koszmar ludzie sa złośliwi - szczególnie w AC nie polecam.

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy warto starać się o prace w firmie? Widziałem ich nową ofertę i chciałbym spróbować.

Piker
@Zainteresowany 11.01.2018 19:18

Nie warto. Nie zawracaj sobie głowy kasa marna duza rotacja

antonio 69

Wpisz swoją odpowiedź Kiedy ?

anonymous

Z mojego doświadczenia to bardzo dobry kurier, obsługa telefoniczna , jak i dostawa to TOP liga , przesyłka na czas , polecam z nimi współprace !

bezrobotny2030

A jaka sytuacja jest obecnie w Rohlig Suus Tarnowo Podgórne? Jakie stawki na magazynie? Podobno jakieś zmiany kadrowe były.. Jak atmosfera? Firma chyba daje rade skoro bmw 8i przed wejściem stoi od dużego czasu.. Także może warto tam pracować? :)

michalw

Moim zdaniem świetna firma, mogę śmiało polecić!

Natalia

@Świniak - mobbing to poważne oskarżenie wobec pracodawcy. Czy jesteś pewien, że sytuacje, które miały miejsce wywierały aż tak poważne skutki?

Natalia

Aktualnie dostępnych jest wiele ofert pracy w ROHLIG SUUS Logistics. Wiecie może coś na temat rekrutacji we Wrocławiu? Informacje na temat pracodawcy są bardzo pomocne dla osób przeglądających oferty pracy - może ktoś chciałby podzielić się swoim doświadczeniem z procesem rekrutacji, warunkami zatrudnienia i samą pracą w tej firmie?

endless

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej w Rohlig Suus w Warszawie. Pytania dotyczące doświadczenia, ale przede wszystkim moim zdaniem Pani nie wprowadzała stresujących sytuacji. Nie ma się czego bać, chyba ze nie macie doświadczenia w logistyce lub w sprzedaży. :/

Inna

Czy ktoś może powiedzieć jakie są zarobki w biurze? Interesuje mnie Szczecin.

M56777

Czeladź? Nie polecam

bilonek

wiesz no jednak są stanowiska gdzie w firmie na pewno możesz wykosić znacznie większe wyAGRODZENIE, przykładowo teraz jest poszukiwany pracownik na stanowisko Key Trade Lane Manager- Asia/Pacific i tutaj jak masz kwalifikacje odpowiednie to naprawdę dużo zarobisz

gal

Praca w rohlig suus jest dobra na początek, zero inwestycji w pracownika. Po 400 zl brutto podwyżki chodzi się 10 miesiecy. Zarobki żenujące. Dla studentów tez chyba lepiej w McD placa. Praca dobra na początku. Później trzeba szukac normalnej pracy.

kkk

Znam ich jako klient. Dobra obsługa klienta i ceny za frachty. Współpracowałem z nimi kilka lat i nie narzekałem.

kora

Jak tam jest z nadgodzinami wypłacane bez problemów?

Nowy

A jakie są zarobki w administracji, biurach? Może wiecie jak to tam wygląda, jak wygląda rekrutacja?

bartosz

witajcie Jaka jest atmosfera pracy w oddziale czeladzkim??

Zostaw opinię o ROHLIG SUUS Logistics - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROHLIG SUUS Logistics