ROHLIG SUUS Logistics

Poznań

Opinie o ROHLIG SUUS Logistics

Joker

w tym roku były dwie podwyzki a zarabia się mniej rolują ludzi brak słów

Nie znany.

Sama praca nie jest zla ale atmosfera straszna ,brygadzista chodzi pół dnia i gra telefonem albo pisze z swoją dziewczyna wielka miłość ?Jeden od drugie lepszy każdy na każdego jedzie ..strasznie ,,na innych zmianach jest tylko o tyle lepiej że liderzy są bardziej kompetentni i nie grają w tel lub urządzają pogaduszki z niejaką Agnes ...............

karolina

Hej, myslalam,że tu dyskusja bedzie toczyła się na dobre a widzę, że mało kto ma coś do powiedzenia, Widziałam,że mają wiele nowych ofert pracy, powiedzcie mi czy zatrudniają na umowe jako Strażnik Celny?

Vale

Mam pytanie jakie sa stawki na reke dla operatora wozka wysokiego skladowania????

Łał - jaki szał. To ci dopiero odwaga! Tylko podziwiać. Takie opinie jako " anonim" jak dla mnie są mało wiarygodne.....Człowieku a właściwie czy na pewno człowieku?

Masakra. Jedna wielka Żenada. Nikomu nie polecam. zwłaszcza działu spedycji. kierowniczka- jedna wielka nyguska, az smierdzi na kilometr, zero kompetencji i umiejetnosci zarzadzania zespolem. lepiej nie tracic czasu na taka firme. Zal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wspolczuje ludziom ktorzy tam jeszcze pracuja. ja jestem juz szczesliwy bo odszedlem!

Zostaw opinię o ROHLIG SUUS Logistics - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROHLIG SUUS Logistics