ROHLIG SUUS Logistics

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ROHLIG SUUS Logistics

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy w ROHLIG SUUS Logistics odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Luke

Ta firma to porażka,a najbardziej HR. Informuja ,ze rekrutacja zamknięta (oczywiscie po odezwaniu sie samemu) . Po tygodniu dzwonią,ze jednak aktualna (pewnie ktoś zrezygnował patrzac jaki balagan). Nastepnie wysylaja na badania do kliniki, gdzie czeka sie 2 tygodnie na wizyte. Potem brak odpowiedz,gdy pyta sie czy cos z tym da sie zrobic bo umowa jest wystawiona na wczesniejsza date. Absolutny brak szacunku,wiec pytanie jak jest później z traktowaniem pracownika. Nie polecam,strata czasu.

Edyta Nowy wpis
@Luke

Ale była jakaś rozmowa kwalifikacyjna chociaż? Czy tak bez rozmowy przyjmują jak leci?

Nowy wpis

@Luke

Dzień dobry. Dziękujemy za przesłaną opinię. Cały czas usprawniamy nasze procesy rekrutacyjne i stawiamy duży nacisk na pozytywne doświadczenia kandydatów. Nie zawsze jednak procesy rekrutacyjne kończą się tak szybko, jak byśmy tego chcieli – z różnych powodów. W tym także urlopów naszych pracowników – a zależy nam na tym, by mieli czas na odpoczynek i swoje zainteresowania. Ciągle się rozwijamy, dlatego zdarza się, że w trakcie trwania rekrutacji decydujemy o zatrudnieniu kolejnej osoby i dlatego też zaprosiliśmy Pana ponownie do udziału w procesie. Na same terminy badań nie mamy wpływu, a zespół był w stałym kontakcie z kliniką, aby znaleźć dogodny termin jeszcze przed 1 października, kiedy to miał Pan rozpocząć pracę. Naszych pracowników, kandydatów i partnerów biznesowych traktujemy przede wszystkim z szacunkiem. Stąd nasze próby kontaktu z Panem i chęć wyjaśnienia sytuacji w rozmowie telefonicznej. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy powodzenia! Zespół People Experience

Nowy wpis

@Edyta

Pani Edyto, każdy proces rekrutacyjny w naszej firmie to minimum jedna rozmowa kwalifikacyjna z kandydatem/kandydatką (w zależności od roli na jaką aplikuje). W rekrutacji ważne jest to, żeby poznać kandydata, ale też zależy nam na tym, żeby kandydat mógł poznać nas, naszą kulturę organizacyjną, a także swojego potencjalnego przełożonego. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół People Experience

Dostawca

Chcesz wykonać szybko wszystkie dostawy żeby skończyć o normalnej porze prace, ale kusi Cię żeby potem czekać kilka godzin na odbiór? Dobrze się składa, ta firma jest dla Ciebie. Zaczynasz już od 7, ładujesz się szukając na całym magazynie swoich paczek. Następnie po załadunku dostarczasz wszystko szybko, mimo ze dużo punktów zakazuje ci wjazdu duzym tam gdzie Cię wysłali. Na sam koniec dostajesz informacje pięknym głosem (usunięte przez administratora) jakie masz odbiory, gdzie natychmiast dostajesz padaczki bo okazuje się ze musisz czekać kilka godzin na odbiory, albo jechać po nie zupełnie w inny region który oddala cię od bazy. Jeśli wrócisz do 19 to jesteś spełniony - na bazę oczywiście i oczekiwanie na rozładunek .

Lola55

Jako były pracownik powiem tak... Zero szacunku od przełożonych względem podwładnych. Jeśli nie "liżesz tyłka" kierasowi i nie masz "chemii" z dyrektorem to jesteś traktowany jak odpad. Nie wspomnę o upokarzaniu pracowników na oczach innych. Zero samooglady, takie osoby nie powinny kierować ludźmi, bo nie mają o tym zielonego pojęcia i sie do tego po prostu nie nadają. Zarobki całkiem w porządku, niestety premia uwarunkowana tym, czy jesteś bardziej lub mniej lubianym. Ogólnie nie polecam jeśli jest ktos o słabszych nerwach i braku chęci bycia kolejnym korposzczurem. Niemniej jednak na początek praca całkiem ok.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie ROHLIG SUUS Logistics? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
karolkarolkarol

dobra dostawa towar delikatny nie uszkodzony dobry kontakt z kierowcą

Damianex

Jeden wielki bałagan na magazynie kopanie w paletach żeby się odnaleźć.Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o ROHLIG SUUS Logistics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w ROHLIG SUUS Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy ROHLIG SUUS Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

ROHLIG SUUS Logistics