ROHLIG SUUS Logistics

Opinie o ROHLIG SUUS Logistics

anna

Monitoring firmy podaje, że otrzymałam przesyłkę, a ja nadal paczki nie mam.

Jjj

(usunięte przez administratora) Najgorszy przewoźnik, a korzystam z wielu. Brak kuriera w umówionym dniu, brak kontaktu telefonicznego. I tak za każdym razem.

Klient

Niestety też nie polecam, kurier miał odebrać urządzenie, czekałam tydzień aż ktoś się pojawi, po interwencjach sklepu ktorego dotyczył zwrot, będąc w pracy, bez żadnej wczesniejszej informacji, otrzymałam telefon od kierowcy, że za chwilę będzie po urządzenie. Podziękowałam temu panu i załatwiłam sprawę zwrotu w inny sposób. Krótko: NIE POLECAM!

Dramat

Ta forma to jakiś dramat. Przesyłka już spóźniona tydzień i nadal nie dotarła. Kierowca dzwoni i pyta czy będę za 2h w domu m, mówię ze tak i od dwóch dni nie odbiera telefonu. Nie polecam

Sprzedawca

1. Rozmowa telefoniczna i krótkie wypytanie o to czy pasujesz i nie kłamałeś w CV (np. rozmowa po ang). 2. Rozmowa wstępna - twoje doświadczenia i znajomość branży. Odegranie 2 wcześniej przygotowanych scenek (dostajesz kartkę z problemem i masz 3 min na przygotowanie) 3. Rozmowa z bezpośrednim przełożonym oraz osobą odpowiadającą za twoje wdrożenie - Luźna i przyjemna rozmowa, gdzie starają się dowiedzieć czy będziesz pasować do zespołu.

1. Doświadczenie w branży? 2. Znajomość klientów o obszarze. 3. Jak radzisz sobie z problemami i stresem? 4. Jak starasz się uspokoić klienta, który od kliku dni czeka na przesyłkę, lub co robisz gdy klient jest agresywny i przeklina lub cię wyzywa. 5. Co jest dla ciebie motywacją do pracy? 6. Twoje mocne strony? 7. Pytania natury sprzedażowej (jak zachęciłbyś klienta, dialog z potencjalnym klientem, jaki produkt sprzedawałeś, doświadczenie w spotkaniach i cold callach) 8. Krótki dialog po ang.

klient

Firma rodem z PRL, chociaż w PRL-u PKS był chyba solidniejszy. Dostawa nie dotarła w wyznaczonym terminie, dostarczono z tygodniowym opóźnieniem i to po kilku interwencjach ze strony nadawcy bo na pytania odbiorcy w ogóle nie reagują. Brak jakiejkolwiek informacji o tym, że towar nie dojdzie lub kiedy dojedzie. Omijać szerokim łukiem, zero odpowiedzialności, brak zaangażowania ze strony pracowników, kierowca znerwicowany i bardzo nieuprzejmy. NIE POLECAM.

Klient

Nigdy więcej tej "firmy" jeżeli gdziekolwiek zobacze jako dostawce suus, od razu ban na zakup... mam nadzieję po tych wspaniałych komentarzach które tu są, że Firmy korzystające z usług tego ala przewoźnika - zrezygnują i przeniosą współpracę do innych Firm Zaufanie można stracić bardzo szybko, ale odzyskac je jest cholernie trudno ;) powodzenia i mam nadzieję że inni będą to czytac i zrezygnują z waszych usług, zamiast tracić czas i nerwy

Bogusława

Bardzo solidna firma.Miła obsługa.Przesyłka dostarczona w terminie.

Czy w tej firmie można pracować na niepełny etat? Np. na pół etatu?

Adrian Adrian

Potwierdzam, najgorsza firma przewozowa. Przesyłka nie dostarczona, napisali ze byli mimo ze to nieprawda. Następne dwa dni nie maja personelu by ja dostarczyć więc to wina klienta, że chce otrzymać przesyłkę. Odradzam współpracę z nimi.

Niezadowolona

Najgorsza firma przewozową jaką znam Kurierzy nie odbierają telefonów spóźniłem się 2 godziny czekałam cały dzień od 8 do 16 a przyjechał o 19 i jeszcze (usunięte przez administratora) miał pretensję NIE POLECAM PRZESTRZEGAM

Anka

Firma nie rzetelna , opryskliwy kierowca. Nie informują o zmianach dostawy .

A

Porażka, robią co chcą, nie dostarczają przesyłek we wskazanym terminie.

czynny pracownik

Jestem w firmie już trzeci rok i ciężko znaleźć jakiekolwiek słabe strony. Atmosfera w pracy świetna (wiadomo, czasem jest gęsto jak pewnie wszędzie), zawsze można liczyć na wsparcie i pomoc. Zaangażowanie przełożonych także godne najwyższej pochwały, nikt nigdy nie zostaje zignorowany. Szacunek do pracownika wydaje się być nadrzędną wartością firmy. Zero dyskryminacji, osądzania etc. Dość jasne zasady premiowania (dużo składowych, co akurat na plus bo można dostać premię de facto nie wyrabiając targetu), podstawa też na fajnym poziomie.

Rekrutacja na fajnym luźnym poziomie ale brak informacji zwrotnej jest bardzo słabe mimo tego że osoby odpowiedzialne za proces obiecały, że na pewno dadzą info zwrotne niezależnie od decyzji. Dostałem zdecydowanie lepsza pracę i z tego się cieszę ale w przyszłości za brak profesjnalizmu już na pewno nie zaaplikuje do firmy.

klient

Ta firma to kpina. Totalny brak profesjonalizmu. Dostawa nie dotarła w wyznaczonym terminie. Brak jakielkolwiek informacji o tym, że towar nie dojdzie. Omijać szerokim łukiem, zero odpowiedzialności i brak zaangażowania ze strony pracowników.

Zośka

Jako kurier za te stawki dziękuje i bałagan na magazynie. Stawki nikt nic nie wie. Jak się ogarną to pomyślę.

Katarzyna
@Zośka

jakie są stawki na kuriera? Ubezpieczają od całej kwoty? Czy myślisz, że kobieta da sobie radę?

Peter

Jak wyglada praca w dziale morskim ? wie ktoś ?

Nie znam się

Praca jak praca, szału nie ma d nie urywa. Jak chcesz w zimę pracować w 10 stopniach to proszę zapraszamy ???? Przepisy bhp ida w tej firmie w jedna stronę. Idziesz na zwolnienie zaraz masz kontrole z Zusu bo napewno przy tych 10 stopniach nie zachorujesz. Ważne ze biuro i kierownictwo ma 30 w pomieszczeniu. Kierownik traktuje ludzi z magazynu jak podludzi. Straszenie zabraniem marnej premii codzienność.

Beata
@Nie znam się

ktoś w ogóle zgłaszał niezadowolenie z powodu temperatury? Może by coś z tym zrobili? W ogóle to czy te temperatury są jeszcze w normach BHP?

aaaa
@Nie znam się

w biurach mamy stabilne 21, nie przesadzaj

Katarzyna
@aaaa

A czy można w tych biurach starać się o stanowisko z pracą hybrydową? Albo w pełni zdalną? Czy trzeba jednak zawsze być w firmie?

Danuta
@aaaa

no ok dla mnie to może i dopiero info ale co magazyn ma powiedzieć? faktycznie mają tak nisko i nikt specjalnie tego nie zgłaszał? pytam, bo niedługo najgorsze miesiące się zaczyną, więc jak oni sobie teraz tam radzą?

mirek

Odradzam 1 gwiazdka bo mniej się nie da. Przesyłka opóźniona tydzień czasu na infolini żadnej kompetentnej osoby kto by nie odebrał każdy mówi co innego. Przesyłka dostarczana 3 razy najpierw kierowca nie dojechał bo złe warunki pogodowe(popruszyło śniegiem) potem awaria auta po awari auta stwierdził że dziś jest ciemno to nie przyjedzie.Masakra omijać szerokim łukiem.Nie polecam

maksiu 1957

Nie polecam tego przewoźnika, od dwóch dni oczekuję na przesyłkę. Po telefonie do kuriera umówiona została godzina dostawy,czas ten minął i nikt nawet nie zadzwonił. Żona powtórnie zadzwoniła i dowiedziała się że nie ma z nami kontaktu i zdaje przesyłkę do magazynu co jest wyrafinowanym kłamstwem.Nastepnego dnia tj.16.09.zona znowu czekała na przesyłkę lecz po kilku telefonach do oddziału przewoźnika a chodzi tutaj o Szczecin dowiedzieliśmy się że dzisiaj niestety nie zostanie dostarczona ale prawdopodobnie w poniedziałek 19.09.20022 .Żaden opiekun przesylki a podobno taki jest do obecnej chwili nie kontaktował się ze mną. Do udokumentowania posiadam w telefonie kontakt z kurierem wykonanym przezemnie.Nikt nawet nie potrafil zatelefonować aby przeprosić i nadal nie wiem co z dostawą a chodzi tutaj o zamrażarkę. Żona była przez dwa dni uwiazana jak pies oczekując na dostawę. Pozdrawiam i nigdy,wiedząc kto będzie przewoźnikiem a chodzi oczywiście o ROHLING SUUS nie skorzystam z oferty kupna.

Klientka
@maksiu 1957

Ja też nie polecam tej firmy,dostajesz smsa że przesyłka dzisiaj przyjedzie a tu nic dzwonisz do kuriera a ten cały czas ma wyłączony telefon, dzwonisz na infolinię a oni tam nie wiedzą co się dzieje ,nie mogę sami się z nim z kontaktować co to za firma nigdy więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o ROHLIG SUUS Logistics - Warszawa

• Jak się pracuje w ROHLIG SUUS Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy ROHLIG SUUS Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ROHLIG SUUS Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ROHLIG SUUS Logistics?

Kandydaci do pracy w ROHLIG SUUS Logistics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ROHLIG SUUS Logistics