ROHLIG SUUS Logistics

Mysłowice

Opinie o ROHLIG SUUS Logistics

Edyta

Na https://www.suus.com/kariera#oferty-pracy oprócz aktualnych rekrutacji do wielu polskich oddziałów tej firmy, znajdziecie również rozbudowany opis wszystkich etapów procesu rekrutacyjnego i informację o praktykach studenckich? Czy są osoby, które odbywała praktyki w ROHLIG SUUS Logistics? Czy dzięki nim udało Wam się zdobyć cenne pierwsze doświadczenia zawodowe?

Mrowie

Do ROHLIG SUUS Logistics poszukują obecnie masy osób na takie stanowiska jak Key Trade Lane Manager- Asia/Pacific&North America czy chociażby na Audyty

?

Lepiej jest teraz juz 2200 brutto po miesiącu dostaje zobaczymy dalej

dudek

:))))) byłem na rozmowie proponują 1700 he he brutto jako wózkowy he he a na bramie 1900 w ochronie dobre sobie

terminANAL

Totalna beznadzieja, zgadzam się z poprzednikiem. [usunięte przez administratora] w bardzo sprytny i wyrafinowany sposób, kasa słaba nadgodziny niepremiowane co to wogóle za firma. Unikać jak ognia!

dobry czlowiek

ROHLIG SUUS najgorsza firma w ktorej pracowalem,wykorzystuja ludzi,brak przerw [usunięte przez administratora] taka robote jak mozna za te pieniadze znalesc cos lepszego.....pozdro

Zostaw opinię o ROHLIG SUUS Logistics - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROHLIG SUUS Logistics