Opinie o Vazco w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Vazco. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vazco o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vazco w Wrocław

Jaka umowa obowiązuje w Vazco podczas okresu próbnego?

Magda Nowy wpis

Przy rozpoczęciu współpracy proponujemy umowę na czas nieokreślony.

Zuzia Nowy wpis

Mogę polecić Vazco z czystym sumieniem, również osobom w rolach backofficowych. To, co szczególnie mi się podoba to płaska struktura. W każdej chwili mogę powiedzieć to, co myślę i wiem, że moja opinia zostanie uszanowana. Feedback nie tylko jest udzielany Tobie, ale też Ty masz wpływ na feedback dla Twoich współpracowników (również w rolach menadżerskich). Przeprowadzane są cykliczne ankiety satysfakcji pracowników, które są omawiane w sposób transparentny. Negatywne uwagi są adresowane, a firma mówi, co planuje poprawić i faktycznie wprowadza to w życie. Sytuacja na rynku IT była, kolokwialnie mówiąc, ciężka w ostatnim czasie. Mimo to, w Vazco pojawiają się nowe projekty, co dobrze świadczy o przystosowaniu do zmieniającej się sytuacji rynkowej. W trakcie cotygodniowych spotkań całej firmy CEO mówi na bieżąco, jaka jest sytuacja firmy, jakie projekty mają szansę się pojawić. Duża rzadkość (mówię w porównaniu z poprzednimi pracodawcami). Chciałabym również zaadresować kilka uwag, które pojawiły się powyżej. Przerwy są płatne i tak długie, jak określa to kodeks pracy. Równocześnie z racji na naprawdę elastyczne godziny pracy można sobie zrobić kilkugodzinną przerwę i wrócić do zadań kiedy się chce. Oczywiście wtedy taka przerwa nie jest płatna (bo dlaczego miałaby być, jeśli kogoś nie ma w pracy). Dresscode jest luźny — jak pracujesz zdalnie, możesz przyjść nawet w dresie i nikt Ci złego słowa nie powie. Do biura zwykle ubieram się nieco ładniej, ale to już kwestia moich indywidualnych upodobań. Niektórzy przychodzą w marynarce, bo tak lubią, a inni w t-shircie. Na ten moment firma jest dwukrotnie większa pod względem ilości pracowników, niż wskazuje komentarz z 2019 roku. Jeśli chodzi o spóźnianie się CEO, które jest wzmiankowane gdzieś na górze - facet ma mega dużo na talerzu i naprawdę opiekuje się nad całą organizacją i jej pracownikami. Musiałby dostać wehikuł czasu albo teleport, żeby być w każdym miejscu, w którym jest potrzebny. Mimo to widać, że bardzo się stara i jest naprawdę zaangażowany. W procesie rekrutacyjnym brałam udział ok. pół roku temu. Responsywność rekruterki była bardzo dobra, byłyśmy w stałym kontakcie. Na każdym etapie widziałam, że Vazco zależy na jak najszybszym udzieleniu mi odpowiedzi. Po pierwszych (bodajże 3) miesiącach w Vazco miałam rozmowę feedbackową, a moje starania zostały odzwierciedlone w postaci finansowej. Dodam jeszcze, że to nie jest korpo ani wielki software house. To stosunkowo niewielka firma, w której ludzie są dobrze dopasowani charakterologicznie. Jak na niewielką organizację, Vazco ma bardzo przyjemną ofertę benefitów, które możesz sobie wybrać w zależności od potrzeb. Transparentność pracodawcy wobec pracownika nie polega na kontakcie raz na kwartał (jak to niekiedy ma miejsce w IT), tylko możliwości pogadania f2f w każdym momencie albo zaadresowaniu swoich uwag na weekly. Wiem, że to wszystko brzmi trochę jak reklama, ale ja naprawdę jestem zadowolona z pracy w Vazco. W poprzednim miejscu pracy miałam dużo stresu, tutaj odżyłam. Wiadomo, że nie zawsze jest sielankowo. Mała organizacja oznacza, że ludzie w niektórych rolach muszą być multitaskerami i "ogarniaczami do zadań specjalnych", żeby rzeczy się działy. Uważam, że to nie jest miejsce dla ludzi, którzy kombinują co zrobić, żeby się nie narobić. Wszyscy wkładają w swoją pracę 98% możliwości, co nie jest tak powszechne w firmach pracujących zdalnie. Jeśli mamy robić coś razem i odpowiadać za efekty, to musimy być tak samo zaangażowani. Za to jeśli ktoś lubi pracować, jest ambitny i chce się rozwijać — to jest odpowiednie miejsce. Na koniec powiem, że Vazco jest otwarte na rozmowę i serio zależy im, żeby żyło się nam jak najlepiej. Szczerze? Gdybym napisała tutaj pod własnym nazwiskiem opinię zawierającą same negatywne rzeczy, to zapewne ktoś z organizacji przyszedłby do mnie, żeby porozmawiać, jakie rozwiązania możemy wypracować, aby żyło mi się jak najlepiej. Mam do Vazco zaufanie i myślę, że to jest najważniejsze.

Na jakie wsparcie w Vazco mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Paulina Nowy wpis

Jak najbardziej w Vazco przestrzegane są prawa kobiet w ciąży zgodnie z Kodeksem pracy. Dodatkowo myślę, że mamy bardzo przyjazne dla nich, jak i zresztą dla każdej osoby środowisko pracy , bo można elastycznie dopasować sobie swój czas pracy w zależności od potrzeb. Pracujemy też głównie zdalnie i nie ma też problemu, aby dostosować zakres obowiązków czy charakter pełnionej roli na ten wymagający dla kobiet czas.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Vazco? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Magda

Zapewniamy wszystko, co jest potrzebne do pracy - laptop, monitor, klawiaturę, myszkę, a jeśli wymaga tego stanowisko, to również telefon. Jeśli jakikolwiek sprzęt jest potrzebny, to wystarczy dać znać i zawsze wspólnie znajdziemy rozwiązanie. Ze sprzętu firmowego możemy też korzystać prywatnie, nie mamy w tej kwestii żadnych ograniczeń.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Vazco. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Michal

11.05.2023 01:05

Michalikona wywiad

Jestem fullstack developerem z 2-letnim doświadczeniem. W Vazco pracuję prawie dwa lata i chciałbym opowiedzieć o pracy w firmie z perspektywy programisty.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

Michalikona wywiad

Jestem fullstack developerem i pracuję jako tech lead na jednym z projektów. Jako tech lead zajmuję się researchem i wyborem nowych technologii na projekt; planowaniem, estymacją i implementacją nowych funkcjonalności, a także przeprowadzaniem code review.

Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?

Michalikona wywiad

Tak, jest możliwość 100% pracy zdalnej.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Michalikona wywiad

Widełki na mojej pozycji to kwota między 10000 a 17000 zł netto na B2B.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

W maju mijają dwa lata.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Michalikona wywiad

Zdecydowanie poleciłbym pracę w Vazco ze względu na duże możliwości rozwoju, ciekawe projekty, a także bardzo fajną atmosferę w pracy.

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

Michalikona wywiad

Najbardziej w Vazco doceniam atmosferę, elastyczne godziny pracy i możliwości rozwoju. Starałem się wymyślić, co mi nie odpowiada, ale szczerze mówiąc, nie mam do czego się przyczepić.

Michalikona wywiad

Możliwości rozwoju są ogromne i zależą właściwie tylko od indywidualnej motywacji oraz chęci. Przykładem może tu być moja rola tech leada - taka ścieżka kariery była dla mnie interesująca, więc gdy moje kompetencje wzrosły do poziomu, w którym mogłem samodzielnie prowadzić projekt, otrzymałem taką możliwość.

Jak wyglądają szkolenia w Twojej firmie? Czy są zaplanowane i jak często się odbywają? Jakich obszarów/ tematyki dotyczą? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?

Michalikona wywiad

Często odbywają się wewnętrzne prezentacje (przygotowywane przez pracowników) o tematyce technicznej, lub bardziej miękkiej, jak np. zarządzanie czasem czy komunikacja. Czasami odbywają się też szkolenia prowadzone przez zewnętrznych ekspertów.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

Michalikona wywiad

Atmosfera to jedna z większych zalet pracy w Vazco. Cała firma tworzy bardzo zgrany zespół. Mamy też regularne integracje - wyjścia na miasto, planszówki w biurze czy lan party. W zeszłym roku byliśmy z kolei w Pradze i z tego, co wiem, kolejne zagraniczne wyjazdy są już w planach.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzega warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodzi i co nie jest przestrzegane.

Michalikona wywiad

Wszystkie warunki, zarówno te krótko, jak i długoterminowe, były i są przestrzegane.

Michalikona wywiad

Moja rada to podtrzymanie aktualnego procesu zbierania feedbacku pracowników i na tej podstawie wprowadzanie zmian w firmie. Z mojej perspektywy mogę stwierdzić, że jest to ważna część kultury wzajemnego szacunku, dzięki której tak dobrze się pracuje w Vazco.

Krzysiek

Pracuję w Vazco już wystarczająco długo aby móc coś powiedzieć na temat tej firmy i na tyle krótko aby mieć nadal odniesienie do moich poprzednich pracodawców. A więc od początku. Fajne jest to, że praktycznie nic mnie nie zaskoczyło gdy zacząłem pracować w porównaniu do tego jak to zostało przedstawione podczas rekrutacji. Po prostu powiedzieli jak jest. Sam proces rekrutacji też był (przynajmniej dla mnie) fajnym zaskoczeniem ponieważ miałem okazję poznać organizację "od środka". Nigdy wcześniej z czymś takim się nie spotkałem, a bardzo mi zależało aby rzeczywiście stwierdzić czy firma będzie pasować do mnie czy nie. Na plus na pewno jest też to, że jest fajny dopasowany zespół nie tylko na projektach ale również w całej organizacji, więc nie ma większych zgrzytów. Rozmawiamy szczerze bez owijania w bawełnę. Jeśli chodzi o projekty to: - bardzo szeroki przekrój (technologia / wielkość / branża / kraj ) - dobierane są w taki sposób aby zbierać nowe doświadczenia (w różnych aspektach) - i nie jest to hasło, tylko rzeczywiście tak jest - nigdy nie są nudne czy powtarzające się Jednak największą zaletą firmy jest jej świadomość, że to pracownicy stanowią największą wartość. Liczy się z ich zdaniem i na tej podstawie powstają ciekawe inicjatywy i zmiany. Co do minusów to pewnie coś by się znalazło, z resztą jak wszędzie. Ja nie spotkałem się natomiast z czymś, co byłoby dla mnie jakoś bardzo rażące. Ważniejsze dla mnie jest to, że jeśli coś nie pasuje to można o tym otwarcie pogadać, a rozwiązanie znajdziemy. Na tą chwilę tyle. Napiszę update jeśli sytuacja się zmieni.

Rif
@Krzysiek

Mam podobne doświadczenia. Na bazie rozmowy można w zasadzie wszystko ustalić i dojść do wspólnych wniosków czy kompromisu.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Vazco?

kandydat

Pomimo bycia seniorem, z udokumentowanym kodem na GH, i tak trzeba przechodzić weryfikację techniczną polegającą na odpowiadaniu na pytania z excela, które opierają się raczej na podstawach albo też magicznych sztuczkach języka. Generalnie brak feedbacku po rekrutacji i ghosting.

Dawid
@kandydat

Brak feedbacku to według mnie słabo bo wtedy nie wiadomo na czym się stoi. Powiedzieli ci chociaż jaką kasę proponują? Ciekawy jestem czy pensja na dobrym poziomie.

Maciek
@kandydat

Przepraszamy najmocniej za opóźnienie z odpowiedzią i feedbackiem. Staramy się przekazywać feedback najszybciej jak to możliwe, a tym razem (z powodu majówki i okresu urlopowego) faktycznie zajęło nam to 4 dni robocze, co jest dla nas bardzo długim czasem odpowiedzi. PS. Pytania trzymamy w repo na Githubie, nie w excelu ;-)

Pracuje w Vazco od roku jak full stack JavaScript developer.Szczerze mówiąc im dłużej jestem tym jestem bardziej zadowolony. Na pewno duzym plusem elastyczny czas pracy. Są tacy co zaczynają o 6 a sa tacy co zacznynają o 12. Oczywiście wiele zależy od projektu, ale jesli daily nie jest za wczesniej to nie ma presji. Szef jest mega w porządku i wydaje mi sie ze zalezy mu na pracownikach. Atmosfera jest z miesiąca na miesiąc lepsza. Turnieje piłkarzyków, bilard(choc mimo stołu ostatnio mało gramy), wyjścia firmwe.Dba sie tu o to. Generalnie uzyskanie pomocy od bardziej doświadczonych developerów jest łatwe, oczywiśnie nie zawsze natychmiastowe ale na pewnio w ciagu kilku godzin dostaniesz pomoc. Projekty różne od żmudnych i nudnych do mega intersujących. Sporo luzu jesli chodzi o dobór paczek i technologii.Wynagrodzenie jest przyzwoite, wiadomo zawsze chciałby sie wiecej zarabiac ale mysle ze jest w porządku. Czekałem rok z wydaniem opinii. Przyjazna firma ze świetną atmosferą, dobrymi projektami i przyzwoitym wynagrodzeniem.

@Marcin

Dzięki za konkretny opis

Mikołaj
@Marcin

Mam takie same odczucia

Czy zdarzają się nadgodziny w Vazco?

Pracownik Vazco

W zależności od projektu może się zdarzyć zapotrzebowanie na nadgodziny, ale po pierwsze takie sytuacje należą u nas do rzadkości, a po drugie to nadgodziny nigdy nie są obowiązkowe :)

Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie Vazco w miejscowości Wrocław? Co możecie powiedzieć o pracy w firmie? Czekamy na Twój komentarz!

Obecny developer

Zasadniczo nie polecam. Team jest świetny, ale zarządzanie to nieporozumienie. Roboty dużo i to nie jest problemem, a brak planowania i sensowności zadań. Wszystko na wariata. (usunięte przez administratora)

CEO
@Obecny developer

Regularnie robimy w firmie anonimowe ankiety dot. zadowolenia ze współpracy z Vazco, gdzie pytamy szczegółowo o to, co możemy poprawić. Po ostatniej ankiecie, 65% osób poleciłoby pracę w Vazco znajomemu. 13% by jej nie poleciło, 20% dało nam ocenę 7-8/10. To, co ludzie chwalą, to: - atmosfera i fajni ludzie, fajna turkusowa kultura - ciekawe projekty - dobre wsparcie ludzi z doświadczeniem - elastyczny czas pracy - wpływ na swoją pracę, oraz widoczność jej efektów - duży poziom zaufania do pracowników - dużo zdobytej wiedzy i doświadczenia, możliwość wchodzenia szybko w robienie odpowiedzialnych rzeczy - stack technologiczny, ciągle rozwijany w ramach nowych trendów To, co ludzie krytykowali w ostatnich dwóch ankietach, to: - brak ścieżek rozwoju dla testerów manualnych - poprawie systemu feedback'owego, by jego powiązanie z wynagrodzeniem było bardziej bezpośrednie - większej klarowności do celów poszczególnych kręgów w firmie - zwiększenie budżetów na sprzęt - biuro - przed pandemią zaczęło się robić ciasno. Brakowało sal konferencyjnych Po tych uwagach, m.in: - Zainwestowaliśmy w rozwój ścieżki dla testerów manualnych, by realnie mogli wchodzić na ścieżkę testerów automatycznych. Daliśmy wsparcie kręgowi testerskiemu - zorganizowaliśy szkolenia i wdrożenia, z klientami ustaliliśmy sposób wdrażania testów automatycznych na więszej liczbie projektów, skorzystaliśmy z pomocy doświadczonych zewnętrznych specjalistów by zbudować u nas niezbędną wiedzę - Wprowadziliśmy zmiany w systemie feedbackowym i oprócz szerokiego feedbacku od zespołu, przekazujemy także feedback "ekonomiczny" - czyli na co warto postawić, by zwięszyć swoje wynagrodzenie - Rozpisaliśmy mapę celów kręgów, oraz skupiliśmy się na dodatkowym mentoringu dla osób prowadzących kręgi - Zwięszyliśmy budżet na sprzęt - Wynajęliśmy dodatkowe piętro na biuro (i prawie od razu opóźniliśmy jego wynajem z racji na pandemię. Teraz wrócimy do tematu, o ile duże zainteresowanie pracą zdalną nie zmieni naszych potrzeb) Dzięki sugestii ludzi, wdrożyliśmy też dziesiątki mniejszych usprawnień. Nie dostaliśmy żadnych uwag, jak z wpisu powyżej. PS Ten wpis miał odniesienia, które nie dotyczyły naszej firmy i stąd zostały usunięte przez administratora. Wpis natomiast został.

Aspirujący developer
@CEO

Wow! Bardzo szczegółowa, a przede wszystkim szczera odpowiedź. To się ceni. Czy w najbliższym czasie będziecie przeprowadzać jakieś rekrutacje na stanowisko developerskie?

Załogantka Vazco
@Aspirujący developer

W dobrym momencie piszesz, bo poszukujemy obecnie doświadczonych Juniorów i Mid Full Stack developerów. Możesz zobaczyć co mamy do zaoferowania na naszej stronie: https://www.vazco.eu/careers/. Zachęcamy też do kontaktu poprzez maila: jobs@vazco.eu. Nie jesteśmy typowym software housem i szukamy osób ,które też chciałyby się z nami związać na dłużej :) Staramy się też ciągle dopasowywać do naszej załogi, aby każdy czuł się zadowolony z pracy u nas. Stąd umożliwiamy teraz pracę w pełni zdalną, więc możesz aplikować niezależnie od rejonu Polski, w którym się znajdujesz :)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Vazco?

Pracownik Vazco

Atmosfera jest świetna. Do każdego możesz podbić bez jakieś sztucznej napinki. Korzystnie również na to wpływa płaska struktura - możesz porozmawiać z każdym - odnośnie swojej opinii, pomysłu itd. - dosłownie z każdym. Dobre vibe to też zawiązywanie się grupek zainteresowań - np. F1, żużla. Generalnie na PLUS! :)

Bartek

Firma strażacka w której notorycznie gasi się pożary. Każdy task jest praktycznie na wczoraj z opisem na około 2 słowaz za to czas pracy nad zadanie rozliczany jest szczegółowo. Praca to całe 8h bo przerwy nie liczone są jako czas pracy (Z timelogów musi wyjść 8h). Szef przeważnie spóźniony i nie przygotowany do żadnego z zaplanowanych spotkań. Za to pracownicy są pozytywni i przyjaźni, często pomagają i można się wiele nauczyć - nawet pracy pod presją czasu ????

CEO
@Bartek

Zgaduję, że ten wpis odnosi się do jednego z projektów. Przykro mi, że taka sytuacja się pojawiła. Zawsze, gdy na projekcie występuje presja ze strony klienta, lub problem z procesem (np opisem zadań), próbujemy działać. Mamy Product Ownerów i Shadow-PO, którzy takie sytuacje monitorują i w takich sytuacjach reagują. Gdy sytuacja jest krytyczna, przenosimy ludzi na inne projekty. Mamy politykę logowania 8h, co jednak nie znaczy, że przerwy są bezpłatne. Co do uwagi dot. mojego nieprzygotowania na spotkania - skoro taka sytuacja się pojawiła, pozostaje mi tylko przeprosić.

Fajne w firmie jest to, że nowe osoby dostają dobre wsparcie od doświadczonych programistów. Dość szybko też dostałem odpowiedzialną rolę w dużym projekcie i czuję, że rozwijam się jako programista. Podoba mi się, że dzieje się to na podstawie rzeczywistych umiejętności, a nie np stażu pracy.

Jakie benefity oferuje firma? Czy są spotkania integracyjne, wigilia firmowa?

@Kasia

Również dołączam się do pytania. Oprócz tego chciałbym się dowiedzieć jak firma zapatruje się na pracowników bez większego doświadczenia, czy oni także mają szansę na pracę w Vazco?

@Marek

W firmie są regularne integracje. Mieliśmy kartę benefit, ale podczas pandemii została wstrzymana - pewnie niedługo wróci. Fajne jest elastyczne podejście do czasu pracy, urlopów, oraz do pracy zdalnej (także po pandemii). Co do osób bez doświadczenia - Vazco to chyba bardzo fajne miejsce dla takich osób. Jest tu sporo doświadczonych i pomocnych ludzi, od których można się dużo nauczyć. Nowe osoby dostają ciekawe zadania na projektach produkcyjnych i mogą szybko przejmować odpowiedzialne role. Jeśli masz zapał by szybko piąć się do góry z wiedzą, to dobre miejsce.

Jaki dress code obowiązuje w Vazco?

Opinia

Preferujemy, by ludzie przychodzili do firmy w ubraniach. Buty są opcjonalne.

Danuta
@Opinia

No ale nie róbmy sobie żartów z tego typu pytań. Dla kogoś, kto dopiero szuka informacji o firmie Vazco, to pytanie wcale nie będzie głupie. Tak czy inaczej - zapewne tam pracujesz. Możesz wobec tego mi powiedzieć, czy osoby z nikłym doświadczeniem mają tam szanse na zatrudnienie?

pracująca
@Danuta

Jeśli chodzi o ubiór to jest tu dowolność - ja się ubieram tak żeby czuć się swobodnie mając na uwadze to żeby inni też się czuli komfortowo z moim ubiorem ;)

Jaki jest wkład kierownictwa Vazco w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Myślę, że przede wszystkim taki, że kierownictwo nigdy nie powie o sobie, że jest "kierownictwem" ;) Struktura jest płaska, PM-owie są częścią zespołu - są zaangażowani by nam pomóc, motywować i stworzyć coś fajnego. A Michał - właściciel widać, że szanuje zdanie innych i to od niego wychodzi, że faktycznie ta płaska struktura działa. Choć ma dużo na głowie to stara się znaleźć dla każdego czas na rozmowę a z tego co słyszę możliwość takiego bezpośredniego kontaktu nie jest w innych firmach zbyt częsta a wręcz przeważnie niemożliwa.

Jak się pracuje z ludźmi z Vazco?

jeden z pracowników

widać, że wszystkim zależy na pracy, na projektach i na firmie dlatego pracuje się naprawdę bardzo fajnie. Jest wyjątkowo przyjazna atmosfera a do tego duży profesjonalizm i chęć dzielenia się wiedzą.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Vazco?

Jeśli chodzi o konkretne wymagania, te dla programistów i testerów dostępne są na stronie http://vazco.eu/jobs Zazwyczaj najpierw zapraszamy na rozmowę, następnie umawiamy się na płatny dzień próbny i po takim dniu, na którym masz okazję poznać firmę, a ludzie w firmie poznać Ciebie, decydujemy się, czy dobrze będzie się nam współpracować.

zadowolony

Jeśli chcesz mieć wpływ na projekt, który tworzysz to w Vazco. Mam kontakt z klientem, który ceni moją opinię. Wiadomo, że nie zawsze uda się przekonać do swojego zdania ale przestrzeń na rozmowę jest zawsze. Firma jest dość mała (ok. 25 osób), da się odczuć bardzo przyjazną i swobodną atmosferę. Biuro jest w fajnej kamienicy niedaleko rynku obok Placu Jana Pawła co daje masę opcji na obiad w okolicy. Na pewno na ogromny plus to wyjątkowo elastyczne godziny pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Vazco - Wrocław

• Jak się pracuje w Vazco?

Zobacz opinie na temat firmy Vazco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vazco?

Vazco