Opinie o Jot-Ł PHU Hurtownia Artykułów Spożywczych Jerzy Łysek w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jot-Ł PHU Hurtownia Artykułów Spożywczych Jerzy Łysek, oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jot-Ł PHU Hurtownia Artykułów Spożywczych Jerzy Łysek o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jot-Ł PHU Hurtownia Artykułów Spożywczych Jerzy Łysek w Wrocław

Jo Anna
Kandydat

Proszę o opinię na temat pracy w obecnych czasach w Bydgoszczy oraz na jakie stanowiska firma aktualnie zatrudnia? Jak z godzinami pracy oraz czy wynagrodzenie jest tak jak obiecują w ogłoszeniach?

anonim Nowy wpis

123 Nowy wpis
Kandydat

Szkoda tylko że ostatnio wszystkie opinie są usuwane. Czyżby w każdej wypowiedzi było ziarnko prawdy?

anonim Nowy wpis

Ktoś Nowy wpis

Ale o którym oddziale mowa, bo jest ich chyba 11

ktoś
Klient

chyba się tu komuś firmy pomyliły....

Czy w Jot-Ł PHU Hurtownia Artykułów Spożywczych Jerzy Łysek występują paczki/bony świąteczne?

Szatan z kasy
@Pytanie

Tak, paczka za całe 100 zł...

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Pracownik porządkowy - Wrocław oferowane przez firmę Jot-Ł PHU Hurtownia Artykułów Spożywczych Jerzy Łysek? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jo Anna

Ilona
@Jo Anna

Przyznam szczerze, że ja również jestem bardzo ciekawa, jak obecnie wygląda praca w Jot-Ł. Być może znajdzie się tu jakiś pracownik firmy, który nam o tym opowie. Nigdzie nie widziałam natomiast żadnych ogłoszeń pracy od nich. No a jakie stanowisko by Cię tak naprawdę interesowało?

@Jo Anna

Opinie nieprzychylne na temat miejsca pracy są usuwane tu przez pracodawcę. Przykra atmosfera panuje w tej firmie, pracownicy niższego szczebla są gorzej traktowani przez kierownictwo, notoryczne odgadywanie za plecami innych pracowników. Kierownictwo ma niższe wykształcenie niż co niektórzy pracownicy Im podlegli a uważają się za góru w firmie "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie" traktowanie z góry innych , wynagrodzenie nie adekwatne do obowiązków, dwuzmianowosc i obowiązkowe soboty. Nie polecam

@Były pracownik

A o którym oddziale tutaj mowa?

Jols

Bardzo nie miły człowiek

Wiecie czy Jot-Ł PHU Hurtownia Artykułów Spożywczych Jerzy Łysek udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Nickk
@Pytanie

A czy gdzieś szukaja przedstawicieli handlowych?

@Pytanie

Jak najbardziej, dostaniesz jeszcze mieszkanie w mieście, które sobie wybierzesz, samochód służbowy i darmowe wejściówki do wybranych przez siebie lokali :))

były klient

Jestem klientem wrocławskiego oddziału i musze powiedziec,ze brak kompetencji kasjerek jest na najwyższym z możliwych poziomòw. Ale najbardziej wkurza mnie brak kultury i wręcz chamskie odzywki do klientòw. Kiedys nie wytrzymałem i poszedłem na skargę do tzw kierownika,który nie tylko nie rozwiazał problemu ale jeszcze go pogorszył. Bezczelne odzywki i zero szacunku do klienta. W obecnych czasach uważam to za skandal i postanowiłem zmienic hurtownie mimo,iz bylo mi bardzo wygodnie jezdzic na Zmigrodzka.

Gorge
@były klient

Jest oprócz jł tego typu hurtownia we Wrocławiu? Jak tak proszę o namiary na e-mail phmilus@wp.pl

Nie polecam Kłodzka
@były klient

Widzę, że (usunięte przez administratora) ze strony pracowników to u nich norma.. w Kłodzku jest podobnie. Klient musi czekać aż porozmawiają między sobą, potem sobie gdzieś idą a następnie podciągają wózek "znajomego" i nabijają w żółwim tempie godzinę,żeby czasami się nie zmęczyć po czym czekają bo on szykuje sobie jeszcze dwa wózki albo aż wróci bo w tym czasie pojechał załatwić sobie inne sprawy ! A ty sobie ku..a czekaj jak debil,bo może za 2 godziny cię obsłużą a może nie!! Zero informacji, że kasa "zajęta", proszę ustawić się do drugiej lub zawołam innego kasjera! Nie! Bo po co, oni w tym czasie mają sielankę, bawią się i śmieją! Zwyczajnie opier....ją się przy tych kasach a innych mają w (usunięte przez administratora)

Ania klient jot ł klodzko
@Nie polecam Kłodzka

Witam. Czytając ten komentarz wydaje mi sie ze opisuje Pan inna hurtownie spożywczą w klodzku gdzie opisane zdazenia dokladnie pasuja. Do jot-ł jeżdżę 4 x w tygodniu i owszem czasem trzeba poczekać jak jest wiekszy ruch. Wozki sa liczone tak jak sa podstawione nawet wisi taka informacja ! A ja pomimo ze mam mały sklep i nie biore alkoholu paletami to nigdy nie odczułam ze jestem z tych małych i mniej ważnych ! A to ze sie śmieją i rozmawiaja to chyba dobrze bo czasem i można sie czegoś ciekawego dowiedzieć a nie żeby obslugiwały mnie inkognito gbury nieodzywajacy się i zapieprzajacy z kasowanien jak Panie w supermarkecie !

klient
@Ania klient jot ł klodzko

Ma Pani 100% racji. Potwierdzam.

Paulina
@klient

Jot-Ł ma 11 oddziałów w całej Polsce. Ten wątek dotyczy Wrocławia i opinii o tym miejscu jako pracodawcy. Ktoś z Was tu pracuje?

adam

jako były klijent personel arogancja i (usunięte przez administratora) kierownictwo staje zawsze po stronie personelu reklamując wyroby produkcj Miśia sam jeżdziłem do producenta ogółnie kasjerki to (usunięte przez administratora) mylą się czesto ale słowo PRZEPRASZAM w słownictwie tego personelu NIE ISTNIEJE zero upustów tylko dla molochów nie polecam najgorsza hurtownia we WROCŁAWIU.

Czemu nic nie piszecie na wątku Jot-Ł PHU Hurtownia Artykułów Spożywczych Jerzy Łysek? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

J. K

Bydgoszcz- chcialabym nadmienić o warunkach pracy w bydgoskim oddziale Zimą na sali sprzedażowej panuje taki zabieg, że ekspedientka pracują w czapkach, klienci skostniali z zimna mogą się ogrzać w chłodni z nabiałem gdyż panuje tam wyższa temperatura niż na sali Warunki pracy niezgodne człowieka. Powinna się zainteresować tym telewizja, jak pracują w tych czasach ludzie. Wstyd Klient hurtowni Bydgoszcz

Waldi

Praca w takiej firmie nie jest lekka ale przesadzacie z tym narzekaniem.

Zwykły wyzysk- szukają parobków, obiecują "złote góry" po czym mówią, że nic z tego nie będzie, a zapytani o powód nie potrafią odpowiedzieć. Nie ma znaczenia to, że bardzo się stara, w pracy jest się zawsze punktualnie i wszystko robi się zgodnie z poleceniami.

lysygej

kółeczko wzajemnej adoracji

Zoolu

Jako klient, oceniam łódzki oddział DOBRZE.Trochę przemądrzałe Panie na kasie -te starsze.ale nie jest źle.Dzięki serdeczne za kawkę.Bardzo dobry pomysł z nowym(starym) automatem do kawki.Dodam,że wszystkie Panie kasjerki są bardzo ładne .Pozdrawiam serdecznie do poniedziałku.

fdsa

i do tego w ogloszeniu jest mowa o sporadycznych sobotach a robisz je 2 w mscu

turbob

M dziwna ta Twoja wypowiedź... Jak możesz polecać firmę która Cię olała - pomimo Twoich - jak piszesz - ogromnych starań? Ja miałem do wyboru dwie firmy - Jot- Ł oraz tę w której obecnie pracuję. Wybrałem ją ze względu na brak zaufania do człowieka który przeprowadzał w JOT- Ł rozmowę kwalifikacyjną. Rzeczywiste wynagrodzenie różniło się od oferowanego w ogłoszeniu a jego część stanowić miała PREMIA UZNANIOWA. Dodatkowo facet kilkukrotnie podkreślał że zatrudnia mnie na okres próbny i to wzbudziło już mój niepokój. Obawiałem się że bez względu na moje starania i tak mi podziękuje i - być może - jest to właśnie to, co spotkało Ciebie, M. Nie zdecydowałem się ,, na miejscu" a widząc to Pan Kierownik czy jak mu tam zawyrokował: ,, Proszę spokojnie przemyśleć do poniedziałku i dać mi znać" (był to piątek). W poniedziałek rano napisałem mu ,, OK, przychodzę do pracy" a on mi na to ,, Dziękuję że pan się zdecydował ale już przyjąłem dwie osoby" Ot, kultura... :- )

M

Pomimo, że bardzo się starałem, zostałem zwolniony, ale mimo wszystko polecam osobom, które się tam odnajdą... dobre pieniądze, wypłata ZAWSZE na czas, żadnego siedzenia po godzinach, atmosfera w porządku jeśli robisz co do Ciebie należy.

BezZnaczenia

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, która odbyła się z kierownikiem magazynu jak i kobietą z biura obsługi klienta(nie wiem po kiego skoro gapiła się ciągle w sufit). Przed rozmową usłyszałem jak kierownik woła ową kobietę tekstem "Chodź, pośmiejemy się", po czym zostałem zaproszony do biura kierownika. Sama atmosfera już na wejściu nie była za ciekawa. Pomijam dziwne miny i ton mowy kierownika który stworzył już w na początku myśl że nie będzie tu za fajnie się pracowało. Pracy nie przyjąłem, na wyjściu ksero mojego CV zostało zgniecione i wyrzucone do kosza. Nie polecam każdemu kto szuka normalnej pracy z normalną atmosferą.

wolne

koniec urlopu!!!!!!!!!!!!!!! czas do pracy wrócić albo ją zmienić, szukania nadszedł czas ...........

Zostaw merytoryczną opinię o Jot-Ł PHU Hurtownia Artykułów Spożywczych Jerzy Łysek - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jot-Ł PHU Hurtownia Artykułów Spożywczych Jerzy Łysek
3/5 Na podstawie 5 ocen.