Opinie o JOT-Ł Sp z o. o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie JOT-Ł Sp z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JOT-Ł Sp z o. o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JOT-Ł Sp z o. o. w Wrocław

fdsa

i do tego w ogloszeniu jest mowa o sporadycznych sobotach a robisz je 2 w mscu

turbob

M dziwna ta Twoja wypowiedź... Jak możesz polecać firmę która Cię olała - pomimo Twoich - jak piszesz - ogromnych starań? Ja miałem do wyboru dwie firmy - Jot- Ł oraz tę w której obecnie pracuję. Wybrałem ją ze względu na brak zaufania do człowieka który przeprowadzał w JOT- Ł rozmowę kwalifikacyjną. Rzeczywiste wynagrodzenie różniło się od oferowanego w ogłoszeniu a jego część stanowić miała PREMIA UZNANIOWA. Dodatkowo facet kilkukrotnie podkreślał że zatrudnia mnie na okres próbny i to wzbudziło już mój niepokój. Obawiałem się że bez względu na moje starania i tak mi podziękuje i - być może - jest to właśnie to, co spotkało Ciebie, M. Nie zdecydowałem się ,, na miejscu" a widząc to Pan Kierownik czy jak mu tam zawyrokował: ,, Proszę spokojnie przemyśleć do poniedziałku i dać mi znać" (był to piątek). W poniedziałek rano napisałem mu ,, OK, przychodzę do pracy" a on mi na to ,, Dziękuję że pan się zdecydował ale już przyjąłem dwie osoby" Ot, kultura... :- )

M

Pomimo, że bardzo się starałem, zostałem zwolniony, ale mimo wszystko polecam osobom, które się tam odnajdą... dobre pieniądze, wypłata ZAWSZE na czas, żadnego siedzenia po godzinach, atmosfera w porządku jeśli robisz co do Ciebie należy.

BezZnaczenia

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, która odbyła się z kierownikiem magazynu jak i kobietą z biura obsługi klienta(nie wiem po kiego skoro gapiła się ciągle w sufit). Przed rozmową usłyszałem jak kierownik woła ową kobietę tekstem "Chodź, pośmiejemy się", po czym zostałem zaproszony do biura kierownika. Sama atmosfera już na wejściu nie była za ciekawa. Pomijam dziwne miny i ton mowy kierownika który stworzył już w na początku myśl że nie będzie tu za fajnie się pracowało. Pracy nie przyjąłem, na wyjściu ksero mojego CV zostało zgniecione i wyrzucone do kosza. Nie polecam każdemu kto szuka normalnej pracy z normalną atmosferą.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Jot-Ł PHU Hurtownia Artykułów Spożywczych Jerzy Łysek? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
wolne

koniec urlopu!!!!!!!!!!!!!!! czas do pracy wrócić albo ją zmienić, szukania nadszedł czas ...........

sax

potwierdzam wypowiedż tamitu dodam tylko że rządzi kochający inaczej

tamitu

atmosfera wśród pracowników fatalna każdy każdemu wilkiem,(kapo)m a s a k r a

Jot-ł wierzcie jest wporzadku to pracownicy ktorzy nie potrafili sie dostosowac i mieli zbyt wielkie ambicje niespelnione dodaja takie komentarze....

PalącyProblem

No tak... Rozumiem, że czytanie ze zrozumieniem stanowi u Ciebie problem :) Co robisz z jedzeniem i swoim siedzeniem to nie moja sprawa ;) zwłaszcza jak kończy się to, najwidoczniej, analnymi przygodami! Peace Pozdro!

PospolityZjadaczChrzanu

O ludzie ! Trudno żeby jeszcze była na chrzanie instrukcja obsługi. Nie powiedzieli ci że chrzan się je a nie smaruje nim dupsko? Było nie ładować tam gdzie nie trzeba a by nie piekło. Następnym razem polecam z chrzan z jajkami ale pamiętaj TYMI KURZYMI :)

PalącyProblem

Super, super :) mam pytanko tak przy okazji. Kupiłem dzisiaj chrzan na przecenie i dostałem biegunki... intensywnej niestety. Czy mogę starać się o zwrot monet z powodu uszczerbku? I może firma mogłaby dorzucić jakiś krem, bo piecz :)

zs

Pracuję od kilku lat we Wrocławskim oddziele i mam wrażenie że wypisują tutaj wszyscy ci którym po prostu nie chce się pracować! Może napiszcie o tym że niezle możemy tutaj zarobić a kto chce ten wezmie sobotę z którą nigdy nie ma problemu.Pensje są zawsze pod koniec miesiąca i prawie wszyscy mają umowe o pracę a nie jakieś śmieciówki jak w innych firmach.Niech każdy po prostu popatrzy na siebie i zastanowi się czy robi wszystko tak jak należy. Jedną uwagę jaką mam to może brak jasnego systemu oceniania nas a co za tym idzie brak jakiś dodatkowych nagród itp

EM

Na pierwszy rzut oka widać, że nie znalazłaś się tutaj przypadkowo, bo pamiętam z moich czasów takich właśnie ludzi jak ty, którzy biegali do Darka z każdą plotką usłyszaną na hali żeby tylko okazać oczekiwaną przez pana i władcę -wierność i służalczość. Ale nawet jeśli dzisiaj pełnisz jakieś ważne funkcje kierownicze, to pragnę cię ostrzec, że największe lizusy takie jak ty pewnego dnia usłyszą- a nawet nie bezpośrednio od Darka - "do widzenia". Zresztą nawet jeśli nie będzie prawnych podstaw do wręczenia wypowiedzenia, to wieloletni i sprawny system mobbingu w Jot-Ł pomoże ci samej w podjęciu tej trudnej decyzji. Tylko się nie wypieraj, że nie meldujesz postępów walki z hejtem na gowork.pl Darkowi, czy jemu podobnym, bo 16 "polubień" twojego posta to już ewidentna ustawka całego biura -zapewne przedstawicieli, kierowników i fakturzystek- bo przecież to tylko oni po nocach nie śpią i zastanawiają się jak zrobić szybką i zawrotną karierę w Jot-Ł.

jao

Witam. Ludzie jakie Wy wypisujecie bzdury. Ja pracuję w oddziale bydgoskim i jestem bardzo zadowolona. Na płacę nie narzekam, atmosfera bardzo miła, nikt nikogo nie pogania. Kierownik hali w porządku , właściciel też, choć go widziałam dwa razy. Jest u nas naprawdę spoko, a najważniejsze że klienci są zadowoleni. Przychodzę do pracy z ochotą a nie że "znowu muszę iść do pracy".

;-)

wszyscy tak piszą i piszą.... ale nikt nie napisał, że firma to kilka oddziałów w różnych miastach i pewnie w każdym inna atmosfera. Nie ma co uogólniać

Anno, Ciebie chyba ktoś musiał nieźle skrzywdzić, że masz taki uraz... ale jesteś pewna, że to w tej firmie? kurczę, może idź do psychologa i staraj się o odszkodowanie? :)

Hanna

I czemu kamil mają służyć twoje komentarze? Pokazują one jedynie twoją kulturę osobistą a raczej jej brak. Lepiej Ci się robi jak się wygadasz tutaj? No to gratulacje. Żal Ci dupę ściska i tyle:) żałosny gościu to jesteś ty i to, co tutaj wypisujesz.

anna

żałosne to chłam wyzysk i tyle...pozdrowienia dla kochających inaczej!!!

Łódź dziękuje !

oj kamil, kamil... jak my się cieszymy że nie ma cie wreszcie wśród nas...

Zostaw merytoryczną opinię o JOT-Ł Sp z o. o. - Wrocław

• Jak się pracuje w JOT-Ł Sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy JOT-Ł Sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

JOT-Ł Sp z o. o.
  • Żmigrodzka 249