ACN Communications Polska Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o ACN Communications Polska Sp. z o.o.

ToOn

Firma solidna i konkretna, duzo pracy, fajni ludzie i ciągle coś nowego do zrobienia. Pracuję tu od trzech lat, momentami jest zapierdziel, ale to da się przeżyć. Przełożeni są kulturalni i otwarci, mocno mi pomógł mój przełożony. Dużo sie tu uczę i mam kontakt z językiem. Atmosfera w firmie jest świetna. Organizują konkursy, próbują rozwijać. Uczą duzo o produktach i procedurach.

sonko

anatalka,z tego co pamiętam to kiedyś potrzebowali absolwentów studiów aby od razu im zaproponować umowy. Nie wiem jak ten projekt dalej był koordynowany i czy coś z tego wyszło. Gdzieś słyszałem, że niedługo jakieś rekrutacje do nich też mogą się trafić.

Zostaw opinię o ACN Communications Polska Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ACN Communications Polska Sp. z o.o.