Opinie o Infermedica Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Infermedica Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Infermedica Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infermedica Sp. z o.o. w Wrocław

Andrzej Nowy wpis
Kandydat

Aplikując do tej firmy przygotuj się, że poświęcisz dla Nich dużo czasu - godzinna rozmowa z HR, półtoragodzinne gradobicie pytań technicznych z gościem któremu nie chciało się ubrać słuchawek i brzmiał jakby siedział w szafie, następnie zadanie domowe na przynajmniej 6-8 godzin pracy i w końcu godzinna rozmowa z CTO, żeby po miesiącu okazało się, że szukali kogoś o innych kompetencjach. Szanujmy swój czas.

Paweł Iwaszko, CTO Nowy wpis
@Andrzej

Bardzo dziękujemy za feedback. Przy rekrutacjach technicznych faktycznie często mamy taką kolejność etapów, ponieważ bardzo zależy nam na dobrej weryfikacji technicznej i przemyślanej decyzji na koniec procesu, dzięki której wygrywają obie strony: my jako pracodawca i kandydat jako nasz przyszły pracownik. Około pół roku temu zrezygnowaliśmy z ostatniego etapu z CTO i spotkanie ze mną odbywa się zwykle w większej grupie rekruterów. Mamy nadzieję że usprawni to timeline naszych procesów rekrutacyjnych. Paweł Iwaszko, CTO

Administrator Nowy wpis

Infermedica Sp. z o.o. rekrutowała niedawno na stanowisko Engineer. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

Infermedica Nowy wpis

Hej, Infermedica to firma medyczno-technologiczna, która tworzy rozwiązania do wstępnej diagnostyki medycznej z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Infermedica została założona w 2012 roku we Wrocławiu i działa w modelu B2B, współpracując głównie z firmami telemedycznymi, szpitalami, firmami ubezpieczeniowymi oraz informatycznymi. Bardziej szczegółowe informacje o firmie są dostępne na stronie: https://infermedica.com

Iza

Hej wszystkim, czy ktoś mógłby przybliżyć mi profil działalności firmy Infermedica? Czym się zajmują? W internecie nie ma, z tego co widziałam, zbyt wielu informacji na ten temat, a przy okazji wydaje mi się, że opinie osób, które mają bezpośrednie doświadczenia z firmą, też są bardzo ważne.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko BI Data Analyst w firmie Infermedica Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aparatowy
Wrocław
Zakłady Chemiczne “ZŁOTNIKI” Spółka Akcyjna
(14 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Projektant konstrukcji stalowych
Wrocław
Nedcon Silesia Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Ilona

Może ktoś podzieli się jakąś świeżą opinią nt. tytułowej firmy? Chciałabym dowiedzieć się czegoś z "pierwszej ręki". Oczywiście chodzi o opinię w kontekście pracy. Dokładnie pracownika myjni. Pozdrawiam serdecznie.

Co wiecie o firmie Infermedica Sp. z o.o. w mieście Wrocław? Nadal oczekujemy na aktualne wieści. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Infermedica Sp. z o.o. - Wrocław

Infermedica Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Plac Solny 14 lok. 3
    50-062 Wrocław
  • NIP: 8971782877 REGON: 21889810 KRS: 0000429183

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Infermedica Sp. z o.o.