Opinie o Infermedica Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Infermedica Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Infermedica Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infermedica Sp. z o.o. w Wrocław

baner wywiady
Sylwia Nowy wpis

tegoroczna rekrutacja jak przebiega? w ostatnim z wątków było napisane, że nie każdemu przypadła do gustu i zastanawiam się czy wzięto na to jakąkolwiek poprawkę, wiadomo? Jak konkretnie przebiega ona na stanowisko Marketing Designera? jest parę ofert na stronie. z tej wynika, że można zarobić do 18 tys, za jaki nakład pracy?

Me
Kandydat

Osoby zajmujące się rekrutacją techniczną odrzucają kandydata, który większe doświadczenie , wiedzę i umiejętności od samych rekrutujących. Zdania nie zmienię, ponieważ feedback z odpowiedzią tak żenująca i bijąca po oczach, że zacząłem się z tego śmiać i odetchnąłem z ulgą, że dalej w to nie brnąłem. Polecam najpierw się doszkolić a dopiero potem zająć się rekrutacją. Na próbę kolega zgłosił swoją kandydaturę będąc QA Leadem i dostał identyczną odpowiedź. Żenujące i nie polecam nikomu. Strata czasu. P.S. firma szuka darmowego bug huntingu wymuszając na kandydatach znalezienie błędu w ich produktach podczas samego składania aplikacji, bez tego nie jest to możliwe. Mało uczciwa praktyka.

Iza
@Me

To ci ci napisali w tej wiadomości zwrotnej?

Alicja Nowy wpis
@Me

To znalezienie błędu w produkcie jest jakby zadaniem rekrutacyjnym?

QA Nowy wpis
Kandydat
@Me

Niestety mogę potwierdzić powyższą opinię. Proces rekrutacji to jednym słowem żenada i coś czego nie spotyka się na rynku.

43543 Nowy wpis
Kandydat

Oto fragment ogłoszenia z Indeed: "Supporting the Translation Manager in a schedule the team’s work" :) Inglish-spiking pipol...

Andrzej
Kandydat

Aplikując do tej firmy przygotuj się, że poświęcisz dla Nich dużo czasu - godzinna rozmowa z HR, półtoragodzinne gradobicie pytań technicznych z gościem któremu nie chciało się ubrać słuchawek i brzmiał jakby siedział w szafie, następnie zadanie domowe na przynajmniej 6-8 godzin pracy i w końcu godzinna rozmowa z CTO, żeby po miesiącu okazało się, że szukali kogoś o innych kompetencjach. Szanujmy swój czas.

Paweł Iwaszko, CTO
Pracownik
@Andrzej

Bardzo dziękujemy za feedback. Przy rekrutacjach technicznych faktycznie często mamy taką kolejność etapów, ponieważ bardzo zależy nam na dobrej weryfikacji technicznej i przemyślanej decyzji na koniec procesu, dzięki której wygrywają obie strony: my jako pracodawca i kandydat jako nasz przyszły pracownik. Około pół roku temu zrezygnowaliśmy z ostatniego etapu z CTO i spotkanie ze mną odbywa się zwykle w większej grupie rekruterów. Mamy nadzieję że usprawni to timeline naszych procesów rekrutacyjnych. Paweł Iwaszko, CTO

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko BI Data Analyst w firmie Infermedica Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Infermedica
Pracownik

Hej, Infermedica to firma medyczno-technologiczna, która tworzy rozwiązania do wstępnej diagnostyki medycznej z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Infermedica została założona w 2012 roku we Wrocławiu i działa w modelu B2B, współpracując głównie z firmami telemedycznymi, szpitalami, firmami ubezpieczeniowymi oraz informatycznymi. Bardziej szczegółowe informacje o firmie są dostępne na stronie: https://infermedica.com

Iza

Hej wszystkim, czy ktoś mógłby przybliżyć mi profil działalności firmy Infermedica? Czym się zajmują? W internecie nie ma, z tego co widziałam, zbyt wielu informacji na ten temat, a przy okazji wydaje mi się, że opinie osób, które mają bezpośrednie doświadczenia z firmą, też są bardzo ważne.

Ilona

Może ktoś podzieli się jakąś świeżą opinią nt. tytułowej firmy? Chciałabym dowiedzieć się czegoś z "pierwszej ręki". Oczywiście chodzi o opinię w kontekście pracy. Dokładnie pracownika myjni. Pozdrawiam serdecznie.

Administrator

Co wiecie o firmie Infermedica Sp. z o.o. w mieście Wrocław? Nadal oczekujemy na aktualne wieści. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Infermedica Sp. z o.o. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Infermedica Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Infermedica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Infermedica Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Infermedica Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Plac Solny 14 lok. 3
  50-062 Wrocław
 • NIP: 8971782877 REGON: 21889810 KRS: 0000429183
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Infermedica Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii