Opinie o Infermedica Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Infermedica Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Infermedica Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infermedica Sp. z o.o. w Wrocław

nick

Rekrutacja do tej firmy to jeden wielki przerost nad treścią :) Rekruterka zachowuje się jakby każdy miał się zabijać o prace w tej firmie, godzinna bezsensowna rozmowa gdzie samego konkretu jest może 10 minut. Nie wiem jak się w tym miejscu pracuje, ale nastawcie się na dużo czasochłonnych etapów. Feedback owszem się pojawia, ale zupełnie nie w czas, niekonkretny- szkoda czasu, a stawki tez konkurencyjne wcale nie są :)

kandydat Nowy wpis

Jeden z przyjemniejszych procesów rekrutacyjnych, partnerskie podejście do kandydata, kontakt na bieżąco, dostosowanie się do mojej dość ograniczonej dyspozycyjności. Pomimo, że rekrutacja nie zakończyła się zatrudnieniem to ciężko się do czegoś przyczepić.

Hela Nowy wpis

Pracuję w Infermedica 2 lata i jestem zadowolona. Jak w każdej firmie pojawiły się nie do końca zrozumiałe decyzje i zmiany, jednak patrząc całościowo, pozytywnie oceniam firmę i poleciłabym pracę w niej przede wszystkim ze względu na elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej oraz rynkowe benefity i możliwości rozwoju zawodowego.

Bogusia Nowy wpis

Cześć. :) już kiedyś zaglądałam tutaj by sprawdzić ewentualne opinie odnośnie pracy, ale nie było ich zbyt wiele. Widzę, że od dłuższego czasu na stronie dostępna jest oferta dla python deva. nie ma niestety mojej profesji – java script. Czy przyjmujecie developerów z tym językiem?

AK Nowy wpis

Infermedica ma niezwykłą wizję na produkt, odważną i mogącą pomóc wielu osobom na świecie lepiej dbać o zdrowie. Jak to w star tupie, rozwój firmy jest dynamiczny, czasem burzliwy. Z drugiej strony jest mnóstwo wspaniałych ludzi, którzy się wspierają i wspólnie dążą do celu.

Czy kandydat na stanowisko Tax Specialist w firmie Infermedica Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czyli ostatecznie jakiś feedback wpadnie? Opiszecie swoje aktualne? są z czasem jeszcze bardziej merytoryczne? W tym momencie poszukują do siebie Senior Python Developera. Nie jest to niestety na moje kwalifikacje ale mimo wszystko ciekawi mnie opis całej rozmowy, zwłaszcza części technicznej. jak wyceniane są projekty skoro wskazane widełki wynoszą od 20 do 27 tys pln?

nick

Sylwia

tegoroczna rekrutacja jak przebiega? w ostatnim z wątków było napisane, że nie każdemu przypadła do gustu i zastanawiam się czy wzięto na to jakąkolwiek poprawkę, wiadomo? Jak konkretnie przebiega ona na stanowisko Marketing Designera? jest parę ofert na stronie. z tej wynika, że można zarobić do 18 tys, za jaki nakład pracy?

Me

Osoby zajmujące się rekrutacją techniczną odrzucają kandydata, który większe doświadczenie , wiedzę i umiejętności od samych rekrutujących. Zdania nie zmienię, ponieważ feedback z odpowiedzią tak żenująca i bijąca po oczach, że zacząłem się z tego śmiać i odetchnąłem z ulgą, że dalej w to nie brnąłem. Polecam najpierw się doszkolić a dopiero potem zająć się rekrutacją. Na próbę kolega zgłosił swoją kandydaturę będąc QA Leadem i dostał identyczną odpowiedź. Żenujące i nie polecam nikomu. Strata czasu. P.S. firma szuka darmowego bug huntingu wymuszając na kandydatach znalezienie błędu w ich produktach podczas samego składania aplikacji, bez tego nie jest to możliwe. Mało uczciwa praktyka.

Iza
@Me

To ci ci napisali w tej wiadomości zwrotnej?

Alicja
@Me

To znalezienie błędu w produkcie jest jakby zadaniem rekrutacyjnym?

QA
@Me

Niestety mogę potwierdzić powyższą opinię. Proces rekrutacji to jednym słowem żenada i coś czego nie spotyka się na rynku.

Oto fragment ogłoszenia z Indeed: "Supporting the Translation Manager in a schedule the team’s work" :) Inglish-spiking pipol...

Aplikując do tej firmy przygotuj się, że poświęcisz dla Nich dużo czasu - godzinna rozmowa z HR, półtoragodzinne gradobicie pytań technicznych z gościem któremu nie chciało się ubrać słuchawek i brzmiał jakby siedział w szafie, następnie zadanie domowe na przynajmniej 6-8 godzin pracy i w końcu godzinna rozmowa z CTO, żeby po miesiącu okazało się, że szukali kogoś o innych kompetencjach. Szanujmy swój czas.

Paweł Iwaszko, CTO
@Andrzej

Bardzo dziękujemy za feedback. Przy rekrutacjach technicznych faktycznie często mamy taką kolejność etapów, ponieważ bardzo zależy nam na dobrej weryfikacji technicznej i przemyślanej decyzji na koniec procesu, dzięki której wygrywają obie strony: my jako pracodawca i kandydat jako nasz przyszły pracownik. Około pół roku temu zrezygnowaliśmy z ostatniego etapu z CTO i spotkanie ze mną odbywa się zwykle w większej grupie rekruterów. Mamy nadzieję że usprawni to timeline naszych procesów rekrutacyjnych. Paweł Iwaszko, CTO

Infermedica

Hej, Infermedica to firma medyczno-technologiczna, która tworzy rozwiązania do wstępnej diagnostyki medycznej z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Infermedica została założona w 2012 roku we Wrocławiu i działa w modelu B2B, współpracując głównie z firmami telemedycznymi, szpitalami, firmami ubezpieczeniowymi oraz informatycznymi. Bardziej szczegółowe informacje o firmie są dostępne na stronie: https://infermedica.com

Iza

Hej wszystkim, czy ktoś mógłby przybliżyć mi profil działalności firmy Infermedica? Czym się zajmują? W internecie nie ma, z tego co widziałam, zbyt wielu informacji na ten temat, a przy okazji wydaje mi się, że opinie osób, które mają bezpośrednie doświadczenia z firmą, też są bardzo ważne.

Ilona

Może ktoś podzieli się jakąś świeżą opinią nt. tytułowej firmy? Chciałabym dowiedzieć się czegoś z "pierwszej ręki". Oczywiście chodzi o opinię w kontekście pracy. Dokładnie pracownika myjni. Pozdrawiam serdecznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Infermedica Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Infermedica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infermedica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infermedica Sp. z o.o.?

Infermedica Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Plac Solny 14 lok. 3
    50-062 Wrocław