Opinie o Infermedica Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Infermedica Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Infermedica Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infermedica Sp. z o.o. w Wrocław

nick
Kandydat

Rekrutacja do tej firmy to jeden wielki przerost nad treścią :) Rekruterka zachowuje się jakby każdy miał się zabijać o prace w tej firmie, godzinna bezsensowna rozmowa gdzie samego konkretu jest może 10 minut. Nie wiem jak się w tym miejscu pracuje, ale nastawcie się na dużo czasochłonnych etapów. Feedback owszem się pojawia, ale zupełnie nie w czas, niekonkretny- szkoda czasu, a stawki tez konkurencyjne wcale nie są :)

Karo Nowy wpis
Inne

Python & Java Developer dostaje sprzęt od nich? Umknęła mi ta informacja albo jej nie ma po prostu w ofercie. Ale czytałam, że praca jest zdalna i dlatego pytam, u mnie z własnym office ciężko :D

kandydat Nowy wpis
Kandydat

Jeden z przyjemniejszych procesów rekrutacyjnych, partnerskie podejście do kandydata, kontakt na bieżąco, dostosowanie się do mojej dość ograniczonej dyspozycyjności. Pomimo, że rekrutacja nie zakończyła się zatrudnieniem to ciężko się do czegoś przyczepić.

Hela Nowy wpis
Pracownik

Pracuję w Infermedica 2 lata i jestem zadowolona. Jak w każdej firmie pojawiły się nie do końca zrozumiałe decyzje i zmiany, jednak patrząc całościowo, pozytywnie oceniam firmę i poleciłabym pracę w niej przede wszystkim ze względu na elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej oraz rynkowe benefity i możliwości rozwoju zawodowego.

Bogusia Nowy wpis
Inne

Cześć. :) już kiedyś zaglądałam tutaj by sprawdzić ewentualne opinie odnośnie pracy, ale nie było ich zbyt wiele. Widzę, że od dłuższego czasu na stronie dostępna jest oferta dla python deva. nie ma niestety mojej profesji – java script. Czy przyjmujecie developerów z tym językiem?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Tax Specialist w firmie Infermedica Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
Łódź
MS POS Poland Sp. z o.o.
(46 opinii)
Wyślij CV
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
(4 opinie)
Wyślij CV
logo firmy PHP Backend Developer
Warszawa
GoWork.pl
(544 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista AI (m / k) (122)
Oborniki Śląskie
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
(435 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
AK
Pracownik

Infermedica ma niezwykłą wizję na produkt, odważną i mogącą pomóc wielu osobom na świecie lepiej dbać o zdrowie. Jak to w star tupie, rozwój firmy jest dynamiczny, czasem burzliwy. Z drugiej strony jest mnóstwo wspaniałych ludzi, którzy się wspierają i wspólnie dążą do celu.

anonim
Inne

Czyli ostatecznie jakiś feedback wpadnie? Opiszecie swoje aktualne? są z czasem jeszcze bardziej merytoryczne? W tym momencie poszukują do siebie Senior Python Developera. Nie jest to niestety na moje kwalifikacje ale mimo wszystko ciekawi mnie opis całej rozmowy, zwłaszcza części technicznej. jak wyceniane są projekty skoro wskazane widełki wynoszą od 20 do 27 tys pln?

nick
Kandydat

Rekrutacja do tej firmy to jeden wielki przerost nad treścią :) Rekruterka zachowuje się jakby każdy miał się zabijać o prace w tej firmie, godzinna bezsensowna rozmowa gdzie samego konkretu jest może 10 minut. Nie wiem jak się w tym miejscu pracuje, ale nastawcie się na dużo czasochłonnych etapów. Feedback owszem się pojawia, ale zupełnie nie w czas, niekonkretny- szkoda czasu, a stawki tez konkurencyjne wcale nie są :)

Sylwia
Inne

tegoroczna rekrutacja jak przebiega? w ostatnim z wątków było napisane, że nie każdemu przypadła do gustu i zastanawiam się czy wzięto na to jakąkolwiek poprawkę, wiadomo? Jak konkretnie przebiega ona na stanowisko Marketing Designera? jest parę ofert na stronie. z tej wynika, że można zarobić do 18 tys, za jaki nakład pracy?

Me
Kandydat

Osoby zajmujące się rekrutacją techniczną odrzucają kandydata, który większe doświadczenie , wiedzę i umiejętności od samych rekrutujących. Zdania nie zmienię, ponieważ feedback z odpowiedzią tak żenująca i bijąca po oczach, że zacząłem się z tego śmiać i odetchnąłem z ulgą, że dalej w to nie brnąłem. Polecam najpierw się doszkolić a dopiero potem zająć się rekrutacją. Na próbę kolega zgłosił swoją kandydaturę będąc QA Leadem i dostał identyczną odpowiedź. Żenujące i nie polecam nikomu. Strata czasu. P.S. firma szuka darmowego bug huntingu wymuszając na kandydatach znalezienie błędu w ich produktach podczas samego składania aplikacji, bez tego nie jest to możliwe. Mało uczciwa praktyka.

Iza
Inne
@Me

To ci ci napisali w tej wiadomości zwrotnej?

Alicja
Inne
@Me

To znalezienie błędu w produkcie jest jakby zadaniem rekrutacyjnym?

QA
Kandydat
@Me

Niestety mogę potwierdzić powyższą opinię. Proces rekrutacji to jednym słowem żenada i coś czego nie spotyka się na rynku.

43543
Kandydat

Oto fragment ogłoszenia z Indeed: "Supporting the Translation Manager in a schedule the team’s work" :) Inglish-spiking pipol...

Andrzej
Kandydat

Aplikując do tej firmy przygotuj się, że poświęcisz dla Nich dużo czasu - godzinna rozmowa z HR, półtoragodzinne gradobicie pytań technicznych z gościem któremu nie chciało się ubrać słuchawek i brzmiał jakby siedział w szafie, następnie zadanie domowe na przynajmniej 6-8 godzin pracy i w końcu godzinna rozmowa z CTO, żeby po miesiącu okazało się, że szukali kogoś o innych kompetencjach. Szanujmy swój czas.

Paweł Iwaszko, CTO
Pracownik
@Andrzej

Bardzo dziękujemy za feedback. Przy rekrutacjach technicznych faktycznie często mamy taką kolejność etapów, ponieważ bardzo zależy nam na dobrej weryfikacji technicznej i przemyślanej decyzji na koniec procesu, dzięki której wygrywają obie strony: my jako pracodawca i kandydat jako nasz przyszły pracownik. Około pół roku temu zrezygnowaliśmy z ostatniego etapu z CTO i spotkanie ze mną odbywa się zwykle w większej grupie rekruterów. Mamy nadzieję że usprawni to timeline naszych procesów rekrutacyjnych. Paweł Iwaszko, CTO

Infermedica
Pracownik

Hej, Infermedica to firma medyczno-technologiczna, która tworzy rozwiązania do wstępnej diagnostyki medycznej z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Infermedica została założona w 2012 roku we Wrocławiu i działa w modelu B2B, współpracując głównie z firmami telemedycznymi, szpitalami, firmami ubezpieczeniowymi oraz informatycznymi. Bardziej szczegółowe informacje o firmie są dostępne na stronie: https://infermedica.com

Iza
Inne

Hej wszystkim, czy ktoś mógłby przybliżyć mi profil działalności firmy Infermedica? Czym się zajmują? W internecie nie ma, z tego co widziałam, zbyt wielu informacji na ten temat, a przy okazji wydaje mi się, że opinie osób, które mają bezpośrednie doświadczenia z firmą, też są bardzo ważne.

Ilona
Inne

Może ktoś podzieli się jakąś świeżą opinią nt. tytułowej firmy? Chciałabym dowiedzieć się czegoś z "pierwszej ręki". Oczywiście chodzi o opinię w kontekście pracy. Dokładnie pracownika myjni. Pozdrawiam serdecznie.

1

Zostaw merytoryczną opinię o Infermedica Sp. z o.o. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Infermedica Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Infermedica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Infermedica Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Infermedica Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Plac Solny 14 lok. 3
  50-062 Wrocław
 • NIP: 8971782877 REGON: 21889810 KRS: 0000429183
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Infermedica Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii