Opinie o Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawa

Psychol z korpo

Nie rozśmieszaj!:) Podana przez NIK główna przyczyna odejścia pracowników ustalana jest na podstawie ANONIMOWYCH ankiet o których wypełnienie proszeni są oni przed odejściem. Mam jeszcze taką w domu bo tak jak większość odchodzących z URPL do korpo z obawy przed tym aby ta korpo z tytułu mojej szczerości w tej ankiecie nie miała z wami problemów zdecydowałem się jej nie wypełniać. Niby anonimowa ale po wydziale i departamencie dojdziecie który to odchodzący tak was podsumował a jak namierzycie w korpo to i ten co odszedł i korpo będą mieli problemy. Co do wiarygodności tego typu anonimowych ankiet…. Jest ŻADNA, gdyż dowolną ilość takich ankiet może w dowolnej chwili wypełnić ktokolwiek i dowolną ilość razy wskazać w nich jako przyczynę odejścia wynagrodzenia ;) Mało wiarygodna ankieta prowadzi do mało wiarygodnego wniosku;)

klient

Super analiza przyczyn opóźnień w działaniach URPL sprowadzająca się w zasadzie do jednego wniosku - wszystkiemu winne psychole co to chcą więcej kasy i odchodzą do korpo lub nie aplikują o pracę bo od razu zatrudniają się w korpo. Rzeczywiście, o głębszą trudno. Dodałbym jeszcze tylko jeden wniosek - Fakt, iż meduza przeżyła 650 milionów lat bez posiadania mózgu niesie nadzieję nadzieję że przetrwa i URPL.

Powierzchowna analiza przyczyn braku wyboru kandydata w konkursie. Doktorat z właściwą specjalizacją, lata pracy w R&D, lata pracy przy wytwarzaniu w firmie farmaceutycznej i opracowywaniu dokumentacji. Spełnione wszystkie wymagania niezbędne. Za pierwszym razem nie zostałem zaproszony na rozmowę rekrutacyjną. Dlaczego tego nie wiem, ale wiem że zasady naboru w służbie cywilnej nakazują zaproszenie wszystkich kandydatów spełniających wymagania niezbędne. Wybrano kandydata nie spełniającego wymagań niezbędnych. Co na to NIK w raporcie? Nic. Za drugim razem zaproszenie było, rozmowa rekrutacyjna trwała zaledwie kilka minut, tyle że przypominała wymuszoną formalność ze strony rekrutujących. Nie zostałem przyjęty i nie dowiedziałem się jakich wymagań nie spełniłem. Nabór powtórzono. Wybrano kandydata nie spełniającego wymagań niezbędnych. Co na to NIK? Nic. Kontrola takich i szeregu innych nieprawidłowości nie należy do NIK aby machać tym raportem na tym forum w odpowiedzi na negatywne wpisy i je tym raportem negować. Pomachaj ty lepiej raportem organu kompetentnego w zakresie wyjaśniania takich i innych nieprawidłowości.

sprzątacz

Te….! Pracownik…. ! Nie pomyliły się tobie aby raporty ?! Nie bądź ty taki cwany!;( Jak chcesz machać to machaj raportami organu kompetentnego, a mianowicie MZ , w zakresie “bzdur” o jakich tu ludzie piszą czyli fatalna organizacja pracy, złe zarządzanie, zatrudnienia kolesiostwa i pociotków bez spełnienia wymagań koniecznych, brak we właściwych ilościach specjalistów o kluczowych specjalizacjach i doświadczeniu w branży, zły system dekretacji procedur, byle jakie oceny, nieprawidłowości i błędy w ocenach, mob bing, nieprawidłowości w ocenach pracowników i awansach itd. Nie masz? To z czym ty tutaj w ogóle do ludzi?! Poniżać i wyśmiewać ludzi za negatywne wpisy jeden z drugim potrafisz a raportów nie masz?

Specjalista

Hehehehehhh….. wstyd!!!, aby taka instytucja jak NIK brała pod uwagę jakieś anonimowe ankiety, które nie wiadomo kto i kiedy wypełnił, i w oparciu o nie wnioski w raporcie wyciągała!!! Cyferki zgadzają się, ale wyjaśnienie tych cyferek w kwestii opóźnień to pie rdy, pie rdy i jeszcze raz pie rdy !;) tak sformułowane aby zamieść pod dywan cały ten wewnętrzny bajzel i utrzymać źle zarządzające i bez pomysłów kierownictwo z protekcji.

DOL

Ja także nie polecam podejmowania pracy w tym urzędzie na wydziale oceny dokumentacji chemicznej i farmaceutycznej. Kolesiostwo, wazeliniarstwo i nierówne traktowanie, które powoduje, że na stanowiskach ekspertów są osoby bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, którym się nic nie chce (czy się stoi, czy się leży to się należy). Starsi eksperci są starszymi tylko z nazwy a nie z tytułu wiedzy, odliczają już tylko lata do emerytury, bo nic im się nie chce. Młodsi eksperci może i by coś zrobili ale nic nie wiedzą i nie umieją to spotykają się ze ścianą i staniem w miejscu. To co rzuca się w oczy na tym wydziale to to że każdy ekspert zachowuje się tak jakby miejsce pracy było jego prywatną zagrodą. Mają wybujałe ego, odstawiają fochy mochy, są fałszywi, nie współpracują, nieustannie wszczynają jakieś nieporozumienia i konflikty. Jeżeli są w czymś dobrzy to jedynie w klasycznej spychologii pracy na drugiego. Królują wielogodzinne picia kaw i bajdy typu kto z kim gdzie i kiedy. Podsłuchiwanie i donoszenie są na porządku dziennym, od tego ile i czego doniesiesz na drugiego zależy premia. Szczytem tupetu przy tej fałszywości i podłości jest organizowanie opłatka i zmuszanie wszystkich do uczestniczenia w nim. Generalnie poziom wiedzy i umiejętności eksperta jest bardzo niski, w zasadzie minimalny wymagany. Na specjalizację i doświadczenie w branży farmaceutycznej nikt nie zwraca uwagi. Brak efektów tej pracy w postaci dobrze wykonanych ocen. Awanse też są strefą zagadkową. Kto i dlaczego dostaje a kto nie dostaje to się człowiek nie dowie. Są eksperci i starsi eksperci z tak ogromnymi brakami elementarnej wiedzy że czasami człowiek zdaje sobie pytanie jakim cudem taki został starszym ekspertem. Zresztą co tu dużo mówić, wystarczy spojrzeć na jakość dokonywanych przez tych ludzi ocen. Tutaj potrzebna jest bardzo głęboka reorganizacja środowiska pracy z wymianą ludzi przez kogoś kto ma naprawdę o tym pojęcie. Obecne kierownictwo nie ma dobrych pomysłów i nie nadaje się do tego.

Zizi

Nieprzyjazna atmosfera, dużo pracy, do niczego kierownictwo.

Czesław
@Zizi

Co ci z kierownictwem nie pasuje? I czemu atmosfera ci nie odpowiada? Możesz coś więcej na pisać? Fajnie będzie poznać szczegóły

@Czesław

Duuuużo można by na ten temat relacji personalnych w tym urzedzie napisać. Chociażby to że namierzają gdzie były pracownik planuje zatrudnić się lub zatrudnił sie i manipulacjami, kłamstwami i pomówieniami poprzez dojścia i znajomości starają sie mu zaszkodzić. Wszystko na przysłowiową gębę. Zawiść , podłość, chore akcje odwetowe itd. Zatrudniając sie tam możesz wykupić bilet w jedna stronę. Warto o tym przed podjeciem tam pracy pomyśleć.

Barbara

Masakra :/ to faktycznie słaba atmosfera... a każdy nowy pracownik jest tam tak traktowany? Nie ma "okazji" żeby gdzieś to zgłosić?

Agnieszka
@Barbara

Każdego, kto ma większe wykształcenie, doświadczenie, umiejętności i możliwości od zatrudnionych już, o co nie trudno, bo poprzeczka przy zatrudnianiu ustawiona jest krytycznie poniżej przeciętnej.

byly pracownik
@Zizi

zgadza sie. premie przyznawane wg widzimi sie kierownictwa, a nie wg nakladu pracy pracownikow i zaangazowania.

Specjalista
@byly pracownik

Premie są uznaniowe.

Edyta

Dlaczego bardzo dobry? Na czym polega ta świetna atmosfera w pracy? Po czym poznajesz że ludzie są zajęci pracą? Na jakiej podstawie uważasz że są bardzo dobrzy merytorycznie? Fajnie byłoby poznać jakieś szczegóły.

Ekspert

Otrzymalem zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjna do siedziby firmy. Żaluję, że wziąłem udział bo to była strata czasu.

Czy potrafisz kłamać i nie masz z tym problemu? Czy przejmujesz się opinią klientów? Czy nie przeszkadzają ci niepłatne nadgodziny ? I

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.

Jeszcze tak, źle to nie było w urzędzie. Obcięcie premii półrocznych, brak podwyżek a jeżeli już są w niektórych departamentach i śmiesznie niskie.

Katarzyna

A czym argumentują te obcięte premie?

specjalista

Dokładnie, jak się coś w pracy nie podoba to zawsze można znaleźć sobie inną i odejść. Przecież nikt tutaj nikogo na siłę nie trzyma.

specjalista

Kiepscy eksperci. Oceny dokumentacji chemicznej i farmaceutycznej na niskim poziomie. Słabe merytorycznie, chaotyczne, nie wiadomo o co w nich chodzi, z podstawowymi błędami i szeregiem uchybień nawet przez nich nie zauważonych. Błędy w protokołach i uzasadnieniach ocen. Brak terminowości i współpracy z innymi. To nie są eksperci tylko jakieś miernoty.

profesor
@specjalista

Bo to nie są eksperci tylko urzędnicy na stanowisku eksperta. Zawodowy tytuł magistra to nie ekspert, takich nawet nie powinno zatrudniać się na stanowisko eksperta.

ekspert
@profesor

Dlatego sprawdzają daty, podpisy, dane adresowe, czy są wszystkie papierki i niewiele poza tym. Do merytorycznej oceny dokumentacji nie mają wiedzy specjalistycznej.

Katarzyna

Ale pod jakim względem taka dobra?

Beata

Dlaczego dobra ?

Klient

Wrogie relacje między pracownikami .

Honorata
@Klient

Dlaczego? Co takiego się między pracownikami dzieje?

Klient

Z usług korzystamy bo musimy nie można sprzedawac leku bez zgody urzędu. Może jednak warto w takim urzędzie zatrudniać ludzi z jakimś doświadczeniem w analityce kontroli jakości lub produkcji w firmach farmaceutycznych bo te oceny dokumentacji z jakości i wytwarzania substancji i leku są cienkie często z błędami eksperta bo nie umiał wytycznych. Sprawdzą czy są wszystkie wymagane dokumenty daty i podpisy ale mało który merytorycznie wnika w dokumentację bo mało który się na analityce kontroli jakości i produkcji od strony praktycznej zna. Nie da się ukryć że większa wiedzę i doświadczenie ma ekspert zatrudniamy przez firmę farmaceutyczna niż ten pracujący w urzędzie.

Luna

A to teraz aż taka wysoka kultura w tym urzedzie panuje?

Lidia
@Luna

Wysoka? A to jak według Twojego oka było tu wcześniej?

Łatwo jest tutaj dostać pracę bo do oceny dokumentacji chemicznej farmaceutycznej i biologicznej leków nie trzeba mieć doświadczenia w firmie farmaceutycznej w kontroli jakości lub przy produkcji. Na eksperta jest wymagane tylko doświadczenie w ocenie dokumentacji ale jak się nie ma to też przyjmą. Pytania na rozmowie o pracę proste nie trzeba nawet znać wytycznych i przepisów. Tak niskich wymagań to chyba nigdzie indziej nie ma. Praca przy ocenie też niezbyt wymagająca bo ocena ma być krótka i ogólna bez wnikania w detale, tylko jak najszybciej i jak najwięcej ocen trzeba robić. Nawet jak czegoś nie wyłapiesz to nie ma stresu bo naczelnik jak czyta to tylko opis oceny. Koleżanki kawę zawsze parzą i można się trochę rozerwać i pogadać. Bardzo dobra praca tylko słabo płacą.

Audytor

Jak wygląda praca w Audycie i kontroli wewnętrznej? Czy zarobki są tam konkurencyjne?

Bondi

Cześć, jak obecnie oceniacie pracę w Urpl? Coś się polepszyło/pogorszyło? Dawno nie było aktualizacji.

@Bondi

Zdecydowanie jest o wiele lepiej, ludzie uśmiechnięci i zadowoleni.

aaa
@Bondi

Tak naprawde ciezko mi powiedziec czy jest lepiej czy gorzej. 8 godzin, nie mozna sie spozniac nawet 15 minut w ciagu calego miesiaca bo idzie sie na dywanik do dyrektora. Jest bardzo duzo spraw od aplikantow. Kazdy ma po 100 na glowe, i dostaje wiecej i wiecej bp ludzie po roku sie zwalniaja, z powodu bardzo niskiego wynagordzenia. Rzedu 3400 brutto na stanowisku specjalista.

Błażej

Może ktoś ma wiedzę czy firma może prowadzi rekrutacje i ewentualnie jak przebiega ?

@Błażej

zawsze prowadza, bo ludzie sie zwalniaja po ok roku

Praca na poczatku jest ciekawa. Bardzo duzo czytania rozporzadzen a potem wprowadzanie w zycie. Praca jest zawsze zbiorowa. Najpierw formalna ocena czy nic nie brakuje, potem merytoryczna., Oczywiscie merytoryczna jest ciekawsza. Szuka sie tego co aplikant chical ukryc. Podtym wzgledem jest ciekawa, ale dostaje sie bardzo duzo spraw, przecietne stanowsiko trwa rok, bo ludzie sie zwalniaja. Dlaczego? Wynagrodzenie poczatkowe 2300 brutto plus przelicznik. Zaczynasz od 3400 zl brutto (kierowca autobusu zarabia 3770 zl ) za dwa lata mozna wskoczyc o oczko wyzej. Ale praca jest dokladnei taka sama jak wczesniej, sprawy sa na tym samym poziomie. Ci ktorzy maja wysoki poziom angielskiego pracuja dla Europejskich wytycznych. Pracujesz rowno 8 godzin, 15 minut spoznienia w ciagu miesiaca wskakujesz na dywanik dyrektora, nie wazne ze masz 5 godzin nadwyzki ogolem. Jedna sprawe mozna ciagnac 3 lata albo i dluzej. Ogolnie jest ok, mozna sie nauczyc, ale z czegos trzeba zyc dlatego ludzie sie zwalniaja....

DML w sercu:)

Najlepszy Departament do pracy w URPL - to Dep. Mon. Niepożąd. Działań Prod. Leczn., wspaniała atmosfera, ludzie o ogromnej wiedzy i profesjonaliźmie, można się bardzo dużo nauczyć oraz poszerzyć swoja wiedzę w znakomitych warunkach.

Prawdziwe "Dobre miejsce"

Można wręcz strawestować tytuł powieści Mario Vargasa Llosy "El Paraiso en la otra esquina" na "El Paraiso en Ochota".

DBL - kompendium wiedzy

Jeśli chcesz w dobrej atmosferze wejść w świat badań klinicznych, poznać je "od podszewki" i zdobyć szeroką wiedzę dotyczącą tego zagadnienia to Departament Badań Klinicznych Produków Leczniczych jest najlepszym miejscem by to zrobić.

DZL - to jest to:)

Jesli chcesz się wszechstronnie rozwinąć, jesteś pracowita/y, posiadasz łatwość w przyswajaniu informacji to Departament Zmian Porejestracyjnych i Rerejestracji Produktów Leczniczych jest miejscem dla Ciebie.

Jaki jest wkład kierownictwa Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

dede

Żaden. Raczej nikogo nie interesuje dobra atmosfera wśród pracowników (chyba że trafisz na fajnego naczelnika/dyrektora). Generalnie ludzie niewygodni przesuwani są na mniej odpowiedzialne stanowiska, a ludzie bardziej ogarnięci dostają trudniejsze zadania i większą odpowiedzialność (a wszyscy pracuje za podobne wynagrodzenie)

@dede

Atmosfera jest bardzo dobra:), wręcz chce się skupić na pracy:), warunki wymarzone by wykorzystać swoje kompetencje bez afer i gierek.

Wstyd żeby urząd w państwie UE, odpowiedzialny za kontrole leków zatrudniał przez wiele lat osoby na umowę zlecenie wyłaniane w przetargu, w którym kryterium była wysokość wynagrodzenia.

@Anonim

Ale to już na szczęście przeszłość.

Praca przez 8 godzin codziennie, bez urlopu, premii, szkoleń na umowę zlecenie.

Wynagrodzenie na umowę zlecenie do 2600 brutto. Kto zgodzi się pracować za mniej ten wygrywa przetarg :) Należy mieć wymaganą wiedzę i doświadczenie bo urząd nie zapewnia żadnych szkoleń. Jak nie ma chętnych do pracy to zlecenia dostają eksperci zewnętrzni wyłaniani bez przetargów za dużo wyższe stawki.

Zostaw merytoryczną opinię o Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych - Warszawa

• Jak się pracuje w Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych?

Zobacz opinie na temat firmy Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 7 to opinie pozytywne, 89 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych?

Kandydaci do pracy w Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

1.1/5 Na podstawie 421 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 181 C
    02-222 Warszawa