GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O.

2.6 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakie godziny pracy obowiązują w GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O.?

Annomyous

Pracowałem krótko, ale coś można powiedzieć na temat firmy . Ogólnie jeżeli chodzi o towarzystwo to jest git. Wszyscy sobie w miarę pomagają. Nie brakuje "starszych" kurierow co potrafią pod nosem coś powiedzieć na Twój temat. Ale to świadczy o człowieku. Jeżeli chcesz mieć wolne, niestety musisz się prosić . Chcesz iść do lekarza ? Najpierw musisz uzgodnić to z firma, poprosić o zgodę i na 2 telefony rozmawiać z przychodnia. Jeden telefon z dyspozytorem, drugi z recepcja hehe śmieszne ale prawdziwe. Nie przyjdziesz ? Zostaniesz zwolniony (czujesz to? "Witaj w świecie paczek ). Powodzenia przyszłym kurierom w Global Expresie;)

Kosztel Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Annomyous

Pracowałem tam, i mam niezbyt dobre wspomnienia. Pomimo, że jesteś na bezterminowej(???) umowie-zleceniu, to jeszcze musisz prosić się o dzień wolny, co wcale ciebie nie obowiązuje przy tego typu kontrakcie nie obowiązuje; zgłaszasz i już! Więc to powinien być problem przełożonego, żeby podzielić pracę, lub zapewnić zastępstwo. Zwłaszcza, że jeździsz po całej Warszawie i gminach ościennych!?

Wojtek Nowy wpis

Jaki jest tam zakres obowiązków? Jest ciężko?

Gość Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Praca w biurze obsługi klienta, opinie?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Kurier.
Pytanie
 Pytanie

Czy GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O. ma ściśle ustalone godziny pracy?

swirus
@Pytanie

To nie McDonalds że przychodzi się kiedy się chce.

Michał

Czy trzeba mieć swój samochód na kuriera ?

Pan

Pracowałem na "akcji grudniowej" w oddziale na Kłobuckiej. Starsi pracownicy pomogli mi ustalic trasy i dawali cenne wskazówki. Dzieki temu udało się zarobić pare zlotych wiecej. Kase dostalem na czas. Polecam.

Jatoja

Płacą w terminie. Jest OK.

Weronika

@kiero, dzięki, że wyjaśniłeś na jakim stanowisku pracujesz w GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O. Czy w takim razie możesz napisać coś więcej o warunkach zatrudnienia? Twoja przygoda z tą firmą rozpoczęła się dosyć niedawno, ale jak na ten moment oceniasz GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O. jako pracodawcę?

Weronika

@kiero, czy pracujesz w GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O. jako kierownik? Jeżeli tak, to jakiego działu? Piszesz, że otrzymałeś umowę. Na jaki okres ona opiewa? W oparciu o jakie warunki zatrudnienia współpracujesz z GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O.? Twoją wypowiedzią mogą być zainteresowane osoby, które chciałyby podjąć pracę na stanowisku kierowniczym w tej firmie.

kiero
@Weronika

@Weronika Jestem KIEROwcą. Kierownik właśnie nam się zmienił lecz wydaje się spoko.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kiero

Pracuję od grudnia dostałem umowe jest OK :)

Weronika

@Były globalek, każda merytoryczna opinia o GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O.jako pracodawcy w tym wątku jest ważna. Jeżeli zauważyłeś brak niektórych opinii to musiały one zostać zarchiwizowane przez administratora, ponieważ nie spełniały warunków regulaminu tego forum. Pod tym linkiem możesz się z nimi zapoznać: https://www.gowork.pl/regulamin

Weronika

@Piotrek, czy jesteś osobą, która nie należy do grona narzekających na pracę w GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O.? Jaką funkcję pełnisz w niej? Jeżeli jesteś zadowolony z pracy w tej firmie, to proszę Cię o opisanie swojego dotychczasowego doświadczenia wynikającego ze współpracy z tym pracodawcą.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Były globalek
@Weronika

Jak ja opisuję to nie puszczacie opinii :]

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Piotrek

Jak jest w miarę dobra praca to nie ma narzekających a przecież głównie takie osoby piszą!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kierowca

Witam jest dla mnie bardzo dziwne ze od dłuższego czasu nie ma opinni ani negatywnych ani pozytywnych a rotacja ludzi jest duza moze ktos cos napisze jak tam dlugo pracuje

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kierowca

Witam jestem zaskoczony ze tu od dłuzszego czasu nie ma zadnych opinni ani negatywnych ani pozytywnych rotacjia ludzi jest duza chyba tak rozowo z zarobkami to nie jest moze ktos napisze prawde jak pracuje juz dlugo

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous

Zadna

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Waldek

jaka umowe dostaje kurier ?

Weronika

Dlaczego warto wybrać GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O.? Firma przedstawia kilka powodów: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,780847,0,0,dlaczego_my A Wy co powiecie o pracy w owej firmie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
mis

@arek na pewno dostaje się jakieś bony czy karty na paliwo - w zależności od tego, jakim samochodem będziesz się poruszał. Ogólne nie ma z tym problemu, firma jest na to przygotowana.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O.?

    Zobacz opinie na temat firmy GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O.
Przejdź do nowych opinii