Opinie o GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O.

anonymous

Zadna

Waldek

jaka umowe dostaje kurier ?

Weronika

Dlaczego warto wybrać GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O.? Firma przedstawia kilka powodów: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,780847,0,0,dlaczego_my A Wy co powiecie o pracy w owej firmie?

mis

@arek na pewno dostaje się jakieś bony czy karty na paliwo - w zależności od tego, jakim samochodem będziesz się poruszał. Ogólne nie ma z tym problemu, firma jest na to przygotowana.

aabbyy

ager to przez rok to chyba sporo się zmieniło bo z tego co ty piszesz nie wiele się zgadza z obecną sytuacją w sumie twoja opinia jest zupełnie nie aktualna :(

Prac

Ager nie wiem skąd te twoje doznania z jakiej firmy bo ja to chyba prezesa tej firmy nie widziałem nawet albo nie wiem który to jest.... Co do dyspozytora to może i ciśnieniowy i czasami przeginamy ale z drugiej strony całą odpowiedzialność za serwis miejski jest na jego głowie. Flota całą odświeżona ( czasy seicento minely) i na bieżąco widzę ze dokupowane są auta i wyglądają naprawdę na swierze. Chyba dawno pracowałeś.

waldi

Nie do końca zgadzam się z co poniektórymi opiniami. Pracuję już 2gi miesiąc i moje zarobki kształtują się 2300-2600 więc to co powyżej to pieniactwo albo zmieniły się warunki.

Miro

Pamientam tą firmę jeszcze z czasów kiedy zarządzał nią człowiek z Poznania.Znał robotę na mieście,jak trzeba było siadał za kierownicę i jechał jak zwykły kurier. Szacunek.Mile wspominam minione czasy.Super atmosfera pieniądze dla kurierów na czas każdy robił co do niego należało. Czytając opinie sądzę że jest to już nie ta sama firma :( Szkoda miło wspomnieć młode lata.

shogun

wszystko sie potwierdza co wczesniej jest napisane, zapomnieliscie dodac, ze w biurze non stop leci discopolo, ktore nawet slychac podczas rozmow przez telefon (usunięte przez administratora)

piegus

tak zgadzamy się , jednak tak czy siak nie masz tych pieniędzy , bo albo są zabrane albowydane na myjnię , no chyba że wydasz je na myjnię , a spóźnisz się kilka minut do pracy , wtedy jesteś w plecy 300 zł

xxx13

3 dzien list idzie z Polsku do Niemiec.To sa kpiny!!!

pocahontas

róznica jest z tąd że jeśli się spóźnisz do pracy choćby minutę - dosłownie minutę- to nie dostajesz premii (150zł) również powodem odebrania premii jest brudny samochód.

frico

Potwierdzam wszystko co napisali poprzednicy, umowa o pracę na rok, praca od 8:00 do 18:00 , wynagrodzenie 1500 max 1700 , (usunięte przez administratora) trochę się poprawił stan aut (usunięte przez administratora)

a

pracowałem tam kilka lat temu i nie mam miłych wspomnień zastraszanie wyzywanie poganianie było na porządku dziennym zarobkowo ok 1700 dobrze że umowa o pracę po próbnym okresie (usunięte przez administratora)

jaanonim

Witam Jestem kurierem w global express i to jakas bzdura co jest powyzej napisane. Podejrzewam ze sa to wypowiedzi ludzi ktorzy poprostu zostali zwolnieni.

Aneta

Kiedyś to była firma z wielkim potencjałem.Byłam klientem tej firmy.Pamiętam kilkanaście lat temu jak prowadzili ją ludzie z wiedzą biznesową i logistyczną.Od momentu kiedy odeszli założyciele firma zmieniła się na niekorzyść dla kurierów i klientów.Marny wizerunek marny koniec.

Zostaw opinię o GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O.