GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O.

Kierowca Nowy wpis

Kierowca lokalny Global Express zaczyna pracę o 8 na ul.Dzwonkowej 17. O 18 koniec też na ulicy dzwonkowej. Umowa zlecenie 28brutto(20netto).

OA Nowy wpis
@Kierowca

Rozumiem. Dziękuję kolego za konkret! Jaka jest aktualizacja stawki na styczeń br.? Godziny pond wymiar etatu są obłożone wyższą stawką, jak to wygląda?

Jakie godziny pracy obowiązują w GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O.?

Annomyous

Pracowałem krótko, ale coś można powiedzieć na temat firmy . Ogólnie jeżeli chodzi o towarzystwo to jest git. Wszyscy sobie w miarę pomagają. Nie brakuje "starszych" kurierow co potrafią pod nosem coś powiedzieć na Twój temat. Ale to świadczy o człowieku. Jeżeli chcesz mieć wolne, niestety musisz się prosić . Chcesz iść do lekarza ? Najpierw musisz uzgodnić to z firma, poprosić o zgodę i na 2 telefony rozmawiać z przychodnia. Jeden telefon z dyspozytorem, drugi z recepcja hehe śmieszne ale prawdziwe. Nie przyjdziesz ? Zostaniesz zwolniony (czujesz to? "Witaj w świecie paczek ). Powodzenia przyszłym kurierom w Global Expresie;)

Kosztel Nowy wpis
@Annomyous

Pracowałem tam, i mam niezbyt dobre wspomnienia. Pomimo, że jesteś na bezterminowej(???) umowie-zleceniu, to jeszcze musisz prosić się o dzień wolny, co wcale ciebie nie obowiązuje przy tego typu kontrakcie nie obowiązuje; zgłaszasz i już! Więc to powinien być problem przełożonego, żeby podzielić pracę, lub zapewnić zastępstwo. Zwłaszcza, że jeździsz po całej Warszawie i gminach ościennych!?

Wojtek

Jaki jest tam zakres obowiązków? Jest ciężko?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Kurier.

Praca w biurze obsługi klienta, opinie?

Czy GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O. ma ściśle ustalone godziny pracy?

swirus

To nie McDonalds że przychodzi się kiedy się chce.

Czy trzeba mieć swój samochód na kuriera ?

Pan

Pracowałem na "akcji grudniowej" w oddziale na Kłobuckiej. Starsi pracownicy pomogli mi ustalic trasy i dawali cenne wskazówki. Dzieki temu udało się zarobić pare zlotych wiecej. Kase dostalem na czas. Polecam.

Jatoja

Płacą w terminie. Jest OK.

Weronika

@kiero, dzięki, że wyjaśniłeś na jakim stanowisku pracujesz w GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O. Czy w takim razie możesz napisać coś więcej o warunkach zatrudnienia? Twoja przygoda z tą firmą rozpoczęła się dosyć niedawno, ale jak na ten moment oceniasz GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O. jako pracodawcę?

Weronika

@kiero, czy pracujesz w GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O. jako kierownik? Jeżeli tak, to jakiego działu? Piszesz, że otrzymałeś umowę. Na jaki okres ona opiewa? W oparciu o jakie warunki zatrudnienia współpracujesz z GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O.? Twoją wypowiedzią mogą być zainteresowane osoby, które chciałyby podjąć pracę na stanowisku kierowniczym w tej firmie.

kiero
@Weronika

@Weronika Jestem KIEROwcą. Kierownik właśnie nam się zmienił lecz wydaje się spoko.

kiero

Pracuję od grudnia dostałem umowe jest OK :)

Weronika

@Były globalek, każda merytoryczna opinia o GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O.jako pracodawcy w tym wątku jest ważna. Jeżeli zauważyłeś brak niektórych opinii to musiały one zostać zarchiwizowane przez administratora, ponieważ nie spełniały warunków regulaminu tego forum. Pod tym linkiem możesz się z nimi zapoznać: https://www.gowork.pl/regulamin

Weronika

@Piotrek, czy jesteś osobą, która nie należy do grona narzekających na pracę w GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O.? Jaką funkcję pełnisz w niej? Jeżeli jesteś zadowolony z pracy w tej firmie, to proszę Cię o opisanie swojego dotychczasowego doświadczenia wynikającego ze współpracy z tym pracodawcą.

Były globalek
@Weronika

Jak ja opisuję to nie puszczacie opinii :]

Piotrek

Jak jest w miarę dobra praca to nie ma narzekających a przecież głównie takie osoby piszą!!

Kierowca

Witam jest dla mnie bardzo dziwne ze od dłuższego czasu nie ma opinni ani negatywnych ani pozytywnych a rotacja ludzi jest duza moze ktos cos napisze jak tam dlugo pracuje

Kierowca

Witam jestem zaskoczony ze tu od dłuzszego czasu nie ma zadnych opinni ani negatywnych ani pozytywnych rotacjia ludzi jest duza chyba tak rozowo z zarobkami to nie jest moze ktos napisze prawde jak pracuje juz dlugo

Zadna

Waldek

jaka umowe dostaje kurier ?

Weronika

Dlaczego warto wybrać GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O.? Firma przedstawia kilka powodów: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,780847,0,0,dlaczego_my A Wy co powiecie o pracy w owej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

GLOBAL EXPRESS SP. Z O.O.