Astra Zeneca Pharma Poland

Opinie o Astra Zeneca Pharma Poland

Agata

@Psrtyk dziękuję za odpowiedź. Rozumiem, że w Twoim przypadku proces rekrutacyjny odbył się bardzo profesjonalnie. Piszesz też o 4 dniach pracy zdalnej. Czy dobrze myślę, że jest to w ramach jednego miesiąca? Myślę, że Twoja opinia będzie pomocna dla osób, które ten etap mają jeszcze przed sobą. Zachęcam też do zostawienia informacji o rozmowie kwalifikacyjnej tutaj: https://www.gowork.pl/astra-zeneca-pharma-poland,45472/rozmowy-kwalifikacyjne Umożliwi to później osobom zainteresowanym łatwiejsze znalezienie tych informacji.

anonymous
@Agata 17.11.2017 09:06

Tak praca zdalna w wymiarze 4 dni/1 miesiąc. Myślę, że jeśli chodzi i przygotowanie do rekrutacji/pracy w AZ należy bardzo dobrze się posługiwać językiem angielskim. Tak, potwierdzam, że proces rekrutacji jest bardzo profesjonalny, merytoryczny i raczej bez pytań typu "sztampa" :-)

Agata

@pies czy możliwość pracy zdalnej oraz elastyczne godziny pracy są dostępne pracowników wszystkich działów SSC? Rozumiem, że pracę w firmie niedawno rozpocząłeś. Mógłbyś powiedzieć coś o tym, czy ciężko było się dostać? Jak oceniasz proces rekrutacji? Czy podczas niego coś Cię zaskoczyło?

Psrtyk
@Agata 13.11.2017 14:23

Jestem po procesie rekrutacji - długi i trudny szczególnie na końcowym etapie ale przeprowadzony bardzo starannie i na najwyższym poziomie jaki doświadczyłem w swoim zawodowym życiu. Byłem pod mega wrażeniem przygotowania merytorycznego osób rekrutujących. 4 dni Home office dla wszystkich pracowników z tego co się orientuje.

pies

Za wcześnie żeby oceniać firmę ale na papierze wygląda bardzo dobrze, a nawet rewelacyjnie jak ktoś wcześniej pracował w małej firmie gdzie normą jest, że Ci przełożona tłumaczy (przynajmniej 2 razy w tygodniu), że jesteś nikim i do niczego się nie nadajesz oraz, że nic nigdy nie osiągniesz :) Elastyczne godziny pracy 8h (nie 8:15), możliwość pracy z domu 4dn/mc, wynagrodzenie też raczej konkurencyjne do innych firm. Trzymam kciuki żebym po roku pracy też mógł się pozytywnie wypowiedzieć o firmie. Mówię tu o Warszawskim ssc.

Pstryk

Dzień dobry, jeśli ktoś w ostatnim czasie rozpoczął prace w WARSAW HUB, prośba o podzielenie się pierwszymi wrażeniami ???? Z góry dziękuje

Agata

@olma rozumiem, że rozpoczęłaś już swoją pracę w firmie. Możesz powiedzieć coś więcej o swoich pierwszych wrażeniach? Czy jesteś w trakcie szkolenia wprowadzającego do nowych obowiązków?

Agata

@Buriakukupisałaś, że jesteś w trakcie rekrutacji. Rozumiem, że masz go już za sobą. Udało Ci się dostać pracę? Możesz podpowiedzieć coś osobom, takim jak np @Agnieszka S, które są obecnie w trakcie rekrutacji?

Agnieszka S

Witam , jestem na etapie rozmów o pracę w dziale HR . Czy moglibyście przesłać swoją opinię na temat pracy w SSC? Jak kształtuje się wynagrodzenie, godziny pracy, jakieś premie? Jaka jest atmosfera pracy? z góry dzięki !

olma
@Agnieszka S 12.07.2017 16:48

Agnieszka,ja zaczynam pracę w HR we wrześniu☺

Agnieszka S
@olma 26.07.2017 14:49
Agnieszka,ja zaczynam pracę w HR we wrześniu☺

Byłam na rozmowie i teście, czekam na decyzję. Możesz napisać do jakiego działu Cię przyjeli? Ja aplikowałam na specjalistę ds HR

Buriakuku

Witam, widze ze opinie sa bardziej na temat pracy jako przedstawicil handlowy, jestem w trakcie rekrutacji do dzialu zakupow, czy ktos moglby sie podzielic opinia na temat pracy w tej firmie? Czy warto sie tam przeprowadzic do pracy?

zosia

wczesniej poszukiwali Product Manager moze teraz tez beda szukac?

Elle

Witam chciałam aplikować do pulmonologi bo widzę vacat na łódzkie czy warto ?

:-)

To byla firma kiedys w której sie super pracowało. ludzie z klasa, z wyksztalceniem, dla których pracownicy byli wartoscia a nie numerem terytorium. Mozna było z Przezesem pogadac, zabawic się itd. Pozniej nastaly zcasy miernoty, poprawy wyniku w bdaniu wenetrznym bez refleksji iz jesli ludziom bedzie sie dobrze pracowala to nie trzeba bedzie naciskac, na to aby wypowiedzili sie w anonmowej ankiecie. Pod przykrywka usmiechu i pozornej zyczliwosci kryja sie osoby lekliwe, nastawione na ochrone wlsnych interesow it. Oceny pracownicze z gory ustalone, bdb dostaja pupile szefowej( dawna kardiologia) typowa korporacja z Polska twarza

koko marta

jestem świeżo po farmacji i marketingu, szukam jakiegoś pierwszego zatrudnienia, czy myślicie że Astra Zeneca Pharma Poland będzie dobrym wyborem na sam start kariery? zastanawiam się bo nie chciałabym żeby to była przelotna przygoda ale żeby była to na tyle dobra praca żeby można w niej zakotwiczyć na stałe, osiągnę to u nich?

B

Bez przesady. Może i działania marketingowców są bez sensu, ale jak się ich oleje to jest w porządku. Leki świetnie znane, samochód praktycznie bez limitów, podobnie jak telefon, szefowie różni w zależności od regionu. Tylko praca niepewna, bo zwolnienia rzeczywiście potrafią zaskoczyć

zainteresowany

Witam, czy mógłby ktoś z narzekających lub nie narzekających konkretnie napisać : podstawa - ile na dzień dobry (mogą być widełki tylko proszę dodać netto czy brutto)

nabuchodonozor

Ta firma jest jedną z najmniej przyjaznych do pracy jakie operuja na naszym rynku. Tak naprawdę dobry przedstawiciel nie ma najmniejszych szans by wykorzystać swoją wiedzę, doświadczenie i kontakty, bo musi zajmować się idiotycznymi procedurami, regułkami, tabelkami i raporcikami, przez co nie ma czasu i ŻADNEJ motywacji by dać coś od siebie. Zastanówcie się 100 razy zanim popełnicie błąd i spróbujecie marnować się w tej firmie.

x

emirates - w astrze jeździ się Toyotami

astrak

Nie polecam. Zupełny brak szacunku do przedstawicieli, którzy orają jak mogą by utrzymać biuro produkujące chyba najgorsze pomysły w branży. Dla biura przedstawiciel to intruz. Można zastraszyć, olewać i oczywiście ie zero wsparcia. Pomysły marketingowe zupełnie oderwane od rzeczywistości, a jakakolwiek radach sygnał z pola do dla nich potwarz. Nic dziwnego, że to już agonia. Zatrudniania by zaraz zwolnić nawet nie komentuje. Powinni rozgonić marketing i medicalów. I tak nic nie robią i na żadne pytanie nie odpowiadają.

emirates

A jakimi autami jeżdżą PM?

Soraya

To wszystko prawda. Byłam zatrudniona jedynie na zastępstwo. Gdy dostałam się na studia z badan klinicznych i pochwaliła mnie szefowa ze Szwecji, mój szacowny szef miał do wyboru zwolnić mnie lub koleżankę z tego samego stanowiska. Wybrał mnie do wyrzucenia!:) Absurd! Potem się okazało, że jego pupilka z HR, z której zdaniem się raz nie zgodziłam tak mu doradziła. Znajomkostwo i zero profesjonalizmu i motywowania pracownika.

Mlody

Generalnie zatrudniony zostałem wraz z 3 osobami do tzw. Ekspresów. Zatrudniony w lutym, zwolniony w maju - restrukturyzacja, obcinanie kosztów, łącznie poleciało około 30 osób. Dla mnie jest to robienie z ludzi idiotów, po co zatrudniać człowieka, który myśli, że złapał "dobrą" pracę, musiał zrezygnować może z gorszej ale bardziej pewnej pracy, po to aby za 3 miesiące powiedzieć mu, że "jednak Pana zwalniamy ponieważ jesteśmy hu*owi i się pomyliliśmy". Reasumując - podczas pracy - było ok, straszne ciśnienie na terminowość, auto do dyspozycji prywatnie i służbowo, nie najgorsze pieniądze, ale...no właśnie ale... typowa korporacja - coś nie wyszło, wy*ebać, może się poprawi. Generalnie dziadostwo.

bucz

Najgorsza firma pod słońcem. Miejsce pracy dla bezmyślnych ciołków bez swojego zdania, którzy przyjmą z biura każdą największa głupotę.

zenecanin

Kurcze, wydawałoby sie, że są wszystkie składniki sukcesu są. Dobra marka, innowacyjna firma, naprawdę dobre produkty, fobrzy a czasem świetni reprezentanci, z kontaktami i doświadczeniem. Jednak ciągke źle. Czemu. Moim zdaniem to proste. Niedorzeczne, oderwane od rzeczywistości strategie marketingowe. Doświadcxony przedstaeiciel powinien dać radę, olać strategie i pracować by osiągnąć wynik. Ale tu sie nie da. Parcie ze strony kierownika, oinstrukcje, sprawdzanie, kontrola. I mamy klops. Specjalista, często wybitny zamiast wiedzy merytorycznej dostaje hit sezonu.... super blister. Nawet nie wiecie jak my obrywamy w polu za takie debilne podejście. Bezsensowne formułki. Przecież lekarzevto ludzie, idziemy do ludzi i ini rozumieją, że robimy z nich baranów. Są oburzeni taką promocją. Jak tu osiągaćcwyniki? Jak dbać o wizerunek. Nie ma do promocji nic. Nawet merytoryki, bo jaką merytoryką jest blister. A jakue konsekwencje? Po łbach przedstaeicielom,mich cisnąć, straszyć, dołować, zamiast rozgonić marketing postrzegający trudną i wymagającą branże medyczną od strony firmy INNIWACYJNEJ, na oiziomie średnio rozgarniętego gimnazjalisty. Żeby potrafili wyciągać wnioski, ale nie, nieomylni są. A od samego początku były sygnały, żecto wtopa, że nie działa, ale lepiej straszyć i iść na dno w zaparte. Jeśli myślisz o pracy w Astra zeneca to sie zastanów czy dasz rade bezwolnie wykonywać tragicznie złe instrukcje i potem jeszcze za to obrywać....

Zostaw opinię o Astra Zeneca Pharma Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astra Zeneca Pharma Poland