Opinie o Inteliwise S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Inteliwise S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Inteliwise S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Licencje i oprogramowanie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inteliwise S.A. w Warszawa

Emka Nowy wpis

Mam złe wspomnienia. Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjna. Czekałam na Pana Marcina ponad godzinę. Nie pojawił się. Próbowałam dodzwonic się jeszcze raz. Nie odbierał telefonu. Pan Marcin traktuje ludzi niepoważnie co niestety zle świadczy o nim a także o pracy w tej firmie. Nie polecam.

vizir Nowy wpis

Bardzo miłe zaskoczenie na rozmowie kwalifikacyjnej, która była merytoryczna i konkretna, bez żadnych sztywnych norm. Sama praca przyjemna, bo są tu zawsze pomocni ludzie i nie ma kolokwialnego "ciśnienia" i toksyczności. Chociaż wiadomo, zdarzają się gorsze momenty, ale to chyba jak wszędzie. Ktoś tu wspomniał o "czytaniu notatek" - te notatki są na bieżąco przez nas skrupulatnie aktualizowane i sprawdzane, więc nie zgadzam się, że jest to ot czytanie i "urąganie" inteligencji, bo gdy sprawdzamy aktualność danych informacji (które oczywiście są bardziej znane niż w takim grudniu/styczniu), to sami się uczymy nowych rzeczy :). Trzeba to jeszcze zrozumieć i wiedzieć, co ewentualne zmiany mogą zmienić w danych zagadnieniach, by móc przekazać w przystępny sposób "działanie" jakiegoś programu lub wyliczenie czegokolwiek. Z minusów - to czasem catering ma wzloty i upadki. :(

Zadowolona. Nowy wpis

Polecam firmę, praca w zgranej ekipie, mila atmosfera, nie ma ciśnienia ważne być robił to co masz polecone(ale to chyba zrozumiałe). Jeżeli chcesz pracować a nie wymyślać to zapraszamy :)

Maja Nowy wpis
@Zadowolona.

No to super, że nie ma ciśnienia. Ja zawsze sobie to cenię w pracy. A jak zarobki? Są okej czy mogłyby być wyższe?

Ergo

Uczciwa firma z ogromnym potencjałem. Proces rekrutacyjny weryfikujący umiejętności, ale pozbawiony bezsensownych zadań absorbujących czas kandydata. Twórcza atmosfera pracy oparta na wzajemnym szacunku. Zadaniowcy skupieni na rozwoju. Wróżę spore sukcesy na przestrzeni nadchodzących lat.

@Ergo

Piękną laurkę wystawiłeś firmie. A może tak bardziej po ludzku? Na rozmowie kwalifikacyjnej jest tylko swobodna rozmowa czy też jakieś testy do zrobienia? Ile trzeba przejść etapów? Pytam bo chciałem wysłać CV :)

Ergo
@Piotr

Nie wiem jak przebiega rekrutacja u innych kandydatów, ale mogę wypowiedzieć się jak wyglądał ten proces w moim przypadku. Atmosfera była swobodna, bez często spotykanego podczas tego typu rozmów, protekcjonalnego tonu rozmówcy. Skupiono się na tym co mam do przekazania. Pytania dotyczyły mojego doświadczenia, jego ewentualnego zastosowania i pomysłów. Odbyło się kilka rozmów. Przy czym po podzieleniu się moją wizją nikt nie chciał mnie naciągnąć na pracochłonne zadania i testy. Tutaj została zachowana równowaga i nie dało sie zauważyć aby ktoś żerował na moich pomysłach. Taka miła odmiana. Sama praca póki co przyjazna i twórcza, nikt nie szarpie za nogawki, brzuch też nie boli :) Mam nadzieję, że to nie wersja demo dla świeżaków :)

Justyna
@Ergo

długo trwała ta sama rekrutacja, było to jedno spotkanie czy wiecej ? zamkneło sie wszystko łacznie z odpowiedzią pozytywną o przyjęciu w przeciagu 2 tygodni czy trwało dłużej ?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Inteliwise S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Koordynator ds. administracyjnych. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Test Automation Engineer
SMART-HR
niezadowolony

Szkolenie śmieszne - jego brak. Przeczytać notatki stworzone nie przez MF a przez pracowników, dużo niewiadomych, później siadaj do rozmów - urąga to inteligencji. A najlepiej mówić, że się nie wie.

A
@niezadowolony

Niezadowolony bardzo dziękujemy za Twoją opinię. Jest nam przykro z powodu sytuacji, która Cię spotkała. Przepraszamy, ale w związku z dużym zainteresowaniem naszymi rozwiązaniami i intensywnym poszerzaniem zespołu tym razem zwyczajnie zabrakło czasu, aby wszystko dokładnie przeanalizować. Prosimy o sygnalizowanie wszystkich Twoich obaw i uwag. Z pewnością skupimy się na nich w przyszłości. Zależy nam na stworzeniu otwartych relacji i współpracy, co jest możliwe tylko dzięki skutecznej komunikacji. Pozdrawiamy

@niezadowolony

jak już mówimy o szkoleniu czy niewiadomych to bądźmy precyzyjni - nie manipulujmy faktami :) niewiadome były spowodowane kwestią braku odgórnych informacji od zleceniodawcy projektu albo trwały prace legislacyjne nad poszczególnymi projektami; notatki tworzone przez pracowników były tworzone na podstawie materiałów dostarczanych przez Ministerstwa jak również stron rządowych, by wyłuskać najważniejsze informacje - nie było zakazu korzystania z oficjalnych stron rządowych. Kwestia samego szkolenia - na rozmowie była przekazywana informacja, że nie będzie to typowe szkolenie jak w CC sprzedażowym, bo sporo kwestii może się zmienić więc uczymy się wyszukiwania informacji więc nikt nic przed nikim nie ukrywał :)

@niezadowolony

To w końcu miałeś szkolenie czy tylko czytałeś z notatek? Bo nie bardzo cię zrozumiałem. Jak miałeś jakieś problemy ze zrozumieniem to czemu nie dopytałeś osoby kompetentnej? Ja bym tak zrobił zamiast narzekać.

Doris

Solidny pracodawca, jasny system wynagrodzeń, na plus praca jedynie w dni robocze, w miarę możliwości dopasowanie grafiku do potrzeb. Możliwość zmiany ścieżki kariery, rozwoju, awansu. Zdecydowanie polecam

Aga

Fajny pracodawca, dobra lokalizacja biura, wypłaty na czas, karta medyczna, możliwość rozwoju i awansu. Polecam :)

Chciałabym dowiedzieć się czegoś o karierze w firmie Inteliwise Jaka jest ścieżka awansu i możliwość rozwoju zawodowego? Można brać udział szkoleniach które podniosą kwalifikacje i zaprocentują w przyszłości?

k3n

kiepska atmosfera donosicielstwo

fajny_klient

Spoko firma, polecam tego allegrowicza!

daniel

Polecam firmę InteliWise. Świetnie zorganizowany przedsiębiorca. Zapewne doświadczenie w pracy zagranicą pomogło właścicielowi w prowadzeniu firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Inteliwise S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Inteliwise S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inteliwise S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inteliwise S.A.?

Inteliwise S.A.
  • Ursynowska 72