Opinie o Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. w Warszawa

Witam wszystkich, jak inne osoby, zostalem (usunięte przez administratora) przez Adama Pabisia, i teraz pojawia sie pytanie, co z tym mozemy my wszyscy zrobic? Moim zdaniem nalezy zrobic cos w rodzaju pozwu zbiorowego, zglosic te wszystkie przypadki do konkretnych organow zajmujacych sie juz Pabisiem,wynajac adwokata,ktory bedzie reprezentowal nasze interesy( nasza krzywde, tak naprawde) w sadzie, i tez raczej z tym nie zwlekac, bo Pabis moze uciec za granice. On (usunięte przez administratora) nie tylko na aparatach, ale cale jego leczenie/diagnozy tym dziwnym aparatem sa falszywe- porownalem jego diagnoze z ta dana przez prawdziwego audiologa. Czy ktos jest chetny zeby wytoczyc Pabisiowi sprawe w sadzie z tytulu wyludzen/oszustw i zalozyc pozew zbiorowy? W pojedynke kazdy z nas niewiele zdziala, tutaj trzeba uderzyc na szerokim froncie, (usunięte przez administratora) musi poniesc kare.

Jakie są mocne strony pracodawcy Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.?

Fakt

No tak wina pabisia jest wszędzie. To ze macie szumy i nie dbacie o zdrowie to tez jego wina. Jeść zdrowiej ruszać się, spalić te brzuchu i będzie po szumach. A wy szukacie kogoś kto za was to zrobi. Lenie, petycje podpisywać na forum Facebooka a nie tu siedzieć. Siedem osób podpisało co to jest !!!!

Waleria

Witam, pracowałam w Kinetic przez dwa lata w placówce w Bydgoszczy. Praca spokojna kilku pacjentów dziennie. Mocna strona to możliwość rozwoju w firmie. Udział w targach, zagranicznych konkurencjach. Jeżeli ktoś chciał mógł nawet pozyskać finansowanie studiów Protetyki Słuchu w Poznaniu. Polecam !!!!

Krystek
@Waleria

Tak nadmieniają, że jedna z placówek mieści się w Bydgoszczy. Niestety próżno szukać na ich stronie, co też oferują pracownikom. Może więc przybliżysz zasady finansowania tych studiów protetyki słuchu?

Waleria
@Krystek

Nie znam szczegółów bo pracowałam jako rejestratorka. Mogę jednak zapytać się protetyka słuchu który tam przyjmuje. Mam z nim nadal kontakt. Dowiem się i dam znać.

Dymitry

Jak dla mnie, czytając te opinie, ludzie którzy mają szumy są skończeni. Pierw zamknęliście GMBH Nerumodulation w Niemczech którzy stworzyli CR. Teraz Kinetic, już nikt wam nie będzie chciał pomóc kto przeczyta jak się zachowują pacjenci. Sabotaż swojego problemu to dno, które pokazuje prawdę. Nikomu nie zależy na tym żeby sobie pomóc. Więc ludzie zrozumcie Pabiś leży na hawajach i od was odpoczywa. Podziwiam go, bo z takim gnojem się spotkać i coś jeszcze zrobić to oznacza, że ma czyste serce. A wam już nikt nie pomoże. A ten artykuł w onet? Serio myślicie że mu zaszkodziliście ? to wy sobie zaszkodziliście bo to pokazuje ile macie w sobie zawiści. Brak poszanowania drugiej osoby, że ktoś coś stworzy dla was? po takim zniszczeniu mienia kogoś kto chciał wam pomóc. Puknijcie się w głowę idioci.

Wertat
@Dymitry

To fakt pacjenci z szumami usznymi to destrukcyjne jednostki. Mają problem, ale mogę z nim żyć. Więc mogą niszczyć zamykać firmy które coś dla nich robią bo przecież nie umrą, nie ? Papsik

Pa biś biś biś

Zachęcam wszystkich (usunięte przez administratora) przez Pabisia klientów, żeby przy tego typu dywagacjach pisanych przez Pabisia reagować. Ewidentnie Pabiś myśli, że jak będzie wystarczająco spamował takie wątki to ktoś uwierzy w te gadki o ludziach pracujących na recepcjach i stażach w nieistniejących placówkach. I wielkiej konspiracji przeciwko jego geniuszowi. Odsyłajmy takich ludzi do prac dziennikarzy śledczych. Zachęcajmy do czytania o tym co się stało w Onet i w telewizji.

Yyyy
@Pa biś biś biś

No właśnie niech czytają ten artykuł i to o czym piszecie. To źle świadczy o takich jak ty a nie o nim. I radzę założyć firmę zrobić pabisowi konkurencję a nie pisanie pierdół to jeszcze nikomu nie pomogło , Cierpiący kolego .....

land

Ciekawe że teraz jest sprawa w prokuraturze prowadzona w temacie csim i jak to lekko powiedzieć nieczystej konkurencji ;)

Najlepsze
@land

Najlepsze jest to że ktoś pilnuje tych opinii. Masakraaaa przerażające kto musi być na tyle chory , żeby pisać o artykule w Onecie jak ktoś tu coś napsize.

KG Nowy wpis

Ja też mam nadzieję, że zeznaniami na policji i dzieląc się dowodami z dziennikarzami przyczyniłem się do zamknięcia działań tego typa i zakończyłem jego krótki sprint naciągania inwestorów i klientów.

Tyk Nowy wpis
@KG

Krotki sprint 10 lat działalności to dosyć długo. A inwestorów ma dalej, na stronie poczytajcie o ich nowym działaniu. Pozdrowionka dużo miłości w tym smutnym, ciemnym, pełnym pustych ludzi świecie.

Chory to jest pabis, on wierzy w swoje kłamstwa. Chory człowiek. My straciliśmy kilka tysięcy a on honor.

Fakt Nowy wpis

Danuta

Po wpisaniu nazwy firmy w google pokazał się komunikat, że firma jest zamknięta na stałe, czy ktoś może mi podać powód? Chciałam starać się o posadę recepcjonistki, o ile taka tu była, a teraz jestem wstrzymana. Byli tu zatrudniani również inni pracownicy, oczywiście oprócz samego właściciela?

Johny

Byłem jego pacjentem przez rok. Po wielu wizytach i badaniach potwierdzam że to (usunięte przez administratora). Wszystkie jego badania były takie same i fikcyjne (audiolodzy w Kajetanach potwierdzili mi że takie badania nie istnieją). Jego badania aparatem do biofeedbacku za tysiąc złotych to już po prostu kpina. Wyniki pseudobadań pokazuje wszystkim pacjentom takie same, z góry przygotowane (miałem możliwość porównania moich wyników z inną osobą - identyczne!). Jego system działania był prosty: dać pacjentom nadzieję i placebo. Placebo które wg badań ma skuteczność 30-40%. To bardzo dużo, stąd jest grupa osób które są zadowoleni z efektów. Ale z efektów placebo. Dobrze że go zdemaskowali.

@Johny

Zanim się ktoś zgłosi do prokuratury, sugeruje zrobić sobie badanie na ilość (usunięte przez administratora). Podejrzewam że wszyscy niezadowoleni nie mieszczą się nawet w minimalnej normie. A to jest podstawa do wyleczenia. Pabisia zostawcie w spokoju. Jeszcze nie jednemu z odpowiednio wysokim BDNFem pomoże.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Wyzdrowialec

Witam wszystkich. Pan Adam jest protetykiem słuchu nie lekarzem audiologiem. Byłem z nim na ostatnim kursie master class w UCL Ear Institute w Londynie. Pan Adam dysponuje ogromną wiedzą która przekracza standardowe lekarskie podejście. Jego rozwiązania są innowacyjne. Od lat Skarżyński zazdrości mu dużych inwestorów. Znaczący inwestorzy, pojawiają się, jeżeli projekt ma szansę powodzenia na skalę światową. Ja jestem niezależnym protetyki i przyjmuje pacjentów w Toruniu. Sam miałem kilku pacjentów od Pabisia którzy zakupili u niego aparaty. Nie są zadowoleni z obsługi, ale z efektów leczenia tak. Nikt nie narzekał na słabe efekty wyciszenia szumów. Pabiś oprócz protetyki tworzy innowacyjne rozwiązania dla rynku szumów usznych. Z tego powodu dostał dofinansowania, inwestorów itd. Obserwuję Pana Pabisia i widzie że jego firma przechodzi stan niemowlęcy, to co przychodziła TESLA. Problem z obsługą klientów ( bo ma ich za dużo). Ograniczone pole osób z którymi może podzielić się wiedzą ( bo jest obszerna), zawodząca technologia ( bo jeszcze nie jest idealna i może nie będzie). Pabiś się nie reklamuje, już nie musi. Skarżyński i on prowadzili razem program Kopernik była kobietą w Polsat co oznacza że mamy dwóch innowacyjnych przedstawicieli słuchu w Polsce i jest nim Skarżyński i od niedawna Pabiś. Cała reszta robi swoje usługi i nic więcej. Pozdrawiam i radzę obejrzeć program o dźwięku ( Kopernik była kobietą).

Marian wnikliwy
@Wyzdrowialec

Ciekawe jest to, że wszystkie pozytywne opinie pisanę są tą samą autystyczną manierą pełną kolokwializmów i zabarwioną pokrętną interpunkcją. I zawsze te argumenty o domniemanej zazdrości konkurencji, która rzekomo stoi za negatywnymi ocenami

Wyzdrowialec

I to porównanie do TESLI. Pabiś polskim Elonem XD

Wredny
@Wyzdrowialec

Jaki kraj taki Elon Musk :)

@Wyzdrowialec

Tak to właśnie wygląda. Potwierdzam i życzę panu Adamowi żeby udało mu się to ogarnąć. Jest geniuszem, którego ktoś powinien wesprzeć!

jaguś
@Wyzdrowialec

Drogi Panie , a ja kim prawem on leczy skoro nie ma tytułu zawodowego. LEKARZA?

@Wyzdrowialec

Weź, bo nóż mi sie otwiera jak to czytam. 3 lata temu byl tylko szyld Kinetic w Bydgoszczy. Całe szczęście nie kupilam tych cudownych aparatów.

jestem sobie

ale na pieczątce używał zwrotu audiolog neurobiolog, co jest nieprawdą

ttttoma

znalazł się mędrzec, ciekawe czy byłeś kiedyś w akcie desperacji jak ludzie z szumami

Protetyk słuchu

Jestem ciekawa z racji zawodu jakie aparaty sluchowe ,,na szumy uszne"sprzdxawał Pan Adam.Mozecie podać nazwy .dziekuje

były pacjeny
@Protetyk słuchu

Jakie aparaty na szumy ?Już odpowiadam,zwykłe małe mp3 NO NAME za 5zł od chińczyka,obklejone jego naklejkami front Arc,-to chyba jedna z jego metod leczenia a z tyłu jakieś logo i napis bioacoustic creative audiology solution w białym etui z zaklejonym z obu stron org.napisem PHONAK life is on, bynajmniej ja takie dostałem.Bo na pewno nie to co było w prezentowane w prospekcie.Jedyne co z niego się zgadzało to takie dziwne słuchawki dokanałowe i komplet wkładek o różnych rozmiarach.

@były pacjeny

To był zwykły odtwarzacz MP3 , z którego szły dźwięki o różnej częstotliwości.

@Protetyk słuchu

w zależności co mu wpadło w ręce za grosze lub gratis z odzysku, aparaty używane, zdezelowane, zupełnie niedopasowane dla kolejnego pacjenta

La

Mnie też oszukal, ale ja dostalam Signie tylko nieco starszy model, ale dziala, tylko akurat w moim uszkodzeniu aparat sluchowy nic nie zmienia. Nie dostalam faktury ani serwisu, gwarancji. I nastraszył mnie utrata sluchu. Mowil dosc rozsadnie i dalam sie nabrac. Miesiac temu znowu nie przyszedl na wizyte po raz kolejny i moja cierpliwosc sie wyczerpala. Poszlam do innego protetyka sluchu ustawic ten aparat zeby dzialal wlasciwie i sprawdzic model.

hau

to że to są mp3 przerobione sam mowił, przecież widać było na 1 rzut oka że to ipod shuffle, cała tajemnica była w tym co wgrywa w te urządzenia i te specjalne słuchawki. mi pomógł

Tek
@hau

Mi też pomógł. Zgadzam się, każdy widział jak to działa.

@hau

Masz racje. MP3 to tylko nośnik odpowiednich dźwięków. Słuchawki były specjalistyczne, generowały wysokie częstotliwości powyżej 12000 herców. Mi też pomógł

@Marcin

Panie (usunięte przez administratora), możesz pan już zakończyć dialog sam ze sobą , latwo znalezc ze jestes krętacz i (usunięte przez administratora)

Tek
@Gość

Ludzie tu mają problem z głową a nie z szumami. Wariatkowo, można tylko wyrażać negatywne opinie. Pozytywne są nie do zaakceptowania. Pogratuluj, że komuś coś albo ktoś pomógł. Wszyscy tak ponoć cierpicie. Wiec to chyba sukces, jak komuś coś pomogło. To wszystko o czym piszecie źle świadczy o was a nie o Pabisiu. Mieć takich klientów, jakieś piekło.

@Tek

Niestety panie (usunięte przez administratora). Przekręty się skończyły,(usunięte przez administratora)

hau
@Gość

z tego co czytam bardzo malej ilosci ludzi pomogl, wiec szkoda, ale nie moge klamac ze mi nie pomogl. tez swoje odestalam pod jego placowkami widmo, az dziwne ze mi sie udalo

Rokitnik
@Gość

weź gościu ochłoń, życie nie jest czarno białe, nawet jeśli onet tak pisze. też byłem w szoku jak przeczytałem ten artykuł, ale onet nie wziął pod uwagę w ogóle drugiej strony historii - czyli że komuś faktycznie pomógł. nawet ci którym pomógł piszą o wadach pana (usunięte przez administratora), i nie negują że kogoś (usunięte przez administratora) myślisz że sam by tak o sobie pisał. on jest mega zadufany w sobie, nigdy nic złego nie zrobił, nawet jak ciągle zapominał o wizytach na które się umawiał, taki typ. myslisz ze pisal by sam sobie takie slodko gorzkie recenzje. a ten pomysł z leczeniem autyzmu kostkami brzmi jak fantasy. ciężka sprawa, na pewno jego biznes nie był krystaliczny, ale zapewne myslal ze co to nie on, znam takich narcyzow

@Rokitnik

Ktokolwiek to czyta i się zastanawia nad wchodzeniem w jakiekolwiek interakcje z pabisiem, niech najpierw wpisze jego imie i nazwisko w google, przestrzegam !!!!

Rokitnik
@Gość

no i taka to dyskusja z Państwem... teraz myślę że będzie ciężko wchodzić z nim jakiekolwiek interakcje po tych artykułach :))))... ja tylko mówię że sprawa nie jest zero jedynkowa, niektórym pomógł... a co będzie teraz robił, raczej wątpie żeby się po tym odbił

Wre
@Rokitnik

Uruchomi jakiś projekt z automatami i aplikacją na telefon, i tyle. Mówił mi o tym na jednej wizycie.

jestem sobie

mysle ze pan Adam raczej teraz gdzieś prysnął, a nie zajmuje się opiniami na stronie, bo wiele mu już to nie pomoże. Ja nie jestem na pewno panem Adamem, ale to już kwestia tego w co kto wierzy :) bardzo mi przykro ze tak sie wykolowal, mysle ze dobrze kombinowal ale wpadł potem w spiralę własnych kłamstw i wymysłów

Later

Mi pomógł dietą i aktywnością, terapii ARC nie zalecał. Sam go namawiałem, żeby mi dał urządzenie.

RAFI

podane adresy niby gabinetów są fałszywe lub nieaktualne, w ŁODZI nie ma numeru 43A na ulicy Kochanowskiego, w Warszawie ŻURAWIA dawno nieaktualne !!!

Magda

(usunięte przez administratora) wyłudza pieniądze, kłamie o refundacjach z NFZ, tytułuje się doktorem mimo ze nim nie jest i nigdy nigdzie nie skończył medycyny

Ela
@Magda

On nie mówił że jest lekarzem, tylko doktorem Neurobiologii.

Były pacjent

Pan Adam: 1. Oszukał mnie że stracę słuch na zdrowe ucho jak nie rozpocznę leczenia jego aparatem na ucho w którym miałam ubytek. Opinie tą podważyło 2 laryngologów i inny audiolog. W jego opinii po dwóch latach bym czytała z ruchów ust, co jest nieprawdą. 2. Pan Adam nie wystawił mi faktury ani paragonu, nie wystawił mi także dokumentów do gwarancji. 3. Nie uruchomił aparatu i aparat od sierpnia do stycznia nie spełniał funkcji podglasniania otoczenia. 4. Pan Adam umawiał mnie na wizyty na których się nie pojawiał. Nie tylko mnie, takich osób było więcej. Gdy przyjechałam na wizytę okazało się, że rozwiązano umowę najmu z Panem Adamem 5. Zostałam z niedziałającym opłaconym aparatem Signia na ponad 4200, bez faktury, gwarancji. 6. Szumy uszne się nie zmniejszyły. Zostałam oszukana na wiele sposobów przez tego pana.

Pacjent
@Były pacjent

Z moją mama było to samo. Te same kłamstwa. Wysłaliśmy aparaty do serwisu żeby je sprawdzili. Okazało się że zostały zakupione w Holandii i nie są to te które nam sprzedał tylko najprawdopodobniej jakieś składane z kilku innych modeli. Musieliśmy zakupić nowe na własny koszt. Ten Pan to (usunięte przez administratora) na bardzo dużą skalę. Otrzymaliśmy informacje od innego lekarza że Pan (usunięte przez administratora) jest znany i już go nawet zablokowali w funduszu za (usunięte przez administratora) Aparaty dla mamy miał zakupić z dofinansowania z funduszu. Tak się nie stało. Faktura wystawiona na nieprawdziwe dane. Jeśli jest więcej takich osób to należałoby wytoczyć temu Panu proces w sądzie.

@Były pacjent

Proszę się udać do lekarza w Kajetanach IFPS Medincus. Tam pomoga. Ja jestem w stalym leczeniu po implancie ślimakowych czekam do diagnostyki na drugi. Tam leczą a przede wszystkim słuchają pacjenta. Polecam tam z udać się z problemami ze słuchem.

@Nikola

mi w Kajetanach dali broszurkę żeby się orzyzwyczaić do szumu i zaleceniem zeby isc do psychiatry jak bardzo przeszkadza. 3 dni bylam u nich w szpitalu lezalam, zeby to uslyszec, tez sa nic nie warci, mozme na jakies wieksze wady sa w stanie pomoc, ja wyszlam z placzem

pacjent
@Nikola

Jest IFPS Medicus ale radzę TYLKO do Światowe Centrum Słuchu,ul. Mokra, Kajetany to 50 m dalej.

@pacjent

tak Mokra 17 Kajetany IFPS. cudowni lekarze pielegniarki i caly pozostały personel. Dzieki nim słysze na implant na jedno narazie ucho i jest cudownie.

@jestem sobie

Ci z Kajetanów niech się od Pabisia nauczą jak zniwelować szumy. Pabiś mnie naprawił!!! 3 lata to trwało, ale idzie to zrobić! Trzeba go słuchać i niestety mieć do niego cierpliwość... Na 30 razy jak u niego byłem, z 5 razy go nie było. Ale cóż, uratował mi życie. Te wszystkie rzeczy co napisali w Onecie , to nie wszystko prawda. Może nakłamał żeby dostać kiedyś dofinansowanie, ale jest fachowcem, który wie co robić z szumami. Przyjął kilkanaście tysięcy klientów, z tego moze tysiąc jest niezadowolonych i jest burza.

Magda
@Marcin

Ja pierwszy raz słyszę, żeby komuś to pomogło. Mi nie . Znam z 20 osób, którym ta terapia nie pomogła. Zresztą to nie o to chodzi czy pomogła. Jest wiele terapii, które pomagają tylko części. Chodzi o kłamstwa związane z wykształceniem, firma, nieprzychodzenjen na wizyty itp

@Marcin

no właśnie, ja dlatego mam mieszane uczucia - miał do tego zapał, mógł to zrobić dobrze, ile się go nasłuchałam wydawało się że faktycznie chce coś zrobić. W Kajetanach usłyszałam że się nic nie da. Jak człowiek słyszy że jednak coś się da, trudno nie mieć nadziei, prawda? U mnie też to trwało, robiłam i te ćwicenia i stosowałam się do diety. Tak jak pisałam, mi pomogło chociaż nie stuprocentowo. Ale zawsze miał nastawienie on kontra reszta świata, wszyscy tylko mu kłody pod nogi rzucali. A o tym, że czekałam na niego wiele razy - albo udawał że się nie umówiliśmy (zawsze przy nim wpisywałam do kalendarza w komórce) , albo kłamał że coś z samochodem albo nie odbierał albo raz mi wręcz rzucił " no dobrze mogę pani 200 zł zwrotu zaproponować". Ale to były lata 2016-2017 i mam takie wrażenie że jeszcze coś szło z nim działać, Widzę że po tym jak skończyłam leczenie leciał tylko w dół równią pochyłą, a z tym czytaniem myśli to kompletnie odleciał. Nie wiem co sobie myślał, że to nigdy nie wyjdzie?? Zwłaszcza jak lubił w blasku fleszy brylować od jakiegoś czasu.

Dieta, ćwiczenia i podnoszenie BDNF.

były pacjeny
@Marcin

3 lata a miało to chyba trwać kilka miesięcy a nawet miesiąc.No ale może przypadek przypadkowi nie równy ;-)

Kamil
@Były pacjent

Mnie też (usunięte przez administratora) na aparat byłem u niego parę razy szum miał się zmniejszyć nic z tego.

@Jan

Nie, są ludzie, którym obojętnie jaki (oczywiście mówimy o pewnym poziomie a nie Allegro za 199 zł) dobrze dobrany aparat może usunąć szum. To mówił mi każdy laryngolog i protetyk słuchu. jest to wiedza powszechnie dostępna.

rofl32
@Marcin

Co za brednie. Pabiś to bezczelny (usunięte przez administratora) którym powinna zająć się prokuratura. Fakt, że nie wystawia faktur i paragonów woła o pomstę do nieba i skarbówkę.

elkie142

Zwykły (usunięte przez administratora) Żaden lekarz, żaden doktor. Mnie wykiwał na 450 zł, na szczęście połapałem się w trakcie wizyty, że nie jest lekarzem, bo próbował mi wcisnąć kit, który miałem lata wcześniej okazję studiować. Trzymajcie się od niego z daleka.

Niert

Zacznę od tego, że nie jestem fanem Pabisia! Jednak, biorąc pod uwagę nad czym pracuje Otonomy firma z USA, Pabiś jest geniuszem. Otonomy dopiero zaczyna pracować nad sposobem dostarczania białek BDNF do mózgu pacjenta z szumem, aby naprawić słuch. Pabiś, to już stosuje od sześciu lat! Wejdźcie sobie na stronę Otonomy.com kropa w kropę, o czym Pabiś pisze i co robi i praktykuje do dziś. Taka firma z USA uruchamia ogrom wiarygodności dla praktyki i wiedzy Pabisia. Pozdrawiam, do niczego nie namawiam....

Poamp
@Niert

Pabiś zleca badania tych białek do kwalifikacji.... grubo

TOMASZ
@Niert

Witam , próbowałem się skontaktować z tym panem ponieważ wziął zaliczkę za aparaty słuchowe od mojej żony i niestety trafiliśmy na (usunięte przez administratora) Wyłączony telefon, przekładane kolejne terminy i całowanie klamki mimo wcześniejszego terminu wizyty. Spotkaliśmy na miejscu także osobę która jest w takiej samej sytuacji, porównaliśmy nawet sms od tego cwaniaka i są identyczne . Nasz prawnik sprawdził w krajowym rejestrze długów i w stosunku do niego są już wierzytelności .

mariusz
@Niert

Nad białkiem to może pracować jak jajko ugotuje. Bzdury wypisywane przez Pabisia to reklama , to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) , mojego syna (usunięte przez administratora) na pieniądze , sprzedał niesprawny sprzęt i tyle go widział . Po wielokrotnych próbach odzyskania pieniędzy sprawa skierowana do sądu. Niezależnie od tego niedługo spotkamy się cwaniaczku w twoim pseudo gabinecie to wytłumaczę ci krętaczu co to znaczy uczciwość.

P
@mariusz

Bardzo zachęcam aby napisać się pod adres kinetic . pozew @ gmail . com i opisać swoje doświadczenia.

Luna
@Niert

Przecież to kłamstwa. A ten człowiek nie jest lekarzem, ani żadnym specjalistą w tej dziedzinie.

Otonomy
@Niert

Otonomy zbankrutował bo okazało się ze brak jest efektów ze stosowanych terapii

Mi nie pomógł. Straciłem dużo pieniędzy i czasu

Jan

Mi również nie pomógł tylko czarował badaniam i opowiesciami przez 3 lata i dałem spokój czarusiowi z domieszką arogancji...

@Jan

3 lata? Jakim cudem można kogoś tak długo zwodzić?

@Barbara

Nadzieja umiera ostatnia a człowiek latwowiernym jest...po paru miesiącach wiedziałem z kim mam do czynienia ale dawałem sobie i jemu szansę, na próżno. Na szumy nie ma lekarstwa tylko trzeba z tym żyć.

Zdryt
@Jan

Ehhh. Jeden na tysiąc, co to jest. Przykro, że Pabiś nie pomógł, beznadziejne przypadki się zdarzają. ;)

@Jan

Panie Janie, niech pan szczerze napisze czy stosował się pan do zaleceń Pabisia? Dieta, ćwiczenia??? Jaki poziom bdnf? Do puki ja to robiłem były efekty... Też to trwało 3 lata. Teraz mam szum o 80% niższy

Tak.

@Jan

Pytanie jeszcze wysokość poziomu bdnfu, który odpowiada za całą regenerację. Zależy on od wieku i organizmu. Ja będę bronił Pabisia, bo mi pomógł i wiem że nikt inny w tej chwili na świecie tego nie umie. Trzeba mieć upór, cierpliwość i kasę żeby wyjść ze szumów...

@Marcin

A można się dowiedzieć jakie mniej więcej były te zalecenia, że taki efekt jest?

@Barbara

Ćwiczenia, dieta i słuchawki z dźwiękami nosiłem. Fakt że 3 lata to trwało... Ale powtarzam że gdyby nie Pabiś, to bym przez pisk na depreche umarł

@Marcin

Bdnf dobre, wszystko było robione co zalecił i potem sam dał za wygraną...nie wszystkim to pomaga a tym co pomaga to duza grupa co się po latach po prostu przyzwyczajaja do swoich szumow. No tak Pabiś wspaniały a cały świat niedouczony...

@Jan

Czyli to jednak dość niepochlebne podsumowanie? Ale widzisz ciekawe, że niektórym serio pomaga, to i tak dobrze? Ciekawe w sumie od czego to zależy

@Barbara

zalezy od tego czy ktos jest poddatny na manipulacje tego Pabisia czy ma troche oleju w głowie i uda sie do prawdziwego lekarza. Nie ma cudownego lekarstwa na szumy uszne, kiedy to zrozumiecie!

A kto tu mówi o nerwie słuchowym człowieku? Wnioskuję, że nie rozumiesz procesu wyeliminowania szumu? Jak mogę się (usunięte przez administratora) jeżeli miałem poziom pisku na poziomie 130 jednostek, a w tej chwili mam 30. Odczuwam to, a po za tym mam badania na papierze. Gdybym go słuchał, to bym może do 5 zjechał, ale z poziomem 30 normalnie można żyć. Przedtem byłem wrakiem. Pabiś jest kłamolem, ale niech nikt nie podważa jego wiedzy i umiejętności. Frajerzy którzy dali się zrobić mają lipę. Mnie naprawił i (usunięte przez administratora) Współczuję tym , którym się to nie udało... Wiem jaki to jest duży problem...

@Marcin

Pabiś nigdy nie mówił o regeneracji nerwów w uchu, czy tam w ślimaku, sam mówił że się nie da. mówił o uspokojeniu tych nerwów po drugiej stronie tych martwych- tych co czekają na przekaz. Może to źle tłumaczę, sama nie jestem specjalistą. Przykro mi że wielu nie pomógł a wręcz wykorzystał, mi się akurat poszczęściło, i nie sądzę żeby to było placebo. Miałam myśli bardzo bardzo czarne jak do niego trafiłam, teraz normalnie żyję. Tak jak Marcin pisze, nie zeszłam do 0 ale jest lepiej. Chciałam nawet do niego wrócić ale już przestał odbierać telefony. No cóż, Panie Adamie, jeśli Pan to czyta szkoda ze sie Pan tak zalatwil, mozna bylo inaczej , lepiej, legalnie...

zzz

Szum uszny to nie choroba.

były pacjent

Kilka lat temu szukałem pomocy na moje szumy.I nagle jest On ,,znawca" w PnŚ w TV i opowiada te swoje pseudo mądrości (niestety teraz to wiem :-( ).Postanawiam umówić się na wizytę,wszystko na początku wygląda OK,kontakt super,pierwsza wizyta w Warszawie,Kinetic,badanie itd. kaska,umówienie kolejnej wizyty super kontakt nawet sam do mnie wydzwaniał lub jego Panie pomagierki.Druga wizyta Bydgoszcz umowa,broszurki,ćwiczenia,dieta, kaska o ile pamiętam 3tyś.zł. Czekać na aparat,aparat przychodzi i co się okazuje że aparat z pokazywany w prospekcie jest zwykłą mp3 za 5 zł od chńczyk, plus trochę dziwne słuchawki.No OK niech będzie, robię zaleconą terapie po jakimś czasie okazuje się że psują się słuchawki,dzwonię mówię co się stało,raz,2,3,kolejny w słuchawce telefonu słyszę tak wyślemy już wysłane itd., itp.kiedy dochodzą po jakichś 3 miesiącach,przestaje działać już mp3. Znów telefon wysyłamy,wyślemy wysłane,.....Jednym słowem kończąc (usunięte przez administratora) i naciąganie na kasę. OSTRZEGAM!!! I polecam artykuł Onetu z 2023 r.

Polak polaki nie wrogiem

Czytajac dzis ten artykuł nie moglem uwierzyc ile w naszym ktraju jest niekompetetnych ludzi poczawszy od osob w tv ktorzy wyszukuja tematy i zapraszaja "gosci" do promu po ludzi niby wykształconych i dajcych sie nabrac na takiego typka. To tylko awiadczy o tym jakie te panstwo jest chore i kto wczeaniej czy teraz rzadzi. I radze ludziom ktorzy szukja pomocy w czym kolwiek wczeaniej zweryfikowac info ktore lwci w tv obojetnie jakiej, bo to jest doskonaly przyklad jacy tzw ekperci sa zapraszani do tv badz w internecie mowia. Zbyt latwowierni jestesmy i wierzymy w tych co nami rzadza i tv oraz internet. Poza tym wspolczuje osobom qykorzystanym przez tego goscia.

No i wszystko zaczyna się wyjaśniać. Ktoś zajął się problemem, pewnie niedługo oprócz dziennikarzy zajmie się nim prokuratura. Bedzie miał z czego się tłumaczyć. Prawdopodobnie dostanie zarzuty (usunięte przez administratora) sfałszowania faktur i wyłudzania dofinansowań na firmę. Opowiedział każdemu z was bajkę która nie istnieje, korzystał z braku wiedzy społeczeństwa. (usunięte przez administratora) W artykule dziennikarzy którzy sprawdzili wszystkie dojścia Pana Pabisia. Adresy placówek w których są nieistniejące osoby pracujące z nim, nieistniejące dofinansowania z NFZ na pacjenta, nieistniejąca placówka w chinach oferująca aparaty, aparaty które dostaliście z wspominanym neuroprocesorem - zwykłe odtwarzacze mp3 róznych marek. Dziennikarze sprawdzili jego podpis z certyfikatem ''Nortwestern University'' - uczelnia z zachodu odpowiedziała że taki człowiek nigdy u nich nie był i nie studiował tam. Praktycznie wszystko zostało umiejętnie sfabrykowane w papierach aby mógł dostawać dotacje (blisko 2miliony złotych). Nikt z nim nie pracuje bo nie chce brać w tym udziału. Dlatego wszystkie telefonu odbiera on sam.

jestem sobie

no cóż, niestety polecałam kiedyś tego człowieka. Mi pomógł, chociaż nie na 100%, teraz ciężko stwierdzić ile w tym było prawdy... a co to organizacji, pan Pabiś zawsze kręcił i kłamał, ale wtedy sądziłam że to bolączki młodego przedsiębiorcy. (usunięte przez administratora) mnie na parę tysięcy, ale z tego co czytam są tacy co zostali (usunięte przez administratora) na paręnaście

Joanan

Przecież to nie jest lekarz nawet, proszę sprawdzić w rejestrze lekarzy. Artykuł na Onecie wszystko wyjaśnia. Nie dajcie się nabrać.

Zostaw merytoryczną opinię o Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 149 ocen.
  • Żurawia 43
    00-680 Warszawa

Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.