Opinie o Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawa

Praca przez 8 godzin codziennie, bez urlopu, premii, szkoleń na umowę zlecenie.

Anonim

Wstyd żeby urząd w państwie UE, odpowiedzialny za kontrole leków zatrudniał przez wiele lat osoby na umowę zlecenie wyłaniane w przetargu, w którym kryterium była wysokość wynagrodzenia.

Archiwista - kartony rządzą

Bardzo dobry pracodawca, świetna atmosfera, ludzie zajęci pracą, a nie plotkami, bardzo dobrzy merytorycznie.

Bondi
Kandydat

Cześć, jak obecnie oceniacie pracę w Urpl? Coś się polepszyło/pogorszyło? Dawno nie było aktualizacji.

@Bondi

Zdecydowanie jest o wiele lepiej, ludzie uśmiechnięci i zadowoleni.

aaa Nowy wpis
@Bondi

Tak naprawde ciezko mi powiedziec czy jest lepiej czy gorzej. 8 godzin, nie mozna sie spozniac nawet 15 minut w ciagu calego miesiaca bo idzie sie na dywanik do dyrektora. Jest bardzo duzo spraw od aplikantow. Kazdy ma po 100 na glowe, i dostaje wiecej i wiecej bp ludzie po roku sie zwalniaja, z powodu bardzo niskiego wynagordzenia. Rzedu 3400 brutto na stanowisku specjalista.

Błażej

Może ktoś ma wiedzę czy firma może prowadzi rekrutacje i ewentualnie jak przebiega ?

Pracownik Nowy wpis
@Błażej

zawsze prowadza, bo ludzie sie zwalniaja po ok roku

Pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Praca na poczatku jest ciekawa. Bardzo duzo czytania rozporzadzen a potem wprowadzanie w zycie. Praca jest zawsze zbiorowa. Najpierw formalna ocena czy nic nie brakuje, potem merytoryczna., Oczywiscie merytoryczna jest ciekawsza. Szuka sie tego co aplikant chical ukryc. Podtym wzgledem jest ciekawa, ale dostaje sie bardzo duzo spraw, przecietne stanowsiko trwa rok, bo ludzie sie zwalniaja. Dlaczego? Wynagrodzenie poczatkowe 2300 brutto plus przelicznik. Zaczynasz od 3400 zl brutto (kierowca autobusu zarabia 3770 zl ) za dwa lata mozna wskoczyc o oczko wyzej. Ale praca jest dokladnei taka sama jak wczesniej, sprawy sa na tym samym poziomie. Ci ktorzy maja wysoki poziom angielskiego pracuja dla Europejskich wytycznych. Pracujesz rowno 8 godzin, 15 minut spoznienia w ciagu miesiaca wskakujesz na dywanik dyrektora, nie wazne ze masz 5 godzin nadwyzki ogolem. Jedna sprawe mozna ciagnac 3 lata albo i dluzej. Ogolnie jest ok, mozna sie nauczyc, ale z czegos trzeba zyc dlatego ludzie sie zwalniaja....

DML w sercu:)

Najlepszy Departament do pracy w URPL - to Dep. Mon. Niepożąd. Działań Prod. Leczn., wspaniała atmosfera, ludzie o ogromnej wiedzy i profesjonaliźmie, można się bardzo dużo nauczyć oraz poszerzyć swoja wiedzę w znakomitych warunkach.

Profesjonalnie i z uśmiechem
@DML w sercu:)

Niezwykle kompetentny Dyrektor Departamentu, jak i również obie Panie Naczelnik. Pracownik czuje wsparcie od swoich przelożonych.

Prawdziwe "Dobre miejsce" Nowy wpis
@Profesjonalnie i z uśmiechem

Można wręcz strawestować tytuł powieści Mario Vargasa Llosy "El Paraiso en la otra esquina" na "El Paraiso en Ochota".

Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Młodsz-y/a Księgow-y/a
GoWork.pl
(472 opinii)
logo firmy Art Directora do pracy w teamie
Bluecloud Interactive Sp. z o.o.
(48 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Obsługi Klienta (2 stanowiska)
Rayner Intraocular Lenses Limited
Aplikuj na wiele ofert
DBL - kompendium wiedzy

Jeśli chcesz w dobrej atmosferze wejść w świat badań klinicznych, poznać je "od podszewki" i zdobyć szeroką wiedzę dotyczącą tego zagadnienia to Departament Badań Klinicznych Produków Leczniczych jest najlepszym miejscem by to zrobić.

DZL - to jest to:)

Jesli chcesz się wszechstronnie rozwinąć, jesteś pracowita/y, posiadasz łatwość w przyswajaniu informacji to Departament Zmian Porejestracyjnych i Rerejestracji Produktów Leczniczych jest miejscem dla Ciebie.

Praca przez 8 godzin codziennie, bez urlopu, premii, szkoleń na umowę zlecenie.

Problem
@Pracownik

Wynagrodzenie na umowę zlecenie do 2600 brutto. Kto zgodzi się pracować za mniej ten wygrywa przetarg :) Należy mieć wymaganą wiedzę i doświadczenie bo urząd nie zapewnia żadnych szkoleń. Jak nie ma chętnych do pracy to zlecenia dostają eksperci zewnętrzni wyłaniani bez przetargów za dużo wyższe stawki.

@Pracownik

Warunki w tej chwili są o wiele lepsze, umowa o pracę gwarantowana:)

Jaki jest wkład kierownictwa Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

dede
@Pytanie

Żaden. Raczej nikogo nie interesuje dobra atmosfera wśród pracowników (chyba że trafisz na fajnego naczelnika/dyrektora). Generalnie ludzie niewygodni przesuwani są na mniej odpowiedzialne stanowiska, a ludzie bardziej ogarnięci dostają trudniejsze zadania i większą odpowiedzialność (a wszyscy pracuje za podobne wynagrodzenie)

@dede

Atmosfera jest bardzo dobra:), wręcz chce się skupić na pracy:), warunki wymarzone by wykorzystać swoje kompetencje bez afer i gierek.

Anonim

@Anonim

Ale to już na szczęście przeszłość.

Samuel

Złej tańcownicy wszystko przeszkadza? Firma jak najbardziej dobra ale dla dobrego pracownika.

Niesprecyzowane warunki wyłaniania ekspertów zewnętrznych, wynagradzania i zlecania im prac.

gospel

Cześć Wam. W poprzednie firmie zaprzepaściłem swoje szanse na sukces przez konflikt z jednym z kierowników. Tutaj mam nadzieję , że mieć wiecej szczęścia

Ogolnie na początku bardzo fajnie sie pracowało... Atmosfera w pracy bardzo pozytywna. Ludzie również. (usunięte przez administratora)... niestety nie doczekalam sie na ten etat...i chyba sie nigdy bym nie doczekala.... a perspektywa pracy na umowe (usunięte przez administratora) jakos mnie nie satysfakcjonuje...

Zostaw merytoryczną opinię o Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych - Warszawa

4.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleje Jerozolimskie 181 C
    02-222 Warszawa
  • NIP: 5213214182 REGON: 015249601

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.