Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych

Opinie o Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych

gospel

Cześć Wam. W poprzednie firmie zaprzepaściłem swoje szanse na sukces przez konflikt z jednym z kierowników. Tutaj mam nadzieję , że mieć wiecej szczęścia

Ogolnie na początku bardzo fajnie sie pracowało... Atmosfera w pracy bardzo pozytywna. Ludzie również. (usunięte przez administratora)... niestety nie doczekalam sie na ten etat...i chyba sie nigdy bym nie doczekala.... a perspektywa pracy na umowe (usunięte przez administratora) jakos mnie nie satysfakcjonuje...

Zostaw opinię o Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych