ŻAK sp z o. o.

Opinie o ŻAK sp z o. o.

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

@Były pracownik2, piszesz o braku szacunku dla pracowników. Jakie sytuacje masz konkretnie na myśli?

ajis
użytkownik zarejestrowany

Na tym stanowisku wielkich pieniędzy nie będziesz chyba miał @kaszak, ponieważ to nie jest praca na cały etat. myślę, że jednak coś koło 2000 netto miesięcznie powinieneś zarobić. Praca bardzo ciężka też nie jest, ale wymagają doświadczenie co najmniej 3 letniego

Były pracownik2

Tak to prawda nastrój grobowy i potworny bałagan w papierach. Brak zupełnie szacunku do pracowników.

Ludzik do pracy

Ja też nie polecam . Potworny [usunięte przez moderatora] pracowników !!!

benek

Witam nie polecem nikomu pracy w firmie Pamar w Wraszawie. Od pracowników wymaga sie 300% normy , pensje są bez powodu ucinane razem z 2 kolegami opuściliśmy tą firmy ponieważ obcieli wszystkim po 1000zł. bez podania powodu. Po czym kiedy chcielismy porozmawiać z kims kto może nam wytłumaczyć dlaczego nie wypłacono nam naszych pieniędzy na wszystkie pytania usłyszeliśmy jedna odpowiedź \"nie moge panom udzielić takich informacji\" Jednym słowem szczerze nie polecam firmy!!! i nie radze podisywac umowy na 1040 zł Netto(najniższa krajowa) gdyz napewno to wykorzystają

gościnnie

Wydaje mi się, że oni mają wielkie mniemanie o sobie i myślą, że są firmą, w której każdy chciałby pracować za pół darmo. A atmosfera w biurze jakby ktoś umarł.

były pracownik

Firma z branży budowlanej. Nie polecam. Rozumiem, że w tej branży nie jest teraz lekko, ale takie prowadzenie firmy i takie traktowanie pracowników, którzy odwalają kawał dobrej roboty nie powinno mieć miejsca. Niskie zarobki, olbrzymia rotacja (zazwyczaj ludzie sami odchodzą), spychologia, nakładanie zbyt dużej liczby obowiązków i ciągłe opieprzanie pracowników przez szefostwo.Oto cała firma PBM ŻAK.

Zostaw opinię o ŻAK sp z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ŻAK sp z o. o.