Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.

Opinie o Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.

Mania

Mam zamiar aplikować ale trudno dowiedzieć się coś o firmie na tym forum ponieważ tak dawno nikt nie pisał? Jaki jest tego powód?

Alicja

@Wyciek, a teraz już aktualnie poszukują osoby na stanowisko Recepcjonista/-tka - jakieś opinie?

Wyciek

W Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. poszukują aktualalnie sporej ilości przedstawicieli farmaceutycznych do częstochowy, jeśli macie doświadczenie, to polecam spróbowować, generalnie bardzo dobra rzecz

Marta

Witam. Dla zainteresowanych tą...-nie wiem nawet jak to "coś" określić(nie znam w słowniku wyrazów wulgarnych i obelżywych właściwych przekleństw), niech Wam do głowy nie przyjdzie taki desperacki i bezsensowny krok żeby uwierzyć w te brednie z palca wyssane i zatrudnić się tam. Stek kłamstw,nijak nie pokrywający się z rzeczywistością.Ktoś już tu napisał swoją opinię z którą w pełni się zgadzam. Że takie firmy w tych czasach jeszcze istnieją... LUDZIE!!! Niech Wam do głowy nie przyjdzie tam aplikować!!!

Zostaw opinię o Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.