Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW

Opinie o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW

Marcin

Janusz
@Marcin 21.06.2017 13:47
Witam czy jest mozliwosc podjecia wspolpracy z Tuw na zasadzie zajecia dodatkowego ??? Region Podkarpackie....

Nie

Weronika

@Lila zgadza się, dobre podejście. A czy Ty pracujesz obecnie w Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW? Masz jakieś doświadczenia związane z firmą? @Iga w ofercie pracy niestety nie zaznaczyli jaka to umowa i jakie zarobki, jeśli chodzi o zarobki to zazwyczaj zależy od doświadczenia. Napisali tylko, że oferują możliwość rozwoju i pracy w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku, opiekę medyczną i świadczenia socjalne.

Lila

Mam zdanie, że młody pracownik powinien pokazać jak pracuje i dopiero walczyć o kasę.

Iga

Witam, Firma prowadzi rekrutację na stanowisko referent ds. windykacji. Czy ktoś może powiedzieć coś na temat tego stanowiska? Oferują umowę o pracę? Jakie są zarobki na tym stanowisku? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Lilka

Dla mnie to dobra firma, zaczynam swoją drogę zawodową więc nie narzekam. Fajni ludzie pracują i bardzo pomocni.

adm

Firma może i spoko ale zarobki, marniutkie. Stanowisko referenta proponują 2500 a po okresie próbnym 2800 zł brutto, przecie to żart.

Lik

Fajna firma a do tego można dostać fajną pracę a wiem co mówię.

Marcin

Lik

Chciałabym pracować jako specjalista ds. likwidacji szkód osobowych z ubezpieczeń OC. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć mi kilka informacji o firmie i tej pracy?

xxx

Jak jest teraz z pracą w centrali w dziale likwidacji szkód?

Weronika

@abc, a czy możesz powiedzieć kilka słów więcej na temat przebiegu rekrutacji? Jakie pytania usłyszałeś podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Czy coś Cię szczególnie zaskoczyło? Może być to cenna informacja dla przyszłych kandydatów.

abc

W tym tygodniu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na ul. Bokserskiej 66 na stanowisko Pracownik biurowy ds. obsługi klienta. Dzwoni się do klientów, którym kończy się umowa w celu jej przedłużenia. Na rozmowie zostałem poinformowany, że pierwszy miesiąc jest umowa zlecenie i 1700 zł. Od drugiego miesiąca 2000 i umowa o pracę. Proszę o opinie jaka panuje atmosfera w pracy i czy firma płaci na czas?

Weronika

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW poszukuje osób na stanowisko Pracownik ds. Obsługi Biura. Podoba Wam się ta oferta pracy?

Janusz

Ogólnie to Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW w tym momencie nie zatrudnia, ale ma być podobno jakaś większa rotacja w ciągu najbliższych dni, jestem bardzo ciekawy jak to naprawdę będzie w październiku

@Janusz 16.09.2016 13:24

Czy ktoś wie o przyjęciach w Warszawie? Ile można tam zarobić jako likwidator?

Ekolog

Co powiecie o pracy w biurze przy wpisywaniu danych ? Jakie są perspektywy i czy po 2 miesiącach jest umowa o prace ? Na rozmowie rekrutacyjnej były ze mną 3 osoby, które....

eta

Ogólnie robi się w tej firmie coraz większy gnój. Raporty, raporty z raporcików i raporciki z raportów. Pozatrudniali "mądre głowy" co wcześniej pracowały w innych TU, żeby poprawić kondycję firmy. Na rynku ubezpieczeniowym pracuję już sporo lat mam kontakty w tych firmach gdzie pracowali ci ludzie. Tam maja drogi pozamykane, bo po ich reformach efekty były odwrotne. Nie na darmo maja dziury w zatrudnieniu i właściciel TUZ patrząc tylko gdzie pracowali zatrudnił te osoby nieświadomie. Nie jest człowiekiem z branży więc się nie zna i raczej kondycji po tych działaniach co są nie poprawi. Szkoda tylko, że uciekają wieloletni doświadczeni pracownicy, którzy tworzyli trzon i zyski dla tej firmy.

eta

Ogólnie robi się w tej firmie coraz większy gnój. Raporty, raporty z raporcików i raporciki z raportów. Pozatrudniali "mądre głowy" co wcześniej pracowały w innych TU, żeby poprawić kondycję firmy. Na rynku ubezpieczeniowym pracuję już sporo lat mam kontakty w tych firmach gdzie pracowali ci ludzie. Tam maja drogi pozamykane, bo po ich reformach efekty były odwrotne. Nie na darmo maja dziury w zatrudnieniu i właściciel TUZ patrząc tylko gdzie pracowali zatrudnił te osoby nieświadomie. Nie jest człowiekiem z branży więc się nie zna i raczej kondycji po tych działaniach co są nie poprawi. Szkoda tylko, że uciekają wieloletni doświadczeni pracownicy, którzy tworzyli trzon tej firmy.

kwiatix

Czy po dniu próbnym mogę się spodziewać nawiązania współpracy?

eta

Pracuję w tej firmie od paru lat. Ktoś wspomniał o pracy w likwidacji. Od kilku miesięcy w tym dziale robi się gnój. Nowa dyrektor ma pomysły ale nie wie jak je zrealizować. Wzoruje się na innych TU ale niestety to jest TUZ. Brak jest podstawowych narzędzi likwidatora jakim jest system. Praca na teczkach tak jak to było 10 lat temu w PZU. Smiech na sali, żeby likwidator był kombajnem do wszystkiego a pensja niższa niż w innych TU. Z uwagi na ten bajzel i zacofanie zwolnił się poprzedni dyrektor o dużej wiedzy i doświadczeniu. Obecna Pani dyrektor ma małe doświadczenie w tym co robi o ile nie zerowe. Napewno mniejsze od mojego i widać na każdym kroku jak podejmuje błędne decyzje co do rozszerzania i tak dużego zakresu obowiązków dla likwidatora. Co kilka dni rezygnują z pracy doświadczeni pracownicy, bo to co sie dzieje to szkoda opisywać. Nie liczcie na podwyżki, bo przez następne lata pracy w TUZ pensja się nie zmieni. Mogliby chociaż jakieś szkolenia specjalistyczne organizować, to jeszcze można by było cieszyć się z rozwoju osobistego. Niestety pracodawca nic z tego sobie nie robi żerując na doświadczeniu i uprawnieniach z innych TU. Ale do czasu aż wszyscy doświadczeni uciekną ... Tyle w temacie

berek

ja mam zawsze na czas, a jak ostatni wypada w weekend to i przed weekendem dostaje pieniadze takze spoko

berek

noo, jak ktoś chce podziałac w ubezpieczeniach i wlasnie w tej branzy zdobywac doswiadczenie to faktycznie fajna opcja na start

neku

No w ewidencji może i tak hehe ja pisze o umawianiu spotkań :-)

neku

jak odezwali się? no ja przepracowałem tydzień, trochę krótko żeby coś wiecej napisać, ale póki co mi sie podoba. Praca - żadna filozofia, jak ktos lubi rozmawiac i ma gadane to sobie poradzi, wszystkiego innego mozna sie nauczyc, no i na duzy plus, ze grupa jest bardzo mala, nie ma halasu! :-)

neku

ok, zaczynam szkolenie od polowy nastepnego tygodnia, ile da sie zarobic to sie okaze, bo jest podstawa + prowizje. ciekawie to wyglada hehe, ale umowa o pracę jest już od 2 miesiąca, takze spoko :-)

neku

na umawianie spotkań do konca tygodnia mam dostać odpowiedź

ma

jaka sprzedaż biurowa? chyba stanowiska ci się pomyliły. Znajoma pracowała na wprowadzaniu danych i niczego nie sprzedawała...

hai

no pewnie na takich specjalistycznych sie lepiej zarabia, ale to tez juz chyba jakies doświadczenei trzeba miec...chociaz z doswiadczenia wiem, ze handlowcy tez maja calkiem fajne prowizje

hai

słyszalem ze na handlowcow potrzebują osób

berek

słyszałem ze do wznawiania polis poszukuja

ewka

a moze ktoś wie jak jest na umawianiu spotkań? bylam na rozmowie i oferta dosc atrakcyjna ale ciekawi mnie jak to wyglada od srodka...

bono
@ewka 11.06.2016 20:03

co prawda pracowalem tam ponad rok temu na umawianiu spotkan, ale bylo calkiem fajnie, nie ma wyscigu szczurów i prowizje spoko, mam porównanie do 2 innych call center i zdecydowaniu w tuzie pracowalo mi sie najlepiej, ekipa mała i zgrana

@ewka 11.06.2016 20:03

Byłem na rozmowie, warunki spoko, czekam na drugi etap

ola

to zalezy na jakim stanowisku, my mamy fajne premie za wyniki i jak ktos sie stara, przychodzi normalnie do pracy to mozna dodatkowe premie motywacyjne zgarnac, nawet do kilku stówek z tego co widzę po pracownikach z dluzszym stazem

ola

Od dwóch tygodni pracuje w dziale wznawiania polis i poki co jest fajnie, zespol nie jest zbyt duzy, koordynatorki mile i pomocne no i dla mnie wazne ze po miesiacu daja umowe o pracę

tytus

Po kilku dniach pracy na stanowisku asystenta moge cos w koncu powiedziec. Poki co jestem zadowolony bo praca nie jest w jedny miejscu, jest mobilna i to mi sie podoba. Ciagle kontakt z ludzmi no i z tego co widze to sa jakies perspektywy rozwoju, przede mna jeszcze sporo pracy ale sa tu osoby ktore po kilku miesiacach awansowaly

poszkodowany
@tytus 31.05.2016 21:40

Pan tam pracuje gratuluje ale jako firma jest nie rzetelna przeciaga wypłacanie odszkodowan nie prowadzi korespodencji , nie mozna sie dodzwonic . tak myśla petenci!!!!!

OD WEZWANIA

Dzisiaj wyciągłem ze skrzynki na listy wezwanie do zapłaty od TUZ TUW UBEZPIECZENIA na kwotę 70 zł za ubezpieczenie mieszkania 2012 na 2013 rok .Problem w tym że dopiero dzisiaj dowiedziałem się że jest taka ubezpieczalnia(swoją drogą opinie które dzisiaj przeczytałem na temat tej firmy ...)Ode mnie nic nie wysępicie .Sprawę kieruję na razie na Policję i dowiem co dalej w sprawie próby wyłudzenia.TO TAKICH PRACOWNIKÓW POTRZEBA-DO WYPISYWANIA FAŁSZYWYCH WEZWAŃ ?

Kaaa

ty chyba o wznowieniach mowisz? Ja slyszlalam ze wcale nie jest zle, wlasne spoko praca i zarobki ok. Jak pisalam telemarketing umawianie spotkan najlepiej tam trafic bo dobrze sie zarabia dobra atmosfera i dobra managerka

Kaaa

becia
@Kaaa 17.05.2016 03:08
to fakt ze w telemarketingu jest spoko :) kierowniczka super, ludzie fajni :) praca na luzie i zarobic mozna w sumie ladnie...

Potwierdzam! Super atmosfera, jak ktos ceni sobie przyjaznną i bezstresową atmosferę to polecam. JA się dużo nauczyłam, no i jak ktoś jest ambitny to i premie fajne można robić

anonimka ;)

ja byłam na dniu próbnym w dziale telemarketingu w warszawie na poleczki. Troche niechętnie ale poszłam bo się bałam ze to takie call center jak wszedzie gdzie sie tylko ciagle dzwoni i cie cisna, ale sie okazalo że wcale nie i jest fajnie, umawia sie tylko spotkania i najwiecej to jest pracy z baza danych. fajna atmosfera przede wszystkim, dziewczyny bardzo mile i pomocne, zwalszczsa ta co mnie szkolila. teraz czekam az zadzwonia a w sumiw to bym chciala bo bardzo mi sie tam podobalo. jak ktos sie waha to smialo polecam.

mat

witam a może ktoś coś powiedzieć o stanowisku pracownik biurowy w dziale wznowień w Warszawie bo mam zamiar iśc na rozmowę rekrytacyjna. Na czym ta praca polega i jakie są zarobki.

tobiasz
@kwiatix 09.08.2016 16:27
hejjj jak wygląda dzień próbny w dziale wznowień?

na dniu próbnym zapoznajesz się z obowiązkami. Koordynator pokazuje zakres przyszlych obowiazkow, mozesz zobaczyc jak wyglada taki przykladowy dzien pracy, posluchac rozmow z klientami, zapoznac sie z systemem na jakim sie pracuje itp

kwiatix
@tobiasz 12.08.2016 11:12

Czyli będę obserwatorem czy może zostanę poproszona o wykonanie jakiegoś zadania?

rosa

przez kilka miesięcy pracowałam w TUZ. umawiałam spotkania dla przedstawicieli i było spoko. PRaca bez stresu, fajni ludzie bo grupa bardzo mała, wszyscy zgrani. można też było całkiem dobre prowizje wypracować, jak ktoś się nie boi rozmawiać przez telefon to sobie poradzi. Gdyby nie sprawy rodzinne to napewno popracowała bym dłużej,,,

pieknyroman

Mam do Was dwa pytania. Niedługo rozpoczynam pracę w TUW jako asystent przedstawiciela. Jaki ubiór będzie odpowiedni? Czy garnitur czy jakiś smart casual wystarczy. Na rozmowie rekruter mówił, że zarobki 1700 na rękę plus premię i ryczałt na paliwo. Czyli gdzieś powyżej 2000 zł. Czy też miał ktoś takie zarobki na tym stanowisko na początek? Dzięki za odpowiedź.

ON

Czy praca fajna? Pewnie, że tak! Czy trudna? Naturalnie! Ludzie myślą, że za pierdzenie w stołek zarobią kokosy. To jest sprzedaż i kontakt z ludźmi, branża finansowa a więc agresywna. Jak jesteś słabiak to daj sobie spokój i czytaj wypociny reszty słabiaków, którzy sobie nie poradzili ze względu na swoją nieporadność. Jak masz ochotę zarobić kasę za konkretną pracą to wal jak w dym!

tobi123

W TUZie w Centrali praca bardzo w porzadku. Zaczynalem od asystenta przedstawiciela handlowego. to jest wstep do tego zeby byc handlowcem. zespol tez spoko. po miesiacu dostalem umowe o prace. robota bardzo rozwojowa.

djpokor
@tobi123 20.04.2016 14:40

potwierdzam, praca w porządku, ja pracuje kilka tygodni dopiero... Kasa calkiem niezla, premie tez mozna wyciagać. Ja się dopiero rozkrecam, ale miesiac przede mna jeden koles zaczał prace i wlasnie awansowal na handlowca, takze da sie.

tom
@djpokor 22.05.2016 20:34

kumpel w łodzi pracuje i też sobie chwali..wlasnie złożyłem cv do Wawy, zobaczymy...

insurance

W tym wątku mylone są dwie firmy - TUZ TUW oraz TUW TUW. Wątek na tej stronie dotyczy TUW TUW. Ja w TUW TUW nie pracowałem, ale o TUZ TUW mogę napisać coś więcej. Jeżeli starasz się o pracę w tej firmie, lub miałeś rozmowę - to zapomnij. Takich przekrętów związanych z umową dawno nie widziałem.Szkoda Twojego czasu. Nie warto, najlepiej z dala od tej firmy. Moja ogólna ocena związana z TUZ - 0/10.

sabi

Pracuję o kilku tygodniu w dziale wznawiania polis i nic nie slyszalam o masowych zwolnieniach, trzeba sie przylożyć na początku i potem można nawet spoko premie wyciagać

sabi

wera

Byłam na dniu probnym w dziale wznowień i od jutra zaczynam prace. Wydaje się spoko, trzeba się trochę nauczyć nowych rzeczy ale warunki są ok i ludzie też fajnni. No i po okresie probnym umowa o pracę.

albi
@wera 15.03.2016 09:40

potwierdzam to co pisze wera, troche nauki na początku, ale da się wszystko w miare szybko ogarnąć. Atmosfera super

Black

Chyba nie pracujesz w Warszawie? W Warszawie nie ma nikogo o takim nazwisku...

k

Czy na pewno piszesz o Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych TUW? Twoja wypowiedź bardzo odbiega od rzeczywistości pracy w tej firmie..Po pierwsze: na wprowadzaniu polis można bardzo dużo zarobić (więcej niż na etacie), po drugie: program działa sprawnie, po trzecie: umowa jest jasna, wszystkie stawki są wpisane, po czwarte: wypłata zawsze o czasie.

xxx

Praca w tej firmie to śmiech na sali,"Pan Dyrektor" to osoba bez kompetencji , która wprowadza tylko zamęt i nie pokój wśród swoich pracowników, traktując ich przy okazji jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Grozi, że nie wypłaci wypłaty, co po niektóre osoby mają problem aby była na czas, niektóre w ogóle jej nie dostają. Co chwilę chodzi na kontrolę , każe wypełniać beznadziejne oświadczenia o tym ile zrobiłeś i co zrobiłeś. Praca na akord, na rozmowie Pan Zgliński jest miłym człowiekiem i oferuję 1,50zł/szt za polisę ( w przeliczeniu mówi, że w ciągu godziny można spokojnie zarobić 12,50zł - czyli nie jest źle), w rzeczywistości polisy za które płaci 1,50zł bardzo rzadko się zdarzają, w krótkim czasie mają zostać wycofane. Zazwyczaj do wprowadzania "klepacze" dostają wtórniki płatne UWAGA 0,30 gr/szt BRUTTO. Czas wprowadzania 1 wtórnika waha się miedzy około 1min jeżeli jest mało ryzyk, jeżeli więcej może to trwać kilka minut. Program w którym się pracuję co chwilę się zacina, ale oczywiście Pan Dyrektor komentuję to mówiąc "cieszcie się, że w ogóle działa"- czasami program nie działa po kilkanaście minut a nawet więcej ( więc wtedy siedzisz za darmo i nie zarabiasz). Panuję tam straszy nieład. Gdy spóźnia Ci się wypłata i idziesz po informację do "Pana Dyrektora" on nic nie wie. Czasami zastanawiam się od czego on w tej pracy jest, prawdopodobnie od tego, że bierze zapewne wysoką pensję i chodzi po pokojach pracowników, aby ich denerwować. Co chwilkę do pracy przyjmowane są nowe osoby, rzadko kiedy ktoś wytrzymuję tam dłużej niż miesiąc. Sam jak to określi "nie jestem szybki w pisaniu na komputerze" wylicza czas wpisywania do komputera polisy. Najlepiej jak wszyscy pracowali by charytatywnie, a wypłatę dostawał ON. UWAGA na umowie nie ma stawki 0,30gr/szt za wtórnik. Ludzie nie dajcie mu się oszukiwać. Nie polecam nikomu tej pracy i atmosfery tam panującej.

k
@xxx 08.03.2016 17:06

bambo

Telemarketing całkiem spoko, byłem na dniu próbnym.. Zespol jest maly i chodzi w sumie o umawianie spotkan. szybko jest umowa o prace.

Anonim

evie
@Anonim 29.02.2016 13:53
A co powiedzie o stanowisku wprowadzanie danych? Na czym dokładnie polega praca i czy jest to sprzedaż?...

nie jest to sprzedaz... na wprowadzaniu to typowa praca biurowa

pomyleńce
@tuzek 10.04.2016 14:37
wprowadzanie danych w gdańsku to żenada - głównie przez osobę dyrektora który dodaje pracownikom dodatkowe obowiązki - przez co...

TUW to nie jest TUZ!!! Patrzcie trochę tłumoki gdzie i o jakiej firmie piszecie!

Anonim

a co powiecie o pracy w dziale telemarketingu w handlowym? Mam isc na probny i sie zastanawiam. Jak tam placa jaka atmosfera?

marecki

Ogólnie robota jak każda inne. Jak ktoś chce zdobyć doświadczenie i wiedze polecam. Ja zaczynałem prac od ankietera gdzie musiałem latać po blokach, domach firmach i przeprowadzać ankiety dot. ubezpieczenia. Robota całkiem spoko szczególnie jak ładna pogoda.Nie wolno zwracać uwagi na matołów jakich się spotyka w czasie pracy i jest ok. Kasa całkiem spoko. Na początek dali 1700 na rękę i przeszkolili jak jakiegoś idiotę od podstaw. Po ok 6 miesiącach wrzucili mnie na PH. Dostałem umowę o pracę jakieś dodatki paliwowe i prowizję od sprzedaży. Wielki minus za brak szkoleń. Na kasę nie ma co narzekać bo jest podstawa i premie, prowizje. Ile sprzedaż tyle więcej zarobisz. Gdyby nie wyjazd do UK pewnie dalej bym tam siedział. Na podsumowanie : jak poważnie podchodzisz do roboty a nie szukasz tylko okazji na ściemnianie to będą cię traktować jak należy tyle .... Wypłata zawsze na czas i się zawsze zgadza.

Zostaw opinię o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW