Opinie o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW w Warszawa

Tomasz

Piszecie że jest umowa o pracę od razu ale pytanie czy na czas określony czy nie określony? Może ktoś coś napisać.

fifi
@Tomasz

no na czas określony i tak mogą kilka razy a każda umowa z czasem 2 lub 3 lata na czas określony

info

Aluś!!!!!!!!!! , ale gdzie ty pracowałaś w biurze bajki jakieś opowiadasz każdego 27-ego kasa na koncie pracownika , a jak wypada data wypłaty w niedzielę to dostajesz 2 dni wcześniej. Chyba że jesteś agentem to dostałaś wtedy kiedy raczyłaś wystawić rachunek. Jak się Ci nie spieszyło to dostałaś kasę wtedy kiedy przedstawiłaś rachunek.Słyszałaś aby wypłacić komuś kasę kto nie chce, a jak nie dawałaś rachunku to skąd wiadomo na podstawie czego wypłacić. Jak już się udzielasz to pisz prawdę!!!!!!!!

pomoc

Hej. Jak jesteś zainteresowana to po prostu udaj się do danego oddziału, biura regionalnego lub filii i zorientuj się czy robią nabór i organizują szkolenia na agenta. Podpiszesz później umowę o współpracy i działsz.

Arek

Hej, Wyślij to się dowiesz :) :P Nie wiem jak płacą w tym dziale, jedyne co wiem, to że jest umowa o pracę od razu. Mam nadzieję, że choć trochę pomogłem

Ankieter

Wszystko spoko. Od razu na wstępie przedstawiony zakres obowiązków, wymagania, czas pracy oraz warunki finansowe.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Iwona

cześć, rozważam wysłanie CV na wprowadzanie danych. Wiecie jakie są warunki pracy na tym stanowisku??

Nowicjusz

I jak tam po rozmowie? Co sie dowiedziałaś?

ktoś

dzial handlowy warszawa (usunięte przez administratora) jest dobrze sie pracuje zajebista atmosfera i wyciagnac kase sie da !!

Shenandoh87

Witam, Ide na rozmowę do TUW na Likwidatora szkód komunikacyjnych, jakie sa warunki pracy? firma ma jakies zaplecze socjalne? Np. Benefit, czy Medicover ? Jakie są zarobki? na jakim pozoiomie?

Nata
@Shenandoh87

I jak było na rozmowie ?

kasia

TUW TUW to inna firma niż TUZ TUW, nie wiem więc o jakiej firmie mówicie?? Ja akurat w TUZie pracuję. Myślałam chwilę o PZU, ale z tego co mówiecie, jeśli są tam tak niskie stawki to wolę już zostać w TUZie. Tutaj zawsze trochę więcej wyciągnę.

Klocek

Wiecie jakie jest rozwinięcie skrótu TUW ? Tu Uzyskasz Wykluczenie - nic nie przysługuje

Nitka

Ja mam zawsze w terminie - tym co na umowie.

izka

z tego co ja się orientuje to kazdy dzial ma kase w innym terminie, a termin zawsze jest zapisany w umowie

aluśka

Ja pracowałam tam 3 miesiące i kasa nigdy nie była w terminie. jak miała być pod koniec miesiąca to dostawałam za np. styczeń dopiero 24 lutego miałam na koncie ...

bronka

nie płacą, nie szanują pracowników, wynagrodzenie inne (niższe)niż uzgodnione na rozmowie o pracę, podsumowując wielki ..................syf

@bronka

osoba powyzej jakies bzdury pisze bo placa - nigdy nie bylo tak zebym kasy nie dostal a pracuje juz bardzo dlugo

mika

Pracuje na recepcji prawie rok i jest ok, a kaska zawsze w terminie. Zespol tez jest w porzadku, jak ktos chce to moze sie przekonac na wlasne oczy i nie musi zwracac uwagi na hejterow

Aneta86

czesc , ja znalazlam oferte na stanowisko recepcjonistki w Warszawie moze ktos mi cos powiedziec na temat tego stanowiska? pracowal ktos moze tam w takim charakterze ? z góry dziekuje

Lelka

Zdaje się, że mamy tu i opinię od naszej ulubionej koleżanki którą zwolniono bo chodziła do pracy w kratkę i generalnie miała wywalone na robotę i cały zespół :P Jakoś po tym odejściu wyniki nam się poprawiły i nikt już nie narzeka na wszystko. Pewnie dlatego, że inni pracują normalnie. Powodzenia w nowym miejscu. Mam nadzieję, że tam będziesz spokojnie mogła cisnąć w gry na komórce!

dziewczyna

nie wiem jaki problem maja pozostali pracownicy, ja w tej firmie pracuje i jest naprawde ok - zarobki sa w porzadku (sama daje rade sie utrzymac) atmosfera tez zla nie jest wiadomo czasami nie jest lekko ale to w kazdej pracy tak jest przeciez ogolnie tuz nie jest moze szczytem moich marzen ale tez nie narzekam wazne ze zarobic mozna i nie wala w kulki z pracownikami co sie czesto zdarza, jak dla mnie praca bardzo ok dobrze mi sie pracuje i nie narzekam a jak ktos psioczy to nie wiem serio z czym ma problem bo wszystko jest ok

dziewczyna
@dziewczyna

a i te teksty ze wykorzystuja tak nie placa ze atmosfera lipna i tak dalej to ja nie wiem skad to wzieliscie chyba moze z innych miast nie wiem jak tam jest ale warszawa jest ok, ludzie ogarnijcie sie. ja sie nigdy nie spotkalam z czyms takim co piszecie tutaj

@dziewczyna

A ja byłam na rozmowie do działu handlowego i mam nadzieję że do mnie oddzwonią. Warunki fajne dobre godziny pracy przyzwoita pensja podstawowa i do tego też są premie. Znajoma pracuje ale w dziale wznowień od niedawna i też mówi że spoko i fajnie jest. A ktoś wie jak jest na wprowadzaniu danych?

ludzie nie wiem na co tak narzekacie. Dają zarobić i to całkiem nieźle, fakt trzeba się napracowac ale czasy "czy sie stoi czy sie lezy to wyplata sie nalezy" dawno minely. Ja tam nie narzekam praca w firmie jest ok tylko trzeba sie starac a nie sie opier***** taka moja opinia smialo polecam ta prace kazdemu komui sie chce pracowac a nie tylko narzekac

Asha

Hej, Pracuję w TUzie od półtora miesiąca. Bałam się, idąc na rozmowę, po tym co przeczytałam tutaj. Na szczęście strach był niepotrzebny, dlatego i ja postanowiłam się odezwać na Goworku. Praca jest ok. Nie mam nic do kierownictwa. Pracuję krótko ale już widzę, że narzekają tylko kompletni leserzy. Jeśli ktoś normalnie pracuje i robi swoje bez kombinowania to jest doceniany.

salsa

Witam wszystkich, Jake jest wynagrodzenie na stanowisku pracownika do wprowadzania danych?

aaaa
@salsa

wiesz już jakie jest wynagrodzenie na tym stanowisku? oraz jak przebiega rozmowa rekrutacyjna?

sasa
@aaaa

Pójdź i zobacz. Nic przecież Ci nie zaszkodzi, a dowiesz się i będziesz wiedzieć na czym stoisz

Zostaw merytoryczną opinię o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW - Warszawa

• Jak się pracuje w Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW?

Zobacz opinie na temat firmy Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW?

Kandydaci do pracy w Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042