Polpatron Sp. z o.o.

Opinie o Polpatron Sp. z o.o.

Lukasz

PraJ Jestem pracownikiem od ponad 5 lat pracowałem już na kilku obiektach i Kierowników miałem kilku .POLECAM wypłata na czas . trzeba mieć chęci do pracy.stawka jest w szędzie taka sama .

Czekający

Mam nadzieję, że poprawiło się w firmie skoro nikt nie pisze. Czy cos wam wiadomo w sprawie nowych ofert pracy?

Aneta

A na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy Polpatron? Chętnie dowiemy się więcej o Waszej pracy.

pawel

Ja jestem zadowolony z firmy polpatron i swojego obiektu mam kierownika dobrego pracuje toyota Bielany pozdrawiam cale biuro polpatronu i pana macka moe nie narzekam na tom firmę pozdrawiam zp.Pawel.Przytula.

Max

Fitma płaci nędzne wynagrodzenie opóźnienia wypłat i trzeba pilnować godziny pracy nienaliczaje dokładnie godziny a ciężko potem wywalczyć swoje czekalem 3 miesiące ale nie ma co darować ogólnie nie polecam

stanley

u nich tylko kiedyś prowadzili rekrutacje jako pracowników ochrony, ale teraz to nie ma niestety już zadnych ofert, wiecie czemu są takie przestoje teraz?

jurek

Polpatron to jedno z dzieci Solidu -kontrole , manipulacja ,łączenie umów o pracę ze zleceniem -stawka ze zlecenia . Stawki od lat takie same, tam gdzie powinno być np 5-6 osób są 3 -240 godz. po 6 zł ot .......nieźle .

roman

omijać jak największym łukiem no chyba że ktoś lubi być traktowany jak przedmiot

Ja

Pracuję w tej firmie, i. Naprawdę nie narzekam, obiekt ok, i. Ludzie jak narazie ok, oby tak dalej

Viola

Jak do tej pory , a pracuję w tej firmie prawie 2 rok , pobory mam zawsze na czas . Fakt , że nie nawalą :) ale świadoma jestem ile zarabiam

ja

Opużnienia z wypłatą praca kiepsko płatna

prezes

zawsze jak czytam te wszystkie opinie na temat jakiegokolwiek pracodawcy to się tylko uśmiecham :) Ci wszyscy narzekający jedna rada, zabierzcie się do pracy to może wtedy przestaniecie wypisywać głupoty. Pozdrawiam

Piotruśpan
@prezes 18.02.2014 10:32

Panie Prezesie niech pan za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] weźmie tych pseudo kierowniczków którzy tolerują pijaństwo i nie stawianie się w pracy Pracowałem długo na wielu obiektach i tylko na jednym był porządek reszta to izby wytrzeźwień Kierownicy niekompetentni wulgarni Nie polecam ani pracy w tej firmie chyba że ktoś lubi chlać to tam znajdzie doborowe towarzystwo Odradzam również tą firmę wszelkim kontrahentom Brak profesjonalizmu pijani pracownicy

Waldi

Potrafio i uważajo. No , ładny analfabetyzm. Nie zatrudniajcie się w Vision Group AK ( siedziby Szczecin , Warszawa i nie wiadomo gdzie jeszcze ). Te (usunięte przez administratora) też nie płacą

aaa

jak jest płaca kierowcy zaopatrzeniowca w tej firmie??Płaca terminowa?jak traktują pracownika??

sumienie

(usunięte przez administratora) inspektorzy nie potrafio kompletnie nic a uważajo się za bogów to dom starców a nie agencja ochrony i oczywiście nieliczcie na wypłaty

POLPATRON Warszawa Melomanów 8 to ich adres

CIECIO NR 1

Chyba żartujesz pracuje tu śmiech na sali , że chcą naszą ochronę wszyscy to z orzeczeniami o niepełnosprawności to podstawa ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ firma tak naprawdę dopiero rusza pod nową nazwą POLPATRON ,wcześniej chyba ALARMKOMPLEX i PATRON i coś tam jeszcze z POL ,a że chcą naszą ochronę gdyby nie solid podsyłał obiekty to dawno by nas nie było brawo dla solidu

Zostaw opinię o Polpatron Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polpatron Sp. z o.o.