SOLIDSECURITY

Szczecin

Opinie o SOLIDSECURITY

maciej

anonim, akurat solidsecurity dośc czesto poszukuje kwalifikowanych pracowników ochrony. Stawki może nie sa duże, ale 8-10 złotych za godzine potrafią zaproponować. Do tego ma umundurowanie, kasa jest zawsze na czas i atmosfera jest ok, chociaz zalezy na kogo trafisz.

asd

POPIERAM ! (usunięte przez moderatora), NIE PŁACĄ ZA PRACĘ NA TZW. UMOWACH SZKOLENIOWYCH!

ONA

hmmm masakra dziwne macie zasady w firmie SOLID.... dajcie ludziom tez warunki jakies bo nie zycze kierownikowi tego zeby siedział w miejscu 24/h .. :( (usunięte przez moderatora), by odpadła!

jin

pracuje tam nadal kierownictwo to (usunięte przez moderatora), jeśli chodzi o kase to nie zdarzyło mi sie mieć problemu z wypłatą. Zawsze brakuje ok. 30 zł.

(usunięte przez moderatora), NIE POLECAM TAM PRACY

Zostaw opinię o SOLIDSECURITY - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SOLIDSECURITY