Opinie o Solid Group Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Solid Group Sp. z o.o. sp.k.
1 16 21 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Jak jest z awansem w Solid Group Sp. z o.o. sp.k.?

Robak Nowy wpis

Witam, jest tragicznie większość inspektorów nie ogarnia ludzi powtarzając że jest jak w wojsku h ale jednakowo. Przyjmuje się kolegów znajomych, którzy muszą mieć spokój obiekt gdzie ktoś za nich zrobi wszystko jak notatki nie napiszą bo to głupota. Dzwoni inspektor, żeby napisać notatkę, bo kontrahent się czepia, bo orzeł ma to w (usunięte przez administratora)

Waldi Nowy wpis

Jaki jest powód, że przestaliście zaglądać na forum?

Mirek291068

Stukanie ze mało zarabianie ze dużo pracy bArizona to wszystko bardzo ciekawe co piszecie . Mieszkam w Warszawie i widzę co robicie i jak pracujecie k/o mojego obłoki jest obiekt który "ochraniacie" ☺ podjeżdżaja i tylko śpią czy tydzień czy noc . W nocy to nagminne . Wiec za spanie i woznie (usunięte przez administratora) to tak dużo . Pozdrzwiam nierobow

Zenon
@Mirek291068

Trudno żeby spinac się do pracy za 11 zł za godzinę do tego na umowie zleceniu bez zandoeg socialu geniuszu

Tak3Nie

ram Nowy wpis
@Zenon

każdy pracuje za stawkę , jak stawka nie motywuje to się pracuje aby służba zleciała , robić tak jak oni nas traktują , pracy dziś dużo , na mieście ochroniarze odwracają się (usunięte przez administratora) jak pytam o solid nie chcą słuchać nawet solid to tylko w nazwie , firmy głupie podpisują umowy , pakują się w fałszywe obietnice !!!

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Henryk

Ale przecież mając kwalifikacje można szukać zupełnie innej pracy. Robimy to co potrafimy!

Tak1Nie

Dysponujecie jakimiś nowinkami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem w Solid Security, Solid Group. Może okazać się to cenną informacją dla innych użytkowników.

Xyz
@Administrator

Kaźdy zarabia inaczej trudno się doliczyć ale w patrolu niecałe 11zł na godz.dali 25groszy podwyźki kpina z ludzi szukam pracy bo tu jest ipa

Remigiusz
@Administrator

Witam pracuje w Solid we Wrocławiu. Jestem ma obiekcie sklepowym (monitoring i obchód sklepu oraz w zależności od sklepu jest wkładanie towaru!!!...) jeśli jesteś na sklepie z wykladaniem towaru to stawka godzinowa na rękę czyli netto wynosi 50gr. więcej niż na sklepie gdzie towaru nie dokladasz a więc 13.85 z dokladaniem i 13.35 bez dokladania. Pracuje różnie ja robię 5 dni w tygodniu średnio 8 godzin. Wypłaty w zależności od godzin. Najniższa w tym roku 2018 to 2340 najwyższa 2960 oczywiście na rękę. Wypłatę otrzymujecie 20tego na konto bankowe lub do ręki w kasie solidu. Ostatnio podwyżka W sierpniu o 10gr!!!!!!!! Zero socialu, nic zero! Dziewczyny w sklepie w którym ochraniam mają mega social (karta Multi sport czyli siłownia, fitness, baseny i inne atrakcje za 30zl miesięcznie!!!, wycieczki po świecie gdzie sklep pokrywa 80% kosztów np. Malediwy na 2 tygodnie a teraz będzie Japonia, regularne konkursy gdzie co miesiąc dwa dostaje się nagrody za te konkursy od 100 do 1000zl!!!!! Wsparcie świąteczne finansowe kilka stowek, Mikołajki dostały 550zl każda!!!!!! Opieka psychologa który przychodzi do sklepu co 2 miesiące i rozmawia z każdą na dziewczyn, opieką medyczną za 1zl medicover czy coś w tym stylu i wiele innych, aha fundusze na kawę herbatę cukier mleko żeby miały w pracy oraz papier toaletowy i inna chemia, fundusze żeby pożegnać pracownika jak odchodzi wtedy sklep daje kasę żeby poszły wszystkie do restauracji oraz gdy jest powitanie pracownika... mega wypasiony social i powiem że to sklep Rossmann do którego chcą mnie zatrudnić dwie kierowniczki u których byłem ochroniarzem i tak zastanawiam się bo stawkę mają identyczną ale mega social!!! W razie czego w każdej chwili przyjmą mnie do Rossmanna jeśli zechce więc furtkę mam :) jeśli solid on nowego roku nie wprowadzi zmian to wtedy chyba odchodzę, nie ma żadnych bonusów, premii, wsparcia, bonów, nic zero poza służbowym ubraniem które należy się jak psu buda i to strasznie żałują nowej koszuli musiałem załatwiać przez kierownictwo ale zgadzam się z większością opinii że jest lipa w firmie pod każdym względem i brak pracowników co odbija się na pracownikach którzy już pracują... jeśli się polepszy to polecam... aha pierwsze 3 miesiące na zlecenie a później trzeba się upomnieć o umowę z zaświadczeniem o niekaralności natomiast na zlecenie karalność na sklepu nie istotne przynajmniej tu u nas... pozdrawiam

Sol

Poprostu dno

nik

Totalne DNO ! Pracowałem w biurze na Postępu w jednym z Kluczowych działów firmy. Kultura organizacyjna - BRAK. Pieprznik jakich mało. Totalne(usunięte przez moderatora) na każdym kroku. Kierownicy bez wykształcenia - jacyś byli ochroniarze -(usunięte przez moderatora)prostactwo, żenada. Nikogo nie obrażając, pozatrudniani ludzi z zapadłych wioch, którzy za wszelką cenę chcą się zaczepić w Stolycy. Wazeliniarstwo, (usunięte przez moderatora), zero perspektyw - szkoda gadać. Ciągła rotacja pracowników w każdym dziale i stanowisku. Dowodem - ciągle poszukują pracowników na te same stanowiska, również" kierownicze ". Nie polecam najgorszemu wrogowi !

Sol
@nik

Popieram

TakNie

Rzetelne opinie dotyczące pracy w danym przedsiębiorstwie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w firmie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w Solid Security, Solid Group? Napisz o tym!

Solid warszawa
@Administrator

Poprostu dno ...jest tyle innych firm ...dziś pracy nie brakuje nie siedź nie czekaj ani chwili

Sylvan

Pracownikom z centrali w Warszawie zabrano ostatnie udogodnienie ocierające się o socjal - automaty z gorącymi napojami i dystrybutory. Nie zasługują?

Cieć

Dno!!!!! Kierownicy to intelektualne ameby Co miesiąc wypłata z innej firmy O umowy nie można się doprosić Sprawę oddaję do PIP

elord

Praca w ochronie niebezpieczna @Martek ? No nie do końca, ja bym powiedział, że jest bezpieczna, ale nudna, siedzisz albo chodzisz, zarobki według mnie są adekwatne do wykonywanych zadań czyli jakieś 1600 netto

fanss

zero szacunku przez kierownictwo dla pracownika ochrony Obiekty handlowe Szczecin.Zabrano mi zone do szpitala okolo 14 godziny.dzwonie do szefa i mowie,ze potrzebuje o 15 sie zwolnic i klaruje sytuacje.On mi na to a co mnie to obchodzi-pojdziesz to kara 500 zloty(pracowalem na zlecenie)i wiele innych sytuacji,bez wiedzy pracownika potrafia dac obiekt o 1-2 zlote miej platny i strasza,ze jak nie pojdziesz to zwolnienie i kara od 200 do 500 zloty.TO jakas kpina,zwolnilem sie z trudem,ale udalo sie bez uszczerbku na kasie

zak

Firma dno! Dużo pracy, mało kasy, stres! Ludzie przychodzą i odchodzą! Istny bałagan. Ktoś popracuje miesiac, przyjdzie następna osoba popracuje miesiąc i odejdzie. Jaki tam musi bajzel w dokumentach! Jak najdalej od tej firmy. A jeszcze 3 dni pracujesz za darmo, bo to niby szkolenie jest. Mówia ze płatne, a na umowie piszą CI OD CZWARTEGO DNIA! DZIADOSTWO!

TakNie

0 Mikołajek premi , naniższa krajowa i reszta na zlecenie. Jeżeli chcesz zarobić to zarobisz w tej firmie , jak przyjdzie do renty czy emerytury to dostaniesz może 400 zł po kilkudzieśięciu latach pracy w tej firmie.OGÓLNIE ZAKOPAĆ TĄ FIRMĘ.

Zostaw opinię o Solid Group Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

Chcę opublikować:

Solid Group Sp. z o.o. sp.k.