Solid Security, Solid Group

Opinie o Solid Security, Solid Group

elord
użytkownik zarejestrowany

Praca w ochronie niebezpieczna @Martek ? No nie do końca, ja bym powiedział, że jest bezpieczna, ale nudna, siedzisz albo chodzisz, zarobki według mnie są adekwatne do wykonywanych zadań czyli jakieś 1600 netto

fanss

zero szacunku przez kierownictwo dla pracownika ochrony Obiekty handlowe Szczecin.Zabrano mi zone do szpitala okolo 14 godziny.dzwonie do szefa i mowie,ze potrzebuje o 15 sie zwolnic i klaruje sytuacje.On mi na to a co mnie to obchodzi-pojdziesz to kara 500 zloty(pracowalem na zlecenie)i wiele innych sytuacji,bez wiedzy pracownika potrafia dac obiekt o 1-2 zlote miej platny i strasza,ze jak nie pojdziesz to zwolnienie i kara od 200 do 500 zloty.TO jakas kpina,zwolnilem sie z trudem,ale udalo sie bez uszczerbku na kasie

nik

Totalne DNO ! Pracowałem w biurze na Postępu w jednym z Kluczowych działów firmy. Kultura organizacyjna - BRAK. Pieprznik jakich mało. Totalne(usunięte przez moderatora) na każdym kroku. Kierownicy bez wykształcenia - jacyś byli ochroniarze -(usunięte przez moderatora)prostactwo, żenada. Nikogo nie obrażając, pozatrudniani ludzi z zapadłych wioch, którzy za wszelką cenę chcą się zaczepić w Stolycy. Wazeliniarstwo, (usunięte przez moderatora), zero perspektyw - szkoda gadać. Ciągła rotacja pracowników w każdym dziale i stanowisku. Dowodem - ciągle poszukują pracowników na te same stanowiska, również" kierownicze ". Nie polecam najgorszemu wrogowi !

zak

Firma dno! Dużo pracy, mało kasy, stres! Ludzie przychodzą i odchodzą! Istny bałagan. Ktoś popracuje miesiac, przyjdzie następna osoba popracuje miesiąc i odejdzie. Jaki tam musi bajzel w dokumentach! Jak najdalej od tej firmy. A jeszcze 3 dni pracujesz za darmo, bo to niby szkolenie jest. Mówia ze płatne, a na umowie piszą CI OD CZWARTEGO DNIA! DZIADOSTWO!

0 Mikołajek premi , naniższa krajowa i reszta na zlecenie. Jeżeli chcesz zarobić to zarobisz w tej firmie , jak przyjdzie do renty czy emerytury to dostaniesz może 400 zł po kilkudzieśięciu latach pracy w tej firmie.OGÓLNIE ZAKOPAĆ TĄ FIRMĘ.

Zostaw opinię o Solid Security, Solid Group - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Security, Solid Group