Opinie o Perfect Cleaning Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Perfect Cleaning Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Perfect Cleaning Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfect Cleaning Sp. z o.o. w Warszawa

dorota

boze bron kazdego przed podjeciem pracy w tej firmie.jakies dziwne powiazania z firrma amlux nie płaca poborów a jak zaczniesz sie o nie upominac to okazuje sie ze wszystko do tej pory robiłas zle.dlatego zakładam sprawe w sadzie o zapłate wynagrodzenia wraz z odsetkami i zgłaszam stosowanie mobingu przez kordynatora.

Agnes
@dorota

Jak zakończyła sie sprawa w sądzie? Który to koordynator bo też kiedyś pracowałam w tej firmie i dobrze wspominam pracę i pensje zawszy były na czas.

Odradzam pracować w tej firmie!!!! Pracowników traktują jak śmieci. Bez sumienia żadnego, bez zapowiedzenia nie przedłużają umowy tak z dnia na dzień umowa się kończy i zostawiają ludzi bez pracy.... Ucinają na pracownikach ile się da, obóz pracy normalnie.. Robią to wszystko w białych rękawiczkach.. Mydlą oczy pracownikom a na koniec ludzie bez pracy zostają.... Bez duszy szefowie. Panie Arturze poproszę o 5 gwiazdek pod moim komentarzem tak jak wśród samych negatywnych opinii Pan sam sobie wystawił 5 gwiazdek... Pozdrawiam Karolina M. z Areny....

Wiesiek
@Karolina

Karolina, a czy pracodawca ma obowiązek informowania czy zamierza przedłużyć komuś umowę? Wydaje mi się, że nie więc chyba opinia mało pomocna

Klaudyna

Jeśli ktoś myśli o pracy w tej firmie to niech się dobrze zastanowi, zanim podejmie z nimi współpracę. Co miesiąc trzeba się prosić o wypłatę. Mieli podane konto, na które powinno trafiać wynagrodzenie. I co miesiąc ten sam "argument"- coś z kontem jest nie tak- Pani w kadrach tak się tłumaczy. Oczywiście przelewów brak. Jak się w końcu człowiek doprosi, to przekazują wynagrodzenie w częściach. Powinno być do 10-go każdego dnia miesiąca, wypłata dostarczana 16-go, 17-go. To już norma. Jak człowiek dodzwoni się do kadr, osoby odpowiedzialnej za ten bałagan brak. Pani nic nie wie, nie wie kto puszcza przelewy, ona tylko nalicza wynagrodzenie. Śmiech na sali. Koniec współpracy z nimi to jedyna słuszna decyzja. Ostrzegam każdego.

@Honorata

Oczywiście, że nie wypłacili. Na pewno postąpili tak 2 razy. Czy to jest ich stałe zagranie- nie mam pojęcia.

A możesz bardziej uzasadnić? Akurat część Twojej wypowiedzi wykropkowani i ciężko się domyślić o co mogło chodzić. Czy we firmie jest jeden koordynator, ten o którym piszesz czy jest ich więcej?

Od czego uzależniona jest premia w firmie Perfect Cleaning Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 4 lutego na Lento.pl ogłoszenie na stanowisko Pracownik Budowlany.

Ten jeden pracownik Nowy wpis

Bardzo polecam Mili pracodawcy, wypłaty na czas, ogólnie Polecam

MONIKA.M. PZPN

Dzień dobry, od maja 2023r. Pracuje w firmie Perfect Cleaning na obiekcie PZPN (super obiekt), muszę przyznać że to jedna z lepszych firm sprzątających w których do tej pory pracowałam. P. Kier. Marzeną Ł. Super kobitka uprzejma zawsze pomocna dla pracownika . Atmosfera w pracy super . Przede wszystkim i to najważniejsze wypłata zawsze na czas ! Bardzo dobrej jakości środki czystości , zamówienia na czas. Jako pracownik polecam pracę w firmie Perfect Cleaning.

@Pracodawca
@MONIKA.M. PZPN

Pani Moniko, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Podczas naszej pracy stawiamy na profesjonalizm i zadowolenie Klienta cieszymy się, że docenia Pani pracę w naszym zespole.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Koordynator ds. utrzymania czystości w firmie Perfect Cleaning Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Polecam

Pracalowalem w tej filmie polecam ja bardzo jak by nie wyjazd za granice to bym dalej pracował !! Polecam Serdecznie !!!

Katarzyna Chobotow

Pracuję w firmie pół roku jestem bardzo zadowolona wypłata jest na czas atmosfera jest bardzo fajna i kierowniczka jest bardzo wyrozumiała. Jestem zadowolona że pracuję w takiej fajnej i ciekawej firmie polecam

@pracodawca
@Katarzyna Chobotow

Pani Katarzyno, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Takie słowa są dla nas ogromnie ważne i motywują nas do pracy z tak pozytywnymi osobami. Pozdrawiamy serdecznie!

NIE POLECAM

pani kierowniczka, taka blondynka farbowana, niby miła, zaprasza na oprowadzenie, marnuje kandydatowi mnóstwo czasu, mówi, że chce zatrudnić, a następnie w dniu rozpoczęcia pracy nagle wiadomość textowa, że jednak nie, jednak dziękujemy. pani kierowniczka nie chce też odebrać telefonu, ani podać przyczyny zmiany swojej decyzji. początek maja 2023, taki numer z pracą w budynkach przy ul. Bitwy Warszawskiej 7A (Polski Związek Piłki Nożnej), 3 godziny, praca 16.00-19.00 oraz Al. Jerozolimskie 100 (też nowoczesne biuro), 7 godzin, 20.00-3.00.

@pracodawca
@NIE POLECAM

Bardzo dziękujemy za opinię i przykro nam, że nie spełniliśmy oczekiwań. Postaramy się wziąć pod uwagę informację i nigdy więcej nie popełnić tego błędu.

Nikita

Jestem niesamowicie zadowolona z pracy w firmie Perfect Cleaning i z całą pewnością poleciłabym każdemu pracę w tej profesjonalnej firmie Dobra komunikacja interpersonalna, kierownictwo otwarte na każdą pomoc pracownikowi zapewniając pełen profesjonalizm i zaufanie to wszystko mocno wyróżna tą firmę na rynku. Polecam każdemu!

Jadźka

Mnie zaciekawiła praca tu jako Kierownik Operacyjny. I wszystko fajnie ale jest tam wpis, że obowiązkiem jest godne reprezentowanie firmy. Zastanawiam się, co to właściwie oznacza? Godne, czyli jakie? Firma wymaga do tego reprezentowania jakiegoś konkretnego stroju?

;-)
@Jadźka

Jeśli ktoś nie rozumie co znaczy "godne reprezentowanie firmy" to nie nadaje się na żadne stanowisko. Wyjaśnię ci: godne reprezentowanie firmy tzn. Być punktualnym, miłym dla klientów, komunikatywnym z nienagannymi manierami, dbać o wizerunek firmy i mieć dobry kontakt z kontrahentami, można dużo wymieniać jeszcze ale pewnie i tak nie zrozumiesz.

Pracuję w tej firmie od ponad 10 lat, nigdy nie było opóźnienia z wynagrodzeniem, zawsze na koncie przed 10 każdego miesiąca. Atmosfera w pracy rewelacyjna, Szefostwo bardzo pomocne i przemiłe. Zawsze będę polecać pracę w tej firmie.

Czytając te komentarze mam wrażenie, że piszą je ludzie którzy nigdy nie pracowali w perfect cleaning . Ja pracuje od 3 lat wypłaty wręcz zawsze były przed czasem . Atmosfera w pracy miła aż chce się do tej pracy iść.

A przełożeni jak traktują pracowników? I jakiej pensji się spodziewać? Bo to równie ważna sprawa, jak atmosfera.

dorota

Proszę o kontakt pilne.

Proszę o kontakt, pozdrawiam

Dominika
@Anonim

Czy Tobie również przydarzyło się w Perfect Cleanig to, co @Dorota, czyli nie otrzymałaś swojego wynagrodzenia? Od Twoich wpisów minęły ponad dwa miesiące, liczę, że napiszesz, czy doszło do pozwu sądowego, a jeśli nie, to czym zakończyła się Twoja praca w tej firmie.

Rozczarowana
@dorota

Bo zwolnili mnie bez słowa zero argumentów wytłumaczenia jedyne co mi przychodzi na myśl woleli panią z orzeczeniem i zrobili sobie wymiane

@Rozczarowana

I te orzeczenia to ogólnie coś im dają na plus, że tak dyskryminują ludzi?

Łucja
@Rozczarowana

Zwolnili z dnia na dzień? Jaką miałaś umowę. Otrzymałaś bez problemu wynagrodzenie?

Ogi
@dorota

Pracowałam i wiem. Koordynator powiedział otwarcie , że on jest od tego żeby zadowolić dyrektorów , prezesów , my od tego żeby on był zadowolony. Kto zadowoli nas, to (usunięte przez administratora) na którym cała reszta żeruje i rośnie? (usunięte przez administratora) , wyzyskiwacze , niedbaluchy. To nie zemsta , jakby co. W ... ich mam. Ostrzegam innych

Agnieszka
@Ogi

Fajnie że ostrzegasz. No a co ten koordynator takiego robi że aż tak narzekacie? On wprowadza jakąś nerwową atmosferę? Czym?

@Rozczarowana

dostałaś chociaż wypowiedzenie? nie wiem czy można tak z dnia na dzień kogoś zwolnić, nawet żeby dyscyplinarkę dostać to trzeba spełnić konkretne warunki.

Daniello

Prawda

Barbara
@Daniello

Ile pracowałeś w firmie skoro tez podzielasz zdanie na jej temat? Serio nie ma zadnych plusow pracy tam?

Aga
@dorota

Zgadzam się obie firmy to ściema. Mają problem to wypłacania wynagrodzeń za wyrobione godziny. W styczniu podwyżki od nich nie ma do umów żadnych (usunięte przez administratora)..a upomnij się to będą na ciebie szukać haka ????

Wanda
@Aga

Długo to trwa? Od kiedy nie wypłacają tych wynagrodzeń za godizny? Dużo osób czeka na pieniądze?

Życzliwa
@dorota

Chyba Cos w tym jest jak coś się zrobi to zawsze im źle

Beata

Co masz na myśli przez „niektórych”? Powiedz, żebym wiedziała na co i na kogo uwagę zwracać ewentualnie. I jak ogólnie nowych traktują? Dobrze czy niekoniecznie?

Agnes

Oki

W sieci widnieje oferta pracy na stanowisko kierownika operacyjnego . Firma informuje , że jest to intensywna praca w terenie (częste wyjazdy służbowe na terenie Polski) . Orientujecie się , ile dni trwają zazwyczaj takie delegacje ? Więcej niż jeden dzień ? Jeśli tak , to Czy noclegi są opłacone przez firmę ? Dostaje się wtedy jakąś dietę ? Myślę nad aplikacją

Igo
@Karolina

Karolina mi akurat dobrze pracuje się w tej firmie. Pan Artur dyrektor bardzo pomocny i bez ogarnia wszystko tak jak potrzeba. Karolina no wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Nie ma super firmy, jest różnie ale wierz mi w tej firmie źle nie jest. Pracuje już 3 lata tutaj i nie zamierzam zmieniać pracy. Koordynatorzy też bardzo w porządku i dbają o pracowników.

@Igo

Taaak oczywiście Pan Artur jest baaardzo pomocny bez wcześniejszego zapowiedzenia zostawił ludzi bez pracy z dnia na dzień..

@Igo

Ciekawe ile zapłacili żeby Pan/Pani taki komentarz dodał/dodała!!!Wystarczy spojrzeć ile jest negatywnych komentarzy!!!!Pan Artur został zatrudniony w tej firmie do redukcji etatów i w tym jest Najlepszy!!!!Kłamie w żywe oczy i to człowiek bez serca i sumienia!

Igo
@Karolina k

Pani Karolino proszę mi wierzyć, że nie zapłacili ani grosza. Niestety Internet jest miejscem gdzie pisze się rzeczy negatywne, a pozytywnych zazwyczaj się nie pisze. I nagle bach... ktoś postanowił napisać dobre słowo o Panu Arturze, a Pani widzi w tym coś złego. Tylko szkoda, że nie widzi Pani ile dobrych rzeczy zrobił dla pracowników, ale chętnie spotkam się z Panią i rozwieję Pani wątpliwości co do Pana Artura. Jest Pani gotowa spotkać się ze mną face to face?

@Igo

Rozbawił mnie ten komentarz ????????????face to face to ja miałam doczynienia z Panem Arturem i na marne te Pana/Pani przekonywania!Bezczelnie Nas oszukał i kłamał w żywe oczy więc z całym szacunkiem ale nie mam zamiaru zmieniać zdania na temat tego o to pseudo szefa!Pozdrawiam i życzę powodzenia

@Karolina k

Potwierdzam twoją wypowiedź!! Taka jest prawda i nie ma co tu więcej mówić..

@Karolina

Ale nie czaję w czym problem? Jak Ty lubisz lody czekoladowe a Twoja koleżanka truskawkowe to się bijecie od razu o to czy każda kupuje taką gałkę jaką chce i po temacie? Ja nie mówię, że od razu trzeba lizać właściciela jak tę gałkę no ale chyba każdy ma prawo lubić / nie lubić go, że tak krótko to ujmę...

@Iza

????????????????No faktycznie nie czaisz bo porównanie jest jak dzień do nocy!!!!!Kończę te dalsze do niczego nie prowadzące dyskusję z nadzieją,że niektórzy zastanowią się kilka razy zanim wejdą w te dosłowne gówno!!!!Ps.Nie mam zamiaru więcej wypowiadać się na temat tego Pana bo zwyczajnie szkoda mi już czasu....i tak już wiele go straciłam!!!!Teraz już ktoś inny się tym zajmie a Ja mogę iść do przodu zostawiając ten (usunięte przez administratora) za sobą ????pozdrawiam serdecznie wszystkich fanów Pana A

@Karolina

Czy jak ktoś pracuje w tej firmie a nie dostał umowy to dopiero kpina czy jak ktoś pracuje w tej firmie to po ilu czasu dostaje umowę

Pracownik Zuza
@Karolina

Dlatego że to prawda co piszą o tej firmie. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) z umową miała być o pracę jest umowa zlecenie za marne pieniądze lub wogóle ci nie wypłacą. Poco im orzeczenie o niepełnosprawności skoro i tak pracujesz na umowę zlecenie. Przywożą umowę której nie zdążysz przeczytać i karzą podpisać .

Życzliwa
@Karolina

Coś w tym jest może i tak być początkiem wychwalają a później im źle wymyślają aby im listę Pisac z danego stanowiska później im odesłać od czego się zaczyna

Wiesiek

Amanda
@Klaudyna

Czemu prosić? Są w tej firmie ludzie, którzy mimo wszystko mają pieniądze na czas? W jakich konkretnie ratach wypłacają kasę?

@Amanda

@Amanda Dlaczego prosić? Dlatego, że nie raczą wypłacić pracownikowi należnej wypłaty na czas. W dwóch ratach wypłacali wypłatę.

Honorata
@Klaudyna

A czy od całego tego opóźnienia wypłacili jakieś odsetki w ramach zadośćuczynienia? To aktualnie jest regułą, że płacą w dwóch ratach?

@Honorata

Czy w Perfect Cleaning Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Firma dziad kordynator przjol obiekt od dwóch miesięcy nie raczy przyjechać każą (usunięte przez administratora) za drugą osobę co jest na urlopie oddwiecze się i guzik wypłata przyszła mniejsza dziadostwo

Gil

Coś okropnego,ludzie omijajcie tę firmę z daleka,posprzatane pięknie nie ma się czego czepiać ,tylko pracownicy kręcą się nie Ma jak podłogi zetrzec.Zostalam wyrzucona jak (usunięte przez administratora)bez podania przyczyny,uprzedzając że mam pogrzeb ,i nie będzie mnie w pracy.Wyrzucila mnie na (usunięte przez administratora) i że się nie wywiązuje z umowy.Jeszcze się z czymś takim nie spotkałam.Odradzqm ,Nie polecam .

Sara
@Gil

I myślisz, że to przez ten pogrzeb? Dostałaś jakieś dłuższe wypowiedzenie, miałaś czas na znalezienie czegoś nowego? Na jaki czas miałaś umowę?

Pracownik Zuza

Kochani widzę że cały czas (usunięte przez administratora) ludzi . Może czas to zmienić i zgłosić do Inspekcji pracy oraz sądu. A także ostrzec na fb . Bo to co oni robią z ludźmi w jaki sposób (usunięte przez administratora) to jest masakra . (usunięte przez administratora) na umowie (usunięte przez administratora) na godzinach a przede wszystkim (usunięte przez administratora) z wypłatą. Jak potrzebujesz coś wyjaśnić lub zaświadczenie lub tego typu podobne . To nie wyślą lub mówią że wysłali a niestety nie i łamią zasady prywatności czyli RODO. Uważajcie proszę. Ta firma Amluxs to również jest ich firma . Warunki do pracy pożal się Boże

Wanda
@Pracownik Zuza

Możesz napisać jakieś szczegóły? Nie zgadzają się wypłaty? A chociaż w terminie są przelewane pieniądze? Czy też trzeba się prosić o nie? Możesz dać znać też na jakiej umaoie jest praca? Można dostać umowę o pracę?

nick

sprzątanie sklepu TK-MAX, w centrum warszawy. zbyt mało pracy, aż 4 godziny. bardzo nudno. głównie omiatanie podłogi. nagle po pracy bez żadnego powodu, czy zaniedbania, telefon, żeby już nie przychodzić. w dniu wypłaty, na szybko, jakiś tam formularz zgłoszeniowy, na odwal, jednostronicowy tylko. lepiej ignorować tę firmę i jej ogłoszenia.

@nick

To na umowie zlecenie to sprzątanie było? Był chociaz jakiś okres wypowiedzenia? Na rozmowie o pracę mówili jaka będzie ilość godzin pracy czy nie?

Zostaw merytoryczną opinię o Perfect Cleaning Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Perfect Cleaning Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Perfect Cleaning Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perfect Cleaning Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Perfect Cleaning Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Melomanów 8
    00-712 Warszawa
  • NIP: 5272614150 REGON: 142084260 KRS: 0000339410

Perfect Cleaning Sp. z o.o.