Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o.

Opinie o Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o.

Zapraszamy do aplikowania na niżej wymienione stanowiska: - technik obsługi budynku na Warszawę, Wrocław, oraz woj. śląskie - kierownik projektu na Warszawę -przedstawiciel handlowy na Warszawę, Poznań i Wrocław Prosimy o przesyłanie CV na adres - rekrutacja@zstgroup.pl

Karlo7887

Pracuję w tej firmie sporo już czasu i mogę śmiało polecić ! Jeśli ktoś chce się rozwijać to może, ale najwięcej zależy to od niego samego :)

@NOWY a nie stary

Wiele osób na pewno ciekawiła ta kwestia - dobrze zatem, że w sposób klarowny nam ją wyjaśniłeś. Zintegrowane Systemy Techniczne to polska firma z branży FM o ugruntowanej pozycji. Dlatego też chciałbym się od Ciebie dowiedzieć, jak ten pracodawca podchodzi do zatrudniania osób bez większego doświadczenia w zawodzie - są to na przykład osoby zaraz po studiach. Czy daje się im tam szanse na pracę, czy niekoniecznie? Napisz nam, jak to wygląda.

@Piotr

Zatrudnimy i przeszkolimy zmotywowanych pracowników, którzy wraz z nami chcą świadczyć usługi najwyższej jakości. Zapraszamy do współpracy specjalistów oraz wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć karierę w branży technicznej i podnieść swoje kwalifikacje. W zamian oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, szkolenia certyfikujące oraz możliwość awansu. Zapraszamy również do współpracy absolwentów szkół i uczelni technicznych chcących podjąć pracę w niepełnym wymiarze godzin. Prosimy o kontakt pod adresem: rekrutacja@zstgroup.pl

Jagna Nowy wpis

dzień dobry. mąż jest zainteresowany pracą jako kierownik obiektu. Posiada już doświadczenie z takiej pracy, spełnia więc wszystkie wskazane wymogi. Zastanawiam się na jaki awans z opisu mógłby jeszcze dalej liczyć gdyby podjął się aplikacji. jakie są jeszcze możliwe stanowiska?

Anonim Nowy wpis

Jeśli chodzi o Warszawę - atmosfera niedobra i kumoterstwo. Nie polecam.

Dzień dobry, po pierwsze to poproszę o potwierdzenie jakichś problemów z finansami, bo ktoś takie zasygnalizował a wręcz ostrzegał i nikt już się nawet nie odniósł a mnie interesuje praca jako technik grupy mobilnej. Chce się rozeznać w zarobkach. piszą ze potrzeba rocznego doświadczenia, jeśli mam 3 lata za sobą to czy zwiększy moja stawkę?

Cześć, opiszcie mi proszę jak w praktyce wygląda praca technika obiektu. Mój tato jest zainteresowany oferta, ale dobrze jest najpierw wiedzieć wszystko w szczegółach, zwłaszcza ze niektórzy przed firma ostrzegali. Do teraz byłoby to jeszcze uzasadnione?

Aplikowałeś do Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o. na stanowisko Technik obsługi budynku? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

Uważać i omijać tą firmę szerokim łukiem. Wyzysk i płaca z 2 firm czyli ZST i Solid i to najniższa krajowa. Jedno auto na kilku handlowców no o oczywiście kolejka do niego. Wizyty u zarządców z buta lub PKS-em. Pseudo dyrektor obiecuje cuda i ostatniego dnia przed zwolnieniem wymyśla roboty po czym zaprasza do biura i wręcza papier. Pierwsza umowa ja miesiąc i to zlecenie. Nikt nie pomaga wdrożyć nowego pracownika do firmy. Próbują wyciągnąc bazę swoich klientów. Zarządcy budynków śmieją się jak słyszą ZST.

Nie wiem co chcesz przez to przekazać? Pomysł na biznes by co miesiąc kaskę zgarnąć czy może jednak mimowolne rotacje? dobrze rozumiem, że za te polecenie jakiś bonus wpada? Jak często jakieś nowe dodają do oferty?

To na jaka ofertę pojechałeś, że tyle Ci ostatecznie wyszło? I jeszcze ta pierwsza kwestia mnie ciekawi, z myślą o jakiej kwocie jechałeś? Oraz ostatecznie najbardziej interesuje mnie to w jaki sposób mogło zostać to ujęte na umowie? nie ma co więcej wyegzekwować?

Tomasz

Witam wszystkich. Na Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie o pracy na stanowisku 2 x technik i kierownik ds. technicznych. Czy ktoś wie jaki obiekt ZST przejmuje w obsługę w Szczecinie?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o.?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o.?

Krystek

Niestety.wiecznie problem z pieniędzmi. Grzegorz od godzin człowiek bez zasad. Zwolnili z dnia na dzień bez żadnego wypowiedzenia.-umowy nie widziałem na oczy nigdy teraz czekam któryś dzień na wypłatę.codziennie się nie mogę doprosić.nagle któryś z kierowników chce zwrotu odzieży roboczej.gdy umawiam się by je przekazać nowy człowiek który jest za mnie nie chce tego odebrać on tego nie podpisze bo nie będzie za mnie płacić.gdzie (usunięte przez administratora) trzyma w rękach papiery i tylko wystarczy wpisać co zdaje. (usunięte przez administratora) nie dostaniesz 5 zł do wypłaty.

dawid

FIRMA Z BRANŻY FM O SŁABYM ZAPLECZU TECHNICZNYM,SOCJALNYM.DWIE UMOWY.SZKODA CZASU.....

Mateusz
@dawid

Panie , firma jest jak pracują ludzie , jak się obijasz i nie przychodzisz do pracy to ni9kt cię nie doceni.

Zuzanna
@Mateusz

No dobra, a jak ktoś nie obija? Jak ty oceniasz prace w tym miejscu? Co możesz napisać o zarobkach?

Wanda
@Mateusz

ciekawi mnie to, że temat zarobków był tu przemilczany mimo, że ta Pani parę miesięcy temu o nie pytała. Teraz po nowym roku była perspektywa na wzrost? Zasugerowana tutaj została także raczej rzetelna praca, jak tu weryfikowanie są wyniki wobec tego? I jak później nagradzane?

olimpia

Płacą terminowo ale głodowo. Ciągła walka o pieniądze. Zaległości czasem sięgają roku ( prace dodatkowe) Coraz więcej obowiązków, a zero podwyżek, premii itp

Alicja
@olimpia

Na czym tak w ogóle polegają te prace dodatkowe? Można się na nie jakoś zgłaszać poza godzinami pracy, aby dorobić czy jak to wygląda? O co tu chodzi? :D I czy wtedy macie spisaną jakąś umowę i informację do kiedy mają Wam za nie zapłacić? Bo mówisz, że zaległości czasem sięgają aż do roku, a to okropnie dużo czasu...

@olimpia

Z własnego doświadczenia wiem, że wszystkie pieniądze nawet za Prace Dodatkowe są wypłacane terminowo. Pieniądze za nadgodziny wypłacane są pod koniec okresu rozliczeniowego. Tak więc nie wiem skąd taka opinia. Fakt premii nie ma. Podwyżek tez nie ma. Jak nie będzie to ludzie zaczną odchodzić do konkurencji.

Od czego uzależniona jest premia w firmie Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 20 czerwca na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko brak.

NOWY a nie stary jeszcze ...

Nie przypominam sobie żeby była wypłacana premia :) Może tylko wśród pracowników biura ......

Wanda
@NOWY a nie stary jeszcze ...

Może jest tak, że trzeba mocno na nią zasłużyć i dlatego sobie nie przypominasz? ;) To w biurze coś dostają czy też niekoniecznie?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o.?

NOWY a nie stary jeszcze ...

Nic mi nie wiadomo w tym temacie. Kiedyś na samym początku to i owszem. Teraz już NIE !!! Żadnych dodatkowych profitów też brak. Żadnych premii świątecznych, żadnych paczek na Święta czy "Wczasów pod gruszą" Nic !!!

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

NOWY a nie stary jeszcze ...

Zarówno jedna i druga forma jest realizowana z naciskiem na odbiór godzin jak jest mozliwość.

Jak wygląda praca przedstawiciela handlowego w tej firmie? Jest możliwość rozwoju?

Były handlowiec

Firma Zintegrowane Systemy Techniczne w celu jej opisania zasługuje na jedno słowo. Dramat. Prowizja dla handlowca ustalana jest "na gębę". (usunięte przez administratora) Brak jakiejkolwiek organizacji firmy. Mimo, że jest podział na stanowiska i konkretne działy to później się okazuje, że z danym projektem zostajesz sam od A do Z. Pracujesz na stanowisku kadr, handlowym, zakupu i zarządzania. Nie polecam

Możesz powiedzieć coś więcej?
@Były handlowiec

Ile czasu realnie poświęcasz na tylko na sprzedaż usług a ile na resztę obowiązków po za sprzedażą? Czy jak się umówisz na gębę to tyle dostajesz? Jak jest z autem służbowym, ile trzeba podpisać kontraktów żeby je dostać?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o.?

NOWY a nie stary jeszcze ...

Jak to mówią .... jaką atmosferę stworzysz w takiej będziesz pracować. Jest raczej pozytywnie chociaż zdarzają się drobne zgrzyty. Ale gdzie ich nie ma. Ogólnie mówiąc jest OK. Trzeba być pozytywnie nastawionym do pracy mimo, że nieraz jest pod górkę. Ale nie jest to raczej Syzyfowa Praca .... chociaż jak ktoś się uprze to może tez tak mieć :)

Edward
@NOWY a nie stary jeszcze ...

Super, że napisałeś coś na temat atmosfery w Zintegrowanych Systemach Technicznych. :) Może wspomnisz też coś o zarobkach w tej firmie? Jesteś zadowolony z wysokości pensji? Są jakieś benefity oprócz podstawy?

artekketra

Firma jak firma - dwa o swój zysk a pracownika stara się maxymalnie powiedzmy wykorzystać. Zadnych bonusów socjalnych, pensja na czas i jak dobrze ponegocjujesz to powyżej średniej krajowej da radę. Roboty dodatkowe zależnie od obiektu i bardziej się je opłaca rozliczać na umowę zlecenie niż nadgodziny, nie wiem więc czemu ludzie tu pomstują na dwie umowy... Inna sprawa że o te dodatkowe pieniądze trzeba się upominać i pilnować tematu - jest to wkurzające ale powszechne - okazja czyni złodzieja. Podsumowując - pracodawca stabilny i wiarygodny - ale trzeba zadbać o to aby dostać swoją dolę z dodatkowej puli.

Zostaw merytoryczną opinię o Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o.?

Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o.