ZINTEGROWANE SYSTEMY TECHNICZNE SP. Z O.O.

Opinie o ZINTEGROWANE SYSTEMY TECHNICZNE SP. Z O.O.

Firma niewarta uwagi, szkoda czasu zawodowego na prace w ZST.

Karolina

@Tom każdy pracownik ZINTEGROWANE SYSTEMY TECHNICZNE SP. Z O.O. bez wyjątków są zatrudniani na podstawie dwóch różnych umów? Warunki zatrudnienia nie zmieniają się w zależności od stanowiska?

Xyz
@Karolina 25.07.2017 18:48

I tu się mylisz, widać słaby byles/ byłaś skoro tak proponowali. Ja jako technik dostałem więcej niż średnia krajowa na jednej umowie o prace

nick
@Xyz 08.12.2017 20:28

To chyba pracowałeś na 20 obiektach 24 h/dobę :D i jeszcze odwalałeś robotę za laski w sekretariacie :D

Paweł

Czy firma ma jakieś oferty pracy? Niestety nie mogę nic znaleźć.

er
@Paweł 07.12.2017 19:41
Czy firma ma jakieś oferty pracy? Niestety nie mogę nic znaleźć.

Poszukują techników w całej Polsce.

nick

W firmie panuje ogólny brak szacunku do pracownika, szczególnie "Dział do spraw wynagrodzeń" ZST to znaczy kobiety gdzie nic się nie dowiesz jak masz jakiś problem kadrowy, tylko Ci jeszcze naubliżają i na wydzierają się, bo na niczym się nie znają. Trzeba również bardzo się pilnować czy pensja jest dobrze naliczona, bo niestety podwójna umowa sprawia, że cały czas się mylą. Zgadzam się, że wypłata jest na czas ale dostajesz jej część a o resztę musisz się upomnieć u kłótliwych kobiet, które już są wściekłe, że ważyłeś się do nich zadzwonić, a jeszcze jak powiesz że popełniły błąd to .... Szkoda nerwów na pracę w tej firmie.

max

To co widzę to najsłabsze wydanie firmy w jakiejkolwiek przyszło mi pracować. W całej firmie jest wielki bałagan, dziwne że to się jeszcze kręci. Po za tym osoby zatrudnione szczególnie w biurze są niekompetentne, na niczym się nie znają.... Będę uciekał jak najszybciej.

Były

Firma nie oferuje socjalu. Faktycznie zarobki podzielone na dwie umowy. Totalny chaos w biurze i na budynkach. Zarzucanie pracowników zadaniami, co dzień inna koncepcja, nie wiadomo w co ręce włożyć. Wypłaty w terminie nie można narzekać, że zwlekają z płatnościami. Generalnie pewnie są lepsze firmy na rynku. Dobra firma dla początkujących w branży FM.

Alex

Firma gdzie duzo obiecuja a malo dotrzymoja co obiecane. .... Szkoda wysylac cv i szkoda czasu na rozmowe kwalifikacyjna ... Po za tym duzo osob sie z tej firmy zwalnia.

Karolina

Może teraz coś uległo zmianie, pytam jeszcze raz, ze względu na to, że z aktualnych ofert pracy wynika, że oferują umowę o pracę (przynajmniej tak jest napisane). Ktoś jeszcze wie coś na ten temat?

ufufet

Nie polecam nikomu pracy w ZST, zarobki słabe, brak mozliwości rozwoju, dwie umowy, jedna o prace z zst druga-zlecenie z Solidem(firmą ochroniarską) brak socjalu, bonów, czegokolwiek, nawet Ci życzeń szefostwo wyższe nie złoży na święta, mają ludzi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br />

Tom
@ufufet 12.01.2017 21:29

Druga umowa-zlecenie z Solidem = mniejsze składki na Zus, a większy zarobek dla firmy.

mami

jak top dwie umowy? proszę cię wyjaśnij temat dokładniej i merytorycznie jeśli możesz. zastanawiam się nad podjęciem i was zatrudnienia na terenie Warszawy i wolę wiedzieć takie rzeczy wcześniej lepiej

Nie ma zadnych benefitow. Dwie umowy, zarobki srednie.

gonzo

tak sa benefity, pakiet zdrowotny jak sobie wykupisz, a pensja dzieli się na dwie umowy abyś dobrze zarabiał, normalna i zleceniówka :)

Technican

Jak wygląda socjal w ZST ? Benefit ? Pakiet medyczny - w jakim zakresie ? Jakieś premie ?

chciałbym tam pracować

Wiesz coś na temat szefa firmy ZINTEGROWANE SYSTEMY TECHNICZNE SP. Z O.O. ? Wiesz czy jest bardzo wymagający, czy można się z nim dogadać? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o ZINTEGROWANE SYSTEMY TECHNICZNE SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZINTEGROWANE SYSTEMY TECHNICZNE SP. Z O.O.