Opinie o AMLUX Sp. z o.o.

Aneta

@cross czym objawiał się brak szacunku ze strony pracodawcy, o którym piszesz? Czy zgłaszałeś uwagi przełożonym o nieterminowej wypłacie?

borys 20

jedyne co dobre to kasa na czas w tej firmie.

Leszek

@P, wydaje mi się że firma Amlux to nie zajączek wielkanocny i prezentów nie robi, zwłaszcza że wypłaty są wypłacane DO 21-ego każdego miesiąca , także nie wiem do kogo masz pretensje? A jak tak ci jest źle w tej firmie to po co się męczysz i pracujesz?

Aneta

@P rozumiem, że nie otrzymałeś wynagrodzenia przed świętami. Kiedy zwykle otrzymujecie wynagrodzenie?

pr

Czy amlux przegrał przetarg w mostostalu siedlce . Ktoś wie ?

Aneta

@Mika zdecydowałeś się na przyjęcie oferty? Chętnie usłyszymy więcej na temat Twoich wrażeń z rozmowy kwalifikacyjnej i proponowanych warunków zatrudnienia. Na jakie stanowisko aplikowałeś?

Jola

Ja Ci się nie chce pracować to będziesz wszędzie narzekać

Elzbieta

Jednym slowem nie polecam tam pracy, ludziom bez grupy...

Marek

Amlux jest ok☺zobaczcie jak jest w innych firmach np.Inwemer ja pracuję juz trzy lata i jest spoko wypłata na czas i jak się pracuje uczciwie to jest ok

Gadaj

W tym momencie jeśli mówimy o Amlux to sprawa wydaje mi się prosta - przyjmują do praktycznie całej polski, co ciekawe potrzebują tylu osób, że szukają tez osoby na stanowisko rekruterów, wydaje mi się to słuszne

ala

a oni teraz otworyzli jakis nowy oddział, że tak wiele osob rekrutują? czy to rotacja wsrod pracownikó?

modest

kiedy sa te wypłaty!!!!?

GRUBY
@modest 15.09.2016 06:58
kiedy sa te wypłaty!!!!?

kiedy są wypłaty w firmie? ja pracuję od początku września i jeszcze nie widziałem pieniędzy. coś mówili że około 20tego.

Marek

Firma spoko można normalnie pracować kasa dobra i na czas pracuję już dwa lata i jest ok

Afro

Pracuje w tej firmie od lutego i jestem bardzo zadowolona. P.Kamil S. Kordynator bardzo sypatyczna osoba, uczciwa wobec pracowników zawsze gdy pojawia się problem można się dogadać . Wypłatę wypłacają na czas zawsze zgodna z wcześniejszymi ustaleniami, środki czystości przychodzą na czas i są uczciwi wonec swoich pracowników. Mega pozytyw dla tej firmy. ps: Pozdrawiam wszystkich którzy mają odmienne zdanie na temat tej firmy, ale Ja nic złego nie powiem bo to by było kłamstwo.

ka

a to musisz jak rozumieć podpisać jakiś aneks o obniżenie?

cziks

A jak jest we Wrocławiu ? Warto się przyjąć ?? Kierownicy, pracownicy ok ?

Jaś

ODRADZAM

Rob

Praca jak wszędzie, gdzie wszystko zależy od ludzi i klienta

pracownicy

za cały etat płacą 5- 6 zł x 168= ok 1000 zł a na 1/2 tyle to super tylko gdzie

sprzataczka

pracę w firmie od tego roku i na poczatku bylproblem ze stawka za wynagrodzenie ale zawsze NA CZAS wplywa wyplata, umowa zlecenie, skladni do ZUSu odprowadzaj

jola

We Wrocławiu firma nie ma dyrektora regionalnego, najdłużej pracujący koordynator ma kilka miesięcy stażu, pracownicy nie otrzymują pensji, kontrakty po kolei odchodzą do innych firm.(usunięte przez administratora) Poza sekretarką już nikt nie odbiera telefonów. Nie ma komu , czym i po co pracować. Jak tam się mają sprawy Amluxa w innych rejonach ?

Jan

To jak pracowałeś jako inspektor to ile zarabiales jak tak jest źle

Wojciech 87

Pracowalem u nich, niestety wszystkie negatywne opinie sie potwierdzaja. Pracowalem jako inspektor, dlatego wiem jak to dziala od tej strony. (usunięte przez administratora) Ja bym radzil omijac ta firme.

lol

No Co Wy gadacie. Amlux to już płaci po 15 netto. Naprawde poprawiło sie odkąd jest nowy zarząd.

pr

Gdzie te 11 zł

lewy

Władek gratuluje Ci

Antek

Dlaczego odszedł Jurek O kierownik ,który był w Reducie ?

sratata

W jakim sensie Jowita? Uważasz że to prestiżowa posada w tej firmie?

Wacek z Torunia

mam prace jestem ubezpieczony i z amluxa zadowolony. Całuje wszystkie dziewczyny , które były na szkoleniu. Za rok tez będzie super. Wszystkie mocno ściskam

dzinak

Nie gadaj że to stanowisko na zwykłego sprzątacza bo padnę ze śmiechu. Czy naprawdę niektóre proste stanowiska muszą być przez nich tak wyniośle określane ?

zenek

czy ty wiesz kto yo jest koordynator utrzymania czystosci i czym sie zajmuje ?

Zbyszek z Arkadii

wszystkiego dobrego w nowym roku życzy Wam wszystkim pracownik .jestem bardzo zadowolony ze swojego kierownika .Jest dla nas jak matka zwolnić nie pozwoli w grafikach można sie wymieniać z koleżankami . Zimy nie ma wiec siedzimy w środku i myślimy jak komu pomoc.Moja maszyna sie nie psuje to i pani kierownik sie nie denerwuje. Czasami sobie dorobię na zastępstwach u kolegów na innych obiektach . Żona zadowolona bo pensja dobra za 300 godzin to musi być zadowolona. Tylko dzieciaki czasem narzekają ,ze z tata mało w Polkę grają. Reasumując jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] duża buźka i pracujcie.

xy

A czy ktoś słyszał o zmianach stawek do dołu?

zabcia 83

Ja pracuje q firmie od wrzesnia i na wyplaty nie narzekam ..ale gdy moje dziecko zachorowalo i musiałam zostac w domu to pojawil sie problem z moja pan inspektor .zapropno2ala nawet zebym 5letnie dZiecko samo w domu zostawila na 2 godz.albo sama zastepstwp szukała

.......

podpsali na Braniborskiej ale bardzo wymagający klient wiec długo tam nie bedą ,pracowałem firmie która tam jest do końca miesiąca.

kil bil

Jakie? Żadne :-)

iza do zorientowanego

JAK JESTEŚ TAK ZORIENTOWANY TO POWIEDZ JAKIE NOWE UMOWY PODPISAŁ AMLUX .

vincent

A co do wlascicieli firmy to wiem z nieoficjalnych źródeł, że zapadli w sen zimowy. Gorzej będzie jak na wiosnę sie obudzą i zapytają " a gdzie Amlux?", a wtedy dyrektor-syndyk odpowie " amba fatima - bylo i ni ma " :)

kamil

Tak, nie ma problemu - dają umowę o pracę każdemu kto chce. Jakbyś chciała umowę zlecenie to będą Cię prosić żebyś podpisala umowę o prace. Pod tym względem firma jest naprawdę dobra.

Mika
@kamil 17.11.2015 18:18

Jakoś mi nie zaproponowali umowy o pracę tylko zlecenie.

nicola

niema zadnych szans oumowe o prace tylko jak sie ma grupe

xxx

bzdura nie daja żadnej umowy o prace chyba że masz 2 grupe.

interesant
@xxx 17.11.2015 22:53
bzdura nie daja żadnej umowy o prace chyba że masz 2 grupe.

A może inną formę zatrudnienia?c.Ktoś cos wie?

frik

możliwe że w warszawie daja 10 zl, przeciez to lepszy stan, tam wszystko jest drogie, mieszkania drogie, zycie drogie, a w takim bialymstoku, rzeszowie, lublinie, opolu, katowicach to wszystko ludzie maja za darmo i moga miec 5 albo 6 zł na godzinę... warszawa jest naj lepsza , tam moga ludzie zarabiac dwa razy tyle niz w innych miejscach Polski...

lublin

W Lublinie od nowego roku tez nie będzie nic. Żadnego dużego obiektu, same banki zostaną i tyle... będziemy szukaly sobie pracy...

edek

W Radomiu też podobnie wyzucajaz ze SŁonecznej a kierownika przeniosą na Selgrosa

kontakt 728136159

Praca od zaraz.Umowa na stałe! Pilnie 15 osób.Zadzwiń.

baska

WASZA ROBOTA DOBIEGA KOŃCA .LUBLIN ZAMKNĄĆ ODDZIAŁ TYLKO NOWY KIEROWNIK W FECILITY DOSTANIE ANGAŹ W NAŁĘCZOWIE BO TU TYLKO TO IM ZOSTANIE.

kazik z Warszawy

Wiesz Zenek twòj dyrektor z Warszawy wrócił do pracy w Amlux to i obiekty wrócą.

do judyta

Kierownik juź godziń ci nie doliczy ma nową młodszą do doliczania . Wywali cie z roboty jak bedziesz gadała .warto było ?.Teraz tylko spowiedz ci została.

x

Kto jest właścicielem amluxu?

Jan

Zobacz kto jest jej właścicielem ona będzie długo istniała

Zostaw opinię o AMLUX Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMLUX Sp. z o.o.