Opinie o Amlux

Firma Almux jest nieuczciwa. Nie wyplacają wynagrodzenia. Kombinują przy umowach. Nie szanuja zadnych rpacownikow, nawet rzetelnych. Prosze o nie usuwanie moich komentarzy gdyz moim obowiazkiem obywatelskim jest ostrzeganie przyszlych pracownikow oraz eliminowanie patologii na rynku pracy.

konstantynopolitańczykowianin

Oszusci.Nie placą pensji. Kombinują przy umowach. Nawet menele przychodzacy do pracy pod wplywem alkoholu nie chcą pracowac w tej firmie. Jesli chcecie pracowac za darmo to polecam firme Amlux.

yesl

No taki samochód to by mi się przydał w sumie @sikkon. Niestety nie ma już oferty na przedstawiciela handlowego. Można się zatrudnić jako kierownik inspektor usługi utrzymanie czystości. Trzeba posiadać doświadczenie w zarządzaniu projektami utrzymania czystości, być komunikatywnym i mieć prawo jazdy kat B.

axa

zastanawiają mnie wasze niektóre negatywne opinie na temat firmy, zastanawiam się rónież czy piszą to obecni czy byli pracownicy, jest to dla mnie ważne ponieważ aplikowałam do nich na pracownika serwisu sprzątającego (usunięte przez administratora)

Kikunia45

Nie polecam tej firmy. Płace marne,a dbałość o pracownika żadna. Pracowałam,to wiem.

Anonim
@Kikunia45 23.03.2016 10:12

Zgadzam się na 100%

maxmax

Polecam tą firmę. Firma dba o pracowników i kadra zarządzająca jest OK

przeczytaj człowieku opinie i wyciągnij wnioski. Idz tam gdzie sprzątają , otwórz oczy i dokłądnie się rozejrzyj czy koordynator jest zatrudniony na leszcza, bez samochodu ? I wogóle jak jestś desperat to IDŹ nie podam danych radź sobie , ale to tak jak byś poszedł do Impela czy innego molocha. Zastanów się.

slawomirpiotr

Czy ktos moze cos powiedziec o pracy w tej firmie na stanowisku koordynatora?

ZZZ

miałem kontakt z tą firmą, generalnie umówili się ze mną i zlekceważyli, straciłem czas i pieniądze. ZDECYDOWANIE ODRADZAM JAKĄKOLWIEK WSPÓŁPRACĘ pozdrawiam

123@

firmy Amlux nie polecam uciekaćod niej jak najdalej

obecny pracownik

Ta firma to wielka porażka !!!!

LILITH

Witam . Własnie miałam telefon ze będę pracowała w firmie Amlux na stanowisku koordynatora. Mam pytanie -bo wiem że auta nie dają-jak to jest rozwiązywane? I w ogóle jak tam jest , czy firma jest rzetelna , czy płaci na czas? Za wszelka pomoc dziekuje . [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Amlux - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amlux