LILITH

Witam . Własnie miałam telefon ze będę pracowała w firmie Amlux na stanowisku koordynatora. Mam pytanie -bo wiem że auta nie dają-jak to jest rozwiązywane? I w ogóle jak tam jest , czy firma jest rzetelna , czy płaci na czas? Za wszelka pomoc dziekuje . [usunięte przez moderatora]

Tatiana

Jeśli firma zmienia pracowników to musi być powód bo żadna firma nie zwalnia dobrych pracowników.

Wojtek Nowy wpis

A jakie są obowiązki koordynatora ?

maxmax

Polecam tą firmę. Firma dba o pracowników i kadra zarządzająca jest OK

@maxmax

Jesteś z Rodziny ???

Misiek Nowy wpis
Kandydat

Tak jestem z rodziny

0000 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 233 dni.

Kiedy jest się nieuczciwie potraktowanym - to boli. Człowiek pragnie rewanżu, ale z nieuczciwością (czego przykre przeżycia mnie nauczyły) - NIE WYGRASZ, ale możesz sobie jeszcze ZASZKODZIĆ. I chyba właśnie na tym polega władza postkomunistyczna w Polsce. Socjalistyczna Pseudo-Demokracja, gdzie Wolność słowa jest cenzurowana i USUWANA. Poczekajmy chwilę, a nasza wolność może ulec również zagrożeniu. A tak na marginesie ADMIN - Dla czego nie odpisałeś na moje pytanie ??? Może wszystkie moje wypowiedzi wykasuj ??? WYKASUJ !!! Proszę

LILITH

0000 Nowy wpis
@LILITH

Poznawaj prawo i wciąż ucz się. Bądź pomocna dla pracowników. Często rozmawiaj z pracownikami. I wyciągaj z tych rozmów logiczne wnioski. Nie tylko dla własnych korzyści, ale szczególnie dla Firmy, no i pracowników. Bądź lojalna, a na pewno ... Przekonaj się sama. Wszystko zależy od tego, na kogo trafisz nad sobą. Bo to co reguluje Prawo i Przepisy wewnętrzne Firmy, to czasem, DWIE różne BAJKI.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

axa

zastanawiają mnie wasze niektóre negatywne opinie na temat firmy, zastanawiam się rónież czy piszą to obecni czy byli pracownicy, jest to dla mnie ważne ponieważ aplikowałam do nich na pracownika serwisu sprzątającego (usunięte przez administratora)

@axa

Tylko w innych firmach nazywa się to w tak delikatny sposób: "Serwis sprzątający" . W tej Firmie nosimy niechlubną nazwę SPRZĄTACZ. Z tego sformułowania uśmiała się nawet Pani Lekarz Medycyny Pracy. A może by tak nazwać Pracownika Gospodarczego: "ŚMIECIARZ" ??? Ścisnąć pod piętom, aż ulży zakompleksionej duszy ???

Tymon

Może ktoś podpowie czy trudno dostać tu pracę i czy w ogóle potrzebujecie nowych?

@Tymon

Rotacja jest NON-STOP. Masz szanse.

Piotr stargard

Piotr(pracownik) zlego zdania nie moge powiedziec na temat firmy wraz z kadra

Rekomendacja
@Piotr stargard

Jedynym solidnym i uczciwym, dociekliwym i zadżebiście pomocnym jest pracujący w biurze oddziału Szczecin pan Piotr Krajewski. Bardzo dobry człowiek. Nigdy nie zaszkodzi, a jak może, to na bank POMŻE. Nie udaje wszystko wiedzącego, ale kiedy nie wie - uczciwie się do tego przyłoży obiecując jednocześnie, że wybada temat i da znać. I DOTRZYMUJE SŁOWA !!! To jest człowiek godny najwyższego szacunku.

Falco

Szczecinski oddzial tej firmy(firma sprzatajaca)to wrecz kompletne nieporozumienie.Tam gdzie jest fajny obiekt i mozliwosc umow o prace zatrudnia sie znajomych.Braki towaru to takze norma.Tutaj zrobila sie z Amluxa firma "rodzinna"w opcji dobry etacik dla kolezanki lub kolegi a reszta niech (usunięte przez administratora) w Castoramie na zleceniu za grosze lub podobnych obiektach.Szczerze odradzam prace w Szczecinskim oddziale firmy Amlux.Wrecz uwazam ze tym co sie tutaj dzieje powinien zajac sie glowny zarzad firmy.

Emilia
@Falco

Możesz dodać szczegóły ich ofert? Od czego zależy to, czy ktoś w Amlux dostanie umowę o pracę? Od obiektu, na którym pracuje? Pracownik nie ma na to wpływu??

Falco
@Emilia

@Emilia przykladem jest obiekt placu Batorego.Pani koordynator po przejeciu i wyciagnieciu obiektu stoopniowo "podziekowala z dnia na dzien"pracownikom zatrudnionym ba etacie zatrudniajac w to miejsce swoich

Problem
@Falco

Coś w tym jest. Przeżyłem podobną sytuację na obiekcie ul.Południowa. Brygadzistka stopniowo pozbyła się lojalnych, pracowitych i przyjęła innych. Ja tego nie trawie pod kątem funkcjonowania solidnej firmy. Chyba, że firma jest taka jak ją opisują - RODZINNA.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

oooo
@Pytanie

NIE

Tatiana

Aplikant
Kandydat
@Tatiana

Bzdury. Jeśli firma nie szanuje swoich pracowników - a na to wygląda - to taki Pracownik jest dla niej tylko koeljna para rąk do pracy i to najlepiej z grupą inwalidzka, żeby mniejsze mieć koszta. Znam takie firmy. - w Polsce to większość.

@Tatiana

Jesteś koordynatorką (INSPEKTOR - w tej firmie) ??? Nie mylę się ???

NIE

@Tatiana

Przekonałem się na własnej skórze, że niekoniecznie

Jestem niepełnosprawnym pracownikiem firmy AMLUX. Jest to Zakład Pracy Chronionej, więc od każdego zatrudnionego rencisty otrzymują dotacje. Jestem zatrudniony w tej firmie na umowę o pracę na czas określony. Po długiej chorobie wróciłem do pracy, ale okazało się, że na moje miejsce przyjęto człowieka na umowę zlecenie, a mi Koordynatorka powiedziała, że dla mnie już nie ma miejsca. Wygląda na to, że firma nie potrzebuje niepełnosprawnych. Albo to ten oddział Szczecin fiksuje puki biuro główne się nie dowie. Ja dobry pracownik, o chlubnej nazwie "SPRZĄTACZ" (chwalony przez innych) nie będę miał pracy bo ...

@0000

Może to brak zaufania w dobro choć niektórych ludzi ? Nie wierzyłem w to, że koordynatorka obiektu zrobi wszystko, abym wrócił do pracy. WRÓCIŁEM ! Koordynatorka postarała się, aby pracę dla mnie zorganizować. Dziękuję !

@0000

Okazałem się w oczach nowej Brygadzistki jako mniej niż zero. Poprosiłem, aby nie przedłużali mi umowy. Nigdy więcej firmy AMLUX. Z doświadczenia również nigdy więcej nie zatrudnię się w firmach: ROKA, AMLUX, i firmach ochroniarskich ze Szczecina. Firmy zajmujące się sprzątaniem raczej poniżają niepełnosprawnych - zwłaszcza brygadzistki, którym niemądre poczucie władzy odbija do głowy.

@0000

Nowa brygadzistka pozbyła się wszystkich dotychczasowych pracowników zwłaszcza niepalących. Zwolniła ich. Zatrudniła nowych. Tylko ja i mój kolega odeszliśmy sami.

Bartosz

Często jest tak, że te rozliczenia przedstawiają się zupełnie inaczej ale niestety na forum tego nikt nie wie!!!

Emilia

@George, @pracownik, czy podjeliście dalsze kroki w celu rozwiązania Waszej sytuacji? Czy w sprawie o której piszecie wiadomo coś nowego? A co mają do powiedzenia inni pracownicy? Jak oceniacie warunki pracy?

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Szczecin.

Bartek

Zastanawiająca jest ta cisza???

Remik

Jeśli jest prawdą to co piszecie to nie pod tym adresem piszecie. Chyba , że to sympatycy konkurencji??

Kikunia45

Nie polecam tej firmy. Płace marne,a dbałość o pracownika żadna. Pracowałam,to wiem.

Anonim
@Kikunia45

Zgadzam się na 100%

yesl

No taki samochód to by mi się przydał w sumie @sikkon. Niestety nie ma już oferty na przedstawiciela handlowego. Można się zatrudnić jako kierownik inspektor usługi utrzymanie czystości. Trzeba posiadać doświadczenie w zarządzaniu projektami utrzymania czystości, być komunikatywnym i mieć prawo jazdy kat B.

przeczytaj człowieku opinie i wyciągnij wnioski. Idz tam gdzie sprzątają , otwórz oczy i dokłądnie się rozejrzyj czy koordynator jest zatrudniony na leszcza, bez samochodu ? I wogóle jak jestś desperat to IDŹ nie podam danych radź sobie , ale to tak jak byś poszedł do Impela czy innego molocha. Zastanów się.

slawomirpiotr

Czy ktos moze cos powiedziec o pracy w tej firmie na stanowisku koordynatora?

Zostaw merytoryczną opinię o Amlux - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.