Opinie o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AMLUX Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AMLUX Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

Siwy

Witam ja pracując w firmie amlux w woj śląskim czekam na wypłatę już 2 miesiące a o zamówieniach co potrzebne to szkoda gadać firma nie do polecenia żenada

meredith

Ile godzin dziennie mniej więcej się pracuje, da się jakoś oszacować, czy zależy od obiektu itd?

@meredith

ciężko tak powiedzieć, zależy od miejscówki na której jesteś właśnie.

@Domi

aha ale to te godziny są z góry ustalane czy jak się wyrobisz to kończysz?

@Domi

na jedno miejsce jest się przydzielanym czy gdzie potrzeba tam wysyłają?

@Monin

i po ile mniej więcej osób jest na jednym miejscu?

Monika1234

Pracuje z Amluxem, mam pracownikow i każdy dostaje pensje na czas nawet dzień przed. Wiec nie wiem skąd taka nienawiść. Jeżeli chodzi o kontakt z biurem też nie ma żadnego problemu. Szczerze mogę polecić firmę Amlux ,chociażby w Warszawie

Meg
@Monika1234

Ja też pracuję w tej firmie koordynator fajny, ale kadry do (usunięte przez administratora) 2 tyg trzeba czekać na zaświadczenie i jeszcze się prosić przez to wstrzymali mi świadczenia rodzinne kto da moim.dzieciom jesc oni mają to gdzieś słabo to wygląda.

Meg
@Meg

Ja jestem koordynatorem,o co nie poproszę nie mam żadnych problemów. Nie wiem czemu tak nie którzy mają. Współczuję

@Monika1234

pensja na czas to raczej taka podstawa, więc spoko. mnie z kolei interesuje jak wygląda ustalanie grafików, wiesz w takiej sytuacji, że np wcześniej wiem, że któregoś dnia nie będę mogła przyjść. czy takie rzeczy są do zgłoszenia od razu jak to wiem czy jakoś przy ustalaniu dopiero godzin pracy

Senio
@senio

U mnie pracownicy zgłaszają dużo wcześniej i dostają na dany dzień urlop. U mnie jest tylko jedna zmiana. Co do pensji to nie wszystkie firmy płacą jak należy,a tu wszystko jest ok. Ja jestem zadowolona A jeżeli są obiekty gdzie są zmiany to raczej również należy wcześniej zgłosić. Ja u siebie np dużo wcześniej planuje urlopy żeby nie było sytuacji że wszyscy chcą w jednym czasie. Takie planowanie sprawdza się u mnie już od paru lat .

Wazka
@Meg

Powiesz coś o pracy koordynatora, bo właśnie mam iść na rozmowę o pracę.

Lilku
@Wazka

tzn. co chcesz wiedzieć, co powiedzieć?

nick
@Lilku

no pewnie chodzi o to jak praca wygląda, jakie warunki itd. tak myśle

Maria
@nick

Też mnie to bardzo zastanawia. A ta rekrutacja to nadal trwa tak ogółem?

@nick

no ale wszystko jest w ogłoszeniu napisane, to nie wiem co jeszcze można chcieć wiedzieć

@Maria

zależy jaka lokalizacja cie interesuje, bo są oferty do różnych miejscowości

@Wazka

Utrzymywanie bieżących kontaktów z kontrahentami Udział w rekrutacji podległego personelu Prowadzenie szkoleń oraz wprowadzanie w zakres obowiązków nowych pracowników Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług Koordynowanie prac porządkowych wykonywanych na podległych obiektach oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją Kierowanie grupą pracowników, tworzenie grafików oraz rozliczeń Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu zagwarantowania poprawnego funkcjonowania przynależnych obiektów

roch
@kronk

to jest oficjalne ze strony?

@roch

z ich oferty pracy

Kto Ty

Nie mam w tym żadnego celu by kłamać. Jestem koordynatorem w tej firmie, mam osoby niepełnosprawne i nikt nie narzeka ,wszystko jest na czas o nic nie muszę się prosić. Pensje również na czas nawet i wcześniej potrafią być. Nie należy oceniać wszystkich jedna miara. Ja akurat pracuje w Warszawie.

kalina235
@senio

Myśle że im wcześniej dasz im znać tym lepiej, będą mieli czas na znalezienie ewentualnego zastępstwa za Ciebie.

cyron

co znaczy doświadczenie w zarządzaniu zespołem liniowym? bo wymagają tego na koordynatora serwisu

@cyron

ogólnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem mam, tylko nie wiem o co chodzi z tym liniowym, a chcę aplikować na to stanowisko

@cyron

Prawdopodobnie masz w takim razie doświadczenie właśnie w zespole liniowym, bo znaczna część firm używa struktur liniowych

@cyron

Struktura liniowa to taka, gdzie na czele stoi dyrektor, potem szefowie działów i szeregowi pracownicy

@Baroo

to w takim razie je mam

@Baroo

po prostu nazewnictwo nie było mi znane

@cyron

Powodzenia w rekrutacji w takim razie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Ema

byłam. pracowałam. i było okej. wiadomo bez jakiegoś większego szału ale też nie oczekiwałam niczego poza uczciwą zapłatą za wykonaną pracę a to dostałam

@Ema

na jakich obiektach najczęściej pracowałaś? polecasz je?

Ema
@Kamila

nie miałam określonych obiektów. przez cały ten czas pracowałam na różnych. i na wielkopowierzchniowych galeriach i w małych biurach.

@Ema

czyli nie da się tego jednoznacznie określić i cokolwiek polecić

donna
@Kamila

na wszystkich obiektach trzeba pracować szybko i dokładnie, niezależnie od tego gdzie one są usytuowane więc jak dla mnie to żadna większa różnica

@donna

fakt.

@donna

a pracuje sie na jednym obiekcie czy kilku?

wrona

pracuje od trzech miesięcy, na razie nie mam jakiś większych zastrzeżeń. fajnie, że jest dodatek za paliwo, bo muszę dojeżdżać.

Kapsel
@wrona

Duży jest ten dodatek?

wrona
@Kapsel

dla mnie wystarczający

butelka
@Kapsel

ja akurat jak pracowałam to dojeżdżałam komunikacją i dostawałam zwrot kasy za kartę miejską, jak jest teraz to nie wiem

@butelka

oo serio, to też mega fajnie

@butelka

ja jestem w trakcie rekrutacji aktualnie i jakbym się dostała to pewnie będę musiała kawałek dojeżdżać komunikacją

@senio

A dużo jest możliwości dojazdu komunikacją miejską do firmy?

wigo
@Halina

Na jakdojade powinno być najbardziej przejrzyście pokazane

marcio
@Halina

no to zależy skąd dojeżdżasz, jak mam ci powiedzieć czy jest możliwość dojazdu jak nawet nie wiem skąd

budi
@marcio

gdzie też nie wiadomo, bo przecież nie wiemy gdzie będzie przydzielona

budi
@Halina

sama musisz sobie to wszystko sprawdzić, bo tak będzie najprościej, a przecież nie będziesz nam się tu spowiadała z tego skąd jeździsz itp

retko

dużo ludzi tu pracuje czy to raczej taka mała firma?

retko
@retko

pytam, bo chciałabym się zatrudnić do działu rekrutacji i zastanawiam się czy będzie duży przemiał osób czy raczej spokojnie

@retko

Nie wiem ile nas jest dokładnie bo nie liczyłem, ale takich stanowisk biurowych to myślę, że jest kilkadziesiąt osób

@retko

Dolicz do tego pracowników fizycznych, których jest trochę więc w rekrutacji nie powinno być nudno (I dzięki za pomysł na nick, przypomniałem sobie o raperze, którego kiedyś lubiłem ;) )

@Reto

Ale rotacja u was duża czy raczej większosć jest zadowolona?

@Halina

Nie mogę się wypowiadać za większość. Rotacja jakaś duża nie jest.

Domi

Cześć, pracuje ktoś w biurze w dziale handlowym i może opowiedzieć coś o tym jaka panuje atmosfera?

Chodzi o biuro w Gdańsku

@Domi

I ogólnie jeszcze chętnie bym poczytała o warunkach w tym biurze

Z góry dziękuję ;)

susia

Firma Amlux po zwlekaniu 2 tyg z wypłatą przelała 2/3 należytej wypłaty. Z łaską otrzymałem kopię umowy po 2 miesiącach współpracy. Wykorzystują pracowników. Zero szacunku i kwalifikacji

Ooo
@susia

JAKI region? A resztę?

Luna

Jak wygląda proces rekrutacyjny do biura?

@Luna

A na jakie stanowisko chcesz aplikować?

@Luna

Zwykle są to 2/3 etapy

@Chomik

O dzięki za info. Bardzo przepytują na rekrutacji czy raczej to luźna rozmowa? Ja akurat się stresuje w takich sytuacjach.

@Paweł

To na pewno zależy od stanowiska. Na takie bardziej odpowiedzialne na pewno będzie bardziej wnikliwa rozmowa

@Paweł

A stresu chyba ciężko uniknąć, myślę, że każdy na swój sposób się stresuje w takich sytuacjach, grunt to nie dać po sobie tego poznać

olajna
@Chomik

i jest jakiś jeden dzień próbny (bo już tak miewałam gdzieniegdzie) czy raczej się sprawdza podczas okresu próbnego?

@olajna

Nie pamiętam, żebym miał jako taki dzień próbny

olajna

okej, dzięki

Sławek

Firma tragedia. Nie płacą całego wynagrodzenia. Brak kontaktu z koordynatorem z Szczecina. Brak szacunku dla pracownika. Szkoda czasu.

Antek

Brak wynagrodzenia. Człowiek dzwoni pyta nikt nawet telefonu nie odbierze. Nie szanują swoich pracowników. Firma nie jest godna polecenia.

kotek

Jaka jest forma zatrudnienia?

Nero
@kotek

Umowy o pracę i umowy zlecenie, więc tak jak praktycznie wszędzie, myślę.

alicja
@kotek

Jeśli nawet dostaniesz umowę o pracę to z wynagrodzeniem tylko do minimalnej krajowej (1/2 lub pełen etat). Wszystko co powyżej na kilka umów zlecenie. Czyli: wynagrodzenie zgodnie z umową o pracę (minimalna krajowa mnożona przez ilość etatu na niej, z reguły 1/2 lub pełen) plus dopełnienie z umów zlecenie. Zapomnij o dodatkach za nadgodziny ... Nadgodziny policzą Ci do umowy zlecenia a ta nie podlega kodeksowi pracy.

kotek
@alicja

aha, no spoko, szkoda tylko, że o to nie pytałem

dpd

nie polecam firmy AMLUX, współpraca bardzo ciężka, szefostwo nie kompetentne. Usługa nigdy nie wykonana zgodnie z umową. Nie polecam!

Vera

Są jakieś przyjęcia do biura?

@Vera

Z tego co się orientuję, to tak

@Vera

Na pracuj jest cały wachlarz różnych ofert

@Vera

Także sobie przejrzyj, może akurat jest coś dla ciebie

@wiki

Świetnie, może coś się znajdzie

@wiki

A czy ty jesteś z biura?

nie

@Vera

ja tu nie pracuje na obecną chwilę

@Vera

ale jestem na bieżąco z ofertami, bo sama szukam pracy

@wiki

Rozumiem, to dzięki za podpowiedź

Teraz są

@Boots

O to dzięki za info, sprawdzę

@Boots

Nie myślałam, że ktoś mi jeszcze da znać po takim czasie

esia
@Vera

ktoś coś może napisać o pracy w biurze? warto?

Rach
@esia

Dołączę się do pytania. Ktoś wie jak wygląda proces rekrutacji do biura?

adw
@Rach

Rekrutacja przebiega bardzo sprawnie, jak się wyśle CV to jest zaproszenie na rozmowę i tak jak wszędzie są pytania odnośnie tego co w CV, jakie się ma doświadczenie etc. Nie ma żadnego zadęcia, czy ąę. Konkretna rozmowa o pracę.

adw
@esia

a co rozumiesz przez "warto" ? Każda praca ma swoje plusy i minusy

snake
@adw

No pewnie właśnie to, czy plusy przewyższają nad minussami.

muks
@adw

no ja bym się właśnie dowiedziała jakby dlaczego warto, wiadomo, że wg ciebie i to taka bardzo twoja opinia, ale dająca jakiś pogląd nie

Halina

To temu sama nie zaniosłaś listy do kadr skoro wiedziałaś że ona jest na urlopie?

Dominika

Zgadzam się z tobą opinią dzisiaj jest 26 a wypłaty nie ma dalej

willy wonka

Ten nowy kierownik to też porażka na całej linii. Dobrali się z pyzatym.

retina

przyjełam sie niedawno. na razie ok.

@retina

jak rekrutacja?

szybko i sprawnie

@retina

a jak konkretniej wyglądała, w sensie jakiego typu pytania?

doświadczenie, umiejętności itp

@benloop

Mnie w zasadzie pytali od kiedy mogę zacząć, czy nie mam jakiś przeciwskazań do pracy fizycznej, czy pracowałam już na tego rodzaju obiektach itd. Nie robili jakiegoś wywiadu szczegółowego

@Monika2

czyli faktycznie nie jakoś przesadnie. A to może być problem jak nie pracowało się na podobnym obiekcie?

@benloop

Ja nie pracowałam i nie był to problem

@Monika2

oo to lepiej dla mnie, dzięki

@Monika2

a kazali robić jakieś badania lekarskie u lekarza medycyny pracy aby właśnie sprawdzić czy są przeciwskazania do tej pracy fizycznej?

@Kamila

Ja już takie miałam, bo w poprzedniej pracy wyrabiałam, więc nigdzie mnie nie kierowali

Aplikujesz?

@benloop

Bo ja planuje, jak będziesz po rozmowie to napiszesz co konkretnie było?

tak, aplikowałem

@zuzka

jeszcze nie miałem, ale dam znać, a przynajmniej postaram się pamiętać o tym

okej, super

@benloop

jak coś to się przypomnę

i jak tam sytuacja?

@zuzka

Chyba już się nie uda dowiedzieć

loona

dziwicie się, że wam usuwają wpisy, a regulaminu to już nikomu nie przyszło przeczytać...najpierw nauczcie się pisać zgodnie z nim, a potem miejcie pretensje

@loona

ale to standard jest, pretensje do wszystkich tylko nie do siebie

@eheh

Dobrze by było coś zrobić, żeby ten standard się zmienił...ale czy to wykonalne?

@Boots

właśnie obawiam się, że nie do końca

@Boots

chociaż dobrze byłoby mieć nadzieję, że się mylę

Niestety możesz mieć rację

@eheh

To chyba trzeba olać po prostu

Berka

Czy można tu pracować na nocki albo późne popołudnia?

nikona
@Berka

w roznych godzinach się pracuje, to pewnie zalezy od obiektu

cossi
@Berka

najlepiej do nich zdzwonić z taką sprawą

@nikona

Okej, może uda się to tak załatwić

@cossi

Tak zrobię napewno

Adrian
@Berka

Czemu w sumie wolisz nocki niż robić w dzień? Dość nietypowy wybór :)

Tak potrzebuję i tyle

@Adrian

Dlaczego to moja prywatna sprawa

teodor
@Adrian

a czemu nie zajmiesz się własnym życiem, zamiast wściubiać nos w nie swoje sprawy??

teodor
@Adrian

dość nietypowe zajęcie :)

Kamil
@Berka

W zależności od godzin funkcjonowania obiektu w którym pracujesz

@Adrian

też zdecydowanie wolę takie godziny

@Adrian

według mnie wybór jak każdy inny

koki

Te narzekania niektóre to tak jakbyście się zatrudniali nie czytając umowy i nie pytając o nic...

@koki

Szczerze, mnie już nic nie zdziwi

@koki

Więc scenariusz z podpisywaniem czegoś, czego się nie przeczytało, wcale nie brzmi na nieprawdopodobny

Zostaw merytoryczną opinię o AMLUX Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AMLUX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AMLUX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMLUX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AMLUX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AMLUX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AMLUX Sp. z o.o.