Opinie o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AMLUX Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AMLUX Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

Mirek

Nie polecam pracy w tej firmie.Dużo pracy za grosze zaniżanie etatu co do wykonanej pracy.

Sławek

Nie polecam firmy Amlux w każdym wątku zatrudnienia.

Iri

Znajdę gdzieś jak wygląda praca jeśli chodzi o miejscowości? Starają się znaleźć coś jak najbliżej miejsca zamieszkania? Bo ja z małej miejscowości jestem i się zastanawiam czy znalazłoby się coś w mojej okolicy, a nie mogę znaleźć jakiegoś info. jakie są rejony działalności firmy

Edzia

to zależy gdzie mieszkasz

Iri
@Edzia

Eh.. dlatego pytam jakie są rejony ich działaności, żeby mniej więcej się zorientować czy by mnie objęło

Mick
@Iri

Firma ma zasięg ogólnopolski, nie jesteśmy w stanie wymienić ci wszystkich miejsc, w których działają...

Mick
@Iri

Ale na stronie masz rozpiskę biur regionalnych, może to coś rozjaśni

@Iri

Najlepiej tam zadzwonić, myślę że to może pomóc

@Iri

I udało ci si coś tam dowiedzieć?

havi
@Emy

Jeśli tak to pewnie już nie wróci z informacją...

@havi

A może jednak

@Emy

No to chyba jednak nie ;) a szkoda

Bywa i tak

@.

Ale w międzyczasie sama się dowiedziałam czego chciałam

A, no to najważniejsze

@Emy

czyli zaczęłaś tu pracę? I jak jest?

Tak

Jest Ok

@Emy

a coś więcej na temat warunków może?

@Tonia

Ja pracuję na zleceniu, bo tak mi bardziej odpowiada, no ogólni fizycznie nie jest lekko, no ale to normalne w tej pracy

@Emy

okej, ja wolałabym umowę o pracę. Jest tu taka możliwość tak?

Stanisław
@Iri

Firma działa w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Lublinie, Łodzi, w Bydgoszczy , Olsztynie i Szczecinie. Dodatkowo firma zapewnia dowóz pracowników do miejsca pracy.

Lisa
@Stanisław

ale firma zapewnia dowóz tylko w pewnych sytuacjach np. jak masz obiekt oddalony od komunikacji

Lisa
@Stanisław

dodatkowo to właściwie działają na terenie całej Polski i mają biura w kilkunastu miejscowościach, ale to można sobie sprawdzić na ich stronie

Maja
@Stanisław

Wiesz coś o tym, jaką to opiekę medyczną zapewniają ludzią z orzeczeniem? Prywatną, czy jak? Bo jak się jest na zleceniu to chyba ubezpieczenie w NFZ nawet nie ma.

Korpoludek

Merytorycznie to przełożeni nie mają żadnych podstaw, ani żadnych umiejętności. Żadnego wsparcia tylko wymagania. Płaca też jest na niskim poziomie. Szczególnie Dyrektor Zarządzający - porażka - widać, że pracę dostał przez znajomości. Niestety nie polecam, zatrudnienie w kilku spółkach by uiknąć podatków, potem zliczasz wypłatę z kilku przelewów, czy Cię nie oszukano. Atmosfera jak w starym PRL-owskim konglomeracie. Struktury rozdmuchane, ale nikt za nic nie odpowiada. Jedyny plus to taki, że możesz skończyć pracę o 12 i nikt Cię nie sprawdzi jak wrócisz autem do domu. Fajrant

alicja
@Korpoludek

mam podobne odczucia. Kadra z przypadku, bez kompetencji. Handlowcy sprzedają kontrakty poniżej kosztów a ten dyrektor szumnie nazwany zarządzającym nie ma odwagi si e im przeciwstawić. Jedyne co potrafi to pohukiwać na niższe szczeble. Jak mu się budżet nie spina to wlepi kilka kar finansowych ... Facet mentalnie w minionej epoce albo jeszcze dalej.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
sprzątanie

ile trwa rekrutacja, idzie sie przyjąć na szybko, czy to się rozciąga w czasie?

masakra
@sprzątanie

raczej szybko u mnie było ale dokładnie ci nie powiem

masakra
@sprzątanie

ogólnie spoko, nie ma się co przejmować, szybka rozmowa

ok, dziękuję

@masakra

decyzja o przyjęciu od razu z miejsca, czy po jakimś czasie?

Maria
@sprzątanie

To chyba nie ma zasady, ja dostałam telefon z dwa albo trzy dni później nie pamiętam dokładnie. Ale nie mówię że to zasada bo to pewnie zależy. Też miałam miłą rozmowę.

90mikołaj90
@Maria

a ile się czeka od wysłania cv?

Cyntia
@90mikołaj90

nie przypominam sobie żeby to jakoś wyjątkowo długo trwało choć fakt faktem już minęło trochę czasu od mojej rozmowy . zawsze mogło coś sie zmienić

Belly
@90mikołaj90

nie ma zasady, ale u mnie to było kilka dni dosłownie

@Belly

no dokładnie, z resztą, tak z mojej perspektywy nie ma też co sie spinać, bo procesu nikt z nas nie przyspieszy

90mikołaj90

dobra, dziękuję za odpowiedzi

@Masana

a to prawda, należy wykazać się trochę cierpliwością

@Belly

bo to raczej nie jakaś trudna rekrutacja to nie powinna trwać długo

@masakra

to fajnie, a o co pytają na takiej rozmowie? :D

@Marta

też mnie to ciekawi

@Marta

zastanawiam się na co się ewentualnie nastawić

Dorrii
@.

Nie ma co się nastawiać, rozmowa szybka i konkretna, raczej pytają o jakieś konkretny na zasadzie od kiedy możesz zacząć, czy masz jakieś doświadczenie w tym itd. Nic trudnego

@Dorrii

okej, czyli normalna rozmowa. Dobra, może będę się mniej stresować

Lizon

To ja się zatrzymam a ty się cofasz ;)

Willy Wonka

Gość sobie nie radzi. Ciekawe jak długo jeszcze popracuje?

Dokładnie, dziwi mnie tylko że tyle lat są na rynku.Dziwne to ...

Czesław

Ale jak to zmusza, w jaki sposób? Bo nie jestem sobie tego w stanie wyobrazić.

Arturo
@Czesław

Jak nie podpiszesz to Cię wywalą. Proste?

Hahaha, dla zainteresowanych odradzam , nie jasne warunki pracy gadają co innego na rekrutacji a potem zdziwienie, marne pieniądze tam się zarabia , nie polecam !!!!!! A do zarządu kieruje jedno zdanie . PPROWADZI SIE LUDZI , BY LUDZIE PROWADZILI BIZNES !!!!!!! to tak tylko zostawiam dla zadumy . Do widzenia.

Zbigniew

Witam, Jak się pracuje w tej firmie na stanowisku Koordynatora ???? Jakie obowiązki ma się na tym stanowisku i za co jest się odpowiedzialnym tak faktycznie , bez owijania w bawełnę. Za odpowiedzi dziękuję

@Zbigniew

Obowiązki są w ofercie, więc nie będę ci ich tu przyklejał, bo to mija się raczej z celem. Sama praca może dość wymagająca przede wszystkim umiejętności pracy z ludźmi, ale dla mnie jest bardzo w porządku.

Meg
@Tommy

Czyli mówisz, że warto, tak?

@Meg

Chyba właśnie to napisałem

@Meg

No i przede wszystkim dla mnie, bo mi taka odpowiada

kobieta
@Tommy

najlepiej to żeby saami kierownicy ,koordynatorzy brygadzisci byli w tej firmie i sami sprzatali ,zobacyli by jak to jest sprzatac bo poki co tylko rządzą i ciągle jakieś problemy mają ,niech sprząątają w pocie czoła i leci im pot po 4 literach zobacza jak to jest nic nie robic tylko rzadzic oi poniewierac tych co (usunięte przez administratora)na nich

@kobieta

Ale jak to się ma tego wpisu?

@kobieta

Nie na tym stanowisku się zatrudniali, to czemu mają sprzątać?

@kobieta

Nie można tego od nich wymagać...ja wiem, że to ciężka praca, ale no brygadziści i kierownicy nie są od tego, żeby robić pracę pracowników porządkowych no,,,

wiki

Jak widzę jak spamujesz od dłuższego czasu tym samym komentarzem, to coś mi się wydaje, że to palenie to nie jedyny twój problem...

Kolo
@wiki

po prostu ludzie piszą jak jest w tej firmie - jaki widzisz Szpan ??????? OPINIE Są bardzo ważne !!!!!

Halina
@Kolo

A na jakie stanowisko aplikowałeś że taki problem z tym mieli? Może akurat taka specyfika stanowiska była, że osobie palącej nie wolno się tam zatrudnić?

wiki
@Kolo

nie widzę szpanu tylko spam, polecam wygooglować I nie, pisanie po raz 15 tego samego komentarza o papierosach to nie jest ważna opinia. Zresztą, coś czuję, że sam siebie teraz próbujesz bronić w komentarzu, bo ktoś skrytykował, styl pisania dziwnie podobny

Olga

Szukam firmy sprzątającej biuro - raz w tygodniu, podejmujecie się takich zleceń i ile by to kosztowało. Mniej więcej 3 godziny raz w tygodniu?

senak

Operator maszyn sprzątających czy do tego trzeba doświadczenia, umiejętności obsługi? I to pracuje głównie na obiektach handlowych?

Podbija pytanie

Podbijam*

@senak

Też mnie ta kwestia interesuje

poelo
@shine

na ich stronie nie ma informacji o wymaganiach, więc podejrzewam, że uczą tej obsługi

@poelo

No to by było logiczne

@poelo

No nic, będę próbować, moze akurat się uda, to wtedy sam zobaczę jak to wygląda

@shine

ja tak zawsze zakładam jak nie ma takiej informacji

@shine

ale jak będziesz wiedzieć to możesz tu dać znać

Prac

Dla mnie jest to dobra praca, już chwilę pracuję i nie zamierzam jej zmieniać. Przede wszystkim wiem co mam robić, wszystko jest poustalane i ludzi pomocnych poznałam.

kasia
@Prac

mogę zapytać jakie stanowisko? nie z ciekawości tylko pod kątem tego że też chce się zatrudnić niedługo.

kasia
@Prac

na początku jest trudno czy raczej łatwo się przyzwyczaić?

@kasia

Też jestem zainteresowana odpowiedzią i czy trzeba doświadczenia??

@Darii

Ja od niedawna pracuję jako przedstawiciel handlowy i doświadczenie z tego co pamiętam było "mile widziane", aczkolwiek mi to, że wcześniej zajmowałam się podobną pracą na pewno pomogło się wdrożyć na początku.

@Darii

O jakie stanowisko pytasz? Bo tak w sumie nie wiadomo, czy moja odpowiedź się przyda

racja, nie określiłam się

@Masana

interesuje mnie praca w dziale handlowym, ale nie jako przedstawiciel

@Darii

Okej, ale jeśli nie powiesz konkretnie jaka to praca to nie będę ci mogła pomóc. Przeglądałaś w ogóle oferty?

@Masana

nie mam sprecyzowanego stanowiska, po prostu takie, na które przyjmą osobę bez doświadczenia

@Masana

no są oferty na asystentke albo pracownika biurowego, po prostu nie jako przedstawiciel

@Darii

no to mile widziane na pewno jest, ale w ofercie nie masz napisane jak to wygląda?

@Darii

I jak tu z tym doświadczeniem w końcu?

@Emy

napisałam, że nie jest konieczne, ale gdzieś mi wcięło odpowiedź...

@era

Rozumiem, że na oba stanowiska? A Ty pracujesz w tym obszarze tak?

@Emy

ale dlaczego po prostu nie wejdziecie w dane oferty?

@Emy

nie pracuję w tym obszarze, po prostu dałam odpowiedź na podstawie oferty, nie będę sprawdzać za każdym razem, żeby komuś odpowiedzieć, bo każda inna osoba może sobie zorbić to samo

zrobić*

@era

Jestem jedną osobą, nie musisz się do mnie zwracać per WY ;)

@era

Tylko zapytałam, spokojnie, nie musisz odpowiadać

@era

Ale już nie zawracam głowy w takim razie

monia

Wiadomo, że nie każdy, ale jak ktoś nie chce to chyba nie idzie do pracy, która właśnie na tym polega??

Dalia

Hej, ma ktoś jakiś kontakt do rekrutacji? Hostuję u siebie panią z dzieckiem z Ukrainy, pani lat 35, chce się uniezależnić (co bardzo szanuję) i szuka pracy właśnie najlepiej w sprzątaniu, bo w tym jest bardzo dobra i skrupulatna. Mówi po polsku i to całkiem nieźle (rodzina z Łemkowszczyzny, więc miała kontakt z polskim od dawna). Godzinowo jest dyspozycyjna cały czas, ja pracuję zdalnie, więc zawsze mogę się zająć jej córką, dlatego godziny nie mają większego znaczenia. Dajcie znać, jeśli byście słyszeli o jakiś przyjęciach, lub poratowali numerem telefonicznym do odpowiednich osób.

@Dalia

Jest zakładka na stronie odnośnie rekrutacji z tego co pamiętam, tam można znaleźć numer czy tam mail. Jaki rejon?

@Dalia

To miło z pani strony że chce pomóc. Pozdrawiam

@Prac

Znalazłyśmy już ofertę (Bielsko - Bała), tam był numer, aplikacja już wysłana :) Dziękuję za odpowiedzi.

@Dalia

Super, w takim razie życzę powodzenia. Jak coś będzie potrzeba to można jeszcze pisać.

Rekrutacja
@Dalia

Zadzwońcie na 604126388. Prześlą sms z numerami do agencji z którymi współpracują.

Malina
@Rekrutacja

to jest jakiś numer do rekrutacji? bo nie widzę nigdzie takiego na stronie, może coś przeoczyłam

Yari
@Malina

też nie widzę takiego numeru na stronie. Ja bym dzwoniła na numer biura regionalnego, który jest na ich stronie podany, jest to pewniejsze

nickc
@Dalia

fajnie że tu ludzie tak pomagają. i jak udało się?

@nickc

Tak, dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Xyz

Norma ...zawsze na początku obiecują gruszki na wierzbie a potem ...wiadomo. Tak samo ze środkami czystości.....

Karina

Myślę o zgłoszeniu się na koordynatora ds. utrzymania czystości. Wymagana jest "dyspozycyjność czasowa" i mam pytanie co to oznacza dokładniej? Ten dopisek czasowa trochę zbił mnie z tropu i nie wiem czy to po prostu chodzi o bycie dostępnym czy co

@Karina

To tak od razu może jednak dopytam czy na tym stanowisku jest umowa o pracę

Michaś
@Karina

Telefon o 6 rano "ktoś nie przyszedł, spadł śnieg a placowy zaspał ... " no i musisz działać. Sms o 21 od pracownika "ząb mnie boli , żle się czuję ... jutro nie przyjde" no i musisz działać. Zorganizować zastepstwo ... Telefon "nie mam papieru toaletowego , prosze załatwi sprawe" to bierzesz papier pod pachę i wieziesz potrzebującemu .... To znaczy "dyspozycyjnosc czasowa"

@Michaś

No tak, to normalne, taka rola Koordynatora, że musi radzić sobie z takimi sytuacjami, nikt za niego tego nie ogarnie

@Michaś

Na tym polega specyfika tego stanowiska, więc to rozumiem.

Dzięki za odpowiedź

Wszystko jasne, dzięki

Benek

Pracuję w Am. kilka miesięcy i widzę kilka wad-- braków 1. Brak biletu, lub zwrotu za bilet ( koordynator zawsze znajdzie jakąś wymówkę) 2. Brak przeszkolenia na prace maszynowe, choć szorowarka, i polerka stoją w schowku,(muszę mopować 2 tys m2 w 3h i raczej mam poczucie, że bardziej rozmazuję brud niż go usuwam) 3. Brak elastyczności w zamawianiu " higieny " , jesteśmy już w lutowych ręcznikach, a to jeszcze styczeń, każdego miesiąca trzeba zamawiać towar wcześniej, a i tak tną kartony. 4, Brak przeszkolenia na temat chemii, brakuje mi zwyczajnie wiedzy , czym czyścić różne zabrudzenia jakie proporcje płynów roboczych, czy wolno stosować do roztworów ciepłą wodę? itp. Są i plusy 1. Kasa mała ale zawsze w terminie. 2.Koordynator normalny człowiek, a nie mober. 3. wygodny dojazd 4. Jak zajadę jakiś mop. albo stara deska mi się rozleciała to nie było kłopotu dostać nowe.

Ata
@Benek

Wszystko rozumiem ogólnie z jednym można się zgadzać z innym nie. ale mam takie zasadnicze pytanie, dlaczego te problemy czy rozterki nie zgłosisz do kogoś w firmie, by to rozwiązać, tylko piszesz to na goworku? Tutaj nikt niczego nie rozwiąże. No chyba że jest jakiś inny powód.

Benek
@Ata

Vitaj @Ata. Niby z kim mam pogadać? Zwrotu za bilet dalej nie mam, a bezczelnie się o niego co miesiąc upominam. W sprawie przeszkolenia na maszyny cisza, polerkę sam opanowałem jako tako, choć z wymianą pada miałbym jakiś kłopot z resztą nowego na wymianę jakby co brak. Co do chemii, tu szkolenia też brak, sam metodą prób i błędów dobieram. Co do higieny to już mi wyjaśniono, dyrekcja obiektu przeznacza stałą kwotę na środki, tyle, że mamy pandemię ceny w hurtowni też poszły w górę, no i stąd w granicach 20-tego wszystkiego brakuje. są jednak w Amluxie rzeczy drażniące . Drobiazgi, ale upierdliwe, ot choćby przelewanie środków czystości do mniejszych pojemników. pomijam to że (usunięte przez administratora) lejek kupiłem za swoje bo to grosze. Lecz np. przydała by się jakaś pompka do przelewania z 10 l zbiorników, bo trochę się jednak rozchlapuje przy nalewaniu z ręki te baniaki nie mają odpowietrznika więc chlupie.Dostaję rękawiczki M a potrzebuję L .Brakuje mi wsparcia koordynatora w rozmowach z kierownikiem administracyjnym obiektu. Co z tego, że uzupełnię mydło w podajniku kiedy ten się zwyczajnie zacina?

onomatopeja

Jaki system pracy maja PH?

@onomatopeja

Witam, chętnie też się dowiem jak się pracuje jako przedstawiciel handlowy bo mam zamiar tutaj aplikować. Będę wdzięczna.

Tulia

A jakie są godziny pracy własiciwie?

@Tulia

Praca raczej na rano czy w godz wieczornych?

Waja
@Tulia

pracujesz w godzinach funkcjonowanie obiektu, pracownik biurowy zakładam, że przychodzi na rana, jak raczej w każdej firmie, ale jeśli chcesz znać szczegoły zadzwon do źrodła i ci powiedzą

@Waja

Czyli nie ma jakieś zasady tak? Zalezy tylko od obiektu konkretnego?

Tulia

Dobra, bez spiny, to już nie można o nic dopytać?

Waja
@Tulia

można. ale nie oczekuj, ze ktoś będzie powtarzał sto razy to samo, bo to się mija z celem po prostu

Maja
@Waja

No nie wiem, ja też mam chęć Ciebie dopytać. Zakładałam, że sprząta się w nocy, kiedy obiekt właśnie nie jest pełen pracowników, żeby im nie przeszkadzać. Trochę się szczerze zdziwiłam, że to nie jest praca na nocki.

edgy
@Maja

a kto napisał, że nie ma nocek?

Galapagos
@edgy

A są? Często sie zdarzają?

Gość 22
@Tulia

Godziny różne. W zależności gdzie brakuje ludzi. Można robić od 9 od 15. Każde miasto ma inne obiekty do sprzątania. Jak ktoś jest zainteresowany pracą w tej firmie dzwoni i się pyta gdzie i o której jest praca. Na temat tej firmy dużo pisać nie będę bo pracuję krótko i nie chce jej przechwalać lub wyrażać negatywnych opinii.

lala
@Gość 22

mam takie pytanie jeszcze o sprzątanie czy można sobie wybierać na jakie obiekty się jeździ czy raczej są przydzielane?

@lala

raczej były przydzielane, chociaż można próbowac cos zasugerować i może akurat się uda. ale prawda taka że to zależy od tego po prostu gdzie jest akurat zapotrzebowanie

@lala

a jaki cię konkretnie interesuje w takim razie? to jest jakoś zwiazane z doswiadczeniem?

lala
@Mona

pisałam, że o sprzątanie mi chodzi

@lala

dopytywałam o obiekt, jaki cię interesuje

@lala

to, że sprzątanie to wyczytałam

Daria
@Mona

Mogę się zapytać jakie to są obiekty? Bo w zależności od tego to też inaczej pewnie wygląda praca trochę nie? Organizacja i tym podobne. byłabym wdzięczna za odpowiedź

Xyz
@Daria

Zależy gdzie i co mają.

Daria
@Xyz

Okej, czyli rozumiem, że różnie to wygląda i trudno tak określić. Dziękuję.

Arrmando

Hej, te biura obsługi klienta w różnych miastach, to fizyczne oddziały, czy firma ma po prostu swoich przedstawcicieli w danych miastach?

Teofil
@Arrmando

z tego co widzę na stronie to są podane adresy, więc chyba mają tam biura, ale obok są nr telefonów, więc myślę, że warto podpytać

Zostaw merytoryczną opinię o AMLUX Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AMLUX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AMLUX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMLUX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AMLUX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AMLUX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AMLUX Sp. z o.o.