Opinie o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AMLUX Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AMLUX Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

brygadarr

Jakich umiejętności wymagają na brygadzistę?

ijj
@brygadarr

a jakie są obowiązki brygadzisty? na to pytanie możesz odpowiedzieć sobie sam tak właściwie ;)

brygadarr
@ijj

Czekam na rzeczową odpowiedź, a nie informację, która nic nie wznosi. Najlepiej od kogoś na tym stanowisku, w ogłoszeniach nie zawsze wszystko jest.

ijj
@brygadarr

wymaganie to przede wszystkim doświadczenie i umiejętność zarzadzania innymi i pracą to ci wystarczy na początek

Amonye
@brygadarr

No to dość oczywiste, musisz umieć zarządzać i porozumiewać się z ludźmi, potrafić się prostolinijnie komunikować i byc odpornym na stresowe sytuacje, nie dać sobie wejść na głowę, ale rozumieć potrzeby innych pracowników. Więc twardy tyłek + empatia to moim zdaniem mus, żeby być dobrym w tej pracy

@Amonye

Twardy (usunięte przez administratora) plus empatia, wydaje się niewykonalne

Amonye
@hah

Jeżeli dobrze się domyślam co napisałeś to się z tobą nie zgadzam, bo to zupełnie dwie różne rzeczy i mogą się łączyć według mnie. Czemu tak myślisz?

@Amonye

Taka uwaga z doświadczenia i spotkanych dotąd ludzi

masakra
@hah

no widzisz, to może składaj papiery na inne stanowisko?

@masakra

A kto ci powiedział, że składam papiery na to stanowisko?

krzychu123

jaka jest to praca dla osoby sprzątającej dobra czy zła z góry wielki dzięki

@krzychu123

jest okej, no ale zależy jak dla kogo nie będę się wypowiadać za wszystkich

@krzychu123

mi sie pracuje nawet dobrze, ale wiadomo czasem bywa dość ciężko

@krzychu123

jak ktoś wie z czym to się je to ogarnie

where
@krzychu123

praca osoby sprzątającej nie jest lekka ale wszystko jest do zrobienia. Trzeba sobei wyrobić swoje tempo pracy, wiadomo potrzeba na to trochę wiecej czasu ale prędzej czy później się w to wkręca

Diddi
@krzychu123

Myślę, że prace w firmach sprzatających nie róznia sie od siebie za bardzo. Ja zatrudniłam sie dwa lata temu z dwiema kolezankami i nie narzekamy. Wiadomo, ze nie jest to siedzienie na krzeselku, tylko trzeba sie spiac i dzialac, ale po pewnym czasie mozna sie przyzwyczaic i potem juz robota spoko idzie. Wynagrodzenie mamy taki, na jakie sie umowilysmy, wiec luzik

Glori
@Diddi

u mnie to samo, kasa zawsze na czas i wszystko sie zgadza, a praca jak praca, pracowac trzeba

Ewela
@where

Ile dni w tygodniu robocie przy sprzataniu?

Rakii
@Diddi

Czyli najniższa krajowa? Pytam bo widzę że wygrali przetarg w firmie w Bielsku ,a słyszałam że tam jest przerąbane sprzątać,a szukam pracy mąż pracuje obok tej firmy.

Tomik22
@Rakii

Dopytuj przy rozmowie o takie rzeczy, często to zależy co tam się ustali

@Ewela

O podbijam, też jestem ciekawa ile dni w tyg się pracuje

lala
@Galapagos

ktoś odpowie na to pytanie?

Xyx
@Galapagos

Na sprzątaniu?Jeśli sprząta się jakiś obiekt typu fabryka to raczej od pn do pt.Chyba że w markietach to pewnie inaczej.

lala
@Xyx

ale to wiesz że tak jest czy tylko podejrzewasz bo muszę mieć pewność???

Ona
@lala

dla pewności 100 % to się idzie na rozmowę o pracę i tam zadaje się pytania dotyczące tego jak będą wyglądać obowiązki jaka stawka i w jakie dni się pracuje. mam nadzieję że pomogłam

@lala

Zależy od obiektu ..wiem bo pracuję....Byłaś na rozmowie czy tylko się zastanawiasz? Jaki region??

EJWA
@krzychu123

wszystko zależy od osoby sprzątającej bo są takie osoby które za przeproszeniem (usunięte przez administratora) ogarniają lenią się a zmiana przejmująca dane pomieszczenie myślę tu o łaźniach ,szatniach (usunięte przez administratora)za innych

amba
@EJWA

Jak wszędzie...niestety, na obiboków w każdej branży mozna trarfić

masakra
@EJWA

uwielbiam jak ktoś wiecznie tak narzeka... rób swoje i się sobą przejmuj a nie innymi no nic nie poradzisz. ty później będziesz mieć wypłatę na którą zapracowałaś. proste jak drut...

Xyz

Postawi się Pani i nie pójdzie jeden dzień do pracy...Nie ma pieniędzy nie ma pracy ....

Xyx

@Nn Jaka miejscowość?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
PPH

Chciałbym zapytać o dział handlowy, czy warto aplikować, jakie warunki i czy duże doświadczenie wcześniej trzeba mieć, żeby się dostać. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

@PPH

Hm, myślę, że mogę spróbować ci odpowiedzieć na to pytanie. Po pierwsze nie wiem w jakim oddziale startujesz ale wypowiem się ze swojej strony. Ja miałem wcześniej doświadczenie w dziale handlowym więc myślę, że dużo łatwiej było mi wszystko podłapać niż typowy zielony, bo była kwestia tylko wyczucia klienta no i ogarnięcia oferty. Ale są tu osoby, które zaczynały od zera a teraz śmigają i całkiem im to idzie. Także najwięcej chyba zależy od tego, jakie masz predyspozycje do tego, jakie masz zapatrywania na sprzedaż i czy masz tą charyzmę do tego. Zresztą już niżej o tym trochę mówiłem. Jeśli tak, to myślę, że tutaj warto spróbować. Mi odpowiada praca tutaj, zwłaszcza, że oprócz premii za klienta masz jeszcze podstawę normalnie, co w sprzedaży nie jest wcale oczywiste. Wiadomo, że czasami umowa nie wejdzie ale nie trzeba się przejmować, że nie będzie co jeść przez to przez następny miesiąc.

@PPH

nie wiem czy sprawdzałeś sobie oferte, ale jakby coś to trzeba mieć prawo jazdy nie zawsze tego wymagają przy przedstawicielu handlowym, dlatego wolałem napisać, a też nie każdy wcale ma, oczywiście jak już cie wdrożą to masz do dyspozycji samochód służbowy

@Kiro

A coś jeszcze trzeba mieć do tego? Jakieś kursy, nie wiem, może coś by się przydało, żeby się móc pochwalić na rozmowie ewentualnie?

@Kiro

Coś typu książeczka sanepidowska albo znajomość branży

@PPH

książeczka nie jest wymagana a jak to twoja pierwsza praca tego typu to tez bez problemu, chodzi tylko o pracowitość

@PPH

jakieś tam predyspozycje są potrzebne, żeby być handlowcem ale to już ci wyjdzie w praniu

@Kiro

Ok, czyli to bardziej umiejętności takie miękkie, dzięki. Mam nadzieję, że się uda jakoś załapać.

@PPH

to troche tak, że albo to masz albo nie, sam zobaczysz

@Kiro

A ja akurat myślę, że to kwestia wyrobienia a nie "masz albo nie masz". Przecież można zdobywać jakieś tam umiejętności zawsze, najlepiej przez doświadczenie.

Wojownik
@Ruiz

tu akurat się bardziej z tobą zgodzę. tak to nikt by się nie brał za żadną robotę.

@Ruiz

ale tu akurat mowa o predyspozycjach i tej "żyłce" nie konkretnych umiejętnościach

@Ruiz

moim zdaniem nie jest to cecha nabyta do końca, raczej coś w rodzaju talentu

@Ruiz

ale oczywiście nie musicie się ze mną zgadzać

onomatopeja
@Kiro

Myślałem, że to must have zawsze szczerze mówiąc, na tym chyba praca PH polega...

@onomatopeja

Ale o co konkretnie ci chodzi? Bo tutaj dużo jest komentarzy i ja na przykład się gubię już a może pomogę akurat.

kandydat

witam jak wygląda praca na stanowisku traktorzysty? i jak z zarobkami ? pozdrawiam

@kandydat

Jest taka możliwość żeby robić jako traktorzysta?

@kandydat

Gdzie widziałeś ogłoszenie?

ciekawa

czym się zajmuje traktorzysta? czy nazwa nie jest przypadkowa? przepraszam jeśli to bez sensu ale pierwsze słyszę o takim stanowisku

ciekawa

jakie tu są w takim razie jeszcze działy? myślałam że to firma typowo sprzątająca

Rara
@ciekawa

ja to nie wiem tak dokładnie ale wydaje mi się że mają jakieś ogrodnicze usługi i tak dalej. nie ma na stronie?

@Rara

w sumie słuszna uwaga. poszukam samodzielnie informacji, skoro i tak tutaj nikt nie odpowiada, myślałam że bedzie szybciej

Marina

Tak, jest. Widziałam ogłoszenie jakis czas temu, na indeed chyba? Tylko to zbiorcze było na różne stanowiska, więc się nei sugeruj tym konkretnym

Porto

Witam wszystkich, mam pytanie odnośnie przedstawiciela handlowego, czy jeżeli miałam 3 miesiące jako handlowiec, ale w zupełnie innej branży, to mam szansę się dostać? Pytam ze względu na to że mam parę ofert, właśnie przeglądam i nie wiem czy jest jakaś szansa tutaj na dostanie się.

Porto
@Porto

Jeszcze takie pytanie mi przyszło do głowy, jaki jest czas wdrożenia?

Ama
@Porto

Ogólnie to nie zawsze jest tak że musisz mieć doświadczenie w tej konkretnej branży.. liczy się ogólne obeznanie na danym stanowisku na które startujesz i to wystarcza

Ama
@Porto

więc podsumowując na pewno masz szansę się dostać tylko trzeba wysłać cv a nie tylko pytać

franka

Jest szansa zatrudnić się od grudnia, czy raczej nie uda się tego załatwić tak szybko?

Mario
@franka

Jak się umówisz to pewnie będzie opcja ale trzeba się dowiedzieć czy szukają ludzi i się po prostu umówić na podpisanie umowy

Stick
@Mario

Są i były oferty to trzeba po prostu złożyć papiery i liczyć na to, że się szybko odezwą. Czasami się odzywają tego samego dnia, także nigdy nie wiadomo. A tak z ciekawości, na jakie stanowisko?

Gan
@franka

myślę, że jest szansa jesli im tez zależy zeby szybko kogoś znaleźć i jesli im przypasujesz

franka
@Stick

Na sprzątanie

residue
@franka

są oferty, na olx znalazłam do Krk, ale nie wiem o jakie miasto ci chodzi, więc musisz sobie sama poszukać

@franka

Ja planuje jakoś w nowym roku, wiecie czy są jakieś wakaty w warszawie?

Zota

Ja jak na razie sie na pracy nie zawiodlam, niech każdy sobie myśli co chce, ale ja jestem zadowolona i firma spełniła moje oczekiwania.

Ranny
@Zota

a możesz to bardziej rozwinąć? oczekiwania bardziej finansowe, czy np jeśli chodzi o pracowników?

Zota
@Ranny

Atmosfera bardzo mi pasuje a to jednak ważne, żeby sie z ludźmi w pracy dogadywać bo wtedy szybko leci, kasa też spoko i jest LuxMed.

Adrian
@Zota

Ten LuxMed w pełni opłacany przez firmę jest? Czy trzeba coś dopłacać od siebie? Są jeszcze jakieś benefity?

boni
@Adrian

Ja akurat z LuxMedu nie korzystam to nie wiem, ale jeśli chodzi o jakieś inne dodatki to są premie wypłacane. Mi też się przydało to, że mi zwracają hajs za kartę miejską.

pozytywnie
@boni

super, że podobnie to działa w przypadku osób, które mają samochód, bo firma dopłaca albo zwraca za paliwo ja na tym sporo zaoszczędziłem

bunio
@pozytywnie

Nie wiem, pewnie ktoś już pytał, jest umowa o pracę czy zlecenie

pozytywnie
@bunio

a wyobraź sobie, że to i to

@Zota

Ale to dla fizycznych też, czy dla administracji?

Arya

Jak wygląda struktura zatrudnienia? Więcej mężczyzn, czy kobiet? W jakim wieku? Pytam, bo jestem dość młoda i zastanawiam się jak odnajdę się w takiej większej firmie..

Odi
@Arya

Masz na myśli biuro czy prace fizyczną?

@Odi

W zasadzie interesuje mnie całość, ale ja chciałabym pracować w biurze ;)

delma
@Arya

jak jestes dogadana to się z każdym porozumiesz niezaleznie od wieku przeciez

@delma

Pewnie masz rację, ale i tak chciałam wiedzieć wcześniej :)

info
@Arya

w biurach są zatrudniani i faceci i kobiety, nie podam ci dokładnego stosunku jednych do drugich bo go po prostu nie znam, a jeśli chodzi o wiek no to tak od 22-45 więc na każdego można trafic

@info

To już jest całkiem sporo informacji, a na pewno więcej niż miałam wcześniej, bardzo dziękuję :)

North
@info

a tak przy okazji zapytam jak to wygląda w kwestii pracowników fizycznych wiesz może?

pracownica
@North

też podobnie przekrój jest ogromny między 20 a 60 właściwie

North
@pracownica

nooo czyli też tak naprawdę ktoś w każdym wieku może się odnaleźć w ekipie, jak dla mnie git

pracownica
@North

no wychodzi na to, że dla każdego git :D jeszcze nie było takiej sytuacji żeby ktoś się jakoś tam nie odnalazł

kelly
@pracownica

nie no, pewnie się zdarzyły jakieś jednostkowe, to jednak nie praca dla każdego

Ursula

W jakich godzinach pracuje biuro?

@Ursula

Standardowo, 8-16, czy jakoś inaczej?

@Ursula

A może są elastyczne godziny? Na zasadzie, że przychodzisz między 8 a 9 i kończysz po 8godzinach?

@Ursula

Z góry dzięki za informację

KamilKadze
@Ursula

A na jakie stanowisko się przyjmujesz, ja właśnie złożyłem CV na specjalistę ds. rekrutacji i tam piszą, że godziny 9-17 są i pełen etat. Nie wiem czy Ciebie też to dotyczy.

Smok
@Ursula

niekoniecznie musi być tak że całe biuro pracuje o jednych i tych samych godzinach bo działy też tam są rózne nie

Bakajoko

(usunięte przez administratora) nic by nie było w tym złego gdyby nie warunki dla pracownika zakładając wezmą sobą jakiś wielki obiekt i wysyłają ludzi bez sprzętu albo na jakiś użytych (usunięte przez administratora)i teraz zrób wszystko w pospiechu w kilka 2-4 godzin oblec wszystko do błysku za grosze. Firma ma ewidentnie problemy z wypłatami na czas i nic sobie z tym nie robią. Podsumowując kasa słaba,warunki słabe(usunięte przez administratora) sprzęt stary i zużyty, brak chemii do sprzątania osobiście nie polecam ale każdy ma swoje zdanie

@Bakajoko

Jak to tam jest z wypłatami? Wypłacili w końcu kiedys całość czy cały czas na raty?

Wolka

jest możliwość pracy tymczasowej?

Poka
@Wolka

Wiem, że u nas niektórzy pracują na umowie zlecenie, ale nie wiem, czy do końca o to Ci chodzi.

Poka
@Wolka

Na zleceniu nie masz tych zobowiązań co na uop, także no tyle wiem.

Garda
@Wolka

nie ma umowy o prace tymczasową, a przynajmniej ja sie tutaj z taką nie spotkałem

Wolka
@Poka

chodzi o pracę w konkretnym okresie, mniej więcej od grudnia do lutego ale skoro nie wiecie, to najywżej zadzwonię do kadr, może pomogą

Garda

no, najlepsze rozwiązanie

I co ci powiedzieli?

Bo mam podobną sytuację

@Wolka

z góry dzięki za odpowiedz, pozdrawiam

Koralina

Jakie stanowiska są w Centrali? Zostanawiam sie nad podjęciem pracy, ale nie mam skonkretyzowanej scieżki kariery, więc zastanawiam się, czy jest coś co mogłabym wziąć pod uwagę

karramba
@Koralina

Dużo tego, chyba nie wymagasz, ze każde po kolei wymienimy...weź chociaż określ kierunek, w który zmierzasz, bo tak to mozna sobie wróżyć z fusów... Poza tym, do biura raczej się dostają osoby z konkretnymi umiejętnosciami, a podejrzewam, że jako, że nie masz żadnej jednolitej ścieżki kariery, to raczej nie jesteś specjalistką w jakiejś dziedzinie

@karramba

Sorki, fakt chyba nie pomyślałam, że tyle ich może być

@karramba

Myślałam o czymś z obsługiwaniem ludzi, oferowaniem różnych rzeczy itp. myślę, że w czymś takim bym się odnalazła

DarkBall
@Koralina

No to na obsługę klienta chyba najlepiej, tak mi się wydaję.

@DarkBall

Lub handlowy. Ale to trzeba żyłkę mieć, nie każdy się nada

@Koralina

Ale może warto spróbować swoich sił?

@Koralina

Jest oferta na PH jak coś, na kilka regionów

@alo

Ja w obsłudze klienta już długo robię i może coś podpowiem. Przede wszystkim według mnie nie każdy się w tym odnajdzie bo trzeba lubić rozmawiać z ludźmi a wiem, że nie każdy lubi tak na dłuższą metę, mam na przykład brata, który mówi, że nie umiałby tak jak ja. No ale jak już się spróbuje i rzeczywiście to idzie to praca naprawdę może być przyjemna. Ludzie są trochę nieprzewidywalni, mają czasami gorszy dzień i tak dalej ale do każdego można jakoś podejść, pomóc, ja to lubię bo nie ma takiej monotonii, bo co klient to inna historia tak na prawdę. Nie jestem w stanie Ci powiedzieć, co masz robić i bardzo dobrze, musisz popróbować najlepiej wielu rzeczy i wtedy podjąć decyzję co Ci najbardziej odpowiada.

OLO
@Ruiz

A jak się przyjmowałeś do AMLUXa to miałeś wcześniej jakieś doświadczenie w innych firmach? Czy zdobyłeś doświadczenie już tutaj bardziej? Są szkolenia jakieś wprowadzające czy coś? Dzięki bardzo w ogóle za wypowiedź, bo rzadko się zdarza dłuższa a zawsze to można jeszcze przed rozmową się czegoś dowiedzieć i dopytać o warunki jak będzie trzeba.

@OLO

Tak, miałem doświadczenie. Nie jakieś ogromne, ale nie było mi to obce.

@OLO

Oczywiście, że jest przygotowanie do pracy, w sensie nie będą cie uczyć od podstaw zasad obsługiwania ludzi, bo takich umiejętności miękkich to już raczej od ciebie oczekują (plus to nie jest coś co można wkuć na blachę, to trzeba czuć) ale wprowadzenie stanowiskowe jak najbardziej jest

OLO
@Ruiz

A tu chodzi bardziej o taki przebojowy charakter? Czy bardziej o asertywność i żeby sobie nie dać wejść na głowę?

@OLO

Przebojowy charakter to akurat mało istotny, trzeba mieć wysoką empatię, żeby zrozumieć potrzeby klienta, ale asertywność również jest niezbędna.

Wojownik
@Ruiz

empatia czasami się nie przydaje, bo tylko można się nie potrzebnie zdenerwować

@Wojownik

Grunt to znaleźć złoty środek

Maria

sprzątanie - są jakieś dojazdy na miejsca sprzątania czy trzeba na własną rękę jeździć?

Maria
@Maria

po ile osób jest na miejscu?

przychodze robie swoje wychodze dostaje hajs tyle mnie interesuje

julia

no i elegancko, mam to samo podejście i polecam każdemu. praca to praca nie dorabiajmy zbędnej folozofii

dorotka

A możecie mi powiedzieć na jaką umowę mógłbym w razie czego liczyć ? Jest umowa o pracę?

PPP
@dorotka

tak

PPP
@dorotka

jest umowa o prace i jeszcze ewentualnie zlecenie, jakby kogoś interesowała

lotek
@PPP

Po co komu umowa zlecenie jak nawet nie można normalnie wtedy mieć płatnego chorobowego? Ja już się wyleczyłem z takich firm i polecam się nie pakować w takie rzeczy bo nie daj boże sobie zwichniesz nogę i tyle. A tak to masz ubezpieczenie i cie nic nie interesuje.

Mam jedno pytanie do wszystkich narzekających , rzekomo pokrzywdzonych , nieszczęśliwych i ponoć (usunięte przez administratora)......... umowę i przedstawione warunki pracy / płacy /itp mieliście przedstawione po czy PRZED podpisaniem umowy , bo z tego co wiem to każdy doskonale wie w co wchodzi , chyba , ze nie umie czytać ze zrozumieniem i nie wie co podpisuje

Ela
@pracownik

jedna tak prosta zasada, ale niektórych przerasta wszystko było wiadomo, więc nie ma co z siebie robić poszkodowanych, jeśli się podpisuje bezrefleksyjnie papiery

Daga
@pracownik

Dużo rzeczy wypływa w trakcie pracy. Mówią co innego na rozmowie i przy podpisaniu umowy a co innego po kilkunastu miesiącach pracy lub lat

@Ela

(usunięte przez administratora)Zbliza się wypłata i już się zaczynaja wałki typu,że 100godz to za dużo i będą cięcia,nie wiemy za ile pracujemy Szukam nowej pracy bo nie wiedzę ty przyszłości.Mijac dalekim łukiem.

Wałek
@pracownik

No wyobraź sobie że chyba raczej po. Dostajesz umowę o pracę na najniższa krajowa i zlecenie na którym nie masz stawki to ile zarabiasz słyszysz tylko z ust przełożonego potem i tak się okazuje że zarabiasz innaczej. Umowy dwie i to na inne firmy. (usunięte przez administratora) Podpisujesz o rzeczy robocze których nie dostaniesz bo dadzą ci je po miesiącu podpisujesz że pracodawca poinformował coś o czymś i o czymś ale tego nie zrobił. Ale podpisz bo jak nie to żegnaj

Witczyk
@Wałek

po pierwsze jak ktoś nie umie czytać tego, co podpisuje to niech ma potem pretensje sam do siebie

Witczyk
@Wałek

a po drugie nikt ci nie każe niczego podpisywać, jeśli coś podpisujesz to z własnej woli, więc przestań opowiadać brednie

Alicja

Firma Amlux nie zapłaciła mi całości wynagrodzenia, mimo że byłam w pracy codziennie i nie było zastrzeżeń do mojej pracy.

@Alicja

to jest niemożliwe, takie sytuacje się nie dzieją :)

nola
@Alicja

Proszę o konkrety, jakoś wierzyć mi się nie chce. Pracuje tam i wszystko jest ok. Wypełniała Pani listę obecności?

Holo
@Alicja

ja pracuje w tej firmie od dłuższego czasu i nie slyszalam, zeby komukolwiek przytrafila sie taka sytuacja, o mnie juz nie wspominajac, zawsze wszystko na czas i co do grosza

Holo
@Alicja

może warto porozmawiac na spokojnie, moze wszystko da sie wyjasnic

l.a
@Holo

No właśnie, bo my tu średnio możemy cokolwiek zaradzić czy pomóc na tym goworku

Majki
@Alicja

U mnie takie same sytuację bywały jak nie wypłata w kilku ratach tzn co kilka dni to zdarzało się im zbyt mało wypłacać potem czekaj nie wiadomo ile

Lara

Firma zapewnia opiekę? Myśle nad podjęciem pracy a to dla mnie akurat ważne

@Lara

Ale o jaką opiekę Ci chodzi?

medyczną, a jaką?

@Lara

Sorki, coś mnie przyćmiło na moment. Jest LuxMed u nas.

@Europ

I sprawdza się? Każdy mówi co innego i ciężko dojść czy to ma rzeczywiście sens.

@Lara

No wiesz, każdy mówi co innego i być może każdy ma rację, bo odczucia są bardzo odmienne. Moje są jak najbardziej pozytywne, korzystam i jestem zadowolony.

WOdzirej
@Europ

Nie czekasz nie wiadomo ile na lekarza. W naszym kraju to złoto...

@WOdzirej

Dobra, już wszytsko wiem, dzięki.

@Lara

Nie ma żadnej opieki . Do tego podpisujesz kilka umów z różnymi firmami . Jedna wielka ściema

Nie polecam pracy w firmie a na pewno nie na stanowisku koordynatora . Praca bez konkretnego wymiaru godzin . Za nadgodziny nie jest płacone . Średnio miesięcznie 3000 km . I do tego praktycznie 24 h pod telefonem ponieważ albo pracownicy mają problemy albo kierownik ma problem . Brak szacunku do pracownika ,(usunięte przez administratora)

Nie

Dokładnie. Więcej tracisz niż zarabiasz. Stłuczka, ktoś ci obrysuje auto? Nie ich problem. Sam sobie płać. (usunięte przez administratora)

@Nie

Dokładnie , a jak się upomnisz o swoje to wylatujesz z pracy :) Bo powineneś jeszcze dokładać do interesu i nic się nie odzywać .

Zostaw merytoryczną opinię o AMLUX Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AMLUX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AMLUX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMLUX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AMLUX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AMLUX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AMLUX Sp. z o.o.