Opinie o Amlux

eddy

firma Amlux poszukuje w dalszym ciągu koordynatora ds utrzymania czystości @syta Wymagane jest posiadanie samochodu (firma zapewnia zwrot paliwa) i gotowość do pracy w terenie, Ważne jest doświadczenie w kontaktach biznesowych oraz obsłudze Klientów kluczowych

oooooooo

pracownik podpisuje niby jedna umowe a tak naprawde sa dwie jedna w Amlux druga Przedsiebiorstwo Amlux...z jednej jest odprowadzana skladka zus w kwocie 9zl a z drugiej umowy nie ma oplacanych zadnych skladek ta umowa mozna wytrzec sobie [usunięte przez moderatora] cwaniactwo i [usunięte przez moderatora] biednych ludzi...Ostrzegam wszystkich ktorzy tam pracuja lub zamierzaja tam pracowac ...Gratuluje dyrektorom i prezesom pomyslu [usunięte przez moderatora] pracownikow

Amlux nie polecam pracy w tej firmie oszukuja ludzi oszczednosc chemi bo firma biedna ha ha..brak szacunku i karanie pracowika za nic hamstwo i oszustwo ktore przejawia pani kierownik Plock i pan kierownik regionalny na Plock

Zostaw opinię o Amlux - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amlux