Opinie o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AMLUX Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AMLUX Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

tamarka

Przyjmują osoby w każdym wieku czy tylko młode i w pełni sprawne?

Lou
@tamarka

myślę, że jak jesteś w stanie wykonywać swoje obowiązki, to wiek nie ma większego znaczenia

Wypłata jest dzielona na kilka, a ubezpieczenie od najniższej krajowej. Na święta jedyne co można dostać to (usunięte przez administratora) Banda (usunięte przez administratora) i tyle

Adrian

Jak dawno to się działo? Czy naprawdę nie udało się odzyskać tych pieniędzy o których piszesz? Jestem też ciekaw co konkretnie robiłaś w AMLUX, powiesz mi może jakie są tu obowiązki pracowników?

Kaśka

Co za bzdury pracowałam kilka lat jako kierownik nie widziałam gorszej firmy...

Artur
@Anonim

bo tam pracuje

Michaś
@Anonim

bo tak jest

rozbawiony

Ale propaganda. I ściema.

NIE
@Kaśka

Firma Amlux oszczędza na wszystkim i wszystkich! Nie polecam szkoda życia, czasu,i zdrowia!

Jon

No tak to tylko śmietanka reszta na nich robi żeby mogli wyjeżdżać i wypłata przeważnie obcięta o 300 zł haos wszędzie było tyle nie dobrych opinii ale zostały usuniete

Angelina

jak długo tutaj trwają zmiany dla pracowników serwisu? 8h czy dłużej?

Angelina
@Angelina

nocne zmiany są?

Gajka
@Angelina

nie widzę ofert na pracowników serwisu w ogóle ... nie wiesz gdzie szukać?

Mikrus

Ktos powie cos o dodatkach pozaplacowych? Doplaty/zwroty?

Jakie znowu orzeczenie?

edyn
@Mikrus

No o niepełnosprawności, a jakie

Ron
@edyn

czyli przyjmują tutaj normalnie osoby z orzeczeniami? dobrze wiedzieć. .

Dona
@Ron

przecież piszą o tym na stronie też

Mikrus

A cos jeszcze? bez orzeczenia..

Margo
@Ron

Bardzo chętnie przyjmują z orzeczeniem o niepełnosprawności bo na tym zarabia tylko firma a tobie dadzą 15 zł na godzinę i jeszcze zlecenie na tym bazują wykorzystywajac pracowników,gdzie teraz 18zl jest na rękę najniższa,lepiej poszukać coś innego

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Wojtek łajza

Firma amlux najgorsza w województwie i na całym rejonie. Najlepsze jest to że panie straszą pracowników że zwolnienia po jakimś czasie dają aneks że będzie podwyżka a na drugi dzień dostajecie wypowiedzenie. Koszalin akurat dwie panie w Koszalinie tak kręcą uwaga. Z umowy zlecenia z kilku miesięcy brak kasy bo zawsze jest komornik... Poprostu panie lubią się dorobić dzięki pracownika. A i uważajcie zarobki małe nawet nie ma 3tysiecy a wymagania jakbyś zarabiał 6tysiecy. Firma amlux liczy placówki od metra kwadratowego np macie 6terenow wewnętrznych ale to jest mało bo dołożą 2tereny zewnętrzne bo jest mały metraż ... Pozdro

Tina

pracowałam jakiś czas temu, drogi się rozeszły w pokojowym nastroju, znalazłam coś innego, z perspektywy czasu mogę polecić, nie wspominam źle ale też nie była to po prostu praca marzeń. jeśli chodzi o samego pracodawcę to nie mam zarzutu

evee
@Tina

wiesz może czy jest opcja pracy na część etatu tam? chciałabym sobie dorobić, ale nie dam rady na pełen i zastanawiam się czy szukają kogoś w niepełnym wymiarze godzin czy jednak etat?

wioletta 96
@evee

wiesz co słyszałam że jest opcja pracy na zlecenie, i normalnie umowa o pracę, więc to raczej ich by trzeba było pytać... A byłaś może już na rozmowie o pracę? bo zastanawiam się jak wygląda rekrutacja ile ma etapów ?

wiwar
@Tina

nabyte doswiadczenie w tej pracy sie przydalo?

hejka
@evee

jakie stanowisko?

Ron
@wiwar

pewnie zależy gdzie poszła dalej . . .

Alexi
@Tina

Jak długo Pani czekała na Świadectwo Pracy, minęły już 2msc a świadectwa jak nie było tak nie ma.

Basia
@Alexi

Umowa skończyła mi się 31.12 .2022 ,świadectwo pracy miałam już w domu 9.01.2023

Rafał

Siema i jak tam będą podwyżki u nas?ktoś coś słyszał? Wszędzie dają bo minimum w kraju poszło w górę od nowego roku.

Ile można czekać na umowę ?

jackk

prosze jasniej napisac

@Andrzej

ja po rozmowie dość szybko dostałem informacje zwrotną i dokumenty...

kriss
@Andrzej

Jezeli sie martwisz, ze jej nie ma albo nie dostaniesz... Spokojnie wszystko jest legalne i z umowa

Dorota
@kriss

Umowa o prace?

czaj
@Dorota

firma daje i o pracę i zleceniówki, więc to już do ustalenia z górą

Łucja

Cześć :) Firma swego czasu szukała przedstawicieli handlowych. Ktoś wie jak pracuje się w dziale handlu? Warto wypatrywac kolejnej rekrutacji? :) Jak tam warunki, dobrze wam się pracuje?

@Łucja

O też się chętnie dowiem, jak tu jest? Wymagają doświadczenia?

Ibis
@Sagu

Chyba tak jak wszedzie- doswiadczenie czym wieksze tym lepiej, ale kto wie, bo pracowalem na innym stanowisku to moze sie myle

Abc
@Łucja

już nie pracuję ale ogólnie to pracowało mi się dobrze, chcesz jakieś konkretne szczegóły wiedzieć?

@Abc

wymagają dużego doświadczenia czy da się też zatrudnić z małym doświadczeniem?

@Abc

długo tu pracowałaś/łeś? w sensie jak oceniasz stabilność zatrudnienia?

@Sagu

córka pracowała tutaj w księgowości i sobie całkiem chwaliła na jakiś brak stabilności nie narzekała ani nic, teraz ja sama myśle czy nie kandydować tu ale nie do księgowości akurat

@Sagu

stabilnie, umowa o pracę normalnie

@Sagu

tak i tak, trzeba patrzyć na oferty po prostu

zainteresowany
@pracownik

a jak wygląda średnia pensja pracownika administracyjnego? handlowiece/asystent

@zainteresowany

ile dokładnie to ine wiem ale podobno dość dobrze płacą tutaj

@zainteresowany

najniższa krajowa plus drobne ze zlecenia

Kkk

Tragedia to mało powiedzine

doma

hej, ktoś może wie jak długi staż pracy jest wymagany na stanowisku rekruter? dacie znać o przedział wiekowy osób pracujących w rekrutacji? z góry dzięki

@doma

zastanawiam się, czy celują w osoby z dużym doświadczeniem, czy ktoś po studiach i z niewielkim doświadczeniem, ale no z zapałem do pracy i świeżym podejściem też będzie miał szansę?

@doma

Wiesz co, w ogłoszeniu piszą, że doświadczenie jest mile widziane, więc właściwie to nie jest wymagane, jeśli masz umiejętności komunikacyjne na odpowiednim poziomie

@doma

Myślę, że tak, tak można wywnioskować z oferty właśnie, więc ja na twoim miejscu bym próbowała

@doma

Ale co do przedziału wiekowego to nie mam pojęcia

@Lusila

no niby masz rację, tak czy tak cv wysłałam, więc zobaczymy

@Lusila

chociaż jak będzie ktoś wśród kandydatów z większym doświadczeniem, to pewnie będzie miał większe szanse..

Alala

dla mnie jest w porządku, męcząca praca i do najprzyjemniejszych nie należy szczerze mówiąc ale to zależy co komu odpowiada, ja sie akurat nie boje rąk ubrudzić i pracuje mi sie całkiem dobrze

gonia
@Alala

a długo tu już pracujesz?

gonia
@Alala

ja się właśnie zastanawiam czy nie iść tu, bo do teraz robiłam na sprzątaniu, ale głównie takim po remontach, także cięższa robota nie jest mi obca, ale no chcę zmienić pracę i może tu się uda załapać, nie wiesz czy kogoś nie szukają teraz?

@gonia

to jak ogarniałaś po remontach/ wykończeniówce to tutaj na spokojnie

Bob

A jakie to stanowisko?

@gonia

nie wiem czy na sprzątanie szukają, bo oferty same na biurowe prace ale może na sprzątanie nie wystawiają ogłoszeń w internecie, nie wiem najlepiej sie odezwać do nich

@Bob

z wypowiedzi podejrzewam, że sprzątający pracownik....

Zuzanna
@kamosa

tak z ciekawości to czemu mieliby na nie ich nie wystawiać? raczej trochę ludzi do tego trzeba, wiadomo ile mniej więcej na sprzątanie się tu zatrudnia?

@Zuzanna

ja nic nie wiem. nie pracuje tu

@Zuzanna

różnie to bywa, róże firmy mają różne taktyki zatrudniania, więc nie wiem jak to tu jest

@Zuzanna

no pewnie to największy dział tak na logike ale ile to nie wiem, po co ci takie info?

@Zuzanna

no mogą też jakoś inaczej niż przez internet rekrutować. agencja może czy cos. zadzwoń i zapytaj czy nie szukają

chedar

według was to ciężka fizycznie jest praca tutaj? w sensie czy bardzo męcząca albo nadgodziny trzeba robić

chedar
@chedar

o pracowników sprzątających pytam jakby co

@chedar

Są cięższe i lżejsze dni, ale można się przyzwyczaić. Wiadomo, że to praca fizyczna, więc normalnym jest, że jest się zmęczonym, ale do ogarnięcia myślę.

sylia
@sprzątaczka

a co z reguły robicie?

@sylia

wiesz co sprzątamy np galerie, obiekty biurowe, banki, więc można powiedzieć że takie większe obiekty mamy spoko sprzęt więc sprząta się dość dobrze, wiadomo dzień, dniowi nie równy

Zuzanna
@sprzątaczka

dzielicie się tym jakoś? chodzi mi o czynności. Głównie podłogi są do zrobienia czy co jeszcze?

Alala
@Zuzanna

różne rzeczy sa do ogarniecia zależy od obiektu. podział obowiazków jest, bezsensu by było jakby wszyscy robili wszystko

sylia
@Alala

wysłałam cv ile się mniej więcej czeka na odpowiedź?

Gagatek
@chedar

Nadgodziny nagodzinami... to akurat nie przeszkadza, ale jak praca jest bardzo ciezka to jest juz gorzej. Ale z tego co czytam nie jest zle

@sylia

wiesz co no raczej to sprawnie poszło przynajmniej u mnie, coś koło tygodnia, może trochę więcej i się odezwali, ale to chyba nie jest reguła

@sylia

a dawno wysłałaś? może się przypomnij po prostu

szerze mówiąc zastanawiają mnie te wpisy... bo ja nie mam takich problemów ani osoby pracujące razem ze mną. ale zastanawiam się czy nie lepiej po prostu to zgłosić ludziom wyże, jest defacto kontakt. a tutaj to można sobie tylko problemów narobić z tego co słyszałem to ściągają ip komputerów i jeszcze teraz przez to rodo łatwiej im jest to zrobić

no i co?
@pracownik

I co z tego, że ściągają? Będą podawać ludzi do sadu za prawdę? Mają dużo do stracenia a nic do zyskania.

no i co?
@pracownik

Poza tym bzdury piszesz. Żeby ściągnąć IP muszą dostać nakaz sądowy. Jesteś z centrali i próbujesz straszyć?

@no i co?

stary nie jestem z centrali. po prostu mówię co może pójść nie tak na wszelki wypadek po prostu mówię... wiesz sprawa jest na tyle średnia że teraz jest to rodo i ludzie mogą się bardziej spinać i może się robić (usunięte przez administratora) ale tym bardziej gowork i tak usuwa takie posty bo nie mogą one widnieć w internecie... więc to bez sensu trochę lepiej u źródła rozwiązać problem niż robić tutaj (usunięte przez administratora) bo nic nie da a tylko problemy może ściągnąć

Mismos
@pracownik

Racja, niektorzy forum postrzegaja jako jakis sposob na problemy

Broda

Mam za sobą prace w AMLUX ale rozstaliśmy się jakiś czas temu. Obecnie spotykam swoich dawnych współpracowników, którzy twierdzą, że są źle traktowani przez kierownictwo w Zielonej Górze. Podobno nawet zbierają na to dowody. Może ktoś się tym zainteresuje? Pewnie nikt z samej firmy.

dalia

osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności mają szanse znaleźć tu zatrudnienie?

Kruczek
@dalia

Tak, jest prowadzone zatrudnienie dla osob z niepelnosprawnosciami

@Kruczek

na wszystkie stanowiska można się dostać czy tylko na jakieś konkretne?

lolka
@dalia

no pewnie na takie, gdzie niepełnosprawność umożliwia pracę na danym stanowisku

delia
@lolka

super, dziękuje bardzo, a wiecie ile etapów ma rekrutacja?

Blake

Biuro jest tylko w Warszawie, czy znajdują się w różnych regionach?

zimo
@Blake

w różnych regionach, masz na stronie wypisane gdzie są

@zimo

A faktycznie, nie zwróciłem uwagi

@zimo

Dzięki wielkie

amadi
@Blake

w kazdym wiekszym miescie chyba jestesmy

@amadi

czyli w jakich?

@amadi

a dobra, na stronie mają info, już nie ważne

wilia

hej widziałam ogłoszenie na pracuj na asystentkę w dziale handlu, tak jak dziewczyny mówiły zaaplikował na stronie i na pracuj ale jeszcze czekam na odpowiedź, ktoś może z was był na rozmowie rekrutacyjnej? orientujecie się ilu etapowa jest rekru. i ewentualnie ile się czeka na odpowiedź?

wilia
@wilia

i jeszcze jedno czy ktoś z tego działu by potwierdził bo nie piszą nic o wykształceniu wyższym... ja dopiero zaczęłam zaoczne i się zastanawiam czy faktycznie by mnie wzięli pod uwagę

Kama
@wilia

skoro nie piszą w ogłoszeniu nic o tym, że trzeba mieć wykształcenie wyższe, to znaczy że go nie oczekują, w końcu to tylko stanowisko asystenckie, więc pewnie liczą się z tym, że trzeba będzie taką osobę doszkolić

Diora
@Kama

też mi się wydaje, że gdyby wykształcenie wyższe było konieczne to napisaliby to w ogłoszeniu

Diora
@Kama

ja też wysłałam do nich CV, ale na inne stanowisko i tam akurat wymagane było wykształcenie min. średnie, także podają takie informacje, swoją drogą również dowiedziałabym się czegoś więcej o dalszych etapach

@Diora

wiesz co jak chcesz konkretnej informacji to bym napisał najpierw na co konkretnie startujesz... myśle że mogą się róznić

@Diora

ale tak z reguły to myśle że dwa, chyba że gdzieś wyżej to juz się nie orientuje

emilka

praca dość ciężka fizycznie, ale to zero zaskoczenia, tak już jest w tej branzy. ogólnie nie jest źle, zwłaszcza w porównaniu z moją poprzednią robota.

@emilka

a na jakim stanowisku pracujesz?

@emilka

bo chciałabym tu przyjść, ale nie wiem czy dam radę, jak mówisz, że jest tak fizycznie ciężko. Bardzo ciężko jest, dużo się dźwiga czy coś?

jako pracownica sprzątająca.

@porta

nie jakoś wybitnie, no jak na sprzątaniu, zmachać się trzeba

@emilka

Czyli raczej nie powinno być problemu z wyrobieniem się

@emilka

dobra to jeszcze tylko jedno pytanie, czy jak się z czymś nie wyrobisz to trzeba zostawać po godzinach?

@porta

mi się jeszcze nie zdażyło, ale dobrze rozkładam pracę

@emilka

dobra, dziekuję, to już nie zawracam głowy

kronk
@emilka

a napiszesz może co jest lepsze niż w poprzedniej pracy, żeby mieć jakieś porównanie?

@kronk

no różne rzeczy, wypłata np. na czas jest, a tam co chwile spóźnienia, uop mam, a nie smieciowke i ogólnie jakos tak z atmosferą lepiej

Gambi
@emilka

no w sumie mam podobne zdanie, a też już przez wiele firm się przewinęłam

kilo

okej firma, szału nie ma, no ale wiadomo, to praca a nie wakacje. nawet w porządku mi się pracowało

nick
@kilo

a jak długo pracowałeś? można wiedzieć czemu zrezygnowałeś?

około roku z hakiem

@nick

powody prywatne, nie będę rozwijać tematu

Lilku
@nick

różne są sytuacje i naprawdę rezygnacja z pracy nie oznacza zawsze niewiadomo czego

nick
@Lilku

nie chciałem być wścibski, po prostu zastanawiałem się czy ma to jakiś związek z firmą, czy jakiś zupełnie inny powód

Luoi
@nick

no ale w sumie to dużo mówi o firmie dlaczego ktoś odchodzi, faktycznie może pytanie dość niefortunne i się może wścibskie wydawać ale też może taka informacja być pomocna dla innych

Luoi
@kilo

więc jak mówisz że to prywatne, to myślę że nie ma co drążyć tematu, ważne że to nie z firmy winy odszedłeś

Wika

Jak długo Amlux w ogóle działa na polskim rynku?

Monin
@Wika

a co to ma za znaczenie?

Monin
@Wika

w internecie można wszystkie takie informacje znaleźć

Tilli
@Monin

A to z ciekawości zapytać już nie można?

Tilli
@Monin

Poza tym, pytanie sprzed ponad roku...myślę, że już wie, to co chciała.

Zostaw merytoryczną opinię o AMLUX Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AMLUX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AMLUX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMLUX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AMLUX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AMLUX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AMLUX Sp. z o.o.