Opinie o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AMLUX Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AMLUX Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

Sisi

Na czym polega praca rekrutera praca mobilna?

iko
@Sisi

masz bardzo dokładnie opisane w ogłoszeniu, zakres obowiązków i wszystko..

iko
@Sisi

tyle że w terenie z tego co czytam trochę jest roboty

Dżejn

Jakie obiekty sprzątacie?

Ilona

Pracuje sie pojedynczo czy w kilka osób i czy są stałe składy czy róznie?

Hinka

Zwykła agencja oferująca sprzątanie. W moim odczuciu warunki lepsze niz u konkurencji

kandydat
@Hinka

okej, a piszesz z jakiego stanowiska?

nika
@kandydat

jak chodzi o pracownika porządkowego to jakie opinie?

lazlo
@Hinka

jakie warunki są a jakie były u konkurencji?

logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
zapytanie

w jakich miejscowościach oferują państwo usługi?

dżidżi
@zapytanie

Zobacz na stronie albo kontaktuj się z biurem. tutaj raczej pracownicy piszą

clean

jak szukacie pracy to korzystacie z tej na stronie internetowej aplikacji czy szukacie ofert? zastanawiam się co jest bardziej efektywne, czy jak tam nie wyśle to czy nie przepadnę w wirze zgłoszeń

Gambi
@clean

ja akurat korzystałam z tego formularza z ich strony internetowej i mi się udało

kama
@Gambi

ja też przez formularz, całkiem sprawnie

goat

a ja polecam tak i tak

goat
@clean

zeby miec jak najwieksze szanse oczywiscie

dalia
@clean

a w agencjach pracy też się ogłaszają czy coś?

@dalia

ja widziałam ogłoszenia o pracę na (usunięte przez administratora)

sylia
@lolka

na pracuj są ogłoszenia ale chyba gowork usuną....

@sylia

no właśnie widzę...

@sylia

nie rozumiem czemu

@lolka

chyba ogólnie linków, i stron internetowych na tym forum nie można podawać, bo odrazu usuwają

Mismos

Z formularza najwygodniej chyba

Dona
@Mismos

widzę, że też jest opcja po prostu zadzwonić do nich, tam chyba od 9 do 16, ale ja to i tak wole formularzem najpierw, właśnie się przymierzam popytać po nowym roku o robote

Erni
@Dona

No to juz jak kto woli, myslę, że i tak dotrze do kogo ma dotrzeć, więc to już raczej wedle preferencji

wix
@clean

tutaj. na goworku są ogłoszenia w zakładce u góry strony ;)

Eraz

Jest ogłoszenie na serwis sprzątania na terenie warszawy, Całego miasta, części, okolic?

@Eraz

pytaj bezpośrednio rekrutera jak już

Helka

oferujecie państwo jeszcze jakieś dodatkowe usługi oprócz sprzątania?

Mucha
@Helka

Niech pani dzwoni do biura i sie dogaduje

lira
@Mucha

no najlepiej w ten sposób, po jakieś konkretne informacje przedzwonić sobie

Yolanda

Byłam zadowolona z pracy w Amlux u mnie wypłata zadowalająca i zawsze na czas. Chociaż praca sama w sobie wymaga dość sporo wysiłku... No to akurat wiadomo. Na pewno nie dla każdego. Ludzi miałam super, będę miło wspominać napewno.

O.N.A

Pracowałam na stanowisku koordynatora. Oddzial na Dolnym Śląsku... Jeżeli chodzi o wypłatę- nie mam zastrzeżeń, zawsze na czas A nawet i wcześniej. Za km płacą jak płacą- szału nie ma. Problemy zaczęły się kiedy nawalilo auto. Nie masz auta- to nie masz pracy, a na dodatek kierowniczka....( brak słów) Po jej przyjściu odeszły 4 osoby,wiec to juz mowi samo za siebie... Problem z firmowymi autami. Dostaną nieliczni...Ty,jak nie masz czym jeździć to jestes nikim... wszyscy dookoła wspaniali, a Ty beee...z opowieści byłych już pracowników myślę że poprzedni kierownik bardziej nadawał się na to stanowisko:) więcej zostawię dla siebie...

Sebastian

Ciagle słyszę od pracowników, że nie zgadzają im się wynagrodzenia. XXI wiek i takie pseudo firmy istnieją na rynku.

Client

Z jakich środków korzystacie? Są to jakieś bardziej naturalne produkty czy sama chemia?

mex
@Client

profesjonalne usługi to raczej coś mocnego chyba?

Helka
@Client

Używamy najwyższej jakości środków chemicznych renomowanych firm takich jak: Johnson Diversey, Kiehl, Agapit, Buzill, Voight, Merida, Ecolab, Lakma, Barlon. Stosujemy wyłącznie preparaty skoncentrowane o łagodnym oddziaływaniu na środowisko naturalne, w większości biodegradowalne.

alina

Hej, mam pytanie. Jakie są różnice między stanowiskami Koordynator ds. utrzymania czystości a Brygadzista zespołu sprzątającego??

@alina

Przekłada się to jakoś bardzo na wysokość zarobków?

@alina

koordynator ma w obowiązkach to co brygadzista plus kontrole budżetu i rekrutacje nowych pracowników. brygadzista tego nie ma

@alina

pewnie tak bo jeden ma więcej obowiązków niż drugi ale jak dokładnie to nie wiem

@tamarka

ok, czyli jak patrzeć kto komu podlega, to brygadzista podlega koordynatorowi, tak?

@tamarka

no w sumie uzasadnione by to było skoro obowiązków więcej i większa odpowiedzialność jest

olgaa
@alina

na brygadziste wymagają dużego doświadczenia zawodowego?

mika
@olgaa

na brygadziste to nie napisali nic o doświadczeniu, więc pewnie jak jakieś masz to na plus dla ciebie ale nie ma konkretnie określone ile trzeba mieć ani nic

Rafał
@alina

Taka jest różnica że brygadzista więcej zarobi a Ty jako koordynator jesteś "chłopcem na posyłki "

@Rafał

no jakby nie patrzeć koordynator ma za zadanie koordynować wszystko, a to się wiąże z załatwianiem różnych spraw i ogólnym ogarnianiem

@mika

a Ty jesteś na którymś z tych stanowisk? ogólnile ile osób podlega pod brygadzistę, a ile pod koordynatora?

zainteresowany

Witam, na jakie wynagrodzenie może liczyć asystentka działu handlowego?

doma
@zainteresowany

trudno powiedzieć, bo nie ma widełek, ja aplikuje na inne stanowisko i zamierzam dopytać po prostu na rozmowie, co są w stanie zaoferować

Zuzanna
@doma

tylko czemu oni widełek nie podają tak w sumie? Ostatecznie wychodzi tak, że osoby na tym samym stanowisku za tę samą pracę mogą inną kasę zgarniać?

toffee
@Zuzanna

dość daleko idące wnioskowanie, może po prostu nie dają bo nie?

doma
@Zuzanna

poza tym, jak ktoś chce się dowiedzieć, to się dowie, wystarczy się skontaktować z kim trzeba

rafafa
@doma

będąc na tym stanowisku, można liczyć na jakiś awans? dalszy rozwój?

sehe
@rafafa

Myślę, że tak, nikt raczej asystentem nie jest do końca życia, dość naturalne, że potem się wskakuje już na stanowisko juniora, potem specjalisty itd. Nie wiem jak tutaj ze stopniowaniem stanowisk, ale myślę, że wszędzie to wygląda dość podobnie

lara
@rafafa

Zestawienie "Amlux" i "rozwój" jest w (usunięte przez administratora) zabawne (ale dopiero teraz, kiedy poza mną to miejsce pracy - podczas świadczenia pracy nie było to zabawne wcale). W Amlux nie ma rozwoju, nie ma premii. Dużo (usunięte przez administratora) i "kolesiostwa". To jedna z gorszych firm na rynku. Nie polecam.

Rafał
@zainteresowany

Ile.... najlepiej chcieliby za miskę ryżu ale się nie da, na wiele nie licz....

Karola

jakie miejsca są najczęściej sprzątanie, domy biurowce hotele?

Arabella

I które wg was najwygodniej się sprząta? czy nie ma różnicy?

mika
@Arabella

ja słyszałam, że całkiem ok jest na biurach, prawda to?

fergie
@mika

sprzątałam kiedyś biura, nie w tej firmie co prawda, ale fakt, sprzątało się dość dobrze i w dość sensownych godzinach, bo o 17 już zwykle ludzi nie było i można się było zabierać do roboty

mex
@Karola

jakieś nocne zmiany też są?

Nie polecam aplikować do centrali. Dział rekrutacji nawet nie dał znać o wyniku rekrutacji. Szkoda czasu

fergie
@Kandydat

To akurat częste zjawisko w ponad połowie firm na naszym rynku

Lusi

Rozumiem, że podpisujecie umowy długoterminowe ale oferujecie może jednorazowe sprzątania?

@Lusi

Kojarzycie cokolwiek w temacie?

@Lusi

Wybaczcie zamieniony opis, źle kliknęłam

OsobaBiurowaWrocław

Biuro we Wrocławiu - przeogromny (usunięte przez administratora)ze strony kierowniczki, krzyk na porządku dziennym zarówno w biurze jak i podczas rozmów telefonicznych. Zdarzało się, że krzykiem również zostały wymuszane na mnie (usunięte przez administratora) wysyłane do działu kontrolingu finansowego co było decydującym powodem mojej rezygnacji z objętego w tej firmie stanowiska. Poza tym po zgłoszeniach kierowniczce, że nie życzę sobie, aby inni współpracownicy nazywali mnie np. "łachudrą" usłyszałam odpowiedź, że "tak tu po prostu jest" czyli w praktyce jeśli nie jesteś kolegą/koleżanką kierowniczki nie przysługują Ci żadne prawa - również takie podstawowe jak do szacunku. Brak jakiejkolwiek kultury jest tam standardem - na co dzień bardzo ciężko było się przebić z jakimkolwiek pracowniczym tematem przez salwy śmiechu osób, które do biura przyszły tylko w celu zjedzenia burgera i wypicia coli - trochę wg mnie mała odpowiedzialność jak na kierownicze stanowiska. Była na mnie wywierana duża presja odnośnie przychodzenia do pracy podczas wysokiej gorączki jak również podczas L4. Nie miałam dnia urlopowego bez telefonu od kogoś z pracy. Brak konkretnego przedstawienia zakresu obowiązków, którego nie byłam w stanie uzyskać zarówno ze strony oddziału jak i centrali skutkował bardzo mocnym przytłoczeniem nie tylko swoimi zadaniami ale również innych. Oczywiście nie ma mowy o wypłaceniu jakichkolwiek nadgodzin. Na samym końcu po zakończeniu współpracy nie dostałam na konto pełnego wynagrodzenia i wiem, że nie jestem pierwszym tego typu przypadkiem u tego pracodawcy. Nie polecam pracy w miejscu opartym na kolesiostwie i (usunięte przez administratora)

Seba
@OsobaBiurowaWrocław

owszem podczas przyjęcia brakuje w tym wszystkim zakresu obowiązków jak w większości firm za to dostajesz szereg nie potrzebnych dokumentów do podpisania....tu jest na minus.W tych czasach tyle papierów ....coś tu nie "teges"

@OsobaBiurowaWrocław

nie tylko Wrocław ;o)))) widocznie im tak gąbeczkę wyprali albo są ....

wwa

rozumiem ze praca sprzątająca jest na różnych obiektach . przydzielają pracownika do jednego czy to różnie się zdarza gdzie się idzie ?

elena
@wwa

A jak to drugie, to w jak dużym obrębie

Lou
@wwa

chyba najlepiej się będzie z rekrutacja skontaktować, bo tu coś ciężko o odpowiedź

tamarka

Przyjmują osoby w każdym wieku czy tylko młode i w pełni sprawne?

Lou
@tamarka

myślę, że jak jesteś w stanie wykonywać swoje obowiązki, to wiek nie ma większego znaczenia

Zostaw merytoryczną opinię o AMLUX Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AMLUX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AMLUX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMLUX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AMLUX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AMLUX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042