Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW

Wrocław

Opinie o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW

Kari

Stop stop, ludzie o jakiej Wy mówicie firmie? Bo odnoszę wrażenie że tu są opisy kilku różnych.. Po pierwsze klima jest w biurze (piszę o Wawie) i nawet trzeba ją przykręcać. Wody też nie brakuje. Takiego stanowiska jak sekretarka nie ma - odnosząc się do relacji z rozmowy wyzej. Są jakieś asystentki i referentki, ale żadna Pani dyrektor nie rekrutuje takich osób. Nie wiem też o wielu innych rzeczach o których tu piszecie..

oligarcha

Gdzieś mogę przeczytać ten artykuł?

Kleopatra

A jak jest z wynagrodzeniem jeśli idzie o zwykłego pracownika biurowego (umowa zlecenie)? Najniższa krajowa?

obiektywny

Na początku - Tak! To praca dla ludzi, którzy odpowiedzialnie podchodzą do powierzonych im obowiązków. Firma potrafi docenić osoby pracowite i sumienne. Jak będziesz miał odrobinę szczęścia to trafisz do dobrego SPU, który Cię nie dojedzie, a jednocześnie nauczy technik sprzedaży (dość istotne gdy będziesz miał awans na SPU). Ludzie i atmosfera w DH - Wrocław OK!

Bury

możesz mi powiedzieć, czy ta praca polega na chodzeniu po domach i oferowaniu ubezpieczeń?

stefania

A ja uważam, że wcale tak źle nie jest. Owszem, praca specyficzna i nie dla każdego, ale płacą: umowa jest i kasa na koncie. Tutaj zarabiałam najwięcej do tej pory i załuję odejścia, bo w Polsce wszędzie się migają od wypłaty i to bardziej. Reasumując: bajki nie ma, ale jeśli ktoś narzeka na brak kasy to polecam choć na rok/dwa. Jedyna firma ubezpieczeniowa, która ma tak wysoką podstawę.

czy rotacja jest wśród agenów czy również u pracowników w pozostałych działach? tzn przy wystawianiu polis, rozliczeniach - księgowość, tam gdzie wprowadzają dane itp Proszę o pilną odpowiedź

TUZKrzak

:) firma zajefajna nie ma co buahahahaaaa. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!

LUDZIE ROTACJA NIESAMOWITA!!!! NIE ZAWRACAJCIE SOBIE NIMI GŁOWY!!!! ZGADZAM SIĘ Z PRZEDMÓWCĄ - CAŁKOWITA PRAWDA! NA SZCZĘŚCIE ODSZEDŁEM Z TEGO POLIGONU - DO REZERWY :)

Zostaw opinię o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW