Opinie o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW w Warszawa

alfons

odradzam. nierealne oderwane od rzeczywistości wymagania. chamskie kierownictwo, prymitywny prosty tępak myślący, że jest geniuszem w swoim zawodzie. zastanawiałem się składając aplikację przez pracuj.pl dlaczego mają rekrutację ukrytą po wejściu tam już wiem. z takim chamstwem wobec pracowników jak tam jeszcze się nie spotkałem. wymagania w wielu firmach z branży finansowej gdzie pracowałem zawsze były, ale takiego chamstwa jak tam jeszcze nie spotkałem. Korporacje finansowe zawsze wymagają niemniej traktowanie człowieka jak śmiecia nie wszędzie jest na porządku dziennym. w dodatku niezależnie od stopnia, żebym nie był użalającym się nad sobą płaczkiem.

Zosia

Byłam niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej w Gdańsku. Dyrektor potraktował mnie obcesowo, był niemiły, podważył moje kompetencje, mimo, iż mam kilkuletnie doświadczenie w dużej firmie ubezpieczeniowej. Nigdy nie poczułam się tak niesprawiedliwie potraktowana. Nie zdecydowałam się na współpracę.

Sebastian

Z ilu etapów składa się rozmowa kwalfikacyjna?

ZZ

Okazuje się, że ludzie wystawiający tu opinie piszą o dwóch różnych firmach. TUW TUW i TUZ TUW to dwie,różne firmy.

Ankieter

Wszystko spoko. Od razu na wstępie przedstawiony zakres obowiązków, wymagania, czas pracy oraz warunki finansowe.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Lech

Jak dla mnie robota w TUZie jest ok. Dają szanse młodym ludziom. A to było (przynajmniej w moim przypadku) ważne. Na stanowiskach handlowych oferują podstawę i to w sumie nie małą. Plus oczywiście premie. Ogólnie dają zarobić, ale trzeba pracować, no ale to wiadomo - jak wszędzie. Umowa, wypłata na czas. Jak ktoś ma chęć i stara się w pracy, to nie narzeka. Narzekają głównie Ci, którym wygodnie na bezrobociu.

3 miesiace krakow

ofertowanie od drzwi do drzwi powinni wykonywac tylko asystenci... Handlowcy powinni dostawac gorace numery osob ktore chca wiedziec wiecej i podpisac umowe a nie latac z ulotkami... Ok chcemy wiecej kontaktow sam sobie wymyslilem swoj system pozyskań - moze skuteczny moze nie ale zawsze cos indywidualnego.

BDG

Witam. Zostałem zaproszony na rozmowe kwalifikacyjna jako asystent przedstawiciela handlowego w firmie TUZ TUW w Bydgoszczy. Jak wygląda taka praca? Jaka jest atmosfera w firmie? Czy jest znana liczba tzw "kontaktów" które trzeba zdobyć na dzień? Pozdrawiam.

Bydg

a ja pamietam keistra jak latał z walizką kanapek..liczył w zeszycie i miał garnitur inny..spodnie po kostki i wgl wizytówka dla tuzu był :D

przemek

przecież (usunięte przez administratora)w komunijnym garniaku lata

kameleon

żenada żenada żenada pracowałem tam dwa lata i żęnada żenada żenada

xxx

czas tam leci jak z bicza strzelił:)

siti

Witam dla tych co narzekają na prace w Tuzie powiem nie maja na co, pracowałem tam rok i 3 miesiące na stanowisku handlowca od początku istnienia działu handlowego w Lublinie i powiem tak praca uczy pokory a zarazem daje satysfakcje dzięki niej nauczyłem się jak zagajać do klienta. W tej pracy możesz również dobrze zarobić jak realizujesz plany na wyznaczonym poziomie z czym nie ma problemu jak pracujesz efektywnie. Polecam

@siti

Nie ma kar, poprostu siedzisz w pracy dotąd dokąd wszystkich polis nie wprowadzisz i nie spakujesz do kopert na, ktoreczeka kurier jeczac , że się spieszy i ze już późno :)

monika :)
@Gość

a mniej więcej jak wyglądają zarobki na stanowisku pracownika do wprowadzania danych?

poyep

Mam pytanie odnośnie pracy na wprowadzaniu na czym to dokładnie polega ? rozumiem że wprowadzanie tych polis , i nie wyrobienie jakiejś normy = kara przy wypłacie tak? czy oprócz tego są jeszcze jakieś minusy tej pracy ? po za tym że sie grzebie w kompie przez 8 godzin ?

KASIA

a JAKA JEST ATMOSFERA W WARSZAWIE NA(usunięte przez administratora)?

Widzę że nic się nie zmieniło odkąd odszedłem. :D Pozdrowienia dla wytrwałych :P

czesiek

Praca dobra dla ludzi w wieku 18 - 20 lat, nierealne założenia sprzedażowe, brak kompetencji u kierowników ( nie mają pojęcia jak należy zarządzać ) - ludzie z łapanki, (usunięte przez administratora) , nie docenianie handlowców, przypisywanie sobie zasług przez kierowników, śmieszne standardy wewnątrz firmy ( sprawdzanie w rejonie, raportowanie dla kierownika że jedziesz do toalety ), brak benefitów, brak odpowiedniego osprzętowienia do pracy na wymaganym stanowisku, ma się wrażenie że wróciło się do przedszkola.

akt

Jest coraz gorzej, zwiększają limity. ostatnio nawet zmniejszyli prowizję za podpisane polisy o 5%. Porażka. Ale cóż, tyra się dalej. Pracę trzeba szanować i OFERTOWAĆ.

abc
@akt

Nie mówiąc już o podpisywaniu weksli in blanco, co jest nie zgodne z prawem. No i oczywiści co jakiś czas dają do podpisania aneksy do umów lub inne papiery oczywiściwe BEZ DATY.

?

Jasne że dobrze, wbijaj się do nas, nigdzie tak nie zarobisz.

xxx

Witam, czytałem wiele opini tych negatywnych jak i zarazem pozytywnych na temat tej firmy. Sam osobiscie jestem pracownikiem odziału Krakowskiego z dość dużym starzem i nie ukrywam ze praca jest wymagająca dla ambitnych ludzi, wiedzacych czego chcą, tylko osoby z dużą samodyscypliną i motywacją do pracy nadają sie do wykonywania tego zawodu. Wiadomo jak w każdym dziale handlowym są do zrobienia pewne założenia i jezeli ktos oczekuje ze bedazie dostawac cos w zamian nie dajac nic od siebie, no to niestety tak chyba nie ma nigdzie. Sam po prawie 3 latach pracy jestem bardzo zadowolony ze wspópracy, ludzie oraz atmosfera w dziale jest bardzo przyjemna, a wiekszosc frustratów piszących inaczej są to niestety osoby które nie potrafily wyegzekfować czegos od siebie a tak jak nadmienilem wyżej nie wykazując zadnej inicjatywy i checi do pracy niestety nie mozemy oczekiwac ze pracodawca bedzie nas trzymał tylko po aby zmniejszać stope bezrobocia w Polsce. Warto jeszcze nadmienic ze jedyna firma ubezpieczeniowa w naszym kraju ktora po za prowizją płaci solidna podstawe zawsze w terminie i co do grosza , zatrudnia na umowe o prace a nie na własna działalność i daje ryczałt na paliwo ktory z reguły zawsze pokrywa koszty dojazdów na spotkania z klientami. Reasumując mój elaborat polecam firme zarówno pod kątem zatrudnienia jak i produktów ktore oferują.

Roman

A ja jestem zadowolony. Zacząłem pracę jako PH i powiem że w końcu trafiłem na super firmę.Męskie towarzystwo, szefowie z jajami potrafiący zakląć to jest to co lubię. Atmosfera rywalizacji powoduje że codziennie praca daje mi niezłego powera, co daje mi więcej satysfakcji wieczorem jeżeli wiecie o czy mówię :) Zaliczam się do gości lubiących wyzwania, emocje, silnych psychicznie i wiem że w tej firmie mogę zajść daleko. Zniszczę każdego który stanie mi na drodze, więc uważajcie Roman zaczyna pracę i zamierza zajść daleko... :) :) :)

Zostaw merytoryczną opinię o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW - Warszawa

• Jak się pracuje w Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW?

Zobacz opinie na temat firmy Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW?

Kandydaci do pracy w Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW