Opinie o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW w Warszawa

cesra

Ktoś może coś opowiedzieć o warunkach pracy na stanowisku pracownika biurowego w Warszawie ? Jakie zarobki i zakres wykonywanych obowiązków ,dostałem zaproszenie na rozmowę i nie wiem czy warto iść ? Ktoś może bardziej szczegółowo się wypowiedzieć ,bo tutaj widzę temat dotyczy tylko handlowców i asystentów .

ADRIANEK

Witam, trudno nie dołożyć swoich trzech groszy przede wszystkim tak jak wielu z Was określa kierownictwo -banda idiotów tak cisnąć klienta jak to określa p (usunięte przez administratora) KIEROWNIK REGIONALNY aby go zmęczyć aż podpisze.Ludzie nie wytrzymują psychicznie p (usunięte przez administratora)dzwoni naście razy dziennie z pytaniem ile ,za ile ,dlaczego tak mało?Rano meldujesz SMSem co dzisiaj będziesz robił ile spotkań ect.Oczywiście jak nie zrealizujesz planu narzuconego przez p (usunięte przez administratora) po kieszeni, umowa o pracę obiecanki- czekasz ,no i na koniec ubiór wymagany garnitur pantofle a p (usunięte przez administratora)garniturek rodem z gimnazjum nie zdążył z niego wyrosnąć ,koszulka żałosna gdzie Ty się chłopie ubierasz w SMYKU?(usunięte przez administratora)Tym co pracują i będą pracować dla JAŚNIE PANUJĄCEGO PANA(usunięte przez administratora). ŻYCZĘ POWODZENIA I WIELE ODPORNOŚCI NA STRES

Pracowałem- nie polecam

Wszystkie negatywne opinie moich poprzedników są jak najbardziej prawdziwe. Jedynym pozytywem jest umowa o pracę (chociaż kodeks pracy jest w TUZ-ie niczym), natomiast umowa zlecenie pełni funkcje(usunięte przez administratora) bo zawsze można wstrzymać wypłatę tej części wynagrodzenia. Związane jest to z narzucanymi limitami sprzedaży, których niewykonanie jest powodem obcięcia części wynagrodzenia. Ciężko jest wykonać plan, bo reklama firmy w formie nachodzenia ludzi w ich domach zaczyna przynosić efekt odwrotny... Dlatego ludzie widzący 28 raz tego samego człowieka, nie chcą nawet słyszeć o tej firmie. Ale poza tym są jeszcze wspaniałomyślni kierownicy z (usunięte przez administratora). na czele, którzy nie mają elementarnej wiedzy na temat kierowania zespołem... Mam nawet wrażenie, że niektórzy z nich zostali bezpośrednio przed pracą w TUZ oderwani od przysłowiowego PŁUGU!!!!!.

ktoś

Powiem tak pracuje już od ponad roku jako asystent i to co piszecie jest śmieszne. To jest najgorsza praca na świecie , bo ile razy można chodzić do tych samych drzwi z czasem to omijają cie z daleka jak widza. Nigdy nikomu nie polecam takiej pracy auto strasznie odczuwa każda dziurę przemierzając setki kilometrów a marne parę groszy na paliwo gdzie drugie tyle i tak trzeba dołożyć.

Ankieter

Wszystko spoko. Od razu na wstępie przedstawiony zakres obowiązków, wymagania, czas pracy oraz warunki finansowe.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
lolek

najgorsze jest to ze jak umawiasz sie z klientem na spotkanie to później oddzwania do ciebie, ze rezygnuje ze spotkania ponieważ żadnej dobrej opinii nie znalazł na temat TUW TUZ same negatywy zarówno od byłych klientów jak i pracowników, przez to dostaje się handlowcom, nie wiem czemu firma nie dba o pracowników!!!! i zatrudnia niepotrzebne osoby np referentów !!! Kiedy w końcu firma zrozumie że motorem napędowym są handlowcy a nie kadra kierownicza która jest całkowicie nieprzygotowana !!!!!!!

S.S

Z przykrością muszę stwierdzić, że TUW TUZ to jedna wielka wylęgarnia (usunięte przez administratora) co lepsze, donoszących (usunięte przez administratora) Nawiązując do kierownictwa, rzeczywiście piękny (usunięte przez administratora) stoi na czele bezmózgich zastępów firmy :) nie wiem kto mu powierzył takie stanowisko, ale chyba musiał długo siedzieć pod biurkiem. Generalnie zero kompetencji i logicznego myślenia. Można pisać i pisać na ten temat, ale szkoda czasu :) tak pokrótce: Towarzystwo jako Ubezpieczalnia może i ma dobry produkt, ale totalnie nie szanuje i nie dba o swoich pracowników... Człowiek- najlepsza inwestycja. A tymczasem życzę dobrych snów :)

zaganiacz

Lipa z tym TUZ-em. Motto dyra (usunięte przez administratora): "ubezpieczać, przyjmować składki ale nie wypłacać" Szkoda czasu żeby (usunięte przez administratora)sobie C.V. Kierownictwo może nie wszyscy to ludzie nadający się do łopaty Chodzenie po domach czy mieszkaniach słuchania wyzwisk od domokrążców, itd.itp. Spotyka się też czasem miłych ludzi z którymi można pogadać. Szkoda czasu

Ostatni Sprawiedliwy

Jak to mówią w każdej legendzie jest ziarko prawdy. 1 Kasa jak wszystko dopilnujesz, wynik zrobisz, klienci opłacą a ty nie pomylisz się w niczym w polisie to się zgadza i jest to fakt (tylko że ciężko naraz wszystkie warunki spełnić). 2 Warunki pracy to wyzwanie, nie każdy sobie radzi i się odnajduje, praca nie należy do łatwych i przyjemnych ale wiele uczy wytrwałości i uporu z gadce z ludźmi, ( czego to ludzie dla pieniędzy nie zrobią) 3 Kierownictwo, mało reformowalne i przyjazne, acz zdarzają się czasem miłe wyjątki. 4 Na dzień dobry dość wysoka podstawa (za mniej połowy ludzi w pracy już by nie było taka prawda) ale małe premie, szanse rozwoju średnio małe, niektórym udaje się odnieść tylko duży sukces. 5 Wielki plus to zdobycie jakże cennego doświadczenia zawodowego, które jest prawie dla każdego na wyciągniecie ręki. Werdykt: Wypłata 5 ( Wykonanie planu) 1 (przy karach za nie wykonaniu planu), Warunki pracy 2, Socjal 0, Atmosfera pracy: pracownicy 4, przełożeni 2. Werdykt mimo wszytko 4 z dwoma minusami.

pracujący w tuz

to jeszcze raz się zapytam - jakie to chore limity macie? konkretnie jaka liczba polis/jaki przypis?

0_przedstawiciel_0

Chciałem was przestrzec przed tą firma , coraz gorzej się tam dzieje . Kontrolują non stop i to nie jeden kierownik tylko dwóch a czasem na deser to i Dyrektor wpadnie. Do tego chore limity, które jak uda ci się wyrobić(nieliczni ) to i tak dla nich to za mało, ciągle chcą więcej. Jeżeli wyjeżdżasz w teren na harmonogramie musisz co do minuty napisać w którym miejscu jesteś bo jeżeli będziesz np w bloku obok to lepiej po pracy nie wracaj do biura bo masz długą rozmowę z kierownikiem i zazwyczaj z regionalnym po której przestaje ci się wszystkiego chcieć. Jeżeli jesteś w terenie i potrzebujesz skorzystać z toalety musisz poinformować swojego przełożonego (najlepiej zadzwonić bądź wysłać sms-a ). Traktują swoich pracowników na poziomie przedszkola. Dużo by jeszcze pisać na temat tej firmy ale większość już została wymieniona wyżej w komentarzach kolegów więc nie chciałbym się powtarzać. Na koniec muszę wspomnieć o kolegach ASPU oraz SPU którzy w przeciwieństwie do pseudo kierowników , rano motywują się wzajemnie do pracy. Atmosfera była miła wśród kolegów . Pozdrawiam , Były Pracownik TUZ-u!

Kave

Reasumując praca dla osób które nie dostaną jej nigdzie indziej ale mają samochód, czyli żyją na garnuszku rodziców których stać na zakup córci lub synkowi samochodu. W związku z tym że są to osoby bez doświadczenia zawodowego i często życiowego, firma musi w nich zainwestować i po 3 miesiącach widać czy inwestycja się opłaciła czy nie. Ci co płaczą powinni się zastanowić bo zdobywają tam doświadczenie, które zostaje im na całe życie. Więc nawet jeżeli zarobicie 1 tys/mies i zniszczycie samochód rodziców i tak jesteście wygrani. Pozdrawiam wszystkich PH i AS

TUZsruz

Witam Szkoda czasu na noszenie ulotek i sprawdzanie czy nosisz ulotki przez kierownika. Lazicie, sluchacie wyzwisk od domokrazcow po wiazanki przeklenstw. Plusow raczej za wiele nie ma. Z wyplatami zazwyczaj nie bylo problemu moze raz. Ale ogolnie to firma dno, siedzi sie w biurach ktore wygladaj jak swietlice szkolne i wez tu zapros klienta.

AAA

AAA - 2013-04-14 17:19:43 Panie i Panowie, jeśli ktoś myśli o odejściu z TUZ to musi dobrze pilnować wszystkich spraw. Ja złożyłem wypowiedzenie na początku miesiąca z terminem dwutygodniowym - oczywiście podziękowali mi od razu, pieniędzy z umowy zlecenia za ostani miesiąc nie zobaczyłem tak więc cały miesiąc pracowałem za najniższą krajową. Z zaległym urlopem rozegrali tak, że świadectwo pracy przysłali na adres zameldowania a nie na adres zamieszkania bo napisali mi, że wykorzystałem w pełni urlop wypoczynkowy, co jest kłamstwem ! Oczywiście trudno odebrać pocztę gdzieś gdzie się nie mieszka i 7 dni minęło... Jeczsze nie wiem czy mogę ich gdzieś zaskarżyć ale na pewno nie odpuszcze dla zasady. W pierwszej kolejności chciałem wszystkich ostrzec przed cwaniactwem TUW TUZNależy się z mojej strony uczciwe sprostowanie iż dostałem POŁOWĘ kwoty z umowy zlecenia za miesiąc, o którym wyżej napisałem że nie dostałem ani grosza. Co do reszty bez zmian.

pracujący w tuz

napiszcie mi jakie to macie wielkie limity sprzedażowe ? ale konkretnie : ile robicie polis miesięcznie i z jakim przypisem ? co do samej pracy - pracuje przy solidzie, wiec nie musze latac po blokach etc... natomiast nienormowany czas pracy, olbrzymia niezaleznosc, umowa o prace na pelen etat + reszta w zleceniu, na dobra sprawe praca na pol etatu za takie pieniadze- nigdzie sie nie znajdzie lepiej :)

AA

Też miałem na świadectwie wpisane, że wykorzystałem cały urlop, mimo że wykorzystałem sporo mniej. Ale za to dostałem ryczałt paliwowy odpowiednio zwiększony. Coś za coś.

AAA

Szczera prawda jeśli chodzi o wypowiedzi moich przedmówców... na dodatek dorzucenie sprzedaży pakietu NNW rodzinnego do limitu i sprzedaż systemów alarmowych w firmie UBEZPIECZENIOWEJ. Żal. Jak zrobi się limit to ma się spokój, tylko że te limity są przesadzone zdrowo.

grzywaczFAN

Firma żal ludzie moze i spoko ale jak w kazdej sa orly pupilki itp. Praca 100% akwizycja, chodzenie z ulotkami po domach. mamy XXI wiek i nikt mądry nie daje swoich danych i numeru tel osobie z firmy ktora nie zapewnia nawet legitymacji swojemu pracownikowi, a tylko zeszycik za 50gr![usunięte przez moderatora] bez wyksztalcenia [usunięte przez moderatora] woziciel "niuniuś" czarną bmw najwiekszy cwaniak. za paliwo nie placa w terminie i jezdzi sie za swoje, XXI wiek a baza danych to zeszyt?!!!! ŻAL.

basior 2

po pierwsze teraz to juz tuz tuw sie firma nazywa, a nie tuz tuw panie [usunięte przez moderatora] po drugie do 5 polis miesiecznie mozna spokojnie dojsc nie angazujac w to rodziny, trzeba tylko troche posiedziec w rejonie. 3. weksel podpisuja tylko handlowcy i to jest nie do przejscia, asystenci tego nie musza podpisywac. 4. jak tu pracuje, to nie słyszalem jeszcze o zadnych pracowniczych wyjazdach, chyba ze mowimy o jezdzie w teren - zadnych zakopcow ani sopotow nie było i nie bedzie. 5. a atmosfera jest do przyjęcia jak sa wyniki, a jak nie ma, to kierownicy do wszystkich maja pretensje i zaczynaja stawiac wieksze wymagania, co konczy sie tym, ze ludzie sie zaczynaja zwalniac.

dd

anonim - 2010-12-28 10:14:17 Praca super, może nie dla wszystkich, trochę ciężko się tam dostać, ale są szkolenia wyjazdowe w Zakopcu w zimie lub w Sopocie w lecie (super ośrodki!!!!) na koszt pracodawcy. Potem praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji czyli trzeba się trochę napracować ale potem jaka satysfakcja. Generalnie firma jest znana i szanowana na rynku co powoduje że wszędzie jesteś chętnie przyjmowany. Płaca wiadomo nikt się nie chwali na początek nic specjalnego ale już po paru miesiącach masz dwie średnie krajowe, a potem zależy, najlepsi mają problemy z ich wydaniem :) Firma dba o dobrą atmosferę pracy więc panuje duch współpracy i koleżeństwa. Możesz sobie wybierać ludzi z którymi będziesz pracować mogą to być np. sympatyczne dziewczyny, lub super faceci. Co tu dużo pisać miejsce do pracy super. A to już jakieś bzdury totalne. Płaca nawet ok, ale atmosfera? renomowana firma znana i szanowana??!! Szkolenia wyjazdowe???!!! No chyba pan/pani Anomim fora pomylił/ła....

Zostaw merytoryczną opinię o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW - Warszawa

• Jak się pracuje w Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW?

Zobacz opinie na temat firmy Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW?

Kandydaci do pracy w Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW