Opinie o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW w Warszawa

rafael

jotka - 2013-03-07 17:35:27 !!! Dlaczego nikt nie pisze o wekslach inblanco??? Byłam na rozmowie rekrutacyjnej i jednym z warunków podjęcia pracy w TUW TUZ jest podpisanie takiego weksla. Czy KTOŚ może coś o TYM wie???oczywiście weksle inblanco podpisuje się w razie kiedyby to delikwent je zgubił lub odwalił jakąś lipe lub dał noge>>>>>>>>>

jotka

basinski

Nieznajomy - 2013-03-05 23:32:29 Oj nie przesadzajcie, praca jaka jest taka jest, ale wypłata wpływa o czasie. Trzeba się troszkę przyłożyć, narobić polis i wtedy nawet zlecenie wpłynie.heeeee chyba pracujesz dopiero od 5 dni i ubezbieczyłes cała rodzine i znajomych to ok...............a co potem? ludzie znaja TUW TUZ i unikaja go jak ognia a Ciebie poszczuja psami palancie........

Nieznajomy

Ankieter

Wszystko spoko. Od razu na wstępie przedstawiony zakres obowiązków, wymagania, czas pracy oraz warunki finansowe.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
somebody

czemu nie ma napisanego wynagrodzenia w umowie?

zaklopotany

a czemu nie miali by wyplacic?

kalvi

Kandydat - 2013-02-27 13:26:29 Witam, chciałbym zaczerpnąć opinii na temat TUW w Bydgoszczy, na stanowisko przedstawiciela handlowego, jakie warunki, jaka prowizja za sprzedaż, jaka stawka za przejechany km służbowo własnym autem. Na jak długo można związać się z pracodawcą na tym stanowisku ? Proszę o pilną odpowiedź. Pozdrawiamdo pierwszej wypłaty .................jak ją oczywiście dostaniesz.

hdah

Witam ja tak jak mój przedmówca pracowałem jako handlowiec w rejonie ząbki rembertów.........i zwolniłem się sam kiedy to nawalił mi samochód w trakcie wykonywania pracy dla Tuzu.......obiecanych pieniędzy za użytkowanie auta oraz za spalone paliwo nie otrzymałem............było jedynie zapytanie od pana(sorki ale napisze go z małej literki bo tyle jest warty)[usunięte przez moderatora] CO TERAZ PAN ZROBI???? [usunięte przez moderatora]ZWALNIAM SIE Z TEGO [usunięte przez moderatora]............ROZWIĄZAŁEM JESZCZE TEGO DNIA umowe.....heee mieli tylko ból bo zabrałem ze sobą mnóstwo kontaktów (pewniaków) i to ich zabolało a ja odetchnąłem z ulgą ze przestałem być szmaciarzem wśród szmaciarstwa po zawodówce oraz IQ na poziomie 1.5.

ulotka

i tak najlepszy jest ładny [usunięte przez moderatora]. super kierownik, dobrze mi sie z nim wspolpracowalo, jest sumienny uczciwy super facet (no z tym facet to moze przesadziłem). kiedys miał takie ładne włosy i ten grzebyk... niestety to juz historia.. Praca w tuz jest spoko, teraz sobie siedze w samochodzie bo przerwa za 20 minut ;) hey

drogi przyjacielu, mnie nikt nie zwalnial, sam sie zwolnilem, bo znalazlem robote na lepszych warunkach niz w tuzie. czasem zagladam na forum, i niestety przybywa negatywnych opinii. tylko parszywe gnoje, male polaczki, leja swoja nienawisc i jad na forach, bo boja sie powiedziec prosto w twarz co mysla o danym kierowniku, etc. potrafia tylko za plecami, bo sa tchorzami, dwulicowe scierwa nie bronie tuzu, bo wiem, jak tam jest, ale jak robisz swoje, nie idziesz od razu do kawiarni jak cie wypuszcza w teren, i nie zaczynasz roboty o 12, tylko normalnie, o 9 czy 10, uczciwie wykonujesz swoje obowiazki, to nie utna ci pensji. ani razu mi nie ucieli, bo robilem co do mnie nalezalo, i przynosilem odpowiednia liczbe kontaktow.

Najzabawniejsze jest to że wszystkie negatywne opinie pojawiają się od osób zwolnionych... Nie zauważyłem aby narzekał na tą pracę handlowiec który tutaj (uwaga będzie trudne słowo dla niektórych) PRACUJE... Ps. Szanowni państwo, patrzę na godziny w których zostały te wpisy i większość jest w godzinach pracy biurowej... Bez obrazy koledzy i koleżanki ale skoro u nowego pracodawcy zaczynacie karierę od "fejsika" "kwejka" i "pudelka", ach no i oczywiście od zbrukania poprzedniego pracodawcy to obawiam się że będzie powtórka z rozgrywki, najpierw upomnienie potem zwolnienie a na końcu wylewanie swoich żali na tym forum tym razem firma Y jest zła i niedobra bo każe pracować. Ps2 powtórze się... Jak pracownik pracuje to się go nie zwalnia

japonia

Kierownictwo jest złe, nic nie wiedzą, gnębią na każdym kroku. Najgorszy jest ładny [usunięte przez moderatora]co ma za duży garnitur i ładne włosy ;) no i jest taki troche nie do konca chyba zrobiony. Produkt firmy dobry, kierownictwo do (usunięte przez administratora)

łoś super ktoś

Poprawiając kolegę... Pisząc w PS, miałeś zapewne na myśli, że: - ktoś kto napisał pozytywny komentarz ma niską samoocenę - pochodzi z krajów trzeciego świata - ma problemy mentalne

bENZYNA

Realia pracy w TUW TUZ WARSZAWA BEZNADZIEJNA, ŻENADA, PORAŻKA - Asystent handlowca = AKWIZYTOR + CHŁOPIEC DO ROZNOSZENIA ULOTEK. Chodzenie po mieszkaniach i wciskanie mieszkańcom czegoś co już mają lub nie chcą mieć. Wysłuchiwanie obelg, szczucia psami, straszenie policją, wyrzucanie z klatki, wyprowadzanie przez ochronę, czasem bardziej niebezpieczne sytuacje to codzienność w tej pracy. - w przypadku nie wypełnieniu założonego planu UCINANIE POŁOWY PENSJI !!! - każde spóźnienie, nawet 3 min odhaczane w kapowniku ( więcej jak 3 spóźnienia potrącają kasę z pensji) - weryfikacja wyników co 5 min - ciągłe najazdy na rejony w których pracujesz ( jeśli cię nie ma w wyznaczonym rejonie w godzinach pracy bo musiałeś się załatwić, utknąłeś w korku, bądź inny przypadek losowy), masz problem. - ciągłe kablowanie - do wszystkiego musisz dokładać z własnej kieszeni. Firmy nie stać nawet na klej, długopis oraz linijkę dra pracownika, który raportuje swoją pracę w zaszycie. - wymagany strój biznesowy ( lakierki przy mrozie -15C). Buty wytrzymują ok 3 miesięcy. - słaby system motywacyjny - duże migracje pracowników 70/30 - odchodzą sami / zostają zwolnieni - infiltracja - wyścig szczurów - śmieszne pieniądze na paliwo 400zł/msc oczywiście kwota zawiera koszty amortyzacji auta, którego oczywiście jesteś właścicielem. Jeśli nie masz samochodu to nie dostajesz 400 zł do pensji. PORAŻKA. - marne wypłaty w dodatku rozbite na 3 RATY - chyba, że: jeździsz ZTM, codziennie wsuwasz kanapki z konserwą turystyczną, nie wychodzisz na miasto, kupujesz majtki raz na rok i mieszkasz mieszkaniu socjalnym. WTEDY POWINNO CI STARCZYĆ PRACA TYLKO NA PRZETRWANIE BĄDŹ DLA STUDENTA. NIE GWARANTUJE ŻADNEGO ROZWOJU ZAWODOWEGO. NIE POLECAM !!! P.S. Jeśli spotkałeś jakiekolwiek pozytywne opinie na temat TUW TUZ WARSZAWA to: - pisali je kierownicy, - studenci, których jest to pierwsza praca i mieszkają w akademiku z 4 innymi kolegami w jednym pokoju, biorą stypendium socjalne bądź jakiekolwiek inne lub są wspomagani prze rodziców - masz bardzo niską samoocenę - pochodzisz z krajów trzeciego świata - masz problemy mentalne

ktoś

Szanowni ,,kierownicy" TUZ-u. Z całym szacunkiem, ale powiedziałem jak faktycznie pracuje się u was w firmie i wszyscy doskonale o tym wiemy. Nie posiadacie żadnych kwalifikacji do zarządzania zespołem ludzi bo wasza praca ogranicza się jak już napisałem wcześniej jedynie do pytania ile nr tel zdobyłeś albo w przypadku handlowców ile polis podpisałeś. Waszą jedyną motywacją pracownika jest to, że postraszycie go obcięciem zlecenia i powiedz, że się mylę w swojej wypowiedzi Panie [usunięte przez moderatora].? Poza tym nie kompromituj swojej znajomości prawa bo jak byś go znał to byś wiedział, że jedyne czego nie można robić w takich wypowiedział to podawać pełnego nazwiska, a ja tego nie zrobiłem. Ale i tak szacunek za to, że podpisałeś się pod swoja wypowiedzią w przeciwieństwie do swoich kolegów, którzy zamieszczają fałszywe wpisy w imieniu pracowników.A co do tego oparzenia które przytoczyłeś to tobie faktycznie nic nie grozi bo pewnie od zawsze trzymasz palce w czyimś tyłku:) Co do Pana racjonalnego to i tak wszyscy wiedzą, że jesteś jednym z kierowników bo tylko oni mówili takie denne teksty jak ,,Uwierzcie mi nie jest to bardzo ciężka praca jeśli tylko chcecie pracować to możecie fajnie zarobić i nabrać doświadczenie w prężnie rozwijającej sie firmie dającej wam możliwość dość szybkiego awansu i poszerzaniu swoich umiejętności w zakresie sprzedaży." Chyba, że już tak ci mózg wyprali, że sam tak myślisz. Pozdro

racjonalny

Jestem obecnym pracownikiem Tuw tuz. Zaczynałem pracę jako asystent a od pewnego czasu pracuje jako SPU. Nie jest to praca dla każdego, jeśli nie jesteś pewny siebie i nie chcesz sumiennie wykonywać swoich obowiązków to nie masz czego w Tuzie szukać, z resztą w każdej innej firmie też. Moim zdaniem negatywne opinie pojawiają się od osób którym po prostu pracować się nie chciało lub nie chce jeżeli nadal pracują. Rzadko gdzie w tych czasach na start dostaje się umowe o pracę i 2000 na start + premia i ryczałt. Warunki pracy są w ok , miła atmosfera w zespole, zakres obowiązków nie przekracza możliwości nawet najmniej otwartych osób na bezpośredni kontakt z klientem. Pensja w moim przypadku zawsze się zgadza. Uwierzcie mi nie jest to bardzo ciężka praca jeśli tylko chcecie pracować to możecie fajnie zarobić i nabrać doświadczenie w prężnie rozwijającej sie firmie dającej wam możliwość dość szybkiego awansu i poszerzaniu swoich umiejętności w zakresie sprzedaży. Pozdrawiam dział handlowy Warszawa

Marcin P.

Odnosząc się do tego wpisu nasuwają mi się dwa odmienne aspekty odnośnie Twojej krytyki, mianowicie: "połykacz tyczek" ? :-D , "banda baranów" no tego jeszcze nie słyszałem powiem, że oryginalny jesteś nie potrafię się do tego odnieść, ale każdy z Nas ma prawo do wyrażania swojej opinii,oczywiście jeśli jest w granicach określonych przez prawo. "zobacz sobie w OWU" - no tu jednak znajduję uzasadnienie! sądzę że najlepszym sposobem na ogarnięcie nieznanego tematu lub jakiejś niewiedzy jest sprawdzenie na własnym przykładzie bądź nauka z własnej inicjatywy tego co Nas nurtuje. Mogę podać ci przykład: jak byłeś mały to mama zapewne mówiła Ci setki razy nie dotykaj bo gorące!!! A Ty dalej swoje póki pierwszy raz się nie oparzyłeś i zapamiętałeś pewnie do dziś o co biega. Reasumując! Krytyka zawsze powinna być konstruktywna, ale Ty w swojej wypowiedzi wyraźnie chciałeś chyba komuś zaszkodzić bądź poniżyć, mam nadzieję że nie jest to zniechęcające dla obecnych i przyszłych pracowników TUZ Warszawa. Ponad to zapewniam Cię, że nie będę zmieniał charakteru mojej pracy gdyż sądzę, że każdy w zespole sprzedażowym musi posiadać wiedzę z produktu jaki sprzedaje. Nie znając OWU (produktu) nie będzie miał przyszłości nie tylko w TUZ-ie, ale również u innego pracodawcy. Sprawa tyczy się również Ciebie gdyż jeśli nie chciało Ci się uczuć i poznawać własnego produktu to jednoznacznie kończysz swą karierę w przyszłości będzie to samo gwarantuje Ci to. Pomyślnych poszukiwań wymarzonej pracy "ktoś"... Best Regards

Obiektywny

Witam, pracuję w tej firmie kilka miesięcy i chciałbym napisać swoje obiektywne zdanie na temat pracy w TUZie. Po pierwsze: praca jak to praca wymaga wkładu własnego w powierzone obowiązki. Jeżeli te obowiązki będziesz wykonywał w należyty sposób nikt nigdy nie skrzywdzi Cie finansowo. Pracuje już ok pół roku i pieniądze zawsze miałem wypłacane w terminie (wliczając zlecenie i premię). Atmosfera w biurze jest w porządku i dzięki niej, można poznać wiele ciekawych osób. Pozdrawiam

Chyba TY

O wpis kierownictwa. :) Wydaje mi sie ze to jeden z kierowników,niech zgadnę czyżby[usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW - Warszawa

• Jak się pracuje w Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW?

Zobacz opinie na temat firmy Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW?

Kandydaci do pracy w Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW