Opinie o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW w Warszawa

Rafał

Chciałem spytać na jakie wynagrodzenia mozna liczyc w TUW PZUW jak ounderwriter? Czy są jakieś benefity? ALe takie prawdziwe, a nie to czym sie chwalą na stronie www.

@Rafał

Przecież to inna firma... TUW końcówka to forma prawna

Teresa

Pomijając juz kwestie pomyłki nazwy, wiesz może na jakie wynagrodzenie można liczyć w TEJ firmie? :)

osoba

w firmie ogólnie jest kiepsko ...stary padajacy system , płace małe raczej w strefie "najniższej krajowej" poziom kultury zarządzjącej i koordynatorów ponizej przeciętnej @p.Elżbieta M nie dość że ma często humorki , bardzo mało pomocna , zero kreatywna zero szkoleń "rodem lata poprzedniej epoki" a o kulturze tutaj trzeba zapomnieć ...jedyne uznanie należy się @Mateusz i @Roksana z CC często szkolą są bardzo pomocni wzór do naśladowania dla innych pochwała również dla @Jarosław Deptuła @Konrad Nowaczek @Agata Szczęsna @Paweł Krzyszczuk @Paulina Zięba - dzięki tym osobą DOK jeszcze istnieje śmało by mogli zastąpić obecne kierownictwo zawsze pomocni , posiadają ogrom "marnowanej wiedzy"

Mała Mi
@osoba

A co powiesz o nowym project manago od procesów ?

Łucja
@osoba

Trochę te nazwiska w kolizji z rodo ;) Tak tylko ostrzegam, może ktoś z nich nie być zachwycony. A ja wcześniej pytałam o zarobki w zespole likwidatorów, jakoś nic nikt. Tam też w strefie najniższej krajowej?

ktos
@Łucja

Mnie zaproponowano 4350 zł brutto, po negocjacji na 4550 zł.

@ktos

No to w sumie ok. A byli chętni na negocjacje? :D Dostałeś to co chciałeś czy musiałeś zejść i zanizyć swoją propozycję?

Olga
@ktos

Na jakie stanowisko pracy i w jakim dziale? Przyjęłaś ofertę pracy? Jeśli tak, to jaka atmosfera w pracy?

Łukasz
@Olga

Tez chciałbym się dowiedzieć. Chcesz sie tu dostać do pracy i dlatego pytasz? Wysyłałaś w ogóle juź CV?

@osoba

To nie jest opinia o TUW TUW tylko prawdopodobnie o TUZ TUW a to są dwie zupełnie inne firmy

Firma komunistyczna szkoda gadać - czasy dinozaurów obsługa bardzo niemiła

SRpAiFeCrIdUaLaJ
@Marek

Bo jest trafna. 1982 ZUS, delegatura w Skierniewicach.

załamana :-)

Ludzie, tu jest taki mętlik, że admin powinien usnąć cały topic. Widzę, że połowa ludzi nie odróżnia TUW TUW od innych TUW i TUZ i nie wie gdzie pracowała. Opinie w ogóle nie przydatne patrząc na temat. Niczego dowiedzieć się nie można, bo nie wiem o którym TUW w końcu opinie czytam. Ja pitole jak Wy cokolwiek ogarniacie ? To tak jakbyście mylili np. Wartę z PZU. :-)))

Łucja
@załamana :-)

Wiesz, to nie wina admina, że ktoś nie patrzy, gdzie komentuje. Można założyć profile dla każdego innego tuw, ale po co, lepiej na szybko wyguglać i jeszcze szybciej naklepać gdzie popadnie, byle trzy literki się zgodziły. Ale mi się zdaje, że Ty znasz sytuacje w TUW TUW. Jakie tam są mniej-więcej pensje w zespołach Likwidatorów?

Ankieter

Wszystko spoko. Od razu na wstępie przedstawiony zakres obowiązków, wymagania, czas pracy oraz warunki finansowe.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Poszkodowany

Mialem OC w TUW udezulem w samochód 5 miesiący likwidują szkodę człowiek raz w tygodniu z pretensjami do mnie ze policji nie wezwał miałby w sądzie jasna sprawę paranoja jakaś omijajcie daleko te firmę poszkodowany - mam z nim kontakt i wstyd mi że miałem OC w TUW po 2 tygodniach zabrali mu samochod zastępczy!!

Xxx

Krótko mówiąc nikt ambitny w tej firmie kariery nie zrobi. Od lat o tym kto jak zarabia decydują Ci ludzie ze stołków którzy promują ściemniaczy i tych co szepnąć słówko na innych współpracowników bardzo lubią. Kadra zarządzająca to ludzie którzy nie posiadają minimalnej wiedzy o tym czym się zajmują. Są oddziały w których można jakoś normalnie pracować, np Poznań. Ale nikomu nie życzę aby pracował i podlegał pod takie oddziały jak Gorzów Wielkopolski czy Wrocław. Terroryzm, traktowanie tam pracowników to jest coś co w dzisiejszych czasach już nie powinno mieć miejsca. Jedyne czego można się tam dorobić to choroby nerwowej.

Rsdek

Kto chce pracować z tymi (usunięte przez administratora)!!! WSTYD

Firma rodem z PRL gdzie wszyscy tylko piją kawkę, zrzucają prace na innych i narzekają jak to rzekomo mają dużo pracy. W mojej ocenie osoby kompetentne i ambitne nie pracuje tam dłużej niż pół roku, zostają tylko tacy, których nikt nie chce nigdzie indziej zatrudnić.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW?

mateusz

nie ma takiego systemu...

Gabriela

TUW to firma oferująca różnego rodzaju ubezpieczenia: od tych dla agrobiznesu po ubezpieczenia dla szkół. Czy są tutaj jakieś osoby, które pracują jako Agenci Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych? Na jakiej zasadzie przyznawane jest wynagrodzenie, jest prowizyjne czy oprócz prowizji jest też jakaś podstawa?

abc

W tym tygodniu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na ul. Bokserskiej 66 na stanowisko Pracownik biurowy ds. obsługi klienta. Dzwoni się do klientów, którym kończy się umowa w celu jej przedłużenia. Na rozmowie zostałem poinformowany, że pierwszy miesiąc jest umowa zlecenie i 1700 zł. Od drugiego miesiąca 2000 i umowa o pracę. Proszę o opinie jaka panuje atmosfera w pracy i czy firma płaci na czas?

Bajkowa
@abc

Bokserska 66 to TUZ a nie TUW TUW. Mylicie firmy

Sds
@Bajkowa

Witam, czy mogę się dowiedzieć co Pan sądzi o pracy na bokserskiej? Zastanawiam się nad podjęciem tej pracy na stanowisku doradca klienta ( słuchawka) jak wygląda zdobycie premii? Jak to wyglądało w twoim przypadku

vincent

Witam, chciałem nie polecić towarzystwa ubezpieczeń TUW TUW, zalecam omijać szerokim łukiem - bardzo szybko reagują, szybciej niż wysłałem im dokumentację powstałej szkody - oni już wiedzieli że odszkodowanie się nie należy. Sprawę rozstrzygniemy sądownie.

janusz

Zatrudniaja prawnikow ktorzy aby nie wyplacic odszkodowania przecza sami sobie np prawnik pisze pacjent po intubacji nie zglosil natychmiast zlamania zeba tylko na drugi dzien to trzeba chyba zglaszac w czasie intubacji (usunięte przez administratora) caly ten TUW

Do administratora

Proszę przenieść większość wpisów ponieważ dotyczą firmy TUW "TUZ" a nie TUW "TUW". to dwie różne formy. Narażacie się Państwo na odpowiedzialność odszkodowawczą.

Barbara

@Ona Czyli od razu umowa o pracę?

Czy w Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Ona

Nie

lkoz47

brat chciał nowocześnie i tanio ubezpieczyć samochód znalazł ofertę TUZ z Warszawy - pięknie mu naobiecywano a kiedy poprosił o pisemne przedstawienie oferty zwlekano prawie do terminu ubezpieczenia. Brat pojechał do miasta i zrobił ubezpieczenie w innej firmie a tuz zawiadomiliśmy o rezygnacji. Napisano, że musi być odręcznie podpisana - przesłaliśmy MMsem niestety musi być mailem, wysłaliśmy. odpisali że załatwione a potem nękali brata telefonami a ostatnio wysłali pismo, że wstrzymają windykację jak w ciągu 3 dni wpłaci. Uważajcie z tą firmą bo będą was nękać do śmierci

Kuba
@lkoz47

TUW TUZ z ul. Bokserskiej to nie to samo co TUW TUW z ul. Raabego! To 2 różne firmy - to tak, jakby mylić PZU z Wartą.

Bartosz

Pomożemy Tobie uzyskać należne odszkodowanie od Ubezpieczalni. Zajmujemy się wszystkiego rodzaju sprawami. Wypadki, kolizje, odwołania i wiele wiele więcej! Zadzwoń i zapytaj: 502-345-706 Lub napisz i zadaj pytanie b.rudnicki@kancelariaae.pl

Tuw to chachmenty szcególnie tuw elblag !! nie polecam ,nie płacą za szkody to (usunięte przez administratora) !

xxx

Praca w tej firmie to śmiech na sali,"Pan Dyrektor" to osoba bez kompetencji , która wprowadza tylko zamęt i nie pokój wśród swoich pracowników, traktując ich przy okazji jak (usunięte przez administratora) Grozi, że nie wypłaci wypłaty, co po niektóre osoby mają problem aby była na czas, niektóre w ogóle jej nie dostają. Co chwilę chodzi na kontrolę , każe wypełniać beznadziejne oświadczenia o tym ile zrobiłeś i co zrobiłeś. Praca na akord, na rozmowie Pan Zgliński jest miłym człowiekiem i oferuję 1,50zł/szt za polisę ( w przeliczeniu mówi, że w ciągu godziny można spokojnie zarobić 12,50zł - czyli nie jest źle), w rzeczywistości polisy za które płaci 1,50zł bardzo rzadko się zdarzają, w krótkim czasie mają zostać wycofane. Zazwyczaj do wprowadzania "klepacze" dostają wtórniki płatne UWAGA 0,30 gr/szt BRUTTO. Czas wprowadzania 1 wtórnika waha się miedzy około 1min jeżeli jest mało ryzyk, jeżeli więcej może to trwać kilka minut. Program w którym się pracuję co chwilę się zacina, ale oczywiście Pan Dyrektor komentuję to mówiąc "cieszcie się, że w ogóle działa"- czasami program nie działa po kilkanaście minut a nawet więcej ( więc wtedy siedzisz za darmo i nie zarabiasz). Panuję tam straszy nieład. Gdy spóźnia Ci się wypłata i idziesz po informację do "Pana Dyrektora" on nic nie wie. Czasami zastanawiam się od czego on w tej pracy jest, prawdopodobnie od tego, że bierze zapewne wysoką pensję i chodzi po pokojach pracowników, aby ich denerwować. Co chwilkę do pracy przyjmowane są nowe osoby, rzadko kiedy ktoś wytrzymuję tam dłużej niż miesiąc. Sam jak to określi "nie jestem szybki w pisaniu na komputerze" wylicza czas wpisywania do komputera polisy. Najlepiej jak wszyscy pracowali by charytatywnie, a wypłatę dostawał ON. UWAGA na umowie nie ma stawki 0,30gr/szt za wtórnik. Ludzie nie dajcie mu się oszukiwać. Nie polecam nikomu tej pracy i atmosfery tam panującej.

k
@xxx

Czy na pewno piszesz o Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych TUW? Twoja wypowiedź bardzo odbiega od rzeczywistości pracy w tej firmie..Po pierwsze: na wprowadzaniu polis można bardzo dużo zarobić (więcej niż na etacie), po drugie: program działa sprawnie, po trzecie: umowa jest jasna, wszystkie stawki są wpisane, po czwarte: wypłata zawsze o czasie.

@xxx

Popieram w 100%. Pracowałem jako wsparcie cały miesiąc. Można powiedzieć stracony. Pan Zgliński na rozmowie kwalifikacyjnej powiedział, że jest dwóch kandydatów na 1 miejsce ja i koleżanka. Po teście stwierdził, że koleżanka wypadła dużo lepiej, podobnie zachował się przy negocjacji wynagrodzenia również wspomniał, że koleżanka chce mniej. Jej powiedział odwrotnie. Część wynagrodzenia była w formie umowy o pracę, część umowa zlecenie. Ogólnie pan dyrektor traktuje oddział jak folwark pańszczyźniany. Jest mało kompetentny, daje nieprecyzyjne informacje czego oczekuje, zmienia zdanie. Taki trochę despota. Poza tym zatrudnia swoją żonę i to dopiero jest wynalazek. Bałbym się jej dać psa wyprowadzić na spacer. Współczuję pracownikom takiego szefa.

Zostaw merytoryczną opinię o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW - Warszawa

• Jak się pracuje w Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW?

Zobacz opinie na temat firmy Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW?

Kandydaci do pracy w Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW