Opinie o Biuro Rachunkowe Ewa Gorzelak w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Biuro Rachunkowe Ewa Gorzelak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Biuro Rachunkowe Ewa Gorzelak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe Ewa Gorzelak w Warszawa

Rafik Nowy wpis

Czy podwyżki w biurze sa jakimś większym problemem? W moim aktualnym niestety tak więc wole sie przenieść. Warto według was złożyć tu CV?

Beti Nowy wpis

#pracownik_Polecam. Rodzinna atmosfera. Odpowiednie zarobki. Refundacja kursów branżowych. Możliwość rozwoju. Okazjonalne wyjścia na "miasto", ale wymagania co do jakości pracy też są... ;)

Zarząd Nowy wpis

Pomimo tego że jestem klientem wymagającym to z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z tym biurem. Jak do tej pory współpraca układa się pozytywnie. Wszystko na czas i z korzyścią dla mojej firmy. Wręcz mogę powiedzieć, że księgowa która mnie obsługuje jest nad wyraz opiekuńcza, a nieraz w sprawie dokumentów upierdliwa :) Jednak jak mówi wszystko to w interesie mojej firmy ... To jest to na czym mi zależało. W końcu ktoś (ja i pozostali członkowie zarządu) muszą zarządzać firmą, a ktoś ją rozliczać. Dobrze trafiłem.

Zuza Nowy wpis

Firma dała się poznać z dobrej strony nie tylko jako firma ale również jako pracodawca, dlatego polecam pracę.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Biuro Rachunkowe Ewa Gorzelak? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Presales Specialist
logo firmy Specjalista/tka ds. telesprzedaży
Epil Care Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
logo firmy Koordynator grupy inwentaryzacyjnej
Ostrów Mazowiecka
inwentury.pl
nowy Klient

Polecam. W tych trudnych czasach i ciągłych zmianach w przepisach jakie fundują nam rządzący biuro p. Ewy stanęło na wysokości zadania. Oczywiście uznania także dla p. Moniki która bezpośrednio rozlicza moją firmę :)

Dzień dobry. Czy jest możliwość zrobienia w biurze praktyk jako księgowa?

Anita

@były pracownik Może zabrakło kompetencji żeby pracować dłużej w firmie? Firma dobrze oceniana pod wieloma względami!!

@Anita

Tak się składa , że nie ,chyba że odejście samemu z pracy świadczy o niekompetencji :)

gość
@były pracownik

Zgadzam się. Nawet odejście samemu z pracy może świadczyć o niekompetencji. Odszedł bo nie ogarniał tematu. Normalka. Firmy nie znam. Jestem gościnnie.

Kamil
@były pracownik

Co złożyło się na Twoje odejście z firmy? Napisz powody decyzji. Dzięki.

byly pracownik
@Kamil

Pierwsza umowa to umowa zlecenie potem na umowe na czas probny potem miala byc umowa na czas określony oczywiscie minimalna na umowie (usunięte przez administratora), wyplata oczywiscie gotowka. Przy rozstaniu oczywiscir ani slychu ani widu reszty pensji. Co 1.5 godziny przychodzenie Pani Ewy i pytanie co sie zrobilo i co trzeba zrobic przez co nie mozna bylo samemu rozplanowac sobie pracy. Obecenie moja praca jest u innego pracodawcy rozkladana tak aby byla zrobiona i to dobrze zrobiona. Mam czas na czytanie przepisow zastanowienie sie nad provlemem ,stale firmy a nie robienie na tzw. akord. Poza tym rotacja nie bez powodu byla w tym czasie spora. Opinia współpracowników również dala mi do myslenia oczywiscie tych ktorzy pracowali dluzej niz ja. To byl dobry wybor odejsc w miare szybko.

Stała w uczuciach i pracy
@byly pracownik

A to ciekawe co piszesz. Same kłamstwa ... Przecież w tym roku p. Ewa w biurze nikogo nie zatrudniała hehe. Dlatego jestem ciekawa kto się podszywa pod rzekomego pracownika. Możesz śmiało zamieścić umowę, bo takiej nie masz ... Rozmawiamy między dziewczynami i nikt nie ma minimalnej krajowej. W dobie dzisiejszego rynku i wartości księgowej, chyba ktoś mało zdrowy na umyśle chciały jako księgowa mieć minimalną krajową. Bzdura. To nie te czasu. Teraz księgowa ma wartość finansową, którą w biurze u p. Ewy widać. Hejt się nie udał. Porażka. Czyżby konkurencja, czy ktoś sfrustrowany. A może Pan "kava" pod nową ksywką, który ewidentnie chce zaszkodzić biurze?

@gość

nie ściemniaj, że gościnnie bo nawet przedszkolak w to nie uwierzy.

kava
@Stała w uczuciach i pracy

tak " zaszkodzić biurze" :))))

Aleksandra

Gdzie dokładnie mieści się zarząd tego biura?

Bella

Współpracujemy z p. Ewą już kilka lat. I pomimo 2 kontroli US wszystko przebiegło pomyślnie z korzyścią dla nas. Obecnie zakładamy spółkę z o.o. i dalej zostajemy w biurze. Polecam.

Osa

Wynagrodzenie, wynagrodzenie ... wszyscy tylko o tym wynagrodzeniu. A nie zawsze wynagrodzenie jest najważniejsze. Zależy co kto i ile robi czy umie zrobić. Nie każdy nadaje się do biura rachunkowego, gdzie trzeba być ogarniętym. Jest czas luzów i czas zapieprzu. Pewno stąd frustracja co poniektórych. A wracając do wynagrodzenia jako księgowa zgarniam na rękę 7 tys. Czy to mało, czy dużo? Dla mnie ok. Aha, nie mam nadgodzin i to sie też liczy .

Magda

z punktu widzenia Klienta. Polecam. Wszystko ogarnięte na czas. A wręcz bym powiedziała, że moja księgowa jest upierdliwa aż do bólu - w sensie pozytywnym. Nie zawsze jestem zorganizowana. Dlatego ciągłe przypomnienia i podpowiedzi księgowej co do właściwych kosztów, są dla mnie nieocenione. Prowadzę spółkę która zresztą zakładałam u Pani Ewy w biurze. Pracownikiem nie byłam to nie wiem. Ale chyba jest jak wszędzie. Też zatrudniam ludzi. PS. Od 2 lat mam tą samą księgową, która mnie obsługuje. To chyba na plus.

Tak, to biuro to jakaś pomyłka i dziwie się że firmy jak i pracownicy zostają tam na dłuższą metę. Dlaczego? brak jakiejkolwiek organizacji pracy - a stanie nad głową i poganianie , moim zdaniem się do tego nie zalicza. 4 księgowe z czego każda po 40 firm na głowę to wiadomo jak to może wyglądać jeśli chodzi o jakość wykonywanych usług, niby praca od 09 do 17 ale ilość pracy na ilość pracowników jest równoznaczne z tym , że się siedzi od 7 do 18 - za nadgodziny wynagrodzenia się nie dostaje. obowiązek księgowania raportów fiskalnych dobowych sprzedaży tylko po to aby wykazać klientowi , że miał więcej dokumentów i musi dopłacić za usługę co jest chore . Wynagrodzenie... ha! śmiech na sali na takie warunki. Forma zarządzania Pani Ewy = typowy poganiacz , nie ,,dobry" szef.

były pracownik (na urlopie)
@były pracownik

Czytam i nie wierzę, co za kłamstwa na temat biura. Pracowałam w tym biurze przez ponad 3 lata, a obecnie jestem na wychowawczym. Odeszłam w miłej atmosferze i wiem, że mam tam zaklepane miejsce. Z miłą chęcią zamierzam wrócić. Wynagrodzenie było i jest (z tego co wiem) jedno z lepszych jakie proponują w biurach rachunkowych. To fakt Pani Ewa jest wymagająca wobec pracowników i siebie, co jednak przedkłada się na ilość klientów którzy z reguły są z polecenia. Na ostatniej rozmowie gdy byłam z odwiedzinami dowiedziałam się że jest ich już ponad 30% więcej niż w zeszłym roku. O czymś to świadczy :) Wiem że księgowych (nie licząc mnie) łącznie jest ponad 10 a nie jak ktoś pisze 4 haha. Pa. Ewa ma jeszcze 2 biura poza Warszawą gdzie również zatrudnia księgowych. Co tu pisać Klienci chwalą biuro i myślę że tak jest nadal. Oczywiście zawsze znajdzie się nieudolny pracownik czy Klient który nie płaci i wylewa swoje żale, gdzie popadnie. Tak trzymać Pani Ewo. Jeżeli będę mogła to wracam :) PS. Podsumowując niektóre komentarze tu zamieszczone, to można przypuszczać, że co niektórym to potrzebny jest co najmniej dobry lekarz od głowy lub nie mogą poradzić sobie z zazdrością.

kava
@były pracownik (na urlopie)

co ty tu za kłamstwa wypisujesz ? Miała firmę w Wilanowie i przeniosła w Al. Niepodległości, żadnych siedzib innych nie ma. I nie pisz o 10 pracownikach bo na to Pani Gorzelak wąż w kieszeni nigdy nie pozwoli. A biedna zaszczuta Wiola jeszcze tam siedzi ?

były pracownik (na urlopie)
@kava

kava? no to masz nieaktualne informacje, co najmniej od 2 lat :) gdzieś Ci dzwoni, poza tym już pisałam wcześniej coś o lekarzu i proszę kolejny pacjent się znalazł ;) PS. Pamiętam, że kilka lat temu w biurze u Pani Ewy było rozliczanych dwóch wspólników spółki, którzy wiecznie się ze sobą kłócili (nawet przy nas). Jeden z nich ciągle do drugiego mówił, że "ma węża w kieszeni". To co robili to czyste przedszkole. Czyżby Pan "kava" to były Klient, który nie mógł dogadać się nawet ze swoim wspólnikiem w spółce i puścił ją z torbami. Wiem, wiem wieczny żal do wszystkich .... Może Panie kava uda się w kolejnym życiu. Życzę powodzenia ... A gdyby co to z miłą chęcią na portalu o Panu popiszę z przestrogą dla innych (hmm, może na Pana profilu w gowork).

kava
@były pracownik (na urlopie)

Przecież tu są opinie o PRACODAWCY, a nie o fachowości i rzetelności biura

nowy

Jestem nowym klientem tego biura od 4 m-cy i nie mogę powiedzieć złego słowa. Oby tak dalej. Nie wspomnę o merytorycznej księgowej p. Kasi. Rozliczenia co do grosika i przynajmniej do teraz zawsze na czas, pomimo mojej obsuwy z dokumentami. Polecam

Aga

Myślę, że ktoś bardzo chce zaszkodzić firmie. Czyżby żal za utracona pracą?

kasiak
@Aga

Oj bardzo...pewnie ktoś nie kompetentny kogo praca w firmie Pani Ewy Gorzelak, która stawia na uczciwość i rzetelność przerosła.

Kas
@Aga

Nie żartuj, że ktoś może żałować tak tandetnej pracy u jadowitej żmiji !!!

no name

Praca w tej firmie to koszmar. Mają wyłącznie ładne aczkolwiek zupełnie nie zgodne z prawdą ogłoszenie rekrutacyjne. Pracownicy uciekają masowo. C(usunięte przez administratora)Nikt nie zarabia zgodnie z obietnicami, no chyba żeby się pracowało non stop, to może. Pracownicy którzy odchodzą, (usunięte przez administratora) Co jest też bardzo wygodną sprawą, (usunięte przez administratora) Nie ważne czy się zrobiło 1 czy 50. Kara jest za wszystko i wypłata 0. Co do samego biura i sposobu prowadzenia, system jest nie zły aczkolwiek ze względu na ilość pracy księgowe ( te które jeszcze z jakiś powodów zdecydowały się zostać) robią sporo błędów i mają braki w znajomości przepisów. Sama atmosfera nie jest zbyt miła no i jest oczywiście 24 h monitoring, o czym dowiadujemy się dopiero jak już podpiszemy umowę ( w umowie nic nie ma na temat czy wyrażamy na to zgodę więc jak dla mnie to nie do końca jest zgodne z prawem) Niestety nie poleciła bym tego biura nikomu. Ani do pracy ani do prowadzenia ksiąg. Samo to, że nie ma kawałka sali konferencyjnej a klient musi stać prawie przedpokoju i w jazgocie tłumaczyć księgowej o co chodzi. Dla mnie te biuro zatrzymało się w rozwoju 15 lat temu.

Kas
@no name

Potwierdzam wpis cała prawda o firmie nie polecam

Winida

Biuro niekompetentne, brak kontaktu z Panią (usunięte przez administratora) od 2 lat nie chce oddać pieniędzy za pracę, której nie wykonywano, a za którą przyjęto faktury.

Kamil

@pieknamiki Kwestie finansowe to indywidualna sprawa. Chciałbym jednak spytać o pozostałe warunki zatrudnienia. Jakie one są w firmie Biuro Rachunkowe Ewa Gorzelak? Chodzi mi o takie rzeczy jak forma zatrudnienia, czy benefity, tudzież dodatki. Jeśli możesz to uwzględnić w swojej wypowiedzi to będzie ona bardzo wartościowa.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Biuro Rachunkowe Ewa Gorzelak? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo ważne!

pieknamiki

Wynagrodzenie jest dziadowskie !

Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w firmie Biuro Rachunkowe Ewa Gorzelak?

Ponownie Gal Anonim

Hehe - ¨nie zgadzamy¨sie . Pani Ewo - odrobine pokory ! Wypowiadanie sie w imieniu pracownikow to chwyt ponizej pasa :) Rotacja pracownikow w Pani firmie to zjawisko codzienne. Przeklada sie to na poziom swiadczonych uslug, niestety.

pieknamiki

Pani Ewa Gorzelak - bardzo niemiła osoba ! Na pracowników patrzy z góry, z pogardą z pobłażliwym uśmieszkiem. W pracy wprowadza okropnie nerwową atmosferę, drze się na pracowników

Biurorach
@pieknamiki

Dziękujemy za pierwszą od 10 lat taką "opinię" :) Oczywiście p. Justyno, nie zgadzamy się z nią. Jak wskazano w niniejszym serwisie "to, ludzie zwolnieni z pracy mogą mieć skłonności do przesady czy nawet konfabulacji". W tym przypadku, proszę zapoznać się także z pojęciem "wymagająca", co przekłada się również do wysokiej jakości świadczonych usług. Łatwo formułować nieprawdziwe stwierdzenia, tylko po miesiącu "próbnej pracy". Tym bardziej, że nie spełniła Pani pokładanych oczekiwań, a informacje zawarte w CV nie odzwierciedlały faktycznych umiejętności, tylko ich brak. Życzymy sukcesów w nowej pracy. PS. W dzisiejszych czasach w pracy biurowej obsługa komputera, znajomość pakietu office, czy xero jest niezbędna. Zawsze można podnieść kwalifikacje, jeżeli się aplikuje na stanowisko biurowe, a np. xero jednego dwustronnego dokumentu przez ok. 1 godz. to jakieś nieporozumienie. Taka realizacja zadań z pewnością może wprowadzić "nerwową" atmosferę. Dlatego staramy się aby w naszej firmie pracowały osoby kompetentne, dlatego Pani nie znalazła się w ich gronie. Jak dla nas temat zamknięty.

w
@Biurorach

"nie zgadzamy" ? a kto się nie zgadza ? bo chyba nie pracownicy co dwa razy dziennie na dywanik do Pani są wzywani z rozpiską co zrobili a czego nie. Postawę, o której napisano wyżej ma Pani do wszystkich dziewczyn niezależnie od ich pracowitości i kompetencji.

Gal Anonim
@Biurorach

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Ewa Gorzelak - Warszawa

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowe Ewa Gorzelak?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowe Ewa Gorzelak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Rachunkowe Ewa Gorzelak?

Biuro Rachunkowe Ewa Gorzelak
  • Al. Niepodległości 138 lok. 6