Opinie o Intrum Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Intrum Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intrum Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intrum Sp. z o.o. w Warszawa

Jeśli lubisz wyzysk i orkę ta praca jest właśnie dla Ciebie… Zaczynając od pozytywów pracy w CC: -świetne szkolenie wstępne panowie z HR robią robotę choć nie mają zielonego pojęcia jak wygląda praca na słuchawce???? -multisport I to by było chyba na tyle plusów tej pracy???? Minusy: - w przypadku pracy w sobotę dzień wolno nie wybiera pracownik, a koordynacja której akurat pasuje żeby dać komuś wolne np w środku tygodnia, albo w piątek gdzie w sobotę jest praca - urlopy wypoczynkowe to żart może dostaniesz, a może nie o uż możesz zapomnieć nawet jesli coś się dzieje koordynacja wypyta Cię jak na przesłuchaniu po czym i tak odmówi udzielenia urlopu na żądanie bo nie ma ludzi do pracy -koordynacja to nie są ludzie z którymi można się dogadać,wiecznie łaska żeby dać wolne czy zmienić grafik tu nie ma mowy o jakiejś elastyczności - kontrola jakości rozmów najlepiej z 5 coachingów tygodniowo nie ważne, że robisz targety nie masz jakości nie masz życia w tej firmie - zrobisz target nie licz na to że dostaniesz premię, bo jeśli w grupie ludzie nie zrobią pula nie będzie uruchomiona to jesteś zrobiony w bambuko i dostaniesz piękne 0zł???? -30 minut przerwy które też możesz brać jak inni nie są na przerwie , a wyjdziesz do toalety kiedy jest ktoś inny czeka Cię e-mail z pretensją dlaczego wyszedłeś i tłumaczysz się z wyjścia do toalety… -tempo pracy jest tak podkręcane, że programy nie dają rady, ale najważniejsze, że koordynacji słupki dla kierownika się zgadzają -dzwonienie projektów, za które nie płaci Ci firma, ale trzeba wszystkie zespoły w koło wspomagać… Jako pracownik z doświadczeniem w branży windykacji nie polecam Intrum jeśli chodzi o pracę w CC nawet jeśli jesteś w desperacji finansowej, większy spokój ma kasjer w biedronce niż pracownik w owej firmie…

Iza

Jestem długoletnim pracownikiem tej firmy i z żalem stwierdzam, że praca w Intrum to "ostatni chleb". Zastanawiam się na czym polega rola HR-u? Z tego co wiem (usunięte przez administratora)na czele doskonale zdaje sobie sprawę z tego co dzieje się we wrocławskim oddziale i nic z tym nie robi. Ludzie masowo odchodzą bo na każdym kroku mobbing i terror psychiczny. Pracownicy na długotrwałych zwolnieniach za sprawą dyrektora i kierownika CC reperują zdrowie psychiczne. Dziale HR - jesteście do niczego. Jeśli nie chcecie dbać o swoich pracowników to zacznijcie dbać o wizerunek bo fama do konkurencji już poszła????

@Iza

Prawdą jest, że przełożeni dostają polecenia jak instruowac podwładnych o oczekiwanych głosach oraz później o tym jak w sposób "dyplomatyczny" te niekorzystne wyniki prezentować. Czasami rok czeka się na feedback po ocenach.

Wypalony Nowy wpis

Z roku na rok było coraz gorzej. Komputery zapewniane przez firmę to dno, mój 5 letni laptop włącza się 5s, firmowego mogłem włączyć i iść zaparzyć kawę (circa 2 minuty), pomijam co chwilę utrudnianie pracy przez jakieś dziwne polityki. Rozumiem takie podejście w stosunku do pracowników nie technicznych, ale do techników to takie podejście jest nie poważne. Nic nie warty HelpDesk, moje zgłoszenia odbiły się bez żadnych rezultatów, mimo zapewnień w zgłoszeniu że zostało rozwiązane. Ninja, to co mnie najbardziej wkurza. Przynajmniej w moim przypadku byłem odpowiedzialny za wszystko(wykraczające po za obowiązki na danym stanowisku). Dodatkowo nie dbanie przez niektórych w zespole o jakość i notoryczne poprawianie po innych. Podwyżka i nadgodziny. Nigdy nie zapłacili za nadgodziny, a o podwyżki trzeba co roku chodzić do przełożonego. Brak stabilności zatrudnienia, potrafią zwolnić ludzi z dnia na dzień. Niekonsekwencja stanowisk i zarobków. Możesz być midem a mieć zarobki seniora i vice versa.

Wypalony Nowy wpis
@Wypalony

To nie tyczy się tej firmy. Pomyłka, zbieżności nazw firmy

Wkurzony Nowy wpis

Sama praca jest spoko, ludzie w zespole fantastyczni ale koordynatorki zupełnie nie wiedzą jak pracować z zespołem. Ciągłe wytykanie błędów sprawia że człowiek wątpi że cokolwiek robi dobrze. Pytają o powody popełniania błędów ale nie dają dokończyć myśli. Nie potrafią skonfrontować się twarzą w twarz tylko zasypują wiadomościami i coachingami. Nie wiem czy panie koordynatorki są świadome jak wygląda (usunięte przez administratora). Może odsłuchajcie sobie jak się odnosicie do pracowników i poproście kogoś bardziej doświadczonego w pracy z zespołem żeby wam powiedział gdzie wy popełniacie błędy i jak się buduje zaangażowany team. Gdybyście dawali umowy o pracę to sąd pracy miałby co robić.

Agata
@Iza

Iza - czy na pewno jest tak, jak piszesz? Ludzie odchodzą wszędzie, nie tylko w Intrum. Ja też prcuję kilka lat. Może nie jest to praca z najwyższymi zarobkami, ale ja pracuję, bo jest mi tutaj dobrze - praca na czas, bardzo dobra komunikacja z pracownikami, cały czs jesteśmy pytani o opinię na temat pracy i współpracy z naszymi przełożonymi. Niedawno były wyniki ostatniej ankiety i zdecydowanie nie potwierdzały tego, co piszesz. Windykacja to ciężka branża, nie jet to praca dla wzystkich - nie każdy się tutaj odnajdzie, częśc po czasie rezygnuje, bo - wybiera inną drogę, inną firmę, lepszą pensję, lepszy dojazd do pracy, pracę zdalną itp. - wżadnej firmie nie musimy pracować do emerytury :) A jeśli faktycznie uważasz, że jest tak źle, to dlaczego osobiście nie porozmawiasz z HR? Naprawdę liczysz na to, że na takim portalu poprawisz swoją sytuację?

@Agata

@Agata rozmowy z HR nie przynoszą efektu. Wyrażam swoje zdanie, jeśli trafiłaś lepiej to nic tylko się cieszyć. O ankiecie się nie wypowiem skoro przełożeni dostają wyraźne instrukcje jak wpływać na zespół aby wynik był na określonym poziomie.

damian
@Agata

potwierdzam, jakoś nie zauważyłem szalonej rotacji w Intrum, mnie się dobrze pracuje!

Gg
@damian

Serio???

Teresa
@Gg

A co, myślisz że jest inaczej czy jak interpretować te twoje słowa?

@damian

Czyli odnajdujesz się w branży windykacyjnej. Masz robotę na infolinii czy w terenie? Bo ciekawy jestem gdzie są lepsze warunki.

Didi5
@Iza

Dokładnie. W Białymstoku jest to samo. Po kilku miesiącach pracy w tej firmie musiałam iść na zwolnienie na poreperowanie zdrowia. Nie da się pracować wykonując tak trudną pracę i ciągle dostając e-maile dlaczego tak mało deklaracji spłaty.... Codziennie raporty z których trzeba się tłumaczyć, czasem ze spraw niezależnych od pracownika, bo pytają Cię dlaczego było tyle poczt głodowych, albo połączeń zamkniętych przez system no i (usunięte przez administratora) nie masz na to wpływu.

Zyta
@Didi5

Hej! A wiesz jak wygląda sytuacja na stanowiskach back office w Białym? Rekrutują teraz i ciekawa jestem, czy tam też az tak źle.

Kamka
@Iza

Mnie za 3€ ścigają, założenie sprawy w sądzie wyjdzie drożej. Czekam! Pewnie na umorzenie bo znikoma kwota

. Nowy wpis

Byly

Gdy zwolnisz się z uwagi na przeciążenie pracą, na zbyt duża jej ilość, to przełożony zacznie pokazywać, że on też pracuje w nadgodzinach ???? Usłyszysz i zobaczysz w mailach "ja też się nie wyrabiam" "zobacz, wysyłam maile o godz 20" ale co z Tego....? W tej firmie nikt nie płaci nadgodzin.

HR Intrum
@Byly

Dziękujemy za przekazanie opinii dotyczącej warunków pracy w Intrum. Jesteśmy świadomi, że przeciążenie pracą może być wyzwaniem dla naszych pracowników i staramy się podejmować odpowiednie kroki w celu poprawy sytuacji. Chcielibyśmy wyjaśnić, że w Intrum nie tolerujemy braku płatności za pracę w nadgodzinach. Nasza firma przestrzega wszystkich obowiązujących przepisów Kodeksu Pracy, który reguluje kwestie związane z wynagrodzeniem za nadgodziny. Oznacza to, że wszelkie nadgodziny są odpowiednio rozliczane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Jeśli istnieją konkretne sytuacje, w których pracownicy doświadczają nadmiernego obciążenia pracą lub braku wynagrodzenia za nadgodziny, zachęcamy do kontaktu z działem HR w celu omówienia tych kwestii. Naszym celem jest zapewnienie zdrowego i sprawiedliwego środowiska pracy dla wszystkich naszych pracowników.

Hogata
@HR Intrum

Dział HR we Wrocławiu jest na bieżąco informowany o problemach ale niestety nie mają siły przebicia żeby pomóc w czymkolwiek.

Firma Intrum Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista ds. Windykacji Telefonicznej. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Obserwator

Intrum to wykolejony twór z lat. 90. Najgorsze zapraszanie. Wszystko po dywan. Niekompetencja i wyzysk. Brak szacunku, przejrzystości szczerości. Ma agerowie nie mają pojęcia co się dzieje w ich działach. Sprzeczne komunikaty. HR zbywa milczeniem niewygodne tematy. Wydmuszka i brak perspektyw. Ogromne rotacje ludzi.

kriz1991

Niestety miałem przyjemność uczestniczyć w rozmowach z Pracownikami firmy Intrum sp. z o.o. Dodatkowo żądam z ich strony pisemnych przeprosin dotyczącej mojej sprawy jak i przedmiotowo osoby i już wyjaśniam dlaczego. Państwa Firma, a w zasadzie jej niektórzy pracownicy są w mojej ocenie niekompetentni i nierzetelni co do prowadzonych z moją osobą rozmów dotyczących spłaty zobowiązania kredytowego. Jestem mocno zażenowany i czuje się zaszczuty przez pracowników firmy, dodatkowo zastraszany wizytą pracownika terenowego w miejscu mojego zamieszkania, gdzie podkreślałem bardzo często, że aktualnie przebywam na wyjeździe służbowym i NIEMA MNIE NA MIEJSCU MOJEGO ADRESU ZAMIESZKANIA!. Więc nie wiem jaki byłby ostateczny sens takiej wizyty, bo realnie by mnie Państwa pracownik nie zastał na miejscu. Po drugie polubownie próbowałem i wielokrotnie wyjaśnić, że będę dostępny w piątek i wtedy też mam wolne i z chęcią bym się spotkał w mojej sprawie. oczywiście otrzymałem feedback od Państwa nieprofesjonalnego pracownika, że wizyta terenowa jest zaplanowana na dzień dzisiejszy, najpóźniej jutro, gdzie wyraźnie poddenerwowany nie dał mi wejść w słowo i ucinał co chwilę rozmowę. Chciałbym dodać, że nagannym zachowaniem z Państwa strony jest ocenianie mojej trudnej sytuacji finansowej przez Pracowników firmy, jak to miało miejsce w przypadku pierwszego kontaktu telefonicznego za przeproszeniem „gburowatą” Panią, gdyż mnie cały czas oceniała, zamiast próbować zrozumieć i profesjonalnie podejść do tematu. Mówiłem o tym, że postaram się uzyskać środki potrzebne do spłaty zaciągając koleją pożyczkę. Pani stwierdziła: cytuję „najgorzej” no i jakim prawem tak postąpiła. Uważam, że to moja sprawa jest skąd ostatecznie pozyskam środki do spłaty zobowiązania. Dodatkowo namawiała mnie do zaciągnięcia pożyczki u moich znajomych co było kardynalnym błędem w mojej ocenie. Finiszując moją wypowiedź, dodam, że domagam się pisemnych przeprosin z Państwa strony do końca tego tygodnia, w przeciwnym razie zgłoszę sprawę medialnie i do telewizji bo postawa niektórych pracowników windykacyjnych Państwa firmy jest stanowczo naganna i nieprofesjonalna, nie wiem czy to jest kwestia samego szkolenia ale zdecydowanie tak nie może być, może wtedy by byli bardziej empatyczni i rzetelnie oraz indywidualnie podchodzili do każdej prowadzonej sprawy. W dodatku proszę o wyciągnięcie wobec Pani i Pana konsekwencji zawodowych ze wpisem do akt. Jutro również proszę o kontakt telefoniczny z Państwa strony przełożonego w tej prawie, że tak się stało. Dodam również, że na szczęście nie wszyscy Pracownicy Państwa firmy są tacy niekompetentni. Ostatnia Pani z którą rozmawiałem, okazała mojej osobie odrobinę szacunku i życzliwości. Potrafiła przeprosić za zaistniałe zajście i podejście swoich kolegów z Pracy i dla tej Pani należą się wielkie i gromkie brawa za jej normalną postawę, a tych dwoje się zdecydowanie od niej powinni wiele nauczyć. Proszę ją w odpowiedni sposób wynagrodzić premią lub podwyżką, gdyż zdecydowanie na to zasługuje.

Intrum
@kriz1991

Dziękujemy za przedstawienie tej sytuacji. Na co dzień, staramy się, aby do sprawy każdej osoby zadłużonej podchodzić z empatią i zrozumieniem. Te wartości leżą u podstaw naszego działania. Dlatego zależy nam, aby wyjaśniać wszelkie kwestie, które budzą obawy osób, z którymi rozmawiamy i nie dopuszczać do tego, aby sytuacje jak ta opisana, miały miejsce. Prosimy o skontaktowanie się z naszą firmą, @Pracodawca (e-mail: kontakt@intrum.pl) i przedstawienie szczegółów Pana sprawy - niestety, powyższy opis nie pozwala nam jej zidentyfikować w naszych źródłach, a to oznacza, że nie jesteśmy w stanie podjąć dalszych kroków. Jesteśmy przekonani, że w kolejnym kontakcie uda nam się wspólnie odpowiedzieć na Pana wątpliwości i przede wszystkim wykonać krok w kierunku rozwiązania Pana problemu.

kriz1991
@Intrum

Witam, Jestem oburzony postawą firmy windykacyjnej Intrum Sp. z o.o. potrzymuję swoją skargę na pracowników tej windykacjyjnej egzekucjii. W dalszym ciągu czuję się zaszczuty i zażenowany podejściem idywidyalnym pracowników względem prowadzonej sprawy potencjalnego dłużnika. Są nie przeszkoleni, wprowadzają ludzi w błąd i dalej czuję się zaszczuty przez Panstwa pracowników mimo zapewnień dotyczącego mojego wpisu na portalu gowork. Jednak tak nie jest jak piszecie bo próbowłem uzyskać informacje w formie potwierdzenia wpływu środków na Wasze konto. A Pan na infolini opryskliwie się "rzucał" na moja osobą i był mało empatyczny nie był zorientowany w mojej sprawie i motał się w swoich zeznaniach. Dodatkowo straszył mnie wizytą pracownika terenowego. Kompretny brak taktu i proszę wyciągnąć konsekwencje zawodowe ze wpisem do akt dla tego Pana, gdyż on nie nadaje się do pracy z klientami i żądam natychmiastowych pisemnych przeprosin w/w sprawie. Poza tym stwierdził, że nie chcę z Wami dalej współpracować co jest zdecydowanie nie prawdą. A temu Panu zalecam wizytę u psychiatry jak najszybciej bo gdybym nie chciał współpracować to bym unikał z Państwem kontaktu, a dodam że to Państwo wielokrotnie ode mnie nie odbierali telefonu. (usunięte przez administratora) (proszę wybaczyć) szczuć osobę niepełnosprawną, to straszny wstyd!!!

WindykatorTerenowoBananowy
@kriz1991

Musisz się uspokoić i podchodzić do tego typu tematów z głową...Nie daj sie straszyć nieistniejącymi windykacjami terenowymi to wszystko bujda , tym bardziej omawiana tutaj firma to krzak wsród windykacji a konkurencja niewiele lepsza.Nakrecasz sie niepotrzebnie, olej tego typu wiadomosci/maile/telefony/zmien lub podaj im inny numer telefonu, kup drugą karte SIM aktywuj- podaj im numer - karte SIM wywal. Szkoda swojego czasu i zdrowia psychicznego na tego typu straszaki.Również apeluje do reszty czytających by zachować zdrowy rozsądek i zimną krew, tego typu hieny żeruj na Waszej empatii oraz podejmowaniu błędnych decyzji.Dzwonia i kazuja deklarować spłatę? Mozesz im zadeklarować że łopata sama nie pokopie ;) Z doświadczenia też powiem że 1-2 lata braku spłaty i sprawa dopiero idzie do sądu, w sądzie tez z reguły zreszta wygracie i zostaniecie do spłaty z samym kapitałem. Minie kolejny rok, może dwa i do tego czasu małym nakładem czasowym i finansowym zregenerujecie sobie nawet BIK. A i na koniec pozdrawiam wszystkich sciągaczy należnosci z CC - paskudna tułaczka z fartem ! :D

Chciałabym serdecznie podziękować Pani A.J za nie przedłużenie mi umowy o pracę. Gdyby nie ona dalej bym uważała, że Intrum to fajna praca i firma. Dzięki Pani A.J teraz mam umowę na czas nieokreślony i jestem doceniana za swoją pracę szczerze, a nie tylko dyplomami za którymi nic więcej nie szło. Jeżeli chodzi o pozostałe osoby i działy w moim osobistym odczuciu- Dział jakości wspaniałe dziewczyny pomocne i bardzo sympatyczne. Dział koordynacji gdyby nie jedna osoba, która wprowadza nerwową atmosferę i poczucie bycia w zk gdzie nic nie można oprócz pracy byłoby serio dobrze. Hr chłopaki, z którymi o wszystkim dało się porozmawiać bardzo fajni ( los tak chciał, że teraz pracuje w firmie, z której oni przeszli ) Liderzy oprócz A.J. Naprawdę dobrze Was wspominam. Pracownicy Trzymają się razem i to jest piekne. I sam Dyrektor Ciebie B tez dobrze wspominam pomimo wielu negatywnych opinii na Twój temat. Dzięki za szansę rozwinięcia skrzydeł. Pozdrawiam Was wszystkich i wszystkiego dobrego w nowym roku.

Czy pracodawca Intrum Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Rozczarowana

Niestety brak motywacji. Intrum mydli oczy benefitami pozaplacowymi i work Life balance. Zero wsparcia przy gigantycznym obłożeniu pracą. HR mówi "rozplanuj lepiej pracę", brak rąk do pracy, pule premiowe obniżane. System operacyjny godny pożałowania, po awariach trzeba nadrabiać a za za nadgodziny ani złotówki nie zobaczysz.

Dorota

Kiedyś składałam cv. Miałam rozmowę. 1 za bardzo nie profesjonalne podejście. Nie polecam składać cv, strata czasu.

Felix

Cześć, pojawiła się oferta Specjalista ds. windykacji terenowej B2B -można prosić o info: jakie sprawy (nowe portfele? Starocie?), dają do dyspozycji samochód, tablet, telefon? Jeżeli własny pojazd - co z kosztami? Sprawy pozwalają na godny zarobek (powyżej 6-7tys na rękę?). Jakie relacje z przełożonymi? (Wrocław). Dzięki :)

Jak wygląda kwestia awansu w Intrum Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Specjalista Ds. Windykacji?

Intrum

Co za banda, nachalni dzwonią ws. Rzekomego polecenia Banku PKO BP w którym telefonicznie ustaliłam opóźnienie w spłacie ostatniej raty kredytu, rata już zapłacona, a oni dzwonią nie przedstawiając się skąd dzwonią intruzy. Glupkowata konsultantka się rozłącza bo nie zamierza przekazywać informacji do banku, jak nie zamierzasz to się zwolnij i idź brać opłatę za WC.

Żal

Zastanawia mnie skąd wy bierzecie tych pracowników. Najgorsza firma z jaką miałem doczynienia. Konsultanci opryskliwi, bezczelni, bezkompromisowi. Tylko zastraszają i nic poza tym. Czasem człowiek nie ma skąd wziąć pieniędzy na wpłatę raty bo u nich nie ma czegoś takiego jak rata miesięczna tylko musi być co tydzień i jak mówisz, że nie masz skąd wziąć pieniędzy bo masz też inne wydatki to od razu stają się agresywni i zastraszają. A gdy im wytykasz błędy, że nie mogą zastraszać bo jest karalne to mówią: widać, że nie chce Pan współpracować xD No poprostu poziom konsultantów zerowy!'

marek

Pazerna firma ,mimo braku zadłużenia nękają telefonami i mailami strasząc sądem ,a wyjaśnienie sprawy ktore może być proste z ich strony nie interesuje ich.

Jaa

Witam jestem osobą niepełnosprawna a do tego od 11 lat jestem bez domna. Konaktowałm się dana firmąi im mówię że mam dochód 300 zł na miesiąc. Kobieta kazała wpłaci pieniądz i jej nadal tłumacze że mam 300 zł na miesiąc i do tej kobiety nie dociera. Jak powiedziałam że nie mam żadnego adresu zamieszkania to stwierdziła że komornika wyśle na jakiś jej wysłany adres.

Ciekawa
@Jaa

To na jakiej podstawie dostala Pani umowe ? Na pewno nie na postawie dochodu w kwocie 300 zł, a zrozumienie tej Pani nie pomoże bo to jest tylko zwykły pracownik i na działania prawne i tak nie ma wpływu choćby chciala

Wer

Firma dalej nęka telefonami, nawet po spłacie. Pani, która dzwoni jest wręcz bezczelna i wulgarna. Ta firma powinna upaść juz dawno.

Czy ktoś może powiedzieć coś więcej na temat pracy jako negocjator terenowy b2b&leasing ? Zastanawiam się nad aplikowaniem na dolnośląskie.

Wygrany

Firma Intrum to (usunięte przez administratora) blisko trzy lata wydzwaniali do mnie by wyrwac pieniądze twierdząc ze mają racje Sąd w Lublinie przyznał i zasądził na moj astrone kwote zastraszali mnie ale po odwołaniu w Sadzie rejonowym sie wycofali jeszcze musieli oni wypłacic na moją osobe nawiązke po wyroku prawomocnym jeszcze rok czasu wydzwaniali (usunięte przez administratora)

Jaaaaa

Spłaciłam dług intrum u komornika a firma stwierdziła że mam dodatkowe koszty do spłacenia a komornik sam powiedział że firma nie może dochodzić dodatkowym kosztów jak dług został spłacany.

Zostaw merytoryczną opinię o Intrum Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Intrum Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intrum Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intrum Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Intrum Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 97 ocen.

Intrum Sp. z o.o.