Opinie o Capgemini w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Capgemini. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Capgemini o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Capgemini w Kraków

Gosia

Były pracowniku, czy Twoj "usunięty" komentarz nie znajduje sie przez przypadek w zakładce "Katowice"? Nie znam Twojej historii, ale z długości Twojego stażu pracy mogę wywnioskować,ze była to umowa na czas próbny, mogłeś więc nie do końca poznać miejsce pracy i panujące w nim reguły. Poza tym wiele zależy od osobowości i nastawienia do wykonywanych zadań i pracy. Mam nadzieję, że obecny pracodawca spełnia Twoje oczekiwania. Z okazji Świąt życzę wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń w Nowym Roku.

Gosia

Cześć Beata, Myślę,że masz szansę :) Zachęcam do wysłania CV na praca.pl@capgemini.com Sprawdziłam z działem zajmującym się ofertami pracy i obecnie nie mamy otwartego stanowiska dla pracownika działu archiwizacji i scanningu, natomiast jeśli chodzi o rachunkowość, to jak najbardziej, dla przykładu: (usunięte przez administratora)

byly pracownik

... napisze zatem w skrocie jeszcze raz : Bylem w Capgemini w Katowicach 3 miesiace i musze szczerze wszystkich OSTRZEC przed tym bledem - cos strasznego - koszmar!!! Szkoda slow, wszystko po kolei bylo fatalne WSZYSTKO !!! Wyzysk bez konca, bardzo zle traktowanie ludzi, praca 24/7 i tak dalej i tak dalej Ostrzegam przed firma Capgemini Katowice:)

byly pracownik

dlaczego usunieto moj komentarz? wypowiedzialem sie szcerze nt. pracy w tej beznadziejnej firmie i patrze teraz juz go nie ma!

Tak samo jak niżej, rozmowa telefoniczna wstępna ok, potem spotkanie umówione i nikt się nie pojawił, brak info o tym, nie ma z kim się skontaktować zapytać o co chodzi, marnowanie czasu ludzi. nie polecam jeśli komuś faktycznie zależy normalnie na pracy.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-learning Content Creator
Beata

podbijam temat, czy jako studentka Zarządzania z angielskim na poziomie B1/B2 dostane się do pracy na jakieś stanowisko związane z rachunkowością. Na czym polega praca na stanowisku Pracownik działu archiwizacji i scanningu?

P.

Jak DOBRA znajomość angielskiego jest wymagana, żeby się dostać na jakiś staż czy praktyki dla studentów ? Czy trzeba mieć ukończony któryś rok studiów, czy wystarczy "być studentem" ? Czy z językiem B1/B2 angielskim, podstawowym niemieckim, studiując ekonomię (początki) i mając kurs z rachunkowości - mam w ogóle jakieś szanse, czy lepiej sobie darować i nie ośmieszać się wysyłając CV ?

@P.

Co roku organizujemy 3 miesięczny, płatny program stażowy dla studentów, który można realizować w elastycznym czasie pracy. Odbywa się on w wakacje (lipiec, sierpień i wrzesień). Rekrutacja do programu rozpocznie się na przełomie maja i czerwca., Kompetencje językowe są dla nas bardzo ważne – zatem zapraszamy do aplikowania. Studenci mogą także skorzystać z ofert pracy na umowę zlecenie. Zapraszamy do sprawdzenia aktualnych ofert http://www.pl.capgemini.com/kariera/oferty-pracy i życzymy powodzenia!

szukający pracy

Witam wszystkich, Od niedawna mieszkam w Krakowie. Do tej pory mieszkalem w Holandii przez ponad 10 lat. Interesuje mnie praca z tym jezykiem na Krakowskim rynku, poniewarz po tylu latach w nl znam go bd. Może ktoś napisać Co nie co na temat Dutch Team w tej firmie. Jaka sfera i ile można tam zarobić. Z góry dziękuję.

Gosia

Klaro , warto się zastanowić czy rzeczywiście znajomi nie mają racji, możesz przecież skorzystać z bogatej palety szkoleń, sprawdzić jakie masz możliwości rozwoju lub zmienić projekt w firmie. Zobacz też jakie działania CSR możesz realizować. Może wtedy inaczej spojrzysz na ludzi z którymi pracujesz? Każdą sytuację możesz zaakceptować lub ją zmienic. Życzę Ci,żebyś dokonała dobrego wyboru!

Gosia

Łukaszu, przykro nam, że nie spełniliśmy Twoich oczekiwań finansowych. Zarobki nie zależą w naszej firmie tylko od umiejętności językowych. Ważne są też inne kompetencje oraz doświadczenie zawodowe i staż pracy w firmie. Niemniej jednak życzymy sukcesów zawodowych.

Lukasz

zarobki w CG to kpina. Na poczatku 2014 roku dawali 2200 na reke z dwoma jezykami tj angielski, niemiecki na szczescie przejrzalem na oczy i wyjechalem do Warszawy za ta sama robote mam 2.5 raza wiecej

Gosia

O projektach Capgemini można przeczytać na http://www.pl.capgemini.com/referencje Z tego co widzę, wszystkie projekty są przyjazne ludzkości

ciekawy

co wy o tych projektach "trafiłem do super projektu" bombę atomowa budujecie w tych projektach :)))))

Gosia

Oczywiście w Capgemini istnieją programy skierowane do studentów takie jak Ambasador Capgemini i praktyki. Niezależnie od nich, niektóre stanowiska pracy dają możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin, co z pewnością pomaga połączyć studia i pracę. Zapraszamy do aplikowania.

Gosia

Awans, satysfakcja z pracy i płaca jest zawsze wypadkową kilku czynników, ale najważniejsze to jednak indywidualne możliwości i zainteresowanie pracą, projektem, zespołem, firmą. Jesli jakis projekt jest wyjatkowo niedopasowany do Twoich oczekiwań, mozna skorzystac z wewnetrznej rekrutacji w Capgemini. Trzeba tylko wiedzieć co chce się robić i na czym nam zalezy. Czyli jak zwykle każdą zmianę najlepiej zacząć od siebie. Może się okazać, że zmiana firmy nie jest konieczna.

byly pracownik

Rcker jak na obcokrajowca swietnie znasz polski ;) Ja pracowałem rok w capie i tragedii nie bylo ale praca nudna. ludzie jak to ludzie sa rozni ale poznalem tam pare fajnych osob. jak chodzi o awanse to nie ma szans. moze jednej osobie na 20 dadza, bo jakby dali wiecej to tym wyzej tez by musieli dac itd z podwyzkami tez ciezko.

Rcker

Powiem wam jako obcokrajowiec pracujący w Capgemini od roku. Ile się dostaje na rękę to wszystko zależy do jakiego projektu się trafi. W ogóle atmosfera fajna, idealna i dobra firma dla tych, którzy nie mają doświadczenia i znają języki obce na dobrym poziomie. Co 2-3 lata dostajesz awans. Jak siedzisz już przez 5-6 lat i jeśli masz dobre kontakty z leaderami i menedżerem, to zostajesz team-leaderem. Polityka takich firm outsourcingowych to low-cost pracownik. To jest jeden z powodów dlaczego firmy outsourcingowe wybierają Polskę. Jak będziesz chciał dużo, to przyjmują kogoś innego za niższą kwotę niezależnie od tego czy masz doświadczenie czy nie.

Wierzynek

Pracowałem 6 miesięcy w Capgemini. Żenująca firma. Już na starcie na rekrutacji dostałem pytanie w stylu jaka jest pana wymarzona praca i dlaczego uważa pan, że bedzie pan wnosił wartość dodaną do firmy. Te wszystkie smaczki na rekrutacji oczywiście za 2200 zł na ręke z biegłym językiem NIEMIECKIM i ANGIELSKIM. PO prostu szukają murzynów pracujących 8,5 h dziennie plus święta. Miałem Team Leadera z rozbujałym ego, wypominał mi literówke w emailu wysłaną do jakiegoś prostaka z Anglii. Wszystko miało być żeby tylko jaśniepan klient z zachodu był zadowolony i miał niewolnika za 550 euro. PResja na wyniki by odpisywać na meile w ciągu 15 min a partnerzy, którzy je wysyłali nie zwracali uwagi na nic. Nie wiem jak atmosfera w różnych działach ale mnie najbardziej śmieszyło jak ludzie pracujący tam zachowywali się jakby robili rzeczy super ważne dla świata a to tylko klepanie faktur dla zachodnich firm. Lemingi bardzo i wyznawcy swoich team leaderów w wyścigu szczurów. I co najważniejsze w Capgemini to miejcie świadomość że wszystkie najlepsze stołki zostały już obstawione 4-6 lat temu.Kto sie wtedy przyjął to trzyma stołek. Teraz polityka firmy to znaleźć frajerów za 550 euro. Nie polecam.

zgadzam sie
@Wierzynek

super opis - naprawde jakbym czytal w swoich myslach kiedy go czytalem - zgadzam sie w 100 % !!!

Kika
@zgadzam sie

Staram się o pracę w Capgemini, czy ktoś może mi napisac jak wygląda rozmowa telefoniczna? Mam ją miec po angielsku i hiszpańsku. Czy pytania dotyczą firmy? Czy coś w stylu- gdzie się widzi pani za 5 lat? jak długo trwa ta rozmowa? proszę o odpowiedź. Denerwuję się...

K

Bardzo uczciwe warunki pracy, przede wszystkim dobre wynagrodzenie (dla specjalistów z językami można wynegocjować ponad 3500 na rękę), umowa na czas nieokreślony, no ale praca nudna jak diabli - coś za coś. W moim projekcie akurat trafiło się sporo fajnych zakręconych ludzi. Jak się ma co robić w życiu, to jest to dobre źródło dochodów. Polecam.

heniek

Stołki w capgemini juz obstawione, nie polecam tam tracic czasu. Klepanie i szukanie wielkiej ideologii wśród team leaderów na to.

Hindenburg

Wyzysk za 5 groszy w najwiekszym skrócie.

Zostaw merytoryczną opinię o Capgemini - Kraków

• Jak się pracuje w Capgemini?

Zobacz opinie na temat firmy Capgemini tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capgemini?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 19 to opinie pozytywne, 87 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Capgemini?

Kandydaci do pracy w Capgemini napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Capgemini