Express Rent a Car

Kraków

Opinie o Express Rent a Car

Tomasz

Ostzregam pzred ta wypozyzcalnia-wyløudzaja dane osobowe ktorymi potem handluja.depozyt ktory ma byc zwrotny jest blokowany kilka miesiecy oraz pobieraja opalte za przygotowanie pojazdu w chwili gdy samochody sa brudbe w srodku!!!

Tomasz
@Tomasz 03.11.2017 21:35

(usunięte przez administratora) i bezczelna obsluga pzrez tel-Brak mozliwosci skontaktowania sie jakim kolwiek szefem!!!!

siwy385

Kaszczu
@siwy385 06.09.2017 21:50
Wyporzyczalnia nie godna polecenia auto brudne oraz z długim opóźnieniem czekałem na auto 1.3h kiepski kontakt NIE POLECAM...

Polecam iść do szkoły języka polskiego zanim wsiądziesz do samochodu :)

Loak

Wypozyczalnia Express w Krakowie wabi do pracy w ogloszeniach na OLX / Gumtree piszac, ze praca jest dla Traficara - w rzeczywistosci obslugujemy klientow Traficara, wypozyczalni Express, zajmujemy sie zalatwianiem pomocy drogowej, ogarniamy assistance i jeszcze ubezpieczenia. Grafik notorycznie zmieniany, zarobki na poziomie 2100-2300 netto na UoP.

pozycjoner

Wypożyczalnia samochodów FM Cars jest prężnie rozwijającą się małopolską firmą. Przedmiotem naszej działalności jest wynajem samochodów osobowych oraz samochodów dostawczych ( wynajem krótko- lub długoterminowy). Nasze samochody posiadają pełne ubezpieczenie NW, AC, OC, Zieloną Kartę oraz Assistance. Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów opracowaliśmy ofertę, dzięki której będzie możliwe swobodne podróżowanie przy minimalnych kosztach. Dla stałych klientów przewidujemy atrakcyjny system rabatów i upustów. http://fmcars.pl

Oszukana

Niestety moja opinia o Express nie jest pozytywna miałam od nich auto z OC sprawcy rozbili szybę po oddaniu auta i próbowali mnie naciągnąć na 1000 zł oszuści, szczerze nie polecam działo się to we Wrocławiu na ul. Piłsudskiego 105 pracują tam nie kompetentni ludzie. NIE POLECAM NIKOMU TEJ wypożyczalni.

najemca
@Oszukana 21.02.2017 16:16

Hej, powiedz mi jak to się działo bo i mnie próbują naciągnąć.

Maciek
@najemca 26.05.2017 15:15
Hej, powiedz mi jak to się działo bo i mnie próbują naciągnąć.

A powiedz mi, jaki to ma związek z opinią o expressie jako pracodawcy?

alli

To naprawdę obiektywna ocena pracownika mikro odziału, pracuje w Expressie już dłuższy czas, fakt z początku było ciężko wszystko ogranąć, papierologie, procedury w różnych sytuacjach etc. zastrzeżenie jedynie mam co do długości kursu i jego nasilenia ( powinien być dłuższy, ale bardziej rozłożony, a nie wszystko jednego dnia) praktyka szybko uczy pracy tutaj i szybko się można z tym "oswoić". Klienci i "akcje" akcje w zależności od oddziałów i rejonów różnią się, my akurat mamy optymalnie, klienci bardzo mili, z powagą i szacunkiem nawet do zwykłego studenciaka ( na 8 msc pracy tylko jeden klient był chamski i bezczelny ) Akcje są w rózne miejsca więc wybór jest ogromny, umowa zlecenie to ogromny plus jeżeli jeździ się i jednocześnie uczy dziennie, pod tym względem to praca idealna, i nie przesadzam idealna, bo jeżeli chodzi o wypłatę ( czyli napewno najbardziej interesujący aspekt ) nigdy nie dostałem mniej niż 1500 zł, raz dobiłem do 3000 zł netto, a zaznaczam, jestem w mikro odziale w średnim mieście! zwracają pieniądze za bilety, wypłaty terminowe, atmosfera w pracy genialna, współpracownicy to kumple z którymi wychodzi się na imprezy i pomaga sobie wzajemnie. Podsumowując jak na mój młody wiek, tryb życia związany ze studiami najlepsza firma i najlepsza praca jaką można mieć. :)

Alfa

Wszystko spoko.wynajmowalam od nich w Sierpniu autko tylko....depozyt jeszcze nie wrócił a wysłali mi potwierdzenie odblokowania wiec nie czaje gdzie ta kasa bo na pewno nie ma jej na moim koncie

Alfa

Radek

Witam , brałem samochod z Expressu Rzemieślnicza , bardzo miła obsługa , oraz czyste samochody , nawet Mlodzi Panowie z myjni odpowiedzieli mi na wszystkie pytania widac ze Lubia to co robią oraz przykładaja sie do Swojej pracy dla nich wielki plus ! ;) ogolnie firma godna polecenia zadnych zastrzezen , Pozdrawiam ! ;)

Konrad

Włodek, hahaa, a czym mial wracac? :P na dwa auta biedny nie przyjedzie :D ewentualnie mogles go odwiezc ;)

Wlodek

To dziwne, bo jak dzisiaj dostarczali mi auto, to chłopak musiał autobusem wracać. Także tego...

jano
@Wlodek 07.12.2015 07:33

normalne taksówką nie przyjedzie, tak jest w regulaminie.

urc3hfu38rbu4ci
@Wlodek 07.12.2015 07:33

bo ma za to zwracane...

wujek dobra rada

Ejjjj ucięło mi część opinii. Chyba za dużo napisałem. CD poniżej.. Ceny na wynajem samochodów dla pracowników też są bardzo preferencyjne. Atmosfera w Krakowie jest super. Zarówno wśród kadry menadżerskiej niższego szczebla, jak i pracowników niższego poziomu zarządzania. Ludzie są ze sobą per Ty, kumplują się w pracy i po pracy. Może się to wydać mało ważne, ale do roboty, w której współpracujesz z kimś takim, zupełnie inaczej chce się chodzić:) Jednym słowem sielnaka, leżenie do góry brzuchem i ekipa, z którą można konie kraść po pracy:) Tylko dobrego pasera brakuje, koko dżambo i do przodu!;)) Nie do końca;) To nie jest miejsce dla leniów i kombinatorów. Pracy i obowiązków jest dużo, w sezonie trzeba naprawdę się ogarnąć i brać się do roboty. Jest się z tego rozliczanym podczas oceny rocznej. Z minusów wymieniłbym też brak jasno określonej ścieżki kariery. Ciężko awansować, człowiek dochodzi też do takiego momentu, że wie, że na danym stanowisku bardziej się już nie rozwinie, a firma nie może mu zaproponować niczego nowego. Nie zrozumcie mnie źle. Nie chodzi o to, że ktoś obsadza lepsze stanowiska swoimi kolesiami czy nepotyzm. Po prostu nie ma jasno określonej ścieżki awansu. Stanowiska niższego szczebla nie stwarzają też możliwości do przebicia się wyżej w korporacyjnej hierarchii:) Z drugiej strony jeśli raz na ruski rok pojawi się jakieś wyższe stanowisko do obsadzenia, firma proponuje je w pierwszej kolejności swoim pracownikom, zanim wrzuci ofertę do neta. Jest to zdecydowanie zagranie fair:) Warto dodać, że firma jest bardzo silna i prężnie się rozwija. Jeśli nie fikasz, nie kombinujesz, praca jest bardzo stabilna, co jest dosyć ważne w kiepskim, krakowskim, przereklamowanym, zasmogowanym rynku pracy. Podsumowując. Pracę w Expresie w Krakowie polecam z czystym sumieniem. Zwłaszcza osobom interesującym się motoryzacją.

wujek dobra rada

Po pierwsze wypożyczalnia nazywa się Express Sp. z o.o. Sp. k. a nie Express Rent a Car. Firma ma oddziały zlokalizowane w kilku miastach w PL, wypowiem się temat Krakowa, gdzie mieszczą się dwa oddziały wynajmu krótkoterminowego oraz centrala spółki. Express to korporacja i panują tu procedury i standardy stricte korporacyjne. Ja akurat traktuję to jako ogromny plus. Każdy ma wyznaczone konkretne zadania, każdy musi trzymać się pewnych panujących, jasno określonych, korporacyjnych reguł. Firmę muszę pochwalić za bardzo rzetelne i solidne podejście do pracownika. Co prawda, dla kadry menadżerskiej wyższego szczebla jest się tylko małym szczurkiem w wielkiej machinie, ale od pierwszego dnia pracy wiesz co Cię tu czeka i czego możesz się spodziewać. Nikt Cię tu nie zwyzywa, nie zmiesza z błotem, nie nakrzyczy na Ciebie, jak popełnisz gafę możesz spodziewać się konstruktywnej krytyki, a nie rozmowy, której następstwem będzie Prozak i terapia u psychologa. Nie ma tu żadnej lewizny, cięcia pensji o byłe co, czy kasy pod stołem. Wynagrodzenie dostajesz takie, jakie widnieje na Twojej umowie o pracę. Zawsze jest na czas. Jeśli chodzi o kasę... Mogłoby być lepiej o jakieś 10-15% i nie miałbym uwag. Natomiast jestem w stanie powiedzieć, że trzyma przyzwoity i akceptowalny poziom. Firma daje dofinansowanie na naukę języków obcych, na zakup okularów (ze względu na pracę przy kompie), 2-3 razy w roku urządzana jest impreza integracyjna, 2 razy lokalnie, raz ogólnopolska trwająca cały weekend. Standardowo w dobrej cenie można zaopatrzyć się Multisporta. Firma organizuje też coroczne konkursy dla pracowników. W jednym do wygrania jest niezła kasa, w drugim wycieczka zagraniczna na mega-ultra-wypasie:) I nie chodzi mi tu o coś w stylu wczasy pod gruszą w Międzyzdrojach, Cichocinku lub Busku Zdrój;) Naprawdę na tym nie oszczędzają. W mojej ocenie jest to dużo lepsze rozwiązanie niż premia finansowa. Ceny na wynajem samochodów dla pracowników też są bardzo preferency

Zostaw opinię o Express Rent a Car - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Express Rent a Car