Express Car Rental

Opinie o Express Car Rental

Obecny Robotnik

Cześć, widzę że kolega poniżej z tych "sprzedanych" :) Rozumiem że teraz przez kolejne dwa miesiące będziesz pisał pod różnymi pseudonimami jak to jest wspaniałe. Świetne tablety, dynamiczny i młody zespół, odpowiednie stawki, pełen wachlarz benfitów i nowoczesna flota. Myślę że możemy coś jeszcze wspólnie stworzyć. :) Na szczęście nikt nikogo nie trzyma na siłę w pracy. Możliwości jest wiele, więc w każdej chwili można ją zmienić. Ja zamierzam bo niegodnie zarabiam za pracę którą lubię więc NIE POLECAM. Do zobaczenia gdzieś na Krakowskich bezdrożach ... :)

Obecny Pracownik
@Obecny Robotnik

Nie wiem czy sprzedany...., w zasadzie każdy pracujący komuś się sprzedał, przynajmniej w czasie realizowanej pracy :) Nie zamierzam przez kolejne dwa miesiące wypisywać opinii o kimkolwiek. Wyznaje zasadę że jeśli sam nie spróbuję to nigdy się nie przekonam, więc tego typu wpisy nie zachęcą mnie do podjęcia pracy ani mnie nie odstraszą. Wiecie, jest tyle opcji na rynku do podjęcia pracy że zmienię ją bez wahania jeśli tylko przestanie mnie zadawalać. Myślę że to jest najzdrowsze podejście.

@Obecny Robotnik

Dziękujemy za opinię. Mamy nadzieję, że znajdzie Pan pracę, która będzie Pana cieszyć i satysfakcjonować. Z przykrością przyjęliśmy informację, że nasza firma nie spełnia Pana oczekiwań.

A ja polecam, pracuje kiedy chce i ile chce. Zarobki na poziomie 4-7 tys w zależności od miesiaca . Zeby zarabiać duzo trzeba pracowac duzo : )

Krzysztof

Fajnie wychodzi po przeliczeniu na godzinowkę :)) na poziomie 7 to może mają osoby na samozatrudnieniu ale nie typowi kierowcy. Kierowca to musi pracować minimum 6 dni w tygodniu po 12-14h. Najlepiej jak jeszcze będzie traszkał nocne transporty i codziennie brał nocki. Wtedy te 7k brutoo może uciuła w zależności od lokalizacji oddziału. Realnie myślę że jest w stanie wyciągnąć ok 4.5-5k brutto. Ale to maraton.

Kierowca

Dobrze to idz sobie wpisz plusa

Inny

Zgadzam się z Tobą. Ja pracuje głównie w weekend w tygodniu odbywam praktyki. Zarabiam blisko 2000 za pelne 9- 10 dni pracy.

kierowca

No cóż można powiedzieć. Skala żenady osiągnęła maximum. Usuwacie komentarze bardzo szybciutko :) W skrócie powtórzę: fatalne tablety i internet, stawki za kursy bez zmian od kilku dobrych lat, kompletne nieprzejmowanie się ochroną kierowców podczas epidemii, wciskanie ściemy na pracowniczym forum, żadnych dobrych zmian nie ma. Powinni wam zabrać dotację od rządu za to jak traktujecie kierowców i jak "zwiększyliście" bezpieczeństwo podczas pracy w dobie korony...

Człowiek

Pewnie nawypisywałeś jakieś obraźliwe i niecenzuralne słowa to Cię zbanowali :) Swoją drogą jak twierdzisz że Ci zablokowali 6 tekstów to właśnie pokazałeś jaką wartość mają tego typu wypowiedzi. Każdy pod przykrywką dowolnego NIck-a może naprodukować dziesiątki wypowiedzi. Ech.... właśnie pokazałeś jakim jesteś TROLEM....

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Express Car Rental? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Analityk Finansowy/Biznesowy wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Zdziwiony

Jestem bardzo zdziwiony, że w dzisiejszych czasach dalej istnieje cenzura. Na jakiej podstawie i dlaczego gowork.pl usuwa komentarze? Czyżby dostawał jakieś pieniądze od pracodawców? Bardzo proszę o odpowiedź administratorów, dlaczego i na jakiej podstawie usunął przy najmniej 6 opinii. P.S. Na tym przykładzie widać, że korporacje rządzą, nawet na goworku. I jak szary pracownik może cokolwiek udowodnić?

Krzysztof

Ładnie to tak usuwać opinię kierowców? Rozumiem, prawda boli. To co się teraz wyprawia to jakieś kuriozum już nie wspomnę o karach z jakimi muszą liczyć się pracownicy, którzy od wielu wielu lat są zwykłymi śmieciami, na których wszystko można zrzucić.

...

Kto kasuje nieprzychylne komentarze i szczere opinie?

POZDRAWIAM

Prawda, aż tak bardzo boli, że poprzednie niepochlebne opinie, w magiczny sposób zostały przez Was usunięte? Żenada A więc zacznijmy od nowa, jestem byłym pracownikiem, na stanowisku mobilnego doradcy klienta. Na samym początku, atmosfera w pracy była w porządku, praca sama w sobie także. Lecz po upływie czasu, firma rozpoczęła radykalne cięcia ponoszonych kosztów. A co za tym idzie, po pierwsze sprzęt na którym wykonywana jest praca, nie nadaje się do niczego, ciągle zacinająca się aplikacja oraz każdorazowa utrata internetu, bez udostępnienia z własnego urządzenia neta, nie ma opcji zrealizować ani jednego zlecenia. Po drugie, typowe korporacyjne podejście do pracownika, w czasach kiedy, na świecie panuje wirus, pracownicy biura izolują się, gdzie KIEROWNIK ODDZIAŁU, jasno zakomunikował, że w wirusa nie wierzy, a sam po 0,5h wysyła wiadomość, że kierowcy, mają się trzymać od nich z dala, sami siebie chronią, a kierowcy w żaden sposób się nie liczą, na prostym przykładzie, jest prośba o wyjazd na dwa auta, na jakąś wieś, pierwsze co dało się usłyszeć? "przegadaj klienta", żeby Cie odwiózł gdziekolwiek, mimo że z miejsca potencjalnego wydania/odbioru komunikacja odjeżdża 3 razy na dzień, z pewnością jest to odpowiedzialne, aby narażać pracownika na potencjalne zarażenie w ten sposób, gratuluje podejścia. PRZYPOMINAM, że klient nie ma żadnego obowiązku odwożenia kierowcy i dla wielu z nich było to niezrozumiałe. Po trzecie, stawki za kursy, które przez 3 lata, jak pracowałem w tej firmie, nie uległy zmianie, ani razu, poza zmianą stawki godzinowej, narzuconą z góry. Stawka za najkrótszy kurs który, zazwyczaj zajmuje około 2h, da się zarobić nieznacznie więcej od obecnie obowiązującej najniższej stawki godzinowej. Każdy, z wyżej wymienionych problemów był poruszany niejednokrotnie z KIEROWNIKIEM ODDZIAŁU, który za każdym razem ma tą samą gadkę, "zobaczę, co da się z tym zrobić i dam Wam znać", przez 3 lata pracy, ani razu nie otrzymałem odpowiedzi. NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE...

kandyyydat

Specjalista ds. Obsługi Klienta - Express Car Rental Może ktoś z Państwa pracuje na tym stanowisku i może coś więcej powiedziec? Jakie są godziny zmian i jak wygląda początkowe wynagrodzenie

Na jakie benefity można liczyć w Express Car Rental?

Cześć, Jestem pracownikiem w jednym z oddziałów Expressu. Już od pierwszego dnia pracy miałem możliwość korzystania z wielu benefitów, te najciekawsze to: telefon służbowy, karta multisportu, pakiet medyczny, możliwość wynajmu samochodu na preferencyjnych warunkach. Co roku organizowana jest integracja na której możemy poznać poznać osoby z innych oddziałów oraz centrali - niestety w tym roku z powodu COVID została odwołana. Zapewne podobnie będzie ze Spotkaniem Wigilijnym :( Mam nadzieje, że w przyszłym roku sobie odbijemy. :)

Pracownik-były

Benefity w postaci ciągłego ciśnienia wiecznie wieszających się tabletów, pretensji klientów, wiecznego niedogrania ze strony centrali ,braku podwyżek od 4 lat, bo podniesienie godzinówki to z urzędu, najlepiej poszukania normalnego zajęcia..

Tracker

Korzystanie z telefonu służbowego nie jest benefitem tylko narzędziem pracy, spotykania integracyjne również nie zaliczają się do kategorii benefitów. Masz zerowa wiedzę na temat benefitów.

sdasdsaas

Można dodać jeszcze owocowe czwartki, pracę w młodym dynamicznym zespole i pracodawca idealny. Tylko nawet nie próbuj pytać się o podwyżkę. Wolą zatrudnić kogoś nowego niż doświadczonym, zaangażowanym pracownikom dać podwyżkę.

@Tracker

Słuchaj, opisuję tylko jak wygląda rzeczywistość. Nie zmuszam nikogo do podjęcia pracy w Expressie, więc wyluzujmy trochę bo jeszcze komuś żyłka tutaj pęknie :) Dla mnie telefon który mogę używać prywatnie i integracja jest benefitem i jestem z tego bardzo zadowolony. Generalnie staram się na świat patrzeć pozytywnie, ale jak patrzę na te opinie to chyba jestem w mniejszości :) :) W związku z tym chciałbym Wam Wszystkim życzyć wszelkiej pomyślności w Nowym Roku, a przede wszystkim Uśmiechu :) :) :)

Zgodnie z zasadami telefonu służbowego ani tabletu nie można używać do celów prywatnych, wiec nie jest to żaden benefit

fred

Jestem pracownikiem rzeszowskiego oddziału od kilku lat. Według mnie nie ma lepszej pracy dla studenta. Masz przerwę miedzy zajęciami? Często w tym czasie uda się obskoczyć zlecenia i zarobić zamiast siedzieć na uczelni albo w domu. Atmosfera z rzeszowskim oddziale jak dla mnie super. Nie spotkałem sie jeszcze z sytuacją, żeby któryś z koordynatorów nie pomógł gdy sytuacja tego wymaga. Negatywne opinie piszą chyba osoby, które oczekiwały 5 kursów w dwie strony dziennie. No ale to już ich problem. Przez kilka lat pracy udało mi się odwiedzić sporo miast w całej Polsce, których normalnie nie miałbym okazji zobaczyć. jest to ogromny plus. Praca z niektórymi klientami jak wiadomo może trochę zdenerwować ale przychodząc do takiej pracy każdy powinien się z tym liczyć. Ogólnie gorąco polecam!

Przemuś27
@fred

Opinia która nie ma nic wspólnego z prawdą. Swego czasu pracowałem w rzeszowskim oddziale i nikomu nie polecam. Słaba atmosfera, bardzo niskie zarobki (znacznie poniżej minimalnej krajowej) a do tego najlepsze kursy tylko dla kolesiostwa :)

@Przemuś27

Drogi Przemuś27, z pewną regularnością obserwujemy powtarzające się negatywne opinie odnoście oddziału rzeszowskiego od byłego pracownika. Zapraszamy do kontaktu w celu wyjaśnienia tej sytuacji, jednocześnie życząc sukcesów na drodze zawodowej.

Ile można zarobić?

Dzień dobry, zastanawiam się nad podjęciem pracy w Express, gdyż znalazłem ogłoszenie, że szukani są doradcy mobilni. Jednak jak czytam te komentarze to zaczynam się zastanawiać czy warto. #Express Car Rental czy to prawda, że możliwym jest robienie zlecenia trwającego 6h i mieć za to zapłacone 70 zł brutto ?

@Ile można zarobić?

Witaj serdecznie, zasady wynagradzania za zlecenia (od rozpoczęcia do zakończenia ich realizacji) są wyjaśniane szczegółowo przy zatrudnianiu. Wynagrodzenie za zlecenie jest ustalone na podstawie stawki kilometrowej, określonej precyzyjnie w umowie. Stawka godzinowa weryfikowana jest każdorazowo na koniec miesiąca w stosunku do czasu pracy, a w przypadku niezgodności, równana jest do 17zł za godzinę brutto. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, nurtują Cię jakieś pytania, napisz do nas na adres: rekrutacja@express.pl

nie
@Ile można zarobić?

1. Nie warto 2. Jest to możliwe 3. W/w czas pracy to jazda samochodem. Jeżeli wracasz pociągiem to już nie jest uznawane za czas pracy, więc równanie to minimalnej to fikcja

Inny kandydant
@nie

Szczerze to takie opinie nie zbyt zachęcają. A jest ktoś może w stanie powiedzieć na jakie realne zarobki można liczyć przy etatowej ilości godzin (160-176itp)?

Infiniti
@Inny kandydant

Zarobisz 3500 netto

Żuczek
@Ile można zarobić?

Siemasz! Nie będę komentował postów innych tylko opiszę jak to wygląda z mojej perspektywy. Jako aktualne pracujący kierowca powiem tak, że da się zarobić dobre pieniądze. Pracuję mniej więcej po 12h dziennie i co wybrany dzień robię sobie wolne. Praktycznie wyrabiam czas powyżej etatu. Wynagrodzenie w moim przypadku nie spada poniżej 3k do ręki. Można zarobić też dużo więcej - przy maga zaangażowaniu podwoiłem tę wartość. Kierowcy między sobą się integrują - wypady na miasto/pub, czasem zdarzają się też wyjścia z pracownikami biurowymi. Może czasem się na nich ponarzeka, mimo wszystko prywatnie są bardzo sympatyczni - robią swoją robotę. Jeżeli jesteście studentami jak ja, to grafik jest olbrzymim plusem. W zeszłym roku bez problemu mogłem sobie zrobić przerwę w pracy na praktyki (1,5 miesiąca). Także jeżeli się zastanawiasz, to polecam!

Jaro
@Żuczek

3000zł za 12h dziennie to bez rewelacji, na h słabo wychodzi, ale jakbyś pracował 24h to by było 6000zł. A masz jeszcze ode mnie bonus 1000zł to będzie 7000zł :) Pozdrawiam

Jarosław k
@Jaro

12h ale 3 x w tygodniu wtedy masz 3000k

Franek
@Ile można zarobić?

Podejmując pracę na etacie wiem że możesz liczyć na wynagrodzenie na poziomie trochę poniżej 2 500 "na rękę" Szału nie ma!

Witajcie, chciałabym się podzielić moim doświadczeniem w pracy w Expressie. Pracuję już kilka lat w centrali firmy w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Express nie jest korporacją w której panują dziwne zasady w której ludzie biorą udział w klasycznym "wyścigu szczurów" Na ogłów panuje tutaj życiowe podejście do różnych spraw. Wiem, że z każdym z przełożonych można się dogadać. Wynagrodzenie jest trochę poniżej rynku, ale z drugiej strony wszyscy się na to zgadzaliśmy podpisując umowę. Wiem jedno, nie jest sztuką pokazywać się jako świetny pracodawca gdy wszystko idzie po naszej myśli, sztuką jest zachować klasę, kiedy sytuacja nie idzie po naszej myśli. Tak się teraz dzieje. Wiele firm z powodu COVID-19 zwalnia pracowników, ogranicza im wynagrodzenia, pojawiają się nawet nie etyczne zachowania, w Expressie przynajmniej w mojej ocenie nic takiego się nie dzieje. To jest w dzisiejszych czasach bardzo duży plus.

Dwa lata w expressie

Długo pracowałem w expressie bo ponad dwa lata. Studiowałem dziennie i z początku wydawało się że praca jest idealna jak dla mnie, przed poprzednimi wakacjami szef pytał czy zostaję pracować na wakacje no to ja na to: pewnie. Po czym po dwóch tygodniach napisał że szuka PRACOWNIKA broń Boże nie studenta i nie hobbysty tylko kogoś kto będzie jeździł najlepiej 24/7... przykro ze po dwóch latach nienagannej pracy wyszło jak wyszło. Pracownik jest tylko „towarem przejściowym”, praca niezwykle odpowiedzialna, wynagrodzenie marne... jak się nie wchodzi w (usunięte przez administratora)koordynatorowi to nie ma co liczyć na fajne i przyjemne kursy. Dodam jeszcze ze nie wolno nam było wierzyć w koronawirusa bo szefowi przeszkadzało jak wpadały kursy i z miejsca oddzialowka tez. Jak ktoś miał obawy to tylko tekst „‚mniej tv oglądaj”- powiedział oświecony zwolennik wszędzie widaczych teorii spiskowych, nie pozdrawiam cię TH.

Kierowca
@Dwa lata w expressie

Syndrom expresu wszędzie pandemia łącznie z nimi w tych biurach pozamykanych Ale kierowcy są nieśmiertelni i odporni .

@Dwa lata w expressie

Dzień dobry, rekrutacja nowych Kierowców w dużej mierze uzależniona jest od zróżnicowanej ilości pracy o różnych porach roku, realizacji zadań, czy pojawiających się nowych projektów biznesowych. Mamy świadomość, że praca Kierowcy wiąże się z koniecznością bezpośrednich kontaktów z klientami. Dlatego wyposażyliśmy i stale uzupełniamy nasze oddziały we wszelkie możliwie środki bezpieczeństwa i ochrony osobistej: maseczki, płyny do dezynfekcji, rękawiczki – w trosce o to, by nasi Kierowcy czuli się w swojej pracy bezpiecznie.

Dwa lata w expressie
@Express Car Rental

Owszem, maseczki, płyn do dezynfekcji zawsze był dostępny, ale jak nie kursowało 90% autobusów/ pociągów to dalsze kursy były realizowane przez dwóch kierowców (kierowca+asysta). To było wspaniałe móc robić kursy i szybko i bezpiecznie wracać do domu. Pandemia się nie skończyła, a po pewnym czasie było tylko "wracamy do normalnych kursów bez udziału oddziałówki". To nic że sytuacja w kraju wcale się nie poprawiła, ale "za drogo" dwoma autami robić zlecenie :) Ja rozumiem, że praca jest pracą i chodzi głownie o kasę, ale jak można być na tyle bezdusznym by na obawy związane z potencjalnym zagrożeniem reagować śmiechem... albo pracuj i narażaj swoje zdrowie, albo nie pracuj i do widzenia, znajdziemy kogoś innego. Może w innych oddziałach tak nie było, ale u mnie tak. Firma, która nie szanuje pracownika nigdy nie będzie szanowana. Gdzie Wasza klasa?

Krzychu

Witam pracowałem w firmie Express Car Rental przez dwa lata to było 2016 do 2018r. Co mogę powiedzieć o firmie atmosfera w oddziale w Katowicach jest średnia. Jak chcesz mieć dobre kursy to trzeba być lizusem u koordynatorów. Jeśli masz aspiracje awansować to musisz być ulubieńcem szefa i grać z nim w piłkę. O umowie o prace możecie zapomnieć firma zatrudnia studentów gdzie jak zaczniesz się pytać o umowę o prace to lepiej szukaj innej pracy. Co do zarobków zrobicie nie współmiernie mało do tego ile musicie poświęcić czasu i zrobić kilometrów. Jak pracowałem w tej firmie bardzo popularny tematem były wydania w Niemczech w miejscowości Grafenwöhr. Zrobić tam wydanie masz płacone z kilometra śmieszne pieniądze jedziesz tam siedem godzin pulsu wydanie samochodu do tego dochodzi ci powrót też siedem godzin gdzie kurs powrotny jest rozbijany na ilość osób w busie. To daje piętnaście godzin w pracy przy dobrych tempie. Do tego nie dostaniecie diety a powinna na następny dzień powiem być wolny a ma się asistans gdzie to jest kolejne dwanaście godni w pracy do tego dochodziły kursy przed i po asistansie. Średni dzienny czas pracy to nie raz trzynaście godzin a bywa więcej gdzie ustawowo powinno wam przysługiwać dieta minimum to trzydzieści złoty a o tym możecie zapomnieć. Możecie zapomnieć bo nigdzie nie ma zapisane ile jesteś w pracy czasu tlko jakie kursy zrobiłeś i ile kornetów masz danego dnia. Najlepsze są nocki nie płatne z godziny tylko od kursu i to jak są a jak nie ma to nic nie zarobiłeś a musisz być przygotowany na taką ewentualność i mieć dobrego kolegę który pojedzie z tobą na drugi kraniec Śląską. Z tego co słyszałem w firmie dożo się pozmieniało na gorsze. Co najlepsze po pracy w expresie jako kierowca nie za bardzo jest się pochwalić w CV jak się idzie do firm pracodawcy nie za poważnie traktują twoje doświadczenie jak przydatnie. A jeszcze sobie przypomniałem najlepsze ograniczenia prędkości na GPS za które możesz jechać za zero zł i tłumaczenie się przed (usunięte przez administratora)drogą mailową za spóźnienia do klientów. Mi się nie raz zdarzyło zrobić jednego dnia w pracy od tysiąca do tysiąc czterysta km. Słowem zakończenia osobiście nie polecam a jak szukacie tam pracy to na własną odpowiedzialność lepiej i z mniejszym wysiłkiem zarobicie w wielu innych miejscach.

ha
@Krzychu

Express i diety xd każdą złotówkę liczą, żeby było taniej, a mieli by dać dietę kierowcom? Do biedry po kanapki na 3 dni, spanie w aucie, tak wyglądają kursy zagraniczne za śmieszne pieniądze, a na koniec jeszcze (usunięte przez administratora), że raczyłeś przekroczyć 130 km/h

Krzychu
@ha

Bardzo dobrze wiem jak to jest w expresie napisałem post u góry by uświadomić ludzi którzy chcą podjąć tam pracę.

Pszemek

Pracowałem w firmie EXPRESS w oddziale rzeszowskim. Jednym słowem- DRAMAT. Wynagrodzenie - śmieszne, przełożeni - stronniczy, atmosfera - fatalna. Lepiej poszukać sobie innej pracy za GODNE pieniądze. Pozdrawiam P.

Obecny pracownik

Wiele negatywnych wpisów jest tworzonych przez sfrustrowanych ludzi, którzy nie potrafią sobie poradzić w pracy, lub oczekują niemożliwego. Po co ciągle wiercicie dziurę, tymi samymi komentarzami ? Jeśli Wam nie odpowiada zwolnijcie się i poszukajcie pracy gdzie indziej. Będziecie zdrowsi. Będziecie mogli pisać same pozytywy o swoim przyszłym pracodawcy. W Expressie pracują setki kierowców, a maruderów którzy ciągle wypisuję te same opinie - nie chce się Wam nawet zmieniać tekstów, jest kilku. Osobiście polecam pracę.

Polecam prace! - praca pewna, stabilna.

Szanowni Państwo

Oczywiście że kolega ma rację, są oddziały w których praca jest stabilna natomiast w większości oddziałów to (usunięte przez administratora). Nie będę wymieniał tych oddziałów bo nie chce mi się wchodzić w zbędne dyskusje. Szkoda tylko że zarząd nie zdaje sobie tego sprawy, myślą że zatrudnili osoby które trzymają dany oddział a w rzeczywistości są obibokami. Kierowcy to fundament tej firmy, wiele razy naprawiają błędy które zawalają osoby z biura. Pomijam już rozdawanie najlepszych kursów tym którzy wchodzą w miejsce gdzie kończy się przewód pokarmowy zamiast tym którzy dużo pracują przez co w rzeczywistości tracą dobrego pracownika.

Ferrari

@Express gdzie są wypłaty? Wszyscy pracownicy czekają żeby zapłacić rachunki i kupić coś do jedzenia... Koordynatorzy oczywiście nie widzą problemu. Szkoda że oni już dawno dostali pieniążki, więc mogą mieć teraz wszystko w głębokim poważaniu. Najbardziej smutne jest to, że firma w taki sposób traktuje pracowników pracujących za stawkę poniżej minimalnej. Nie pozdrawiam...

Karpat
@Ferrari

Potwierdzam, praca w oddziale w Rzeszowie to tragedia. Najlepsze kursy tylko dla starych wyjadaczy. Reszta musi siedzieć i liczyć że wpadnie jakiś assistance. Atmosfera słaba, każdy patrzy tylko żeby inni przypadkiem nie zarobili chociażby kilku złotych więcej. 12 zl na godzinę za znoszenie humorków koordynatów którzy cały czas obgadują wszystkich za plecami (usunięte przez administratora)Nie polecam pracy w tej firmie ani w tym oddziale

@Karpat

Prosimy, aby z wszelkimi uwagami i wątpliwościami zgałaszać się do Kierownika Oddziału, który jest do dyspozycji. Wynagrodzenia natomiast, zawsze przed wypłaceniem, są weryfikowane pod względem stawki godzinowej - zgodnej z umową.

Migdałek
@Karpat

Nie potwierdzam jakichkolwiek zarzutów co do oddziału rzeszowskiego, byłem jego pracownikiem wiele lat i wszystkie sytuacje sporne były rozwiązywane z przełożonymi w oddziale oraz z kierownikiem regionalnym. Praca typowo dla studenta, ale również dla osoby chcącej dorobić sobie do swojego etatowego zajęcia - elastyczne grafiki, atrakcyjne stawki, koleżeńska atmosfera i doświadczenia jazdy fajnymi autkami, także poza podkarpacie, a nawet zdarzały się wyjazdy zagraniczne, i to dobrze płatne. Mogę śmiało powiedzieć, że opinie które się pojawiają na łamach tego serwisu o expressie często są wyssane z palca, choć nie ukrywam że nie jest to firma bez problemów. Zawsze tam, gdzie są ludzie pojawiają się konflikty jednak firma stara się je rozwiązywać polubownie z poszanowaniem zasad współpracy. Osoby, które publikują w internecie swoje rozgoryczenie prawdopodobnie nigdy nie śmiały przedstawić swoich opinii kierownictwu twarzą w twarz. Zamiast tego wolą oczerniać wizerunek byłych kolegów i koleżanek w internecie, co tylko świadczy o ich inteligencji i stopniu zaawansowania umiejętności interpersonalnych. Dla Expressu to jedynie ulga, że w jej szeregach nie ma już takich ludzi. Przed Expressem miałem okazję pracować w kilku innych wypożyczalniach i mogę śmiało powiedzieć, że Express to jedno z najlepszych miejsc do pracy w tej branży. Polecam spróbować, gdy tylko będą szukać pracowników i o ile będziesz traktował swoje obowiązki poważnie i sumiennie to będziesz bardzo zadowolony z tej pracy. A osobom, które nie miały odwagi rozwiązać swoich problemów wewnątrz firmy i wywlekają swoje wywody w internecie życzę, aby kiedyś spotkały pracodawcę traktującego pracownika tak jak oni wykonywali swoje obowiązki pracując w expressie.

Marian
@Migdałek

Marian dostałeś kurs do Katowic za ten komentarz? :)

fsdgsgfsgs
@Marian

i to w dwie strony ; )

Witold

Nie polecam pracy w firmie Express, a w szczególności w oddziale w Rzeszowie. Zarobki, atmosfera oraz organizacja na tragicznym poziomie. Stawka na jaką można liczyć to około (usunięte przez administratora)zł na godzinę. Koordynatorzy bardzo stronniczy, najlepsze kursy tylko dla pupilków :) pozdawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Express Car Rental - Kraków

• Jak się pracuje w Express Car Rental?

Zobacz opinie na temat firmy Express Car Rental tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Express Car Rental?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 11 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Express Car Rental