Express Car Rental

Opinie o Express Car Rental

Przeglądając ogłoszenia zauważyłem ogłoszenie pracy jako kierowca techniczny. Chciałbym się zapytać czym się różni od pracy jako doradca mobilny? W opisie ogłoszenia praktycznie ten sam zakres obowiązków. Czy w ogóle jest jakaś różnica? Oprócz tego chciałbym się zapytać jeżeli nie ma obecnie ogłoszenia w mojej miejscowości to warto wysłać CV na adres mailowy? Czy w praktyce jest jakaś szansa na dostanie pracy? I ostatnie pytanie. Temat rzeka - zarobki. Różne opinie na temat zarobków. Czy któryś z kierowców mógłby je bliżej określić? Czy opłacalne są relokacje pojazdów pomiędzy miastami na odcinkach powiedzmy ok. 300km?

grucha
@Anonim

Techniczny chodzi po parking i sprawdza stan samochodu, jak nie ma ludzi do pracy to jeździ jako zwykły kierowca do klientów. Transporty w jedną stronę są nieopłacalne, zarabiasz może 11 zł/h, przejrzyj wszystkie posty tutaj a znajdziesz wyliczenie ile na tym zarobisz

@Anonim

Dzień dobry, obowiązki na obu tych stanowiskach są mocno powiązane. Kierowca Techniczny w głównej mierze pracuje stacjonarnie, realizując zlecenia bez obsługi klienta. Oczywiście nie ma przeciwwskazań do tego, aby wykonał w jakiejś części zadania przypisane do stanowiska Doradcy Mobilnego. Podobnie w drugą stronę. Przede wszystkim zarobki zależą od dyspozycyjności, ale szczegółowe informacje na temat wynagrodzenia otrzymasz podczas procesu rekrutacji. Zapraszamy serdecznie do składania CV na rekrutacja@express.pl - o zainteresowaniu poinformujemy odpowiedni oddział. Jeżeli interesujesz się motoryzacją i lubisz jeździć autami, to jesteś na bardzo dobrej drodze do zatrudnienia.

@Express Car Rental

Szkoda, że nie odpowiadacie na forum pracowniczym dla kierowców, a tutaj jak macie interes to tak :)

@grucha

Przejrzałem opinie na tej stronie i właśnie dlatego pytam o kwestie zarobków. Są opinie taka jak Twoja z zarobkami rzędu 10-12zł/h ale też widziałem jedną opinię w której było wspomniane o zarobkach nawet 7000zł/msc. Kilka opini o zarobkach 4-5000/msc. Różnice między opiniami dosyć duże. Jestem ciekawe skąd aż takie duże dysproporcje.

@Anonim

Jedne akcje są bardziej opłacalne, drugie mniej. Generalnie jak dużo będziesz pracować to sporo zarobisz ale jak przeliczysz to na stawkę godzinową to wychodzi marnie. Podsumowując stawka jest gówniana ale nadrobisz godzinami :p

@Anonim

Dzień dobry, Wszystkie wynagrodzenia są kontrolowane pod względem stawki godzinowej, także nie ma możliwości, aby wartość była mniejsza niż minimalna - 17zł/h brutto. Wszelkie różnice w wysokości wynagrodzenia wynikają wprost z czasu, jaki każdy z pracowników chce poświęcić na pracę.

@Express Car Rental

No chyba nie bardzo firmo Express :) Prosty przykład. Wydanie np. 80km od biura, stawka dla kierowcy za to zlecenie to 45zł. Teraz jak to wygląda czasowo: przyjazd do klienta wraz z tankowaniem 1h30min, wydanie ok. 15min, powrót komunikacją 2h, powrót na biuro kolejne 15min (podałem i tak optymistyczne czasu bez żadnych komplikacji, kiedy wszystko się dobrze ułoży i klient nas podrzuci na przystanek). Czas poświęcony na zlecenie: 4h, czyli 45zł/4h=11.25zł brutto. Oczywiście firma tłumaczy to tak, że czas po wydaniu jest już naszym czasem wolnym haha, a prawda jest taka, że dla nas czas pracy kończy się wtedy kiedy dotrzemy na biuro, gdzie mamy swoje auto na powrót do domu :)

@kierowca

Szanowny Panie, warunki wynagradzania za zrealizowane zlecenie są szczegółowo opisane w umowie. Jeśli ma Pan wątpliwości co do poprawnej interpretacji jej zapisów, serdecznie zapraszamy do kontaktu z kierownikiem oddziału.

@Express Car Rental

Ja żadnych wątpliwości nie mam, bo wiem jak to wygląda od zaplecza. Co mi da rozmowa z kierownikiem, powie, że tak jest i tyle. Przekazuję realia dla potencjalnych nowych pracowników :) Problem niskich stawek za zlecenie był, jest i będzie tylko jeszcze większy jak podniosą minimalna stawkę godzinową ;)

Kumaty
@kierowca

(usunięte przez administratora)nie kumam kierowców, którzy wybrzydzają ze stawką. Czy świadczenia postojowe Wam się skończyły i trzeba było w końcu 4 litery ruszyć do roboty? Tak fajnie siedziało się w domu za (usunięte przez administratora) i dostawało 2080 zł przez 3 miesiące. Pracuję już dłuższy czas, jasne jest, że jeden kurs na ten sam dystans będzie korzystniejszy inny nie, ale wiem jaką umowę podpisywałem i jak wygląda praca. PS. A o kursach w dwie strony już kalkulacji godzinowej nigdzie nie widzę. Co za wysoka stawka godzinowa wychodzi?

krks
@Kumaty

Tylko Panie kolego minimalna stawką godzinowa nie polega na tym, że raz zarobisz 10 zł / h a raz 24 zł / h i średnia Ci wyjdzie 17, tylko masz mieć zawsze te minimum 17. Ja się kierowcom nie dziwię że nie chcą wykonywać słabych kursów, szanujmy swój czas. Ponad to według expressu czas pracy to jedynie czas gdzie jedziesz autem do klienta, zaś powrót komunikacja już na tablecie nie zalicza się do czasu pracy lub według umowy "czasu wykonywania zlecenia"

@Kumaty

Oczywiście, że są kursy, które się bardziej opłacają o czym wspomniałem wcześniej kolego ;) Jednak tutaj chodzi o to, że w większości robi się te akcje "mniej opłacalne" i to nie jest śmieszne, jak realna stawka godzinowa wychodzi dużo poniżej krajowej minimalnej stawki. (usunięte przez administratora) Również tu nie chodzi o to, żeby wiecznie narzekać na EXPRESS, tylko, żeby w końcu ktoś w firmie zauważył problem i go rozwiązał.

@kierowca

Dzień dobry, w okresie urlopowym rzeczywiście zaglądaliśmy na Forum nieco rzadziej. Jesteśmy już do dyspozycji. Zapraszamy serdecznie do korzystania z tego narzędzia.

Legia
@Anonim

7000 zł to chyba na stanowisku koordynatora regionu :) (usunięte przez administratora) zł na godzinę to realna stawka. A na komentarze pisane przez (usunięte przez administratora)nie patrz. Zresztą pojedź sobie pod biuro i zobacz jakimi samochodami jeżdżą kierowcy to będziesz widział ile kto zarabia

Miroslaw Lesniowski

Dzień dobry. Byłem waszym klientem. 3.08.20 pożyczyłem auto na lotnisku w Krakowie Balice na tydzień. Niestety nie udało się zabezpieczyć depozytu na mojej karcie kredytowej w sposób jaki normalnie się robi więc choć nie byłem tego świadomy pieniądze zostały zabrane z mojej karty. Auto zwróciłem 10.08.20. Otrzymałem formularz zwrotu. Auto bez uszkodzeń. Miałem dostać zwrot depozytu w ciągu następnych kilku dni. Po tygodniu zadzwoniłem zapytać kiedy dostanę pieniadze spowrotem. Miła pani powiedziała żeby jeszcze poczekać. Tydzień później znów dzwonię. Pani mówi że transakcja anulowana i żebym podał numer konta bankowego to tam wyślą pieniądze. Podałem. Czekam 2 tygodnie i pieniędzy dalej nie ma. Odsetki na karcie rosną. Dlatego mam nadzieję że jest tu jakaś osoba która może mi pomóc. Mój mail: meero4p@gmail.com Proszę o kontakt. W przeciwnym razie będę zmuszony zgłosić sprawę na policję. Być może jest więcej takich osób. Ryanair też poinformuję bo u nich na stronie robiłem rezerwację. Miroslaw Lesniowski

@Miroslaw Lesniowski

Pisz śmiało na reklamacja@express.pl i tak miałeś farta, że się dodzwoniłeś na infolinie :)

@Miroslaw Lesniowski

Szanowny Panie Mirosławie, po ustaleniu numeru Pana rezerwacji ustaliliśmy, że depozyt został zwrócony, natomiast dalszą korespondencję wyjaśniającą zaistniałą sytuację prowadzimy drogą mailową. Mamy nadzieję, że po jej wyjaśnieniu zechce Pan korzystać nadal z naszych usług. Z poważaniem

andrzej

Ostatnio dzieją się jakieś jaja, system wiecznie system krzaczy, co totalnie utrudnia prace jak i wzrasta niezadowolenie klienta. Gdzie wydanie trwa godzinę czasu a nie powiedzmy 15 minut.

Wynajem auta

Bardzo nieprofesjonalna obsługa na lotnisku w Krakowie. Zamówionego gps nie było , pracownik wręczył kluczyk niczego nie tłumacząc: gdzie oddać samochód, rzekomo trzeba dzwonić do kierowcy??? Opłatę za parking lotniskowy opłaca klient- nie dostałam o tym poinformowana (usunięte przez administratora)

Zniesmaczony
@Wynajem auta

Gościu to portal wiedzy o pracodawcy A nie miejsce składania reklamacji. Jak Ci coś nie pasowało trzeba do nich dzwonić i złożyć formalnie zgłoszenie A nie wylewać żale na portalu wiedzy dla pracownikow

@Wynajem auta

Śmiało pisz na reklamacja@express.pl, bo na infolinie się raczej nie dodzwonisz :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Express Car Rental? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Analityk Finansowy/Biznesowy wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Jestem obecnie pracownikiem Infolinii w Expressie. Jestem bardzo zadowolony. Praca raczej lekka, wynagrodzenie Ok. Mogę wszystkim polecić. Firma godna polecenia!

kierowca

Czy jako pracownik infolinii uważasz, że ilość osób na infolinii jest wystarczającą? Nie drażni Cię to, że klient lub kierowca jest po prostu zirytowany czekając często około 40min aż obeirzesz?

Pacownik
@kierowca

Absolutnie nie. Płacą mi za to aby odbierać telefony. Dostaje kasę zgodnie z umową. Firma nikogo nie zwalnia, przeszła przez COVID, czego mam chcieć więcej. Jeśli miałbym być sam w robocie to będę robił swoje. Odbiorę tyle telefonów ile dam radę i ani jednego więcej. Za to mi płacą. Dziwią mnie pseudo opinie mowiace z troską o czasie oczekiwania na połączenie. To chyba nie jest wasz zakres obowiązków. Jeśli chcecie zbawiac Świat to na Białoruś zapraszam, tam można walczyć o idee

@Pacownik

W sumie masz racje, możesz mieć gdzieś ile oczekuje klient/kierowca na połączenie jesteś tylko pracownikiem :) Szkoda tylko, że kierowcy nikt za ten czas nie zapłaci, a klientowi zmarnowanego czasu nikt nie odda. Moim zdaniem sytuacja jest dramatyczna, klienci np. chcieli oddać auto w piątek a auto było zdane dopiero w poniedziałek jak sam express się zorientował, że auto już dawno powinno być zwrócone...Klient pokazał mi screena jak czekał na infolini dokładnie 1 godzinę i 43 minuty, się rozłączył bo potrzebował zadzwonić do kogoś innego.

Mam parę pytań jeśli chodzi o pracę jako kierowca w Express Car Rental. 1. Na jakie zarobki miesięczne można liczyć? Spotkałem się tutaj z różnymi zdaniami. Jest dużo opinii, w których zarobki wynoszą mniej niż 100/dzień a niektórzy piszą o miesięcznych zarobkach na poziomie 5000 zł. 2. Z czego składa się wynagrodzenie? Jest jakaś podstawa godzinowa czy na wypłatę składają się tylko wykonane kursy + ewentualne premie? 3. W ogłoszeniu jest wzmianka o możliwości wykonywania dodatkowo płatnych transportów pomiędzy oddziałami na terenie całej Polski poza godzinami pracy? Mogły mi ktoś napisać jak coś takiego wygląda? Dojeżdżasz do miejsca docelowego i jak wygląda powrót? Na własną rękę czy dostajemy drugi samochód aby go przetransportować do naszej siedziby? Jak rozliczany jest taki kurs? Czy jest on jakoś extra płatny? 4. Jeżeli dostarczamy samochód i powrót jest komunikacją miejską to jest to na nasz koszt czy firma jakoś to pokrywa? Trzeba przedstawiać jakieś paragony itp? To chyba na tyle :D Pozdrawiam

Dzień dobry, zapraszamy serdecznie do składania CV na adres mailowy: rekrutacja@express.pl. Na te i inne pytania z chęcią szczegółowo odpowiemy podczas rozmowy telefonicznej lub osobistej.

Exdriver

1. O zarobkach 5 tys to chyba pan J. z działu jakości pisze opinie, 3k max. 2. Ile wyjeżdzasz tyle masz, stawka km, za siedzenie w biurze nikt nie płaci. 3. Oczywiście, zrobisz transport, w jedną stronę, powrót PKP bądź bus. Extra nic nie płacone pomimo transportów w nocy. (usunięte przez administratora) 4. Bilety tylko rozliczane poza miejscem oddziału

@Exdriver

Dzień dobry, dokładne wynagrodzenie kierowców jest tematem na skraju poufności, ale potwierdzić możemy, że większość z nich osiąga przedstawiony w pytaniu zarobek. Oczywiście na wynagrodzenie ma wpływ dyspozycyjność i zaangażowanie pracowników, a wszelkie koszty opierają się na zapisach podpisanej umowy.

Kierowca

Bardzo dziwią mnie komentarze w stule dniówka 100zł od 8 do 16. Pracuje w jednym z większych oddziałów i nie znam kieorwcy który ma taką dniówkę każdy przekracza to z nawiązką chyba że jest to osobą która wpada tutaj dorywczo. Są zlecenie lepsze i gorsze.Jeździsz fajnymi furami, przed pracą tutaj znalem 2-3 auta teraz mogę się szczycić znajomością kilkudziesięciu modeli. Maruderzy dlaczego pracujecie skoro jest tak źle? Może dlatego że grafik jest elastyczny. W innych firmach stawki może i są delikatnie wyższe ale masz 21 dni urlopu i tylko 4 na żądanie. Tutaj potrzebowałem miesiąc wolnego bo praktyki nie ma problemu. Kierownik poprosił tylko o oddanie sprzętu na ten czas. Podobno jesteśmy karani za wszystko? Nigdy nie dostałem kary bez ostrzeżenia i rozmowy na temat błędu i tego jakie konsekwencje on robił dla firmy, wina była ewidenta i bezsporna. Atmosfera między pracownikami jest super, dogadajuemy sie ze wszystkimi.

Roman
@Kierowca

Gdzie jest taki cudowny oddział?, u nas jest kurs ucinany do złotówki za nie dolany płyn do spryskiwaczy czy brak check listy mimo iż o 2 w nocy wróciłeś z transportu

@Roman

Szanowny Panie, opisana przez Pana sytuacja wymaga wyjaśnienia z Kierownikiem Oddziału, który jest do Pana dyspozycji. Z pewnością opisany przypadek zostanie wyjaśniony.

...

Mam parę pytań jeśli chodzi o pracę jako kierowca w Express Car Rental. 1. Na jakie zarobki miesięczne można liczyć? Spotkałem się tutaj z różnymi zdaniami. Jest dużo opinii, w których zarobki wynoszą mniej niż 100/dzień a niektórzy piszą o miesięcznych zarobkach na poziomie 5000 zł. 2. Z czego składa się wynagrodzenie? Jest jakaś podstawa godzinowa czy na wypłatę składają się tylko wykonane kursy + ewentualne premie? 3. W ogłoszeniu jest wzmianka o możliwości wykonywania dodatkowo płatnych transportów pomiędzy oddziałami na terenie całej Polski? Mogły mi ktoś napisać jak coś takiego wygląda? Dojeżdżasz do miejsca docelowego i jak wygląda powrót? Na własną rękę czy dostajemy drugi samochód aby go przetransportować do naszej siedziby? 4. Jeżeli dostarczamy samochód i powrót jest komunikacją miejską to jest to na nasz koszt czy firma jakoś to pokrywa? Trzeba przedstawiać jakieś paragony itp? To chyba na tyle :D Pozdrawiam

Mam zamiar rekrutować do tej firmy na stanowisko kierowcy, jak się pracuje obecnie w tej firmie, warto i czy sie opłaca?

polecający
@Michał

Ja ze swojej perspektywy jak najbardziej polecam. Jeżeli lubisz jeździć autami i interesujesz się motoryzacją oraz jesteś w stanie zaangażować się w pracę, to naprawdę warto. Może nie ma płatnych urlopów, ale grafik ustalasz jak chcesz, więc studenci dzienni (jak ja) także znajdą tu dla siebie miejsce. Podstawiasz auta w różne miejsca, czasem dobrze skomunikowane czasem nie, najważniejsze umieć sobie radzić. Kursy wyceniane są w oparciu o odległość pomiędzy oddziałem a miejscem dostawy samochodu. Wyznacznikiem w tym zakresie są dane z mapy googla. Faktem jest że jedne kursy wychodzą lepiej inne gorzej ale w ogólnym rozrachunku wynagrodzenie wychodzi uczciwe. Z tego co wiem to każde miesięczne wynagrodzenie jest kontrolowane pod względem osiągnięcia minimalnej stawki godzinowej, więc nie jest prawda że stawki są tutaj poniżej ustawowych wartości. O wysokości wynagrodzenia w znacznej mierze decydujesz sam, określając swoją dyspozycyjność. Jeśli zadeklarujesz np. 100 godzin w miesiącu nie powinno nikogo dziwić, że wypłata jest niska. Z mojego doświadczenia powiem, że ważny jest również przedział czasowy w którym pracujesz. Najwięcej osób chce pracować w godzinach 8:00 – 16:00, po tym przedziale, kierowców jest znacznie mniej i zdecydowanie łatwiej jest otrzymać więcej kursów. Polecam.

Kierowca

Przyznam że bardzo dziwi mnie większość negatywnych opinii jak się tutaj pojawia. Mam wrażenie, pod warunkiem że pisane są przez rzeczywistych kierowców a nie przez osoby źle życzące firmie, że osoby te są masochistami. Ja, będąc niezadowolony z warunków pracy, na które zgodziłem się podpisując umowę z Expressem, rozwiązałbym ją w trybie natychmiastowym :) Przecież nikt mnie tutaj na silę nie trzyma. Wiecie czemu tego nie robię, bo zarabiam godnie. Otrzymuję wynagrodzenie na poziomie ok. 3000 zl. Fakt, że kursy wynagradzane są czasami różnie, mnie nie dziwi. Przecież trudno jest przewidzieć że pojawią się korki czy inne nieprzewidziane okoliczności które wydłużą czas zlecenia. Śmieszy mnie jednak to, że nikt nie wspomina że spora część kursów jest realizowana bardzo sprawnie np. w 0,5 godziny za stawkę 20 zł. Nikt nie grzmi! Dostałem za dużo! Fakt jest taki, że każdy kierowca przekracza stawkę godzinową bo jest ona rozliczana w cyklu miesięcznym i jeśli tyko komuś chce się pracować to w trakcie miesiąca wypracuje sobie wysoką stawkę budowaną przez różne zlecenia, te niżej i wyżej wycenione. Reasumując, wszystkim maruderom i niezadowolonym z pracy w Expressie bardzo dziękuję! Idźcie do konkurencji, czy gdziekolwiek indziej. Jeśli Was nie będzie może będę miał okazję zarobić więcej, tak jak było to w kwietniu i maju. Pozdrawiam Wszystkich!

KierowcaKato
@Kierowca

Zgadzam się z powyższym tekstem! Każdy podpisał umowę dobrowolnie godząc się na opisane w niej warunki. Nic dodać nic ująć. Nie podoba Ci się to zmieniasz prace i idziesz do konkurencji gdzie zarobki są po 20 000 zł miesięcznie. Taki żarcik, bo czytając to wszystko poniżej mam wrażenie że wielu swoją pracę wycenia właśnie na taką kwotę. W sumie też chciałbym tyle zarabiać ….

Wyluzowany

Właśnie się plazuje w Gdańsku. Słońce świeci, piwko zimne, czego chcieć więcej. I to wszystko przy okazji transportu samochodu do Trójmiasta. Tego w biurze nie zaznacie. ????

Chętny do Pracy

Na jaki adres można u Was składać CV ? Wypożyczalnia w której do tej pory pracowałem, nagle zakończyła działalność zostawiając nas na lodzie. Znam Waszych kierowców z lotniska więc szybko się ogarnę.

@Chętny do Pracy

Zapraszamy do rekrutacji na adres: rekrutacja@express.pl

Kierowca

Jestem pracownikiem w microoddziale już od wielu lat. Bardzo polecam tę pracę. Zarobki jak na możliwości w moim regionie są super! W zależności od miesiąca zarabiam pomiędzy 3tyś - 5 tyś zł. Przez te wszystkie lata miałem okazję zwiedzić całą Polskę. Nie myślę niczego zmieniać. Jestem na TAK :)

Primož Peterka

Generalnie, pracy nie polecam. Szkoda nerwów i czasu. Chyba, że utrzymują cię rodzice na studiach i wpadasz dorobić. Przed pandemią można było na prawdę dobrze zarobić (3-4k bez problemu przy etatowej pracy 8-16). Niestety, aktualnie pracy jest tak mało, że 100PLN dniówka to jest często MAX, a godziny pracy takie same. Łatwo policzyć stawkę godzinową... (usunięte przez administratora) a w nagrodę za pracę w czasie pandemii kierowcom wręczono dyplomy i obcięto stawkę za akcje serwisowe, co przy aktualnym ruchu i ilości pracy jest po prostu obcięciem pensji przez 1/3 lub więcej. Uprzednie podniesienie stawki za akcję serwisowe było spowodowane zmianą lokalizacji biura na kompletne odludzie, ale co spowodowało obniżenie jej z powrotem? Zagadka. Do tego ciągłe zatrudnianie nowych kierowców gdy pięciu czy więcej siedzi bezczynnie żebrząc o jakąś akcję... Super ta największa wypożyczalnia.

@Primož Peterka

Aby odnieść się do postawionych w Pana komentarzu zarzutów, prosimy o kontakt na Forum Kierowców.

Alibaba

Kiedy w końcu w firmie pojawi się jakieś zaplecze socjalne dla pracowników?! Brak chociażby jakiegoś Multisporta czy OK System (był kiedyś). Firma tłumaczy się za małą ilością chętnych. Nie wierzę w to, że w tak dużym holdingu nie ma chętnych na uprawianie sportu! Po prostu dramat. Niektórych "wytłumaczeń" firmy nie da się już słuchać..

@Alibaba

Szanowny Panie, proponujemy, aby pytania dotyczące warunków pracy zechciał Pan skierować na przeznaczone do naszej wzajemnej komunikacji Forum Kierowców. Otrzyma Pan na nim odpowiedzi na wszystkie nurtujące Pana pytania.

Ex driver

Dostaliscie już wypłaty?

Marik
@Ex driver

Nie wiem jak u Was, ale u mnie już jest

kiero
@Marik

u mnie było wczoraj wieczorem

Zdenerwowany kierowca

Firma(usunięte przez administratora), Czas na wypłatę ustalili do 18 danego miesiąca a pomimo tego nie potrafią przelać kierowcom pieniędzy na czas. W tym miesiącu 18 wypadł w sobotę czyli powinni wypłacić pieniądze 17 a w poniedziałek 20 kierowcy nadal nie mają wypłaty. Taka sytuacja dzieje się nie pierwszy raz. Pomimo braku wypłaty firma nadal oczekuje że kierowcy będą wykładali z swoich prywatnych pieniędzy opłaty za jakieś parkingi na lotniskach czy bilety na pociągi a zwrot za te opłaty przychodzi do kierowców po miesiącu. Duża firma a nawet podstawowych rzeczy nie potrafi ogarnąć.

Realnie
@Zdenerwowany kierowca

W tym co napisałeś jest trochę prawdy, ale w expressie pracuje bardzo długo i taka sytuacja z wypłatą zdarzyła się pierwszy raz.

Zdenerwowany kierowca
@Realnie

W kwietniu sytuacja z wypłatami była identyczna jak w tym miesiącu. 18 wypadł w sobotę wypłaty przyszły 20

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że wszelkie kwestie dotyczące naszej wspólnej pracy bądź współpracy warto omówić ze swoimi przełożonymi, którzy chętnie odpowiedzą na Wasze pytania. Coś Was niepokoi? Porozmawiajcie z kierownikiem oddziału lub skorzystajcie z wewnętrznych firmowych narzędzi komunikacji – Forum Kierowców lub intranetu. Zostały stworzone z myślą o Was.

adam
@Express Car Rental

Forum zostało stworzone z myślą o własnym interesie, a nie interesie kierowców, po to by wszelkie negatywne opinie nie były widoczne publicznie dla nowych potencjalnych pracowników. Skoro nie potraficie tutaj odpowiedziec na większośc poruszonych i niewygodnych dla was tematów to po udzielać się na prywatnym forum i ryzykować bycia piętnowanym?

@adam

Panie Adamie, W interesie firmy jest satysfakcja klientów z naszych usług, ale i pracowników, w tym Pana - z wykonywanej pracy. Firmowe forum pozwala na ułatwienie komunikacji, poznanie potrzeb i opinii pracowników – zarówno pozytywnych jak i negatywnych, a tym samym możliwość szybszego reagowania na uwagi. Co do wspomnianego przez Pana ryzyka – nie ma przyzwolenia w naszej firmie na jakiekolwiek formy dyskryminacji i piętnowania. Z poważaniem.

Lachistan

Co do stawki to się zgodzę, z powrotem z miejsca wydania/zwrotu często wychodzi grubo poniżej minimalnej stawki godzinowej. Sprawą powinien zainteresować się PIP, tak jak i brakiem dzisiejszych wypłat, co również jest niezgodne z prawem.

Driver
@Lachistan

Czyli widzę, że brak wypłaty sięga wszystkich oddziałów. Ja już złożyłem zawiadomienie do PIP, polecam wam też wygodnie online na ich stronie można tego dokonać.

Roman
@Lachistan

@Lachistan Ufff, już się byłem ze tylko u nas w oddziale nie doszły wypłaty

aha

Waco Elo Mario
@aha

My dzisiaj popołudniu dostaliśmy pieniądze. U nas rano kierownik z każdym rozmawiał i wyjaśniał co się stało, że jakiś błąd w przelewach był.

snowman

Potwierdzam, praca w oddziale w Rzeszowie to tragedia. Atmosfera slaba, koordynatorzy wiecznie obgaduja wszystkich za plecami, a pracownicy patrza tylko zeby przypadkiem ktos inny nie zarobil chociazby kilku zlotych wiecej niz oni... Jezeli kogos satysfakcjonuje wynagrodzenie na poziomie (usunięte przez administratora) zl/h oraz fatalna atmosfera to zapraszamy, w przeciwnym badz razie zachecam do szukania pracy w innym miejscu ZA GODNE WYNAGRODZENIE.

dziadek do orzechow

Gdzie są wypłaty ???? Naprawdę warto płacić karę od PIP-u ? Firma jest totalnie nie poważna, wszyscy kierowcy obecnie są bez wypłat. Chyba trzeba się skrzyknąc i przestać pracować do czasu przelewu pieniędzy. Firma zasługuje na miano firmy roku haha.

Zostaw merytoryczną opinię o Express Car Rental - Kraków

• Jak się pracuje w Express Car Rental?

Zobacz opinie na temat firmy Express Car Rental tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Express Car Rental?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 11 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Express Car Rental