Traficar Sp. z o.o.

Opinie o Traficar Sp. z o.o.

Tomek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Dlaczego traficar usuwa moje wiadomosci?Niech wszyscy uzytkownicy wiedza jak traktujecie klientow wieloletnich..Prosze ta moja opinie przywrocic ktora napisalem o Traficar. Z powazniem

Tomek Nowy wpis

Dno. Od paru miesiecy probuje odzyskac pieniadze za zakup plynu do spryskiwaczy ,kwota cos okolo 75 zl. I wysylaja mi na meila ze to faktura nie ma nipu a druga nieczytelna. Za kazdym razem na stacjach podawalem nip trafica,niech sobiebweryfikuja ze stavjami orlen ja nie mam na to czasu.Dzis im napisalem bo mam jedna platnosc nieuregulowana ze dopoki mi nie zwroca za te plyny to nie ureguluje tej platnosci. Pozdrawiam

Iza Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Jak utrudnić skorzystanie ze zniżki? Nie wystarczy wypożyczyć samochód oznaczony zniżką za przestawienie, zatankowanie czy sprzątanie. Musisz dołączyć do Traficar Ogarniam, ale to też nie koniec. Jeśli jeszcze raz nie potwierdzisz, że chcesz skorzystać ze zniżki twoja strata. Wypożyczając samochód raz na miesiąc, korzystając ze zniżki raz na kilka miesięcy musisz pamiętać o tym ile trzeba się naklikać w przeciwnym wypadku czeka cię rozczarowanie. Po takim doświadczeniu klient się nuczy i na pewno będzie "chciał wracać".

Biez Nowy wpis

Nie radzę korzystać. Wydałem kilkanaście tysięcy złotych na tą usługę, a kiedy w nocy po pracy zmęczony próbowałem wrócić do domu samochodem wynajętym na doby, to okazało się że odcięto mi zapłon przez problemy pobrania kwoty 160 zł z konta. Dwie godziny rozmów z infolinią dały efekt taki, że przy pomocy Blika opłaciłem tą kwotę, ale i tak musiałem zostać spać na parkingu, bo nie udało się na nowo wynająć samochodu, a kwota pozostała na koncie nie wystarczyła na taxi. Zero zrozumienia. A problem był ze strony banku, nie przewidziałem że o 23 w nocy może coś takiego się wydarzyć. Życzę wszystkim pracownikom żeby przespały się na parkingu pod chmurką o tej porze roku.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Traficar Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Jaka umowa obowiązuje w Traficar Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Pan Darek

Bardzo słaba firma nie da rady zweryfikować dokumentów ,skasowali i nic kontakt telefoniczny ,mailowy brak odpowiedzi ,totalne zlanie klienta, po drugie znaleźć samochód na mapie katastrofa, pojechałem z Gdyni do Gdańska bo na mapie pokazało że tam stoi ,okazało się że auto jest całkiem w innym miejscu. Nie polecam firmy .Oferują złote góry a co do czego ,tragedia .Wszystkie te firmy takie same nic nie warte Panek,czy Traffic cars .NIE POLECAM.

myk

Chyba nie rozumiem procesu weryfikacji. Zeskanowałam i podałam wszystkie dane prawa jazdy. Dlaczego muszę dodatkowo potwierdzać tożsamość kontem bankowym? I w sumie nie byłoby to to takie straszne, ale po zalogowaniu się do banku (dlaczego nie zostałam po prostu przekierowana do aplikacji tylko muszę się logować przez stronę?) i przejrzeniu formularza, okazało się, że firma Traficar chce uzyskać między innymi takie informacje: numer rachunku, nazwa rachunku, rodzaj rachunku, nazwa rodzaju rachunku, saldo księgowe rachunku, dostępne środki, właściciel rachunku, waluta rachunku, wykonane transakcje (data transakcji, data waluty, tytuł, rachunek odbiorcy, kwota, obciążenie, adresy nadawcy i odbiorcy, typ operacji i tak dalej). Nawet nie rozwijałam zakładek "transakcje oczekujące", "transakcje odrzucone na rachunku", "transakcje anulowane". Co się dzieje? Dzwoniłam na infolinię i złożyłam skargę. Ciekawa jestem czy to jakiś błąd u mnie, w moim banku czy faktyczne celowe działanie firmy.

jaer
@myk

Zgadzam się z absurdalnością wymogów traficara co do weryfikacji danych osobowych. Firma chce za dużo danych, a logowanie się do serwisu bankowego przez ich stronę śmierdzi phishingiem, każdy jeden bank powie, żeby takiego czegoś nie robić w trosce o swoje pieniądze i o dostęp do swojego konta przez osoby trzecie.

@jaer

Dziękujemy za zgłoszenie i wyrażenie swoich obaw dotyczących procesu weryfikacji tożsamości w naszej aplikacji. Chcielibyśmy zapewnić, że Traficar traktuje bezpieczeństwo danych użytkowników z najwyższą powagą i wszystkie nasze działania są zgodne z obowiązującym prawem, w tym z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych (RODO). Proces weryfikacji, o którym Pan wspomina, został wprowadzony w celu zwiększenia bezpieczeństwa usług oraz ochrony przed nieuprawnionym dostępem i nadużyciami. Rozumiemy Pana niepokój odnośnie zakresu danych, które są udostępniane naszemu partnerowi, firmie TransactionLink sp. z o.o., w celu przeprowadzenia weryfikacji. Zgodnie z udzielonymi zgodami, firma TransactionLink sp. z o.o. ma dostęp jedynie do ściśle określonych danych niezbędnych do weryfikacji tożsamości, tj. imienia, nazwiska oraz, o ile jest udostępniany przez bank, numeru PESEL. Informacje zawarte w klauzuli informacyjnej, odnoszą się do potencjalnego zakresu danych, które mogą być przetwarzane przez TransactionLink w ramach szerokiego spektrum oferowanych przez nich usług, jednak w przypadku współpracy z Traficar ograniczamy te dane do niezbędnego minimum. W praktyce przekazywane są jedynie te informacje, które są niezbędne do potwierdzenia tożsamości użytkownika zgodnie z wyrażoną zgodą. Monitorujemy i oceniamy nasze procesy w celu zapewnienia, że są one zgodne z prawem i bezpieczne dla naszych klientów.

Aku

Czy jest mozliwość otworzenia swojego oddziału w innym miescie w Traficarze?

@Aku

Dziękujemy za opinię. Czy możemy prosić o doprecyzowanie zgłoszenia? Czy chciałbyś, aby nasza usługa była w nowej lokalizacji? Pamiętaj, jesteśmy dostępni w 28 miastach na terenie Polski. Pełna lista dostępna pod adresem https://traficar.pl/o-traficar/.

Co wchodzi w socjal Traficar Sp. z o.o.?

Traficargo

Pomysł dobry, aplikacja OK, natomiast uważam że wprowadzacie z IKEĄ klienta w błąd. Wg reklam do każdego traficargo wejdzie Pax(>2m paczka), do dokkera po złożeniu fotela pasażera. Tymczasem owszem wszedłby gdyby nie kabina wydzielona ścianą. O czym dowiedziałam się po otwarciu auta. Najbliższy Master był kilkanaście km dalej wiec niefajnie. Może ta informacja gdzies tam jest ale zdecydowanie słabo widoczna. Drugie zastrzeżenie to sposób zamykania auta. Kiedy już się wie co i jak to OK, ale przy pierwszym podejściu w ciemnościach (brak oświetlenia na dedykowanym parkingu) to droga przez mękę. Powinna być konkretna informacja lub grafika pokazująca gdzie i jak DOKŁADNIE odłożyć kluczyk - ze w głębi ukryte jest wgłębienie na magnes z breloka bo długo szukałam go po omacku a później tez musiałam poprawiać jego ułożenie zanim po 20 min walki i licznych nieudanych próbach połączenia z konsultantem udało mi się zakończyć wynajem.

@Traficargo

Dziękujemy za opinię. Przepraszamy za niedogodności. Pamiętaj, że pełna specyfikacja aut Traficar i TrafiCargo dostępna jest na naszej stronie internetowej www.traficar.pl. Znajdziesz tam wymiary i dane techniczne wszystkich dostępnych samochodów. Informacje dotyczące usługi takie jak: strefa parkowania, jak rozpocząć oraz zakończyć wynajem auta dostępne są do wglądu w zakładce INFO w kartotece pojazdu, która wyświetla się przy rezerwacji.

Jaka jest kultura pracy w Traficar Sp. z o.o.?

Salc

Nie tankujcie pod żadnym pozorem samochodu za swoje pieniądze nie zwracają pieniedzy

@Salc

Zapewniamy, że każdorazowo zwracamy naszym użytkownikom koszty, jakie ponieśli w związku z tankowaniem naszych pojazdów. Jeżeli uważasz inaczej, prosimy, napisz na reklamacja@traficar.pl. Zweryfikujemy Twoje zgłoszenie.

Maciek
@Salc

Ja raz musiałem zatankować za swoje i otrzymałem zwrot.

Greg

Witam Dziś spotkala mnie dziwna sytuacja, dodam ze jestem klientem czesto korzystającym z cargo. Dzis mialem zarezerwowany pojazd , widząc że mogę nie zdążyć w 15 minut przedluzylem moją rezerwacje, dodam ze czasami mi się to zdarza. Ale do rzeczy, jakie bylo moje zdziwienie po zakonczonym najmie ( ok 1 godzina , przejechane 9km) gdy otrzymalem powiadomienie ze zostala potrącona oplata za rezerwacje 24h. Co za tym idzie z konta potracono kwote 253zl. Naturalnie zaraz po tym zatelefonowałem na info, mila Pani poinformowala ze faktycznie takie sytuacje mają czasami miejsce z uwagi, cytuje " bliskość przycisków". Wiec ja czekam na zwrot i korektę faktury. Natomiast Szanownych Państwa proszę o dopracowanie tej części aplikacji by juz nikt nie popelnil takiego nazwijmy to błedu.

@Greg

Bardzo przepraszamy za niedogodności, które Cię spotkały. Twój wynajem zostanie skorygowany. Dziękujemy za sugestię zmiany w aplikacji Traficar, oczywiście zostanie ona przez nas przeanalizowana.

Sławomir

Traficar osobowy jest ok nie mam zastrzeżeń, ale traficargo to porażka. Rozumiem, że trzeba kończyć przejazd na przystosowanych miejscach parkingowych. Ale o tym że muszę go odprowadzić dokładnie w to samo miejsce, to się mija z celem. Wypożyczyłem auto przy salonie meblowym, bo w okolicy nie było. Z myślą że odstawie go w pobliżu miejsca zamieszkania bo są miejsca wyznaczone traficargo. Oczywiście nie mogłem bo dodatkowa opłatą 50 zł. Więc jechałem 10 km tylko po to żeby go odstawić. Porażka

@Sławomir

Sławomirze, dziękujemy za opinię. Słuchamy głosów/opinii naszych Użytkowników. Pracujemy nad rozwiązaniem, które - mamy nadzieję, Cię zadowoli.

Laura

Witam jechałam dziś traficarem 5 km , kończąc wynajem pokazała się kwota około 15 zł zakończyłam wynajmę idę sobie do domu i dostałam informacje o ostatnim przejeździe traficara kwota obciążająca konto 65 zł ! O co tutaj chodzi ? Na szczescie nie miałam tyle kasy na koncie i (usunięte przez administratora) nie ściągnęli tych pieniędzy napisałam do nich e-mail o wyjaśnienie poprostu boje się ze będę chciałam kolejnym razem jechać i pobiorą mi tą kwote ale jest to (usunięte przez administratora) w biały dzień!!!!

@Laura

Przepraszamy za niedogodności. Kwota Pani wynajmu została skorygowana. Każdemu zdarzają się błędy, my staramy się, żeby było ich jak najmniej. Jeśli jednak wystąpią, prosimy o kontakt z naszą całodobową infolinią lub drogą mailową.

nie jest to ważne

Straszny scam, wynająłem auto z kodem rabatowym 20 zł i po przejeździe zablokowano mi za przejazd 10 zł z karty które nadal nie zostało odblokowane po 5 dniach (moja trasa wyniosła 20 zł więc tak naprawdę zapłaciłem 10 zł z kodem rabatowym na 20 zł XD)

@nie jest to ważne

Dziękujemy za opinię. Rezerwując pojazd w usłudze Traficar, niezależnie od tego czy posiadasz kod rabatowy, czy nie, blokujemy na Twoim koncie 10 PLN. Kwota preautoryzacji powinna zostać odblokowana maksymalnie do 48 h, a czas realizacji uzależniony jest od Twojego banku. Prosimy o weryfikację czy kwota została odblokowana. Jeśli problem nadal występuje, prosimy o informację zwrotną na adres mailowy: traficar@traficar.pl. Pomożemy.

Arkana

Ci ludzie zarządzający są niemożliwi - błędy w systemie i apce zaburzające prace kierowcom i koordynatorom od prawie dwóch lat są nienaprawione. Globalne awarie uniemożliwiające klientom korzystnie z usługi - też się nierzadko zdarzają. Czyli budżet firmy traci na każdym kroku. A ci skubańcy jeszcze zakazują dojeżdżania logistyką do pierwszego auta, chyba, żeby dobić jeszcze bardziej kierowców, którzy i tak zarabiają śmieszne pieniądze, jak na pracę nocną i (usunięte przez administratora) z którym niekiedy muszą się zmierzyć. Stylem zarządzanie przypominacie wschodnią cześć Europy albo dzieci we mgle…

@Arkana

Dziękujemy bardzo za zgłoszenie. Na bieżąco pracujemy nad zmianami w aplikacji i procesie serwisowania pojazdów. Wszelkie wnioski są mile widziane, ponieważ pozwalają nam rozwijać usługę i procesy. Zachęcamy do bezpośredniego zgłaszanie ich bezpośrednio w oddziale lub przesyłając pod adres mailowy: opinie@traficar.pl

Mr_84

Przez długi okres czasu miałem app Traficar I nie było żadnego problemu, aż do 02.01.2023 Mieszkam na Pomorzu a ktoś skradł moje dane i jeździł samochodem po Krakowie 4 godz. Sprawę zgłosiłem na policję wysłałem info do Traficar i nic. Pomimo tego że dokładnie wiedzieli gdzie w danej chwili jest samochód nie chcieli informować o tym fakcie policji. Sam musiałem udać się na komisariat wyjaśnić sprawę itd. Będąc na komisariacie również nie mogli nic zrobić- tylko przyjąć zawiadomienie. Będąc na komisariacie musiałem dzwonić na 112 ale pojazd był w ruchu więc podawałem info jakie otrzymałem z Traficar parę minut temu. Traficar miał informacje że to nie ja prowadzę ten pojazd, dokładnie widzieli gdzie znajduje się auto ale niestety nie poinformowali o tym policji. Gdyby spowodował wypadek, rozbił samochód, zabił człowieka to ja byłbym za to odpowiedzialny taka dostałem informacje na infolinii. Dane zostały skradzione z systemu to ich wina ale ja za to muszę płacić. Kierowca po 4 godz zakończył jazdę nic się nikomu nie stało. Sprawca nieznany a ja zostałem z długiem do zapłaty za przejazd. Jeżeli Traficar anuluje mi należną kwotę 449.49 to poinformuje o tym na tym forum. Jak na razie sprawa w toku a Traficar oddał moja sprawę do windykacji.

@Mr_84

Dziękujemy za opinię. Proszę, sprawdź swoją skrzynkę pocztową, prawdopodobnie kilka dni temu otrzymałeś od nas wiadomość mailową. Jeśli z jakiegoś powodu ta wiadomość do Ciebie nie dotarła, proszę napisz do nas na traficar@traficar.pl.

Nie polecam firmy. Korzystałem z aut lata. Raz w nocy rozładował mi się telefon auto stało 20g i policzyli mnie za to 150 zł. Po złożeniu reklamacji dostałem tylko zwrotną że regulamin i żebym uważał następnym razem . Choć przejechane mam jako klient 900km

@Piotr

Piotrze, dziękujemy za opinię. Regulamin usługi precyzuje kwestie kończenia wynajmu. Pojazd należy skutecznie zamknąć, aby uniknąć dostania się do niego osób nieupoważnionych.

PICH

Pracodawcy sznujcie Pracowników i odwrotnie. Wybiorę się do Was na kontrolę i zapoznam się z warunkami i atmosferą w pracy. Pozdrawiam i do zobaczenia

Bogdan
@PICH

Jak wypadła kontrola? Czekam na wyniki. Nie chcę trafić z deszczu pod rynnę. Napisz jakie oczekiwania wobec pracownika i czy mówią na rekrutacji, jaka kasa? Zależałoby mi na pracy kierowcy kat. B, bo już kiedyś robiłem w wypożyczalni.

Zostaw merytoryczną opinię o Traficar Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Traficar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Traficar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Traficar Sp. z o.o.?

Traficar Sp. z o.o.