Igepa Polska Sp. z o.o.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Igepa Polska Sp. z o.o.

Łukasz ......
Klient

IGEPA - Pani Angelika z Działu zamówień mediów, normalnie kobieta załatwi prawie wszystko, doradzi i takie tam inne ...... ;-) Pozdrowionka

Madzia
@Pytanie

Tak!Najlepsza firma szkoleniowa podnosi kwalifikacje pracowników. 4valueAndrzejKochanek

He
@zainteresowany

Polecam, pracowałem tam przez parę lat i wspominam bardzo dobrze. Praktycznie pod każdym względem. Zarobki na 4 +, atmosfera na 5 z + :)

Aktualność
CHARYTATYWNY POLAND BUSINESS RUN ZALICZONY!

Nasza Drużyna Biegaczy zajęła 161 miejsce na 4 322 drużyny w charytatywnym Poland Business Run! Rafale, Adamie, Tomku, Kamilu, Adamie - Gratulujemy !!!
Liczył się łączny czas drużyny. Chłopaki po raz kolejny dali radę. Igepa w tym biegu brała udział już czwarty rok.
Obecnie ze względów pandemicznych bieg odbywał się jako indywidualne przebiegnięcie założonego dystansu. Ale już w przyszłym roku wierzymy, że wróci klasyczna wersja.
Business Poland Run to największy charytatywny bieg drużyn, wystawianych przez firmy. Odbywa się w kilku miastach. Środki uzyskane z biegu przeznaczane są na wsparcie osób z niepełnosprawnością ruchową.
Koledzy - dziękujemy za reprezentowanie naszej Firmy.
IGEPA - ZAWSZE DO PRZODU!

NOWA STRONA WWW IGEPA POLSKA

Uruchomiliśmy właśnie nową wersję naszej strony internetowej igepa.pl. Wejście na stronę tutaj:

Łączy ona w jednym miejscu całą naszą ofertę: dla poligrafii, dla reklamy, papiery dla biura oraz plotery i atramenty.

Nowa strona jest nowoczesna funkcjonalnie i graficznie, bogatsza o nowej sekcje i treści, posiada wiele kanałów ułatwiających Klientom kontakt z nami: formularze kontaktowe, zapisy do newslettera, "Zapytaj o produktu" na karcie każdego produktu, kontakt do BOK z mapką województw itp.

Strona zawiera również dużo miejsc do przekazywania newsów o naszej firmie i produktach: rozbudowane banery (slidery), sekcje Aktualności, Nowości i promocje, Ciekawe realizacje.

Zapraszamy do odwiedziń :-)

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Igepa Polska Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Specjalista Ds. Sprzedaży.

Pracodawca Nowy wpis
@Pytanie

Zapraszamy do udziału w naszej rekrutacji, aby uzyskać szczegóły dotyczące proponowanego stanowiska.

WSPIERAMY KRWIODAWCÓW

Statuetka i dyplom dla Igepa Polska za wsparcie 44 Ogólnopolskiego Rajdu Honorowych Dawców Krwi.
Dziękujemy wszystkich Krwiodawcom za ich poświęcenie dla drugiego człowieka. Krew ratuje życie!
Dziękujemy organizatorom Rajdu za wyróżnienie :-)

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. serwisu ploterów w firmie Igepa Polska Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

SZCZEPIMY SIĘ!

Jako Igepa wspieramy program „Szczepimy Się”. Przygotowaliśmy benefity dla naszych pracowników, którzy zaszczepili się lub zaszczepią na Covid-19.

Doceniamy odpowiedzialną postawę. To decyzja mająca wpływ nie tylko na nas samych, ale i na innych. Każde szczepienie przybliża nas do końca pandemii, do zwiększenia poczucia bezpieczeństwa.

Szczepimy się i wracamy do normalności!

Co wchodzi w socjal Igepa Polska Sp. z o.o.?

@Pytanie

W ramach benefitów oferujemy: • szkolenia wdrożeniowe oraz zawodowe • możliwość doskonalenia nauki języka angielskiego • pakiet medyczny – karta Medicover • pakiet sportowy – karta Multisport • możliwość zgłoszenia się do ubezpieczenia grupowego na życie Pozdrawiamy. Igepa Polska

Jak długo czekaliście na odzew z Igepa Polska Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

@Pytanie

Proces rekrutacyjny u nas jest standardowy, jak we wszystkich firmach. Po otrzymaniu ofert nasz dział HR dokonuje ich weryfikacji i kontaktuje się z wybranymi osobami. Następuje to zwykle w krótkim czasie. Pozdrawiamy. Igepa Polska.

Adam

Mówicie do siebie po imieniu w firmie?

@Adam

Witamy. Praktykowaną zasadą jest mówienie sobie po imieniu. Pozdrawiamy. Igepa Polska.

Lodz
Kandydat

Zapraszaja na rozmowe do Warszawy, specjalnie przyjechalem do nich z Lodzi, niepotrzebne wydane 60zl na pociag, nie wiem jakiego ta Pani poszukuje handlowca, skoro przedstawilem jej na rozmowie ze mam 7 letnie doswiadczenie w poligrafii, Podsumowujac. Strata czasu i pieniedzy na rozmowr z nimi

@Lodz

Dziękujemy za udział w naszej rekrutacji. Rozumiemy Pana rozczarowanie, ale rozmowa kwalifikacyjna nie jest równoznaczna z otrzymaniem propozycji pracy. Mamy nadzieję, że Pana poszukiwania szybko zakończą się sukcesem i realizacją Pana zamierzeń zawodowych. Pozdrawiamy Igepa Polska Sp. z o.o.

Łukasz ......
Klient

???

@Ona naprawdę tak Ci powiedziała? Nie za dobrze to świadczy... Czyli chyba faktycznie lepiej odpuścić tu rozmowę...?

Kandydatka
 Problem
@???

mnie również pytała o rzeczy o które nie powinna bo to nie jej interes.

Kandydatka
 Problem

Potwierdzam, że jest to najgorsza rozmowa na jakiej miałam okazję być. Pominę już, że Pani myli stanowisko Office Managera z RECEPCJONISTKĄ. Pani krzykliwa, bezczelna. Zadaje pytania, które nie powinny padać. Otwarcie sugeruje, że proponowane stanowisko jest dla niej niczym papierek na ulicy. Nigdy tak bardzo nie zlekceważono mojej osoby na żadnej rozmowie jak tam. Nie chcę nawet myśleć jak miałaby wyglądać współpraca z tą kobietą.

Ona
Kandydat

Najgorsza rozmowa kwalifikacyjna jaką miałam. Pani krzykliwa i lekceważąco podchodzi jakby była jakimś prezesem. Na koniec średnio przyjemnej rozmowy stwierdziła że ona potrzebuje osoby od „przynieś wynieś pozamiataj” i czy mam jakieś pytania, wiec zapytałam jakie wynagrodzenia to już wstając zaatakowała mnie że jak przyszłam po pieniądze to nie mamy o czym rozmawiać bo stawki są różne a ja i tak jestem zdyskwalifikowana wiec nie odpowie. Żenada !

Czy pracodawca Igepa Polska Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Madzia

zainteresowany

jakie są zarobki w dziale obsługi klienta?

@zainteresowany

Interesuje Cię praca w firmie Igepa Polska na stanowisku obsługi klienta? Obecnie nie widziałem, żeby pracodawca poszukiwał osób na to stanowisko. Gdybyś mógł, to napisz, dlaczego akurat u tego pracodawcy chciałbyś pracować? Są jakieś aspekty związane z tym miejscem pracy, które wydają Ci się interesujące?

He

@He

Co oprócz atmosfery i zarobków wymieniłbyś jako plusy pracy w Igepa Polska? Jak komunikacja wewnątrz firmy? Chętnie dowiem się więcej.

an

I jak Ignorancja G jak Głupota E jak Egoizm P jak Prostactwo A jak Arogancja Oto prawdziwa twarz tej firmy. Jest mi strasznie przykro, że muszę napisać taką opinię, ale jeśli to ma uchronić choć kilka osób przed dużym rozczarowaniem to z pewnością warto. Główną wadą tej firmy jest zupełny brak szacunku do pracownika. Na co dzień panuje luźna, wesoła atmosfera, ale tak naprawdę trzeba mieć oczy dookoła głowy. Zjawisko obrabiania (usunięte przez administratora) za plecami i podkopywania dołków jest tu na porządku dziennym. Wymagania w stosunku do pracownika nie są określone wprost, panuje zupełna dezorganizacja pracy i brak przepływu informacji. Przełożony woli nie rozmawiać z pracownikiem o jego obowiązkach, a potem mieć do niego szereg pretensji zamiast na bieżąco omawiać pojawiające się wątpliwości. Bajkopisarstwo jest główną cechą osób na stanowiskach kierowniczych. Zupełnie co innego mówią, co innego myślą, a trzecie robią. Takich historii z pewnością nie powstydziłby się nawet sam Tolkien. Może czas się przebranżowić? Przykro patrzeć, że fajni ludzie nie potrafią stworzyć zgranego zespołu przez złe decyzje i podejście kierownictwa. Pojawił się także zupełny brak odwagi cywilnej i zwykłe buractwo. Słowo kultura już dawno zostało zapomniane, a pracownika traktuje się bardzo przedmiotowo. Pracodawca nie boi się przyznać, że dla niego liczy się firma, a nie ludzie. Pytam się: kto tworzy firmę? I to będzie chyba najlepsze podsumowanie.

niebieska

i odeszli fajni ludzie.

ja

czy coś się zmieniło?

Miki
@an

Wiesz co masz zupełną rację choć jestem tylko zwykłym kierowca dostawca czy jak zwał tak zwał ale buraka i prostaka wyczuje na kilometr pan kierownik magazynu w mało oględny sposób dał mi do zrozumienia żebym spadał

Krzysztof

Zawsze miło czyta się pozytywne opinie. Czy zechciałbyś się z nami podzielić, co oprócz zarobków i atmosfery sprawia, że poleciłbyś Igepa Polska jako solidnego pracodawcę? Myślę, że wiele osób uzna taką informację za bardzo przydatną

D.

Właśnie pojawiło się ogłoszenie na przedstawiciela handlowego. Czy ktoś mógłby powiedzieć na jakie zarobki można liczyć? Jaka podstawa? Czy firma zapewnia samochód służbowy, jeżeli tak, to jaki? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@D.

Widzę, że ogłoszenie o pracę dotyczące stanowiska przedstawiciela handlowego nie jest już aktywne, dlatego zastanawia mnie, czy finalnie wysłałeś swoją aplikację? Może odbyłeś rozmowę z pracodawcą i mógłbyś napisać, jak ona przebiegała? Opisując swoje doświadczenia, pomożesz wielu osobom, które w przyszłości mogą również starać się o pracę w tym miejscu.

Były Pracownik 69

hi. Czytam niektóre opinie i nie wierzę. Dlaczego nie ma żadnych konkretnych odpowiedzi co do zarobków warunków pracy itp. same lanie wody -zero konkretów. czy właśnie na takich opiniach można się opierać? czy nie jest tak że same negatywne opinie i wypowiedzi są od ludzi którzy są niezadowoleni? Ci zadowoleni pracują i nie piszą negatywnych opinii- czy tak nie jest ? Wspomnę także w w Igepie zatrudnionych jest ponad 130 osób a opinii na tym portalu kilkanaście, zatem każdy rozsądny ma już pewne wnioski. I zanim zostanę zrownany i zmieszany ziemia podkreśle że jestem byłym pracownikiem z 8 letnim stażem i to co czytam ma się nijak do tego jak było naprawdę. W skrócie- jeśli jesteś ambitną kreatywna osobą i masz pomysł na siebie a przede wszystkim jesteś uczciwy wobec siebie i innych i masz świadomość że trzeba włożyć żeby wyjąć to nie masz się czego obawiać. przyjdź spróbuj i pokaż że potrafisz, popracuj i się przekonasz, w końcu masz pracować do 67 lat więc rok czy dwa nie będzie aż tak zmarnowane. a dlaczego nikt nie pisze o pozytywnych stronach pracy ?

69 96
@Były Pracownik 69

Jakie lanie wody?! To są właśnie konkrety: niepoważny zarząd, nieprofesjonalne podejście do ludzi, kierownictwo trzyma się kurczowo swoich stołków. Ludzie ambitni i kreatywni i ci, którzy mają trochę oleju w głowie (usunięte przez administratora) stamtąd całymi działami. Nie ma możliwości awansu, ani wybicia się. Wszystkie pomysły są tłumione w zarodku. Zarobki? przeciętne w porównaniu do konkurencji. Praca fajna sama w sobie i można aplikować, ale przy tych zarządających nie polecam

Były Igepowiec
@Były Pracownik 69

Widzę że były pracownik 69 , to tak naprawdę prezes:). W końcu po tym jak odjechał autokar najlepszych trzeba się jakoś dowartościować. W działach mierni bierni, ale wierni. Wieloletnie obietnice o przebudowie biura w Krakowie, obiecanie i niedotrzymywanie podwyżek to tylko kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przy aplikowaniu. Prywatny folwark Panie M.

MiMi
@Były Igepowiec

M już nie obejmuje tego stanowiska

@MiMi

Regulamin forum zabrania pisania o konkretnych osobach z firmy i podawania jakichkolwiek wskazówek pozwalających na identyfikację danej osoby. Domyślam się, że jesteś pracownikiem Igepa Polska. Wobec tego bardzo Cię proszę, żebyś napisał coś więcej na temat pracy w tym miejscu. Uważasz, że warto wysłać CV? Osoby, które chciałyby zasilić szeregi pracowników tego przedsiębiorstwa z chęcią zapoznają się z panującymi tam realiami.

Momo
@MiMi

I całe szczęście. Wesołych Świąt!

Jolanta

Na stronie internetowej z ofertami pracy, znalazłam informację, że Igepa Polska szuka Magazyniera do pracy w Krakowie. Należy przesłać cv ze zdjęciem. Praca będzie się odbywać na dwie zmiany. Czy ktoś z Was będzie składał aplikację? Jeżeli odbędziecie rozmowę kwalifikacyjną, dajcie znać jak przebiegła. Będzie to cenna podpowiedź dla innych zainteresowanych osób.

nitro
@Jolanta

Byłem na rozmowie . Mili ludzie rozmowa bez stresu .

@nitro

Proszę Cię, byś napisał coś więcej o przebiegu spotkania. Czy przedstawiono Ci warunki zatrudnienia na tym stanowisku? Jeżeli tak, podziel się proszę z nami tą informacją. Użytkownicy forum, którzy chcieliby dowiedzieć się czego mogą się spodziewać, będą bardzo wdzięczni.

Zostaw merytoryczną opinię o Igepa Polska Sp. z o.o. - Kraków

Igepa Polska Sp. z o.o.