Igepa Polska Sp. z o.o.
3 50 6 1

Opinie o Igepa Polska Sp. z o.o.

D.

Właśnie pojawiło się ogłoszenie na przedstawiciela handlowego. Czy ktoś mógłby powiedzieć na jakie zarobki można liczyć? Jaka podstawa? Czy firma zapewnia samochód służbowy, jeżeli tak, to jaki? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Były Pracownik 69

hi. Czytam niektóre opinie i nie wierzę. Dlaczego nie ma żadnych konkretnych odpowiedzi co do zarobków warunków pracy itp. same lanie wody -zero konkretów. czy właśnie na takich opiniach można się opierać? czy nie jest tak że same negatywne opinie i wypowiedzi są od ludzi którzy są niezadowoleni? Ci zadowoleni pracują i nie piszą negatywnych opinii- czy tak nie jest ? Wspomnę także w w Igepie zatrudnionych jest ponad 130 osób a opinii na tym portalu kilkanaście, zatem każdy rozsądny ma już pewne wnioski. I zanim zostanę zrownany i zmieszany ziemia podkreśle że jestem byłym pracownikiem z 8 letnim stażem i to co czytam ma się nijak do tego jak było naprawdę. W skrócie- jeśli jesteś ambitną kreatywna osobą i masz pomysł na siebie a przede wszystkim jesteś uczciwy wobec siebie i innych i masz świadomość że trzeba włożyć żeby wyjąć to nie masz się czego obawiać. przyjdź spróbuj i pokaż że potrafisz, popracuj i się przekonasz, w końcu masz pracować do 67 lat więc rok czy dwa nie będzie aż tak zmarnowane. a dlaczego nikt nie pisze o pozytywnych stronach pracy ?

69 96
@Były Pracownik 69 20.09.2017 22:59

Jakie lanie wody?! To są właśnie konkrety: niepoważny zarząd, nieprofesjonalne podejście do ludzi, kierownictwo trzyma się kurczowo swoich stołków. Ludzie ambitni i kreatywni i ci, którzy mają trochę oleju w głowie (usunięte przez administratora) stamtąd całymi działami. Nie ma możliwości awansu, ani wybicia się. Wszystkie pomysły są tłumione w zarodku. Zarobki? przeciętne w porównaniu do konkurencji. Praca fajna sama w sobie i można aplikować, ale przy tych zarządających nie polecam

Były Igepowiec
@Były Pracownik 69 20.09.2017 22:59

Widzę że były pracownik 69 , to tak naprawdę prezes:). W końcu po tym jak odjechał autokar najlepszych trzeba się jakoś dowartościować. W działach mierni bierni, ale wierni. Wieloletnie obietnice o przebudowie biura w Krakowie, obiecanie i niedotrzymywanie podwyżek to tylko kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przy aplikowaniu. Prywatny folwark Panie M.

MiMi
@Były Igepowiec 25.02.2018 19:31

M już nie obejmuje tego stanowiska

Jolanta
@MiMi 22.12.2018 21:25

Regulamin forum zabrania pisania o konkretnych osobach z firmy i podawania jakichkolwiek wskazówek pozwalających na identyfikację danej osoby. Domyślam się, że jesteś pracownikiem Igepa Polska. Wobec tego bardzo Cię proszę, żebyś napisał coś więcej na temat pracy w tym miejscu. Uważasz, że warto wysłać CV? Osoby, które chciałyby zasilić szeregi pracowników tego przedsiębiorstwa z chęcią zapoznają się z panującymi tam realiami.

Momo
@MiMi 22.12.2018 21:25

I całe szczęście. Wesołych Świąt!

Jolanta

Na stronie internetowej z ofertami pracy, znalazłam informację, że Igepa Polska szuka Magazyniera do pracy w Krakowie. Należy przesłać cv ze zdjęciem. Praca będzie się odbywać na dwie zmiany. Czy ktoś z Was będzie składał aplikację? Jeżeli odbędziecie rozmowę kwalifikacyjną, dajcie znać jak przebiegła. Będzie to cenna podpowiedź dla innych zainteresowanych osób.

nitro
@Jolanta 25.10.2018 14:35

Byłem na rozmowie . Mili ludzie rozmowa bez stresu .

Jolanta
@nitro 27.10.2018 20:37

Proszę Cię, byś napisał coś więcej o przebiegu spotkania. Czy przedstawiono Ci warunki zatrudnienia na tym stanowisku? Jeżeli tak, podziel się proszę z nami tą informacją. Użytkownicy forum, którzy chcieliby dowiedzieć się czego mogą się spodziewać, będą bardzo wdzięczni.

Jolanta

@dziad borowy @Apollo13 przypominam, że na forum nie wolno używać nazwisk, ani inicjałów osób, które są zatrudnione w firmie. Jest to zabronione przez regulamin w związku z ochroną danych osobowych. Wpisy zawierające niedozwolone dane mogą zostać usunięte. Pozostawiam link do zasad, które nas obowiązują: https://www.gowork.pl/regulamin @Salesman a czy w Igepa Polska są organizowane szkolenia dla pracowników? Jest tam możliwość rozwoju zawodowego i awansu? To są ważne aspekty na rynku pracy.

q

W życiu nie byłem na gorszej rozmowie kwalifikacyjnej niż w IGEPie w Łodzi. Po zadaniu pytania przez (jak się przedstawił) dyrektora logistyki odpowiedziałem jedno zdanie i ów Pan natychmiast mi przerywał i zadawał inne, nie związane z poprzednim. Miałem wrażenie, że w ogóle mnie nie słuchał. Cała rozmowa trwała 5 minut. Wynagrodzenia będą odpowiadały studentom i osobom, które dopiero wchodzą na rynek pracy.

Salesman

Pomyślałem, że i ja coś napiszę, bo pracuje w sprzedaży w Igepa już kilka lat i mam w sumie dobre doświadczenia. Firma daje dużo swobody, ludzie są super pomocni, a kasa po ostatnich podwyżkach wypada lepiej niż rynek. Dla mnie b.ważne jest to, że jak ktoś ma gorszy okres to zawsze dostaje drugą szansę i nie ma takiego wyścigu szczurów. Mogę uczciwie polecić Igepę jako dobre i stabilne miejsce pracy. Natomiast opisana sytuacja z rekrutacją to skandal. Powinni kandydatowi zwrócić choć koszt dojazdu. Mam nadzieję że zarząd to czyta i wyciągnie wnioski!

specjalista

Jak na tak dużą firmę zachowanie zarządu z Krakowa jest lekko mówiąc niepoważne A są to dwie osoby Pan i Pani . Byłem na rekrutacji w Poznaniu . Aplikowałem na stanowisko regionalnego .Rozmowa odbywała się w PZ a osoba rekrutująca była z Wrocławia. Było do rzeczy i sensownie . Jeszcze w ten sam dzień otrzymałem info, że dostałem tą pracę, jednak po dwóch dniach przyszedł maila, że mam jeszcze jedną rozmowę w siedzibie firmy w Krakowie z zarządem z panem M.J. i pani od finansów . Przypomnę tylko, że jechałem z pz więc pokonałem w dwie strony około 900 km. Rozmowa trwała około 1,5 h i na koniec usłyszałem od pana M. że oczywiście nie mogą teraz odpowiedzieć czy mnie przyjęli, czy też nie ( co szczerze mówiąc było dla mnie oczywiste, że nie .Tylko głupek by się nie domyślił) odpowiedź miałem otrzymać max do piątku tak powiedział pan M. I co, nikt się ze mną nie skontaktował, a jak próbowałem się dodzwonić i widzieli mój nr. to celowo nie odbierali chowając głowę w piach jak tchórze bojąc się powiedzieć, że jednak nie zostałem przyjęty, a chodziło tu przecież o zwykły szacunek za poświęcony czas, nic więcej . Więc jeśli zarząd w tak tchórzliwy i niepoważny sposób podchodzi do ludzi, to jak musi wyglądać współpraca z takim pracodawcą.... Zresztą opinie jak wyżej mówią same za siebie. To nie firma jest porażką tylko CI ludzie z zarządu .

Były ex
@specjalista 09.09.2017 09:39

Twoja rozmowa to cała esencja działania zarządzającego i jego świty. Z takim podejściem będziesz się spotykać przez cały okres trwania zatrudnienia. Wiele obietnic, a na końcu nikt nie będzie z Tobą rozmawiać. Jak złożysz wypowiedzenie to momentalnie stajesz się wrogiem nr 1. Znam to . Pracowałem przez 11 lat. Najlepszy jest dział Office. W LFP to była jedna wielka pomyłka.

Sprzedawca BOK

Pracuje w Igepie ponad rok i jestem zadowolona. Podoba mi się, że zasady wynagrodzenia są jasne i nikt ich nie zmienia jak przekracza się budżety więc w dobrych miesiącach jest super, a w innych średnia rynkowa. Atmosferę w pracy fajna, choć dużo zamieszania było w zeszłym roku bo kilka osób podkupiła konkurencja, ale z tego co słyszę, to już ich pozwalniali. Praca w Igepa to nie jets wodotrysk, ale jak szukasz miejsca gdzie można się dużo nauczyć to warto.

Administrator

Bardzo ważne są Wasze opinie o pracodawcy Igepa Polska Sp. z o.o., dlatego warto się nimi tutaj dzielić. Ktoś chętny?

EwkaMarchewka

Pracowałam w Igepie jako PH. Kasa była ok. Super atmosfera. Miałam szczęście pracować w fajnym dziale z super ludźmi. W porównaniu z konkurencją naprawdę duży plus dla Igepy. Faktycznie małe szanse na rozwój ale to wynika ze skąpych struktur firmy.

Zainteresowana

Ponieważ IGEPA Polska ma opinię dobrego pracodawcy to konkurencja bardzo atakuje?

:)

W Łodzi to dopiero dzbany na stołkach siedzą.

andrzej
@:) 18.09.2017 15:36

siedzi jeden i to duży

Anonim

Porażka. Kierowniczka jednego z działów ma za nic pozostałych pracowników, zero szacunku dla czyjejs pracy. To samo dotyczy osób z zarządu. Aż strach myśleć ze osoby z takim niskim poziomem kultury osobistej piastuja tak wysokie stanowiska. Wynagrodzenie baaaardzo przeciętne. Zdecydowanie nie warte stresów jakie się przeżywa w tej firmie.

Zeus72

Opinie mieszane jak wszędzie, Ma ktoś jakieś szczegółowe informacje na ten temat??? chciałem wysłać CV ale nie wiem co robić :/ Jedni piszą że jest ok, inni że beznadziejnie od czego to zależy ??

anonim

jeśli faktycznie pracowałeś tyle lat i tak dobrze się wypowiadasz to pewne jest ze poligrafia to nie była. kolega ma rację praca jest ok ale tylko i wyłącznie jeśli nie pracujesz w dziale poligrafii!

ryś

Jest ok, trzeba pracować jak wszędzie. dużo zmian.

miro maro

Witam, jak się pracuję w oddziale w Krakowie? Mam 5 letnie doświadczenie jako handlowiec

anonim

(usunięte przez administratora)

rewi

Jedna wielka porażka!!!! STRES, STRES, i jeszcze raz STRES!!!!!!! Kołchoz - to fakt, potwierdzam przedmówczynię. Ludzie uciekają a zostają tylko Ci którzy trzymają się stołka! Za żadne skarby świata bym tam nie wróciła! NIE POLECAM!!!!!!! Co chwile już kogoś szukają, bo ludzie od nich zwyczajnie sami odchodzą poprzez płacę, jak i to jak ich traktują. Odnośnie ich ofert pracy- ani słowa PRAWDY W NICH NIE MA!!!!!

wykorzystana

Firma podupada, ludzie uciekają w zastraszającym tępie, jestem pewna że 2017 będzie dla nich klęską. Kadra zarządzająca to banda idiotów, trzymająca się kurczowo swoich stołków i nie dbających kompletnie o pracowników. Nie polecam, pracowałam 2 lata i to był dla mnie jeden wielki stres. Finanse na marnym poziomie w stosunku do konkurencji.

mniej niż zero

lipa

Ostrzeżenie

Z daleka od tej firmy!!! To jak się tam pracuje nie jest warte żadnych pieniędzy. Aktualne ogłoszenie nie wynika jak piszą z dynamicznego rozwoju, tylko ludzie stamtąd uciekają! STRES STRES i jeszcze raz STRES

maria_awaria

W nowym ogłoszeniu rekrutacyjnym zapomniano napisać, że mile widziani są panowie, bo kobiety, szczególnie te ładniejsze, atrakcyjniejsze i mądrzejsze od pani kierownik bardzo ją drażnią

free-like-a-bird

W Igepie zaczyna się rotacja pracowników, czyżby nowe, dużo gorsze od poprzedniego, kierownictwo jednego z działów tak umilało swoim podwładnym życie? na to wygląda....

jaca

A jak wygląda transport poszukują może kierowców i na jakie auta , czy podnajmują przewoźników ?

anonim

(usunięte przez administratora)

chyba żart

buahahahhaha

info

Dajcie info ile płacą na Przedstawiciela do plastików i jakie budżety i benefity

kolega

CZY TYLKO W ŁODZI KIEROWCY NIE MAJĄ GDZIE WYPIĆ HERBATY I ZJEŚĆ NORMALNIE JAK CZŁOWIEK POSIŁKU !!!!!!!ŻENADA !!!!!!WSZĘDZIE KIEROWY MAJĄ DOSTĘP DO KUCHNI I STOŁÓWKI A W ŁODZI NIE!!!NIE!!!NIE!!

an

I jak Ignorancja G jak Głupota E jak Egoizm P jak Prostactwo A jak Arogancja Oto prawdziwa twarz tej firmy. Jest mi strasznie przykro, że muszę napisać taką opinię, ale jeśli to ma uchronić choć kilka osób przed dużym rozczarowaniem to z pewnością warto. Główną wadą tej firmy jest zupełny brak szacunku do pracownika. Na co dzień panuje luźna, wesoła atmosfera, ale tak naprawdę trzeba mieć oczy dookoła głowy. Zjawisko obrabiania [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za plecami i podkopywania dołków jest tu na porządku dziennym. Wymagania w stosunku do pracownika nie są określone wprost, panuje zupełna dezorganizacja pracy i brak przepływu informacji. Przełożony woli nie rozmawiać z pracownikiem o jego obowiązkach, a potem mieć do niego szereg pretensji zamiast na bieżąco omawiać pojawiające się wątpliwości. Bajkopisarstwo jest główną cechą osób na stanowiskach kierowniczych. Zupełnie co innego mówią, co innego myślą, a trzecie robią. Takich historii z pewnością nie powstydziłby się nawet sam Tolkien. Może czas się przebranżowić? Przykro patrzeć, że fajni ludzie nie potrafią stworzyć zgranego zespołu przez złe decyzje i podejście kierownictwa. Pojawił się także zupełny brak odwagi cywilnej i zwykłe buractwo. Słowo kultura już dawno zostało zapomniane, a pracownika traktuje się bardzo przedmiotowo. Pracodawca nie boi się przyznać, że dla niego liczy się firma, a nie ludzie. Pytam się: kto tworzy firmę? I to będzie chyba najlepsze podsumowanie.

niebieska
@an 08.04.2015 11:03

i odeszli fajni ludzie.

zosia

kanciarze,oszuści bez cywilnej odwagi

Maks

Witam serdecznie! Mam prośbę do tych z was którzy tam pracowali, bądź wiedzą jak przebiega tam kariera zawodowa. Jestem zainteresowany pracą w tej firmie i byłbym naprawdę wdzięczny jakbyście podzielili się swoimi opiniami na temat: Ile się tam zarabia (chociaż mniej-więcej)? jakie panują warunki? jak wygląda tam system rekrutacji? Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedzi!

były pracownik
@Maks 15.11.2014 17:15

Cześć, pracowałem tam nie całe 2 lata. Jeśli chodzi o atmosferę w pracy to na prawdę byłem zadowolony, jeśli chodzi o inne aspekty pracy to już było gorzej. Zwolniłem się po 19 miesiącach ponieważ przez cały ten okres pracowałem za stawkę z okresu próbnego czyli trochę mniej niż 1800 pln na rękę, obiecanej podwyżki mi nie dali bo dyrektor w końcu zmienił zdanie. Niestety sporo osób, które tam popracowały przez chwilę uciekło z powodu braku jakichkolwiek perspektyw na rozwój zawodowy. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Igepa Polska Sp. z o.o. - Kraków

 

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.
Każda rekomendacja jest motywacją i wyróżnieniem dla firmy. Pamiętaj, że Twoja opinia ma znaczenie.

Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy) oraz gdy dotyczy, w celu weryfikacji udzielonej opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – prawnie uzasadniony cel tj. kontakt w sprawie wyjaśnienia naruszenia) oraz wysyłki powiadomień na temat wskazanej firmy (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO - zgoda). Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Igepa Polska Sp. z o.o.