Igepa Polska Sp. z o.o.

2.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Igepa Polska Sp. z o.o.

@Pytanie

Witam, Tak, Igepa Polska organizuje dla swoich pracowników szereg szkoleń, jest też otwarta na szkolenia proponowane przez samych pracowników dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Korzystamy z usług doświadczonych firm szkoleniowych. Spotkania i warsztaty odbywają si ę głównie "na żywo", ale przeprowadzamy też w wersji on-line. Szkolenia zróżnicowane są w zależności od działu firmy. Duży nacisk kładziemy na podnoszeniu kwalifikacji i kompetencji pracowniczych. Organizujemy także szkolenia produktowe. Pracownicy mogą również uczestniczyć w webinarach edukacyjno-biznesowych kierowanych do naszych klientów. Pozdrawiamy i zapraszamy do aplikowania. Igepa Polska.

Łukasz ......
Inne

IGEPA - Pani Angelika z Działu zamówień mediów, normalnie kobieta załatwi prawie wszystko, doradzi i takie tam inne ...... ;-) Pozdrowionka

Madzia
@Pytanie

Tak!Najlepsza firma szkoleniowa podnosi kwalifikacje pracowników. 4valueAndrzejKochanek

WSPIERAMY UN GLOBAL COMPACT

Igepa Polska przystąpiła do United Nation Gobal Compact (UNGC) - największej na świecie inicjatywy skupiającej zrównoważony biznes.
W ten sposób akcentujemy, jak ważne jest dla nas prowadzenie działalności w sposób odpowiedzialny i zrównoważony, z uwzględnieniem Dziesięciu Zasad UN Global Compact oraz Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Odnoszą się one w szczególności do czterech obszarów:
- prawa człowieka
- warunki pracy
- ochrona środowiska naturalnego
- przeciwdziałanie korupcji.
Inicjatywa UN Global Compact została powołana w 2000 roku przez Kofiego Annana, Sekretarza Generalnego ONZ. Obecnie skupia ponad 24 000 członków z całego świata. Kluczowa dla realizacji celów UN Global Compact jest współpraca z rządami, międzynarodowymi organizacjami, firmami i instytucjami, w ramach której prowadzi szereg działań, stając się katalizatorem globalnych zmian w obszarze zrównoważonego biznesu.
Kierując się zasadami UN Global Compact w naszych działaniach, Igepa Polska realizuje cele na rzecz ludzi i środowiska, podkreśla swoją wiarygodność i transparentność, tworzy grunt pod długoterminową strategię i rozwój.
Pełne informacje o UN Global Compact:

Aktualność
POZNAJ NASZ MAGAZYN W KOKOTOWIE (ODDZIAŁ KRAKÓW)

Magazyn klasy A+. Nowoczesne rozwiązania optymalizacji pracy magazynowej, wyposażenia i sprzętu magazynowego, wózków widłowych i innych urządzeń.
Przyjazne zaplecze socjalne, odpowiednie i bezpieczne warunki pracy.
Magazyn znajduje się w nowoczesnym centrum logistycznym 7F z bardzo dobrym dojazdem z Krakowa.

Aktualność
Pomorze. Rozwijamy się dla Was.

Wprowadzamy kolejne udogodnienia i rozwiązania optymalizujące naszą logistykę w odpowiedzi na oczekiwania i potrzeby Klientów.
Teraz startujemy z platformą Gdańsk. Uruchomienie jej umożliwi nam dojazd do kolejnych lokalizacji oraz skróci czas realizacji zamówień.

Dostawę zrealizujemy w ciągu 24h – 48h od zamówienia (w zależności od lokalizacji docelowej).

Uruchomienie platformy Gdańsk to kolejny etap planu modernizacji logistyki Igepa Polska.

Jarek
Kandydat

Czy w biurze można pracować czasem hybrydowo?

@Jarek

Dzień dobry, Zasadniczo preferujemy pracę stacjonarną w biurze. W pewnych wyjątkowych przypadkach możliwe jest wzięcie home office na dzień lub dwa. Pozdrawiamy Igepa Polska

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier w firmie Igepa Polska Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Julka
Inne

Witam serdecznie. Wiem, że w opisie oferty dla Regionalnego Menadżera Sprzedaży Packaging Industrial jest napisane, że wymaga się kilkuletniego doświadczenia w branży i ze wynagrodzenie jest od niego zależne, ale czy mimo to byłaby szansa na wskazanie widełek placowych? Rozumiem, że podstawa może być rożna czy to może o premie chodziło?

@Julka

Witamy, Zapraszamy do aplikowania na nasze ogłoszenia. Informacje o wynagrodzeniu podajemy w procesie rekrutacyjnych. Pozdrawiamy serdecznie Igepa Polska.

Lidzia
Inne

Dzień dobry, do jakiego stopnia kandydat na specjalistę ds. zakupów powinien znać Excela? Czy będzie może z niego jakieś zadane na samej rozmowie? zastanawiam się nad tą aktualną ofertą. Był ktoś może na rozmowie i miałby jakieś porady?

@Lidzia

Witam, W zakresie Excela potrzebna jest umiejętność pracy na tabelach przestawnych. Zapraszam do aplikowania na to stanowisko, jeśli zna Pani Excel w takim zakresie. Pozdrawiam serdecznie

Angela
Inne

O magazynie nic nie piszecie? Szukają do niego i podobnie jak poprzednik też mam zagwozdkę względem wynagrodzenia, bo nie jest podane wprost, dlaczego? wymagają uprawnień na wózek i piszą, że zarobki są adekwatne do umiejętności i doświadczenia. a mniej więcej?

@Angela

Kandydat

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży? Niestety firma nie podaje widełek co do kwot.

Igepa Polska Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalista Ds. Sprzedaży. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

Czy Igepa Polska Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

@Pytanie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Igepa Polska Sp. z o.o.?

@Pytanie

Dzień dobry, Wszystko zależy od stanowiska. Zapraszamy do śledzenia naszych ogłoszeń rekrutacyjnych. Igepa Polska

Jak jest z pakietem medycznym w Igepa Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

@Pytanie

Witam, W naszej firmie pracownicy mają pakiet medyczny Medicover. Tak, jest możliwość dołączenia do pakietu medycznego członków rodziny. Pozdrawiamy. Igepa Polska

Kandydat

Witam Chciałabym zorientować się czy w najbliższym czasie przewidują Państwo otworzenie nowego wakatu na stanowisko stacjonarne: Specjalista ds. Sprzedaży bądź Specjalista ds. Obsługi Klienta? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Pytanie

Witam, Wszystkie nasze aktualne rekrutacje dostępne są na GoWork oraz na naszej stronie internetowej: https://www.igepa.pl/ludzie/kariera Zapraszam do śledzenia naszych ogłoszeń. Istnieje również możliwość przesłania aplikacji na rekrutacja@igepa.pl, którą uwzględnimy w momencie uruchomienia kolejnych procesów rekrutacyjnych. Pozdrawiam w imieniu Igepa Polska :-)

@Igepa Polska Sp. z o.o.

Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Kandydat

Witam Chciałabym zorientować się czy przewidują Państwo otworzenie nowego wakatu na stanowisko stacjonarne Specjalisty ds. Sprzedaży bądź Specjalisty ds. Obsługi klienta? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Czy można liczyć w Igepa Polska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

@Pytanie

Tak. W naszej firmie pracownicy mają pakiet medyczny Medicover. Inne benefity to: • możliwość doskonalenia nauki języka angielskiego • pakiet sportowy – karta Multisport • możliwość zgłoszenia się do ubezpieczenia grupowego na życie Pozdrawiamy

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Igepa Polska Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Specjalista Ds. Sprzedaży.

@Pytanie

Zapraszamy do udziału w naszej rekrutacji, aby uzyskać szczegóły dotyczące proponowanego stanowiska.

Co wchodzi w socjal Igepa Polska Sp. z o.o.?

@Pytanie

W ramach benefitów oferujemy: • szkolenia wdrożeniowe oraz zawodowe • możliwość doskonalenia nauki języka angielskiego • pakiet medyczny – karta Medicover • pakiet sportowy – karta Multisport • możliwość zgłoszenia się do ubezpieczenia grupowego na życie Pozdrawiamy. Igepa Polska

Jak długo czekaliście na odzew z Igepa Polska Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

@Pytanie

Proces rekrutacyjny u nas jest standardowy, jak we wszystkich firmach. Po otrzymaniu ofert nasz dział HR dokonuje ich weryfikacji i kontaktuje się z wybranymi osobami. Następuje to zwykle w krótkim czasie. Pozdrawiamy. Igepa Polska.

Adam
Inne

Mówicie do siebie po imieniu w firmie?

@Adam

Witamy. Praktykowaną zasadą jest mówienie sobie po imieniu. Pozdrawiamy. Igepa Polska.

Lodz
Kandydat

Zapraszaja na rozmowe do Warszawy, specjalnie przyjechalem do nich z Lodzi, niepotrzebne wydane 60zl na pociag, nie wiem jakiego ta Pani poszukuje handlowca, skoro przedstawilem jej na rozmowie ze mam 7 letnie doswiadczenie w poligrafii, Podsumowujac. Strata czasu i pieniedzy na rozmowr z nimi

@Lodz

Dziękujemy za udział w naszej rekrutacji. Rozumiemy Pana rozczarowanie, ale rozmowa kwalifikacyjna nie jest równoznaczna z otrzymaniem propozycji pracy. Mamy nadzieję, że Pana poszukiwania szybko zakończą się sukcesem i realizacją Pana zamierzeń zawodowych. Pozdrawiamy Igepa Polska Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Igepa Polska Sp. z o.o. - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Igepa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Igepa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Igepa Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii