Igepa Polska Sp. z o.o.

2.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Igepa Polska Sp. z o.o.

Czy można liczyć w Igepa Polska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Łukasz ......
Klient

IGEPA - Pani Angelika z Działu zamówień mediów, normalnie kobieta załatwi prawie wszystko, doradzi i takie tam inne ...... ;-) Pozdrowionka

Madzia
@Pytanie

Tak!Najlepsza firma szkoleniowa podnosi kwalifikacje pracowników. 4valueAndrzejKochanek

He
@zainteresowany

Polecam, pracowałem tam przez parę lat i wspominam bardzo dobrze. Praktycznie pod każdym względem. Zarobki na 4 +, atmosfera na 5 z + :)

Pytanie Nowy wpis

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Igepa Polska Sp. z o.o.?

Nowy wpis

@Pytanie

Dzień dobry, Wszystko zależy od stanowiska. Zapraszamy do śledzenia naszych ogłoszeń rekrutacyjnych. Igepa Polska

Pytanie Nowy wpis

Jak jest z pakietem medycznym w Igepa Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Nowy wpis

@Pytanie

Witam, W naszej firmie pracownicy mają pakiet medyczny Medicover. Tak, jest możliwość dołączenia do pakietu medycznego członków rodziny. Pozdrawiamy. Igepa Polska

Księgowość
Kandydat

W ostatnim czasie kilkukrotnie pojawiło się ogłoszenie do działu księgowości. Rozumiem że duża rotacja. Warto tam aplikować ? Jak atmosfera i zarobki ?

Kandydat

Witam Chciałabym zorientować się czy w najbliższym czasie przewidują Państwo otworzenie nowego wakatu na stanowisko stacjonarne: Specjalista ds. Sprzedaży bądź Specjalista ds. Obsługi Klienta? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Pytanie

Witam, Wszystkie nasze aktualne rekrutacje dostępne są na GoWork oraz na naszej stronie internetowej: https://www.igepa.pl/ludzie/kariera Zapraszam do śledzenia naszych ogłoszeń. Istnieje również możliwość przesłania aplikacji na rekrutacja@igepa.pl, którą uwzględnimy w momencie uruchomienia kolejnych procesów rekrutacyjnych. Pozdrawiam w imieniu Igepa Polska :-)

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. serwisu ploterów w firmie Igepa Polska Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Kandydat

Witam Chciałabym zorientować się czy przewidują Państwo otworzenie nowego wakatu na stanowisko stacjonarne Specjalisty ds. Sprzedaży bądź Specjalisty ds. Obsługi klienta? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Czy można liczyć w Igepa Polska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

@Pytanie

Tak. W naszej firmie pracownicy mają pakiet medyczny Medicover. Inne benefity to: • możliwość doskonalenia nauki języka angielskiego • pakiet sportowy – karta Multisport • możliwość zgłoszenia się do ubezpieczenia grupowego na życie Pozdrawiamy

GIGANTYCZNA FLORA XTRA5000

Nasza ostatnia instalacja: FLORA XTRA5000. GIGANT WŚRÓD PLOTERÓW! 8 m długości, 5 ton wagi.
Największa maszyna, jaką do tej pory zainstalowaliśmy! Prawdziwy kolos. Szerokość zadruku 5m. Prędkość druku: blisko 200m2/h. 12 głowic drukujących.

Klient zdecydował się na konfigurację 2xCMYK W V = podstawowe kolory CMYK z opcją białego i lakieru.

Aktualność
Produkty PACKAGING teraz w Igepa Polska.
Na naszych magazynach już są taśmy klejące, taśmy spinające oraz folia stretch, a na dniach pudła klapowe.

Taśmy klejące
Z klejem hotmeit - najpopularniejszym rodzaje taśm do zamykania opakowań. Z klejem super hotmelt - są alternatywą dla taśm z klejem solventowym.
Taśmy spinające
Taśma PP (polipropylenowa)
Taśma PET (polietylenowa)

Folia stretch 17 mic. , która z powodzenie zastępuje folię o grubości 23 mic, dobrze zabezpieczając ładunek a pozwalając zaoszczędzić do 30% kosztów w stosunku do folii 23 mic.

Pudła klapowe i fasonowe
Do pakowania przesyłek, do przeprowadzek, czy przechowywania… W wersji z nadrukiem lub bez.

Aktualność
CHARYTATYWNY POLAND BUSINESS RUN ZALICZONY!

Nasza Drużyna Biegaczy zajęła 161 miejsce na 4 322 drużyny w charytatywnym Poland Business Run! Rafale, Adamie, Tomku, Kamilu, Adamie - Gratulujemy !!!
Liczył się łączny czas drużyny. Chłopaki po raz kolejny dali radę. Igepa w tym biegu brała udział już czwarty rok.
Obecnie ze względów pandemicznych bieg odbywał się jako indywidualne przebiegnięcie założonego dystansu. Ale już w przyszłym roku wierzymy, że wróci klasyczna wersja.
Business Poland Run to największy charytatywny bieg drużyn, wystawianych przez firmy. Odbywa się w kilku miastach. Środki uzyskane z biegu przeznaczane są na wsparcie osób z niepełnosprawnością ruchową.
Koledzy - dziękujemy za reprezentowanie naszej Firmy.
IGEPA - ZAWSZE DO PRZODU!

NOWA STRONA WWW IGEPA POLSKA

Uruchomiliśmy właśnie nową wersję naszej strony internetowej igepa.pl. Wejście na stronę tutaj:

Łączy ona w jednym miejscu całą naszą ofertę: dla poligrafii, dla reklamy, papiery dla biura oraz plotery i atramenty.

Nowa strona jest nowoczesna funkcjonalnie i graficznie, bogatsza o nowej sekcje i treści, posiada wiele kanałów ułatwiających Klientom kontakt z nami: formularze kontaktowe, zapisy do newslettera, "Zapytaj o produktu" na karcie każdego produktu, kontakt do BOK z mapką województw itp.

Strona zawiera również dużo miejsc do przekazywania newsów o naszej firmie i produktach: rozbudowane banery (slidery), sekcje Aktualności, Nowości i promocje, Ciekawe realizacje.

Zapraszamy do odwiedziń :-)

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Igepa Polska Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Specjalista Ds. Sprzedaży.

@Pytanie

Zapraszamy do udziału w naszej rekrutacji, aby uzyskać szczegóły dotyczące proponowanego stanowiska.

WSPIERAMY KRWIODAWCÓW

Statuetka i dyplom dla Igepa Polska za wsparcie 44 Ogólnopolskiego Rajdu Honorowych Dawców Krwi.
Dziękujemy wszystkich Krwiodawcom za ich poświęcenie dla drugiego człowieka. Krew ratuje życie!
Dziękujemy organizatorom Rajdu za wyróżnienie :-)

SZCZEPIMY SIĘ!

Jako Igepa wspieramy program „Szczepimy Się”. Przygotowaliśmy benefity dla naszych pracowników, którzy zaszczepili się lub zaszczepią na Covid-19.

Doceniamy odpowiedzialną postawę. To decyzja mająca wpływ nie tylko na nas samych, ale i na innych. Każde szczepienie przybliża nas do końca pandemii, do zwiększenia poczucia bezpieczeństwa.

Szczepimy się i wracamy do normalności!

Co wchodzi w socjal Igepa Polska Sp. z o.o.?

@Pytanie

W ramach benefitów oferujemy: • szkolenia wdrożeniowe oraz zawodowe • możliwość doskonalenia nauki języka angielskiego • pakiet medyczny – karta Medicover • pakiet sportowy – karta Multisport • możliwość zgłoszenia się do ubezpieczenia grupowego na życie Pozdrawiamy. Igepa Polska

Jak długo czekaliście na odzew z Igepa Polska Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

@Pytanie

Proces rekrutacyjny u nas jest standardowy, jak we wszystkich firmach. Po otrzymaniu ofert nasz dział HR dokonuje ich weryfikacji i kontaktuje się z wybranymi osobami. Następuje to zwykle w krótkim czasie. Pozdrawiamy. Igepa Polska.

Adam

Mówicie do siebie po imieniu w firmie?

@Adam

Witamy. Praktykowaną zasadą jest mówienie sobie po imieniu. Pozdrawiamy. Igepa Polska.

Lodz
Kandydat

Zapraszaja na rozmowe do Warszawy, specjalnie przyjechalem do nich z Lodzi, niepotrzebne wydane 60zl na pociag, nie wiem jakiego ta Pani poszukuje handlowca, skoro przedstawilem jej na rozmowie ze mam 7 letnie doswiadczenie w poligrafii, Podsumowujac. Strata czasu i pieniedzy na rozmowr z nimi

@Lodz

Dziękujemy za udział w naszej rekrutacji. Rozumiemy Pana rozczarowanie, ale rozmowa kwalifikacyjna nie jest równoznaczna z otrzymaniem propozycji pracy. Mamy nadzieję, że Pana poszukiwania szybko zakończą się sukcesem i realizacją Pana zamierzeń zawodowych. Pozdrawiamy Igepa Polska Sp. z o.o.

Łukasz ......
Klient

???

@Ona naprawdę tak Ci powiedziała? Nie za dobrze to świadczy... Czyli chyba faktycznie lepiej odpuścić tu rozmowę...?

Kandydatka
 Problem
@???

mnie również pytała o rzeczy o które nie powinna bo to nie jej interes.

Kandydatka
 Problem

Potwierdzam, że jest to najgorsza rozmowa na jakiej miałam okazję być. Pominę już, że Pani myli stanowisko Office Managera z RECEPCJONISTKĄ. Pani krzykliwa, bezczelna. Zadaje pytania, które nie powinny padać. Otwarcie sugeruje, że proponowane stanowisko jest dla niej niczym papierek na ulicy. Nigdy tak bardzo nie zlekceważono mojej osoby na żadnej rozmowie jak tam. Nie chcę nawet myśleć jak miałaby wyglądać współpraca z tą kobietą.

Zostaw merytoryczną opinię o Igepa Polska Sp. z o.o. - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Igepa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Igepa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Igepa Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii