Igepa Polska Sp. z o.o.

2.4 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Poznaj nas bliżej

Poznaj nas bliżej

Jesteśmy częścią IGEPA GROUP – międzynarodowego dystrybutora papierów graficznych, książkowych, ozdobnych, kartonów i tektury, papierów dla biura oraz mediów i urządzeń dla reklamy wielkoformatowej. IGEPA GROUP działa od ponad 60 lat i jest obecna w 25 krajach.

My, jako IGEPA POLSKA, obchodziliśmy w zeszłym roku 25-lecie naszej obecności na krajowym rynku. Jesteśmy stabilną firmą, o bardzo mocnej pozycji w branży. Ciągle rozwijamy się, zarówno w zakresie oferty, jak i poziomu usług, aby podążać za zmieniającymi się oczekiwaniami klientów.

Od początku istnienia firmy nasza centrala znajduje się w Krakowie. W kluczowych punktach Polski mamy swoje oddziały – Warszawa, Łódź, Poznań - aby móc obsługiwać klientów z całego kraju. 

Na sukces IGEPA POLSKA pracuje obecnie 160 pracowników. Dbamy o tworzenie miejsca pracy, w którym nasi ludzie czują się dobrze. Wiemy, że dobre relacje z pracownikami, przekładają się na dobre relacje z klientami i dostawcami. 

O wiarygodności IGEPA POLSKA jako pracodawcy świadczy fakt, że mamy osoby, które są z nami od samego początku istnienia firmy, czyli ponad ćwierć wieku. Spędziły z nami połowę swojego życia, są z różnych działów i na różnych stanowiskach. 

Mamy też bardzo duże grono pracowników młodych. Jesteśmy otwarci na kreatywne pomysły i nieszablonowość. Ludzie młodzi mogą liczyć na rozwój zawodowy i realizację swoich ambicji.

 
Igepa Polska Sp. z o.o.